Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) boogie84 válasza L4D1K (#1848) üzenetére


boogie84
veterán

1680ban fullon nem élvezhető a játék,mert kevés hozzá a gép. Az irányítása sem tetszik. Mi az h vicc a 4 és a 2magos összehasonlítás. i5 750 (2,66GHz)-en simán ment mikor kijött a béta. E8500@3,8GHz-en egyenesen szarul futott.Most jóval több lett az FPS, megy 2 magon is ,de megeszi a 3,8GHz-et is simán!

Mit nem értesz az összehasonlításon??? 30FPS-el meg játsszon aki tud. Nekem az már élvezhetetlen.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1852) mackosajt válasza boogie84 (#1851) üzenetére


mackosajt
addikt

ne kapd fel a vizet, de az a vicc, hogy neked azzal a vassal csak 30 fps volna... mikor írod, hogy akár 70 is.

Mit jelent nálad az akadás?.

Amúgy egy béta állagú gammát egy kiadott véglegeshez mérni megint érdekes.

Ha meg nem tetszik a BC2, akkor menj MW2-zni dedi szerverre :P
:)

Ja, és ugyan nekem a VGA egy szűk keresztmetszet, de én így is élvezem max-on, 1920*1080-ban

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1853) L4D1K válasza boogie84 (#1851) üzenetére


L4D1K
őstag

1920*1080 fullon nekem élvezhető a játék :U . Pedig mint írtam, gyengébb a gépem mint a tied. Az irányítás milyensége egyedi, tény hogy aki CoD X el játszik, nem tud mással, mert azt szokta meg (én sem tudtam CS 1.6 után más játékban lőni, mozogni stb). A viccet arra értettem hogy egy 3,6-3,8 as E8500 nál több biztos nem kell a játékhoz, bár ennek ellenére én is tervezem a gép frissítést. Mellesleg core i5 és E8500 kicsit nem egy kategória, ha ugyanezt lehet tapasztalni egy Q9400as 4magossal, akkor sry tévedtem :B ;) .

30 FPS el játszani tényleg művészet, de 60 FPS felett sztem már kár vitatkozni. Tényleg, új CoD ban is működik még az FPS arányú ugrálás, régiekben először nem hittem el h 300fps felett nagyobbat lehet ugrani, és tényleg :C , tiszta Quake. :)

Btw nem akarok vitatkozni, mert szvsz teljesen felesleges, inkább várjuk meg az 5.-ei megjelenést, és addig is élvezzük a bétát.

# ANTAL Tuning #

(#1854) L4D1K válasza mackosajt (#1852) üzenetére


L4D1K
őstag

+1 ;)

# ANTAL Tuning #

(#1855) boogie84 válasza mackosajt (#1852) üzenetére


boogie84
veterán

Igazad van, felesleges ilyenen idegeskedni. Egyébként volt 30 fps is. Csak most mondta haverom h BFBC2BetaUpdater.exe-vel indítsam a gémet és akkor frissíti. Na akkor lett jobb a játszhatósága.

L4D1K: Azt hiszem meg is beszéltük a dolgot.

Béke :R

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1856) mackosajt válasza boogie84 (#1855) üzenetére


mackosajt
addikt

örülök, hogy így látod.
Élvezzük ki még pár napig a bétát.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1858) Fortissimus válasza Running (#1857) üzenetére


Fortissimus
őstag

nekem nem jon be a link

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1859) ToxLee válasza Fortissimus (#1858) üzenetére


ToxLee
őstag

Nekem bejön. :)

(#1860) Allien


Allien
veterán

Ma felrakom újra a gamet, igaz, a gép nagy része le lett cserélve, bár, a vga még nem, de ez most mellékes. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1861) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Sziasztok.Sikerült szereznem tegnap este egy béta kulcsot, reggelre lejött, ki akartam próbálni , annyit sikerült hogy készítettem egy accot , beírtam neki a serial-t de valami miatt nem lép tovább, és most leakartam írni hogy mit ír ki de most még az EA-val sem tud kapcsolatba lépni.
Nálatok semmi baj?Mi lehet nálam?

(#1862) Fortissimus válasza ToxLee (#1859) üzenetére


Fortissimus
őstag

most nekem is :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1863) antikomcsi válasza Ateszzero (#1861) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szia!

Biztos, hogy ment a játék, amikor írtál, mert fent voltam. Most is megy gond nélkül.

Talán a bejelenkezésednél van valami gubanc. Mail cím, jelszó, stb.

(#1864) Zolás


Zolás
addikt

Már előre félek hogy mivel fogok kockulni ha bezár a béta :DDD :O ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1865) Ateszzero válasza antikomcsi (#1863) üzenetére


Ateszzero
őstag

Nem megy.
Egyáltalán nem tud online kapcsolatot létesíteni az EA-val.Nincs olyan opció sem hogy create account, mert már egyszer csináltam accot a beta kulcsal.Mail-nél csak nem lehet gond.Jelszót sem kérdez .Ez normális?Mármint a játék nem kér jelszót.
Megnézem a tűzfalbeállításokat vagy a Punkbuster verziót.

(#1866) antikomcsi válasza Ateszzero (#1865) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Accountot az EA-nál csináltam, a játékba meg az e-mail címet kérdi, és a hozzá tartozó jelszót. Aztán kiválasztod a játékos nevet, ha többet is megadtál. Ennyi.

Igen az jó ha megnézed, hogy a tűzfalban engedélyezve legyen.

Viszont ha ma tetted fel az is lehet, hogy az a gond, mivel mindjárt vége a beta-nak, nem enged több felhasználót csatlakozni. Így aki eddig nem regisztrált, az már nem is tud a beta végéig.

(#1864) Zolás

A bűvössel. ;] Vagy egyesek Rubiknak ismerik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1867) Ateszzero válasza antikomcsi (#1866) üzenetére


Ateszzero
őstag

Na végre megoldottam a kapcsolódási problémát és megtudtam nézni mit ír a kódomra.
"The code is already in use"
Ez nem azt jelenti hogy a kódot már valaki használja?Lehetséges hogy már használt kódot kapjak?Szép. :O
Akkor már nem bétázok, mert ha szereznék is kódot már biztos nem lenne időm játszani.Napokon belül vége.

(#1868) antikomcsi válasza Ateszzero (#1867) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

De, ez szabad fordításban pont ezt jelenti. :K

Nem hiszem, hogy hivatalosan egy kódot több ember kap meg. Azért ha kipróbálnád, még veszteni nem veszthetnél semmit.

Legalább megtudnád, hogy megér e 10 rugót a játék.

(#1869) Def26 válasza antikomcsi (#1868) üzenetére


Def26
félisten

"Legalább megtudnád, hogy megér e 10 rugót a játék."

Ez még neked kérdés? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1870) antikomcsi válasza Def26 (#1869) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Egyenlőre még kérdés Neki! :DDD

(#1871) PaJa1 válasza Def26 (#1869) üzenetére


PaJa1
őstag

Én 6és félért láttam egy hete kb valahol, a limited kerül 10be.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1872) Fortissimus válasza PaJa1 (#1871) üzenetére


Fortissimus
őstag

6.5-ert ? :Y
nekem az tul olcsonak tunik

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1873) Locutus


Locutus
veterán

Vettem ma egy Q9300 procit.

Rövidre zárva, a BF: BC2 számára:

2x2.8Ghz(2MB) < 4x2.5Ghz(6MB)

(méghozzá sokkal)

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1874) 용 Bob válasza Fortissimus (#1872) üzenetére


용 Bob
senior tag

Na belinkelem neked 2.-ája is :)

Link

Mai árfolyamon számolva 6400 ropiért a tiéd game és tuti nem kamu, az eladó feedbackjéből ítélve :)

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1875) GuB3Ra válasza 용 Bob (#1874) üzenetére


GuB3Ra
aktív tag

Csak mire ideér 10k lesz

Daark minimalism

(#1876) gabipaci válasza GuB3Ra (#1875) üzenetére


gabipaci
addikt

4 dolcsi a posta, ha neked az megér 3600-at (10k-6400) akkor nekem válthatsz néhány usd-t, ha gondolod... Részletek priviben, ha benne vagy :U

Logitech hardware tester

(#1877) PaJa1 válasza 용 Bob (#1874) üzenetére


PaJa1
őstag

Igen ez volt az :)

4 dolcsim van is KPben a postára :)

De nem tudom, hogy fog szuperálni a végleges a gépemen, e7400 alapórajelen van. Táp beszerzése folyamatban, avval elvileg már mennie kell 3,6 on. Valahogy kipróbálom és ha jó lesz akkor rendelek, mert tetszik a játék, de ha nem fut akkor feleslegesen nem boltolok.
procicserét q9xxxre meg nem terveztem, meg azok 2xer annyiba kerülnek mint a mostanim.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1878) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Még lehet jelentkezni a BETA-ra? Regisztráltam az EA oldalán, azt írják, hogy majd küldik. Nem rendeltem elő a játékot, bár nem is írta, hogy kéne. Esetleg nincs valakinek egy kulcsa, amit már nem használ?

(#1879) Def26 válasza 용 Bob (#1874) üzenetére


Def26
félisten

Én innen rendeltem meg. kb. 7800 ft a limited edition.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1880) ToxLee


ToxLee
őstag

Nem március 2.-án jelenik meg a játék? :F

(#1881) Kecuhun válasza ToxLee (#1880) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Az USA-ban igen, az EU-ban március 5-én.

(#1882) PaJa1 válasza Def26 (#1879) üzenetére


PaJa1
őstag

A limited csak annyiban különbözik, hogy hamarabb oldj fel bizonyos dolgokat?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1883) Def26 válasza PaJa1 (#1882) üzenetére


Def26
félisten

Passzolom... majd, ha megjön megmondom. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1884) Fortissimus válasza PaJa1 (#1882) üzenetére


Fortissimus
őstag

tulajdonkeppen igen:

The Limited Edition includes 6 early unlocks :

4 Vehicle Warfare Unlocks:

1. Improved Vehicle Armour – An Up-Armour package mounted on all vehicle types decreases the effect of both explosive and penetrating warheads, significantly improving vehicle survivability.

2. Vehicle Alternate Fire - Additional weapon packages mounted for the driver of all armoured vehicles, greatly expands the range of targets the vehicle can successfully engage and destroy.

3. Vehicle Motion Sensor – Upgraded Sensor to locate enemy units in direct proximity to the vehicle.

4. Tracer Dart Pistol – Launched by compressed air, this magnetic dart attaches to any vehicle surface, allows friendly shoulder launched rockets to lock on to and track moving targets even beyond line of sight.

2 Classic Battlefield 1943 Weapons:

5. M1A1 Submachine Gun – Popular with Paratrooper and Commando units in WW2 for its rate of fire and stopping power the M1A1 is still seen in the hands of paramilitaries today. Reliable but heavy this classic weapon is still a powerful force in the hands of a Battlefield Veteran.

6. M1911 Pistol – Adopted in 1911 by the US Army the M1911 saw heavy service in WW1, WW2, Korea and Vietnam. Highly customised M1911 are still favored by Special Operations forces for its reliability and the power of its large .45 calibre round.

mohoyoyo:
en mar reg megrendeltem a game.co.uk-rol, itt is olcsobb mint Mo-n, es nem marc 15-en kezdik el postazni Indiabol, mint a Te linkeden :P Ennyi plusszt nekem meger a limited edition es amugy se tudnek varni 2-3 hetet a megjelenes utan :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1885) antikomcsi válasza gabipaci (#1876) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Kizárt dolog, hogy USA-ból 4 dolcsiért elhozzák magyarországra.

(#1886) Fortissimus válasza antikomcsi (#1885) üzenetére


Fortissimus
őstag

pedig annyit irnak. amugy indiai a bolt : Item location: HYDERABAD, India

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1887) 용 Bob válasza Fortissimus (#1884) üzenetére


용 Bob
senior tag

Az sem rossz végülis... :)

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1888) Fortissimus válasza 용 Bob (#1887) üzenetére


Fortissimus
őstag

nesze neked masodjara :)) [link]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1889) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Erősen gondolkozok rajta, hogy előrendelem. Bár kétséges, hogy megér-e ennyit a multi. Lehet, hogy hamar megunnám.

(#1890) Ateszzero válasza antikomcsi (#1870) üzenetére


Ateszzero
őstag

Mostmár kérdés is marad.Sehonnan nem tudok szerezni kulcsot.
Maradnak a youtube-s videók.

(#1891) Fortissimus válasza Ateszzero (#1890) üzenetére


Fortissimus
őstag

a facebook-os mar nem muxik?
bar holnap ugyis lekapcsoljak a szervereket :(

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1892) L4D1K válasza Fortissimus (#1891) üzenetére


L4D1K
őstag

Sajnos :(

De szerencsére pont annyi időm még maradt h az elérhető fejlesztések/ fegyverek közül a megmaradt 2-t is unlockoljam ( kb 700 pont engineer, 3-400 pont harckocsi).

Várjuk a megjelenést :C

# ANTAL Tuning #

(#1893) vlaho válasza Ateszzero (#1890) üzenetére


vlaho
aktív tag

Na ugy néz ki nem kell várni 5.-ig.Nemrég hívtak az 576-ból,kedden vagy szerdán hozzák a gamét! :DD
Ment privi beta kulccsal!

[ Szerkesztve ]

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#1894) TomDog


TomDog
tag

Ez nagyon megfogott ebben a játékban

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#1895) danilla válasza TomDog (#1894) üzenetére


danilla
őstag

És mennyire igaz :R :DD

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1896) boogie84 válasza TomDog (#1894) üzenetére


boogie84
veterán

LOL :DD :DD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1897) Zolás válasza TomDog (#1894) üzenetére


Zolás
addikt

Ez tetszik :DDD

Ha meg nem megy arréb és magyaráz :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1898) Mrdevil válasza TomDog (#1894) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na ilyenkor rájuk egy mortart. ;]
Különben tényleg vicces,de ez van. :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1899) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Örömmel mondhatom hogy sikerült optimlaziálniuk a betat és most már jól megy 60 fps simán van de néha több is, kb ezt vártam volna kezdettektől, legalább foglalkoztak nem úgy mint más játékoknál szokott az lenni.

(#1900) Zolás


Zolás
addikt

Jött ujabb norbiápdét :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.