Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

"Ez első Bad Company-tól eltérően már minden épületet a földdel tehetünk egyenlővé. Itt a bizonyíték.

Bárhogyan is erőlködtünk, kompániánk első felvonásában a közfalak kilyuggatásán kívül nagyobb kárt nem tudtunk tenni az épületekben. Akkor az indok az volt, hogy ha minden épületet a földig lehetne rombolni, akkor annak a későbbi játékélmény inná meg a levét, hiszen ki szeretne egy gránátokkal legyalult pályán egymásra vadászni, ahol még fedezék, vagy rejtőzködési lehetőség sincs.

Ezzel szakít márciusban a Battlefield: Bad Company 2, hiszen mint azt az Arica Harbour gameplay trailer most befutott folytatásában is láthatjuk; néhány jó helyre tett robbanószer, és kártyavárként dőlnek össze az épületek. A tegnapi izgalmas Bad Company 2 multiplayer okítás után most nézzük meg, hogyan muzsikál a C4 a pályákon."

Videó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#52) F_Zolee


F_Zolee
veterán

(#53) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Bocs, hogy még1x belinkeltem. Nem láttam, hogy már itt volt.

(#54) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Újabb béta videocsokor. [link] :))

(#55) feka007 válasza F_Zolee (#54) üzenetére


feka007
nagyúr

Nagyon ottvan :K

(#56) Prof01


Prof01
veterán

Valaki nyomja már a Beta-t?
Most sajnálom, hogy nincs PS3-am. :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#57) feka007 válasza Prof01 (#56) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem hiszem, mert csak É-Amerikiak játszhatnak vele, ha jól tom.

(#58) F_Zolee


F_Zolee
veterán

PC-s béta eltolódik. 2010 januárjára.

(#59) roliii


roliii
tag

Szerintem nagyon jó lesz a BF BC2 , az 1 is jóvolt , de ez.. :D mégjobb.

(#60) F_Zolee válasza roliii (#59) üzenetére


F_Zolee
veterán

Lehet, hogy többen viszik majd, mint a MW2-t. ;]

(#61) onereborn


onereborn
tag

Mit szólnátok egy BF Bad Company2 Weboldalhoz?

(#62) Running válasza onereborn (#61) üzenetére


Running
tag

Forrás: [Magyar Battlefield Közösség]

Minimum rendszerkövetelmények, BFBC2 & BF1943:

Processor: Core 2 Duo @ 2.0GHz
Rendszermemória: 2GB
Videokártya: GeForce 7800 GT / ATI X1900
Videomemória: 256MB
OS: Windows XP
Szabad hely a merevlemezen:

15GB a Digitális kiadáshoz, 10GB a hagyományos lemezeshez (BFBC2)
10GB a digitális kiadáshoz, 4GB a hagyományos lemezeshez (BF1943)

Ajánlott rendszerkövetelmények, BFBC2 & BF1943:

Processor: Quadcore
Rendszermemória: 2GB
Videokártya: GeForce GTX 260
Videomemória: 512MB
OS: Windows Vista vagy Windows 7
Szabad hely a merevlemezen:

15GB a Digitális kiadáshoz, 10GB a hagyományos lemezeshez (BFBC2)
10GB a digitális kiadáshoz, 4GB a hagyományos lemezeshez (BF1943)

(#63) feka007 válasza Running (#62) üzenetére


feka007
nagyúr

Teljesen jó :K
De azt nem értem mitől kell ennyivel több hely a netről letöltötthöz, mint a lemezeshez? :Y Mondjuk én mindig lemezesben veszem, most se lesz másképp (boltban szinte minden olcsóbb mint a Steamen..)

[ Szerkesztve ]

(#64) Running válasza feka007 (#63) üzenetére


Running
tag

Na ez jó kérdés, talán ha netről tőttöd le, kapsz mellé valami jóféle poreszt.:)))

(#65) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Az is furcsa még, hogy az ajánlott gépigényhez is ugyanúgy elegendő a 2 giga ram. De prociba már 4 magos kell neki.

(#66) feka007 válasza F_Zolee (#65) üzenetére


feka007
nagyúr

Az azért lehet, mert szvsz nem zabál sok ramot, és ugye Win7-hez meg főleg Vistához eleve kell a 2 giga, de maxon sem kell sokkal több.
Az meg jó, hogy kihasználja a 4 magot :K

(#67) Dj Polc


Dj Polc
tag

Jöjjön mááááá!!!!

(#68) Running válasza Dj Polc (#67) üzenetére


Running
tag

Az EA egyik munkatársával kb 1 hónappal ezelõtt felvettük a kapcsolatot, aki azt az ígéretet tette, hogy kérdéseinket továbbítja a Battlefield fejlesztõk felé. A titoktartási kötelezettségeik miatt akkor még nem tudtak válaszolni a PC-s verzióval kapcsolatos kérdésekre. Pár napja jelentkezett az EA munkatársa email-ben, hogy a PC-s kérdésekre januárban már tudnak válaszolni. Így most ismét megragadjuk a lehetõséget, hogy összegyûjtsük a kérdéseket és továbbítsuk nekik. Akinek van még ötlete, javaslata, kérdése az nyugodtan szóljon hozzá a hírhez. (Battlefield 3 kérdéseket ne tegyetek fel, mivel jelezték, hogy nem fognak mondani semmit se.)

A pár héttel ezelõtt összegyûjtött kérdéseket olvashatjátok a kibõvített hír részben.

[Bővebben: Battlefield kérdések a fejlesztőknek II.]

[ Szerkesztve ]

(#69) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Muszály lesz vagy 6x kijátszani.:D

(#70) F_Zolee válasza Black Dragon (#69) üzenetére


F_Zolee
veterán

Multis gamét? :F ;]

(#71) Running válasza F_Zolee (#70) üzenetére


Running
tag

Lesz benne single is. :DDD

(#72) F_Zolee válasza Running (#71) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mint a többi Battlefieldbe? Mert akkor csak egy pályán futkorászás lesz...

(#73) Running válasza F_Zolee (#72) üzenetére


Running
tag

A Bad Company 2 nem a PC-s battlefield vonalhoz tartozik, mivel az első rész csak konzolra jelent meg és maga a játék is kissé másabb volt mint a PC-s béefek.
A kérdésedre válaszolva, lesz sztorija és nem csak annyi, hogy lődözöd a botokat a multis pályákon. Keret sztorija lesz, mint a BC1-nek, ha láttad. Szal rendes kidolgozott single résszel fog rendelkezni.

[Bad Company 2 Beta Tank Gameplay Part 2]

[ Szerkesztve ]

(#74) F_Zolee válasza Running (#73) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az első részről nincs tapasztalatom meg lövésem mivel PC-re nem jött ki. De akkor annál jobb ha van single része. Bár a legjobb úgyis a multi lesz benne...

(#75) Running válasza F_Zolee (#74) üzenetére


Running
tag

Ha érdekel a téma érdemes youtube-on megnézni pár bc1-es videót ami a sztorival foglalkozik. Sok vicces videó van belőle. Nagy durranás volt mikor kijött. Remélem ugyanezt az útvonalat fogják követni a második részben is.

(#76) Running


Running
tag

Demzie99 névre hallgató fejlesztő összeírt egy csomó észlelt, és javított hibát a Bad Company 2-ben. Ilyen például a zoomolás közben eltűnő ACOG, vagy a robbanások megnövelt hatósugara. Még rengeteg balance, és javítás vár a fejlesztőkre, amiket angolul a [kibővített részben] lehet olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#77) feka007 válasza Running (#76) üzenetére


feka007
nagyúr

Szép, hogy tényleg figyelembe veszik a visszajelzéseket és ki is javaítanak mindent (remélhetőleg), így tényleg van értelmbe a betának. :R

(#78) F_Zolee válasza feka007 (#77) üzenetére


F_Zolee
veterán

Meg menet közben menjen a támogatás, nem csak a kihozatali állapot a mérvadó. Biztos lesz utána is mit javítani még.

(#79) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

PS3-ra ma töltöttem le a BF2 Beta demóját. Nem tudom PC-re is meg fog e jelenni ez a beta vagy mennyiben különbözik a PC-s a konzolos kiadástól. Mivel az elsővel nem játszottam, nem tudom összehasonlítani, de egyelőre tetszik, igaz csak egy pályát lehet multiplayerben játszani. Elég sokan vagyunk, nagyon hangulatos, óriási a pálya és a grafika is rendben van.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#80) Running


Running
tag

BC2. Meg fog.

(#81) feka007


feka007
nagyúr

Új trailer Nagyon fasza :C

(#82) F_Zolee válasza feka007 (#81) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az. De hol van még március.

(#83) Paarthurnax válasza F_Zolee (#82) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

PS3 topicba beírtam az élményeimet a Beta-val kapcsolatban. Nagyon fasza lesz! ;)

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#84) feka007 válasza Paarthurnax (#83) üzenetére


feka007
nagyúr

Olvastam. :R BF2-höz képest mekkorák a mapok? Mert az 1 dolog, hogy a CoD-ok 60*60-as mapjeihez képest nagyok, nade BF-ben mindig is a nagy mapokat szerettem. Mondjuk BF2-ben sok map túl nagy is volt, de most ebben nem lesznek már repülők szerencsére, az a BF1942-ig volt jó.

(#85) Paarthurnax válasza feka007 (#84) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Nem tudom összehasonlítani, mert nem játszottam az előzőekkel. :( Ebben viszont van helikopter, ilyen kis távirányítású.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#86) feka007 válasza Paarthurnax (#85) üzenetére


feka007
nagyúr

Lesz benne rendes is, Black Hawk stb.

(#87) Running válasza feka007 (#86) üzenetére


Running
tag

(#88) boogie84 válasza feka007 (#81) üzenetére


boogie84
veterán

Most h kijött az MW2, annyira már nem leszek kisgyerek, aki úgy várja a megjelenést, mint a jézuskát, de nagyon fogom az tuti :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#90) feka007 válasza Running (#89) üzenetére


feka007
nagyúr

Elég változatos mapek lesznek benne. :C

(#91) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ígéretes lesz az biztos. Csak remélem fog futni élvezhető sebességgel majd 1280x1024be nálam...

(#92) Running válasza F_Zolee (#91) üzenetére


Running
tag

Van már ajánlott gépigény, abból ki tudod sakkozni.

(#93) F_Zolee válasza Running (#92) üzenetére


F_Zolee
veterán

Tudom. De a gyakorlat lesz a lényeg. ;]

(#94) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Hali srácok, az egész csapatunk várja már a BC2-t remélem tényleg olyan szuper lesz mint amit ígérnek és nem fogunk benne csalódni. Akit érdekel egy jó csapat az nézzen fel hozzánk (18+) ;] : [wWw.mGclan.hu]

(#95) Running válasza Zsozsooooo (#94) üzenetére


Running
tag

Tegyem ki az oldalra az elérhetőségeteket? ide: http://battlefield.clanwar.hu/

(#96) Zsozsooooo válasza Running (#95) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Nagyon megköszönöm ! Csináltam is egyet ami méretben is passzolna az oldalatokra [link] :R

[ Szerkesztve ]

(#97) Running válasza Zsozsooooo (#96) üzenetére


Running
tag

A logót kitettem, de ide összeírhatnád az adatokat, úgy mint a többinél, thx.
[Ide gondoltam]

(#98) Running


Running
tag

[Battlefield Bad Company 2 PC Beta Január 28?
Írta: MrYeti 2009. december 23. szerda, 12:34

Egy lelkes Planetbattlefield olvasó felhívta az ottani szerkesztők figyelmét a következőkre: A Gamestop oldalán megjelent egy felhívás a Bad Company 2 PC Beta Január 28 -i kezdésére, ami várhatóan Február 25-ig fog tartani. Előreláthatóan csak azok kapnak majd kulcsot, akik online előrendelték a játékot (feltehetően az ea store -ból), és Január 26 -án meg is kapják a szükséges adatokat, hogy a kezdésre minden le legyen töltve, és be legyen regisztrálva. A hír nincs megerősítve se az EA, se a DICE részéről, de elég jó tippnek tűnik, hiszen a PS3 Beta előtt is hasonló forgatókönyv játszódott le.

[ Szerkesztve ]

(#99) F_Zolee válasza Running (#98) üzenetére


F_Zolee
veterán

És mikor jön majd ki a demo? A megjelenés napján? :F

(#100) Running


Running
tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.