Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) ToxLee válasza F_Zolee (#1800) üzenetére


ToxLee
őstag

"Sniperrel sikerült fejest adni méghozzá pisztollyal." Lehet ,hogy én vagyok a hülye de nem értem. ;]

(#1802) Kecuhun válasza F_Zolee (#1800) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Nah, ezt jól megmondtad. :DDD

(#1803) Fortissimus válasza ToxLee (#1801) üzenetére


Fortissimus
őstag

talan Recon-nal+ pisztollyal
bar ha headshot-ot lottel szerintem eddig is irta, mindegy melyik kasztba voltal

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1804) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Recon és pisztoly párosításra gondoltam. Egy lövésből. Azelőtt hiába lőttem fej felé meg se murdáltak tőle. Pedig ha egy tárat kiengedek egy golyó csak érné a fejét...

[ Szerkesztve ]

(#1805) ToxLee válasza Fortissimus (#1803) üzenetére


ToxLee
őstag

Jogos.

[ Szerkesztve ]

(#1806) Zoli1222


Zoli1222
őstag

A kés-t, mivel lehet elővenni?

(#1807) ToxLee válasza Zoli1222 (#1806) üzenetére


ToxLee
őstag

Option-->Controls. Ha jól emlékszem a görgőt kell megnyomni.

(#1808) Audifan válasza Zoli1222 (#1806) üzenetére


Audifan
tag

Hello
A görgő alatti egérgombbal :)

(#1809) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Köszi.

(#1810) PaJa1 válasza F_Zolee (#1800) üzenetére


PaJa1
őstag

Mindegy melyik kaszttal vagy, a pisztolyok egyformák mindegyiknél

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1811) Yany


Yany
addikt

Ok, most már tuti, hogy nem a tuning okozza a kilépéseket: öcsémmel egy quad-ban ültünk, mikor mindketten a desktopon találtuk magunkat hirtelen. Az új béta 1 napig mutatta a latencíket nekem, azóta nem megy az sem. Eközben öcsémnek sosem volt gondja vele, mindig látja, hogy melyik szerónak mennyi a latency-je.

Az új bétában néha nincs robbanás egy gránát becsapódásakor. Egyelőre ennyi jutott eszembe...

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1812) Gyufaaa válasza DiamondBack (#1798) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:DDD Én is a Facebook-nál szereztem meg. Semmi ismerősöm nem volt, de megoldottam okosba. Bár már majdnem meggyulladtam tőle. :D

Csak csak optimalizálják rendesen. Mire kiadják a játékot egy rakás patch lesz hozzá :DDD De az élményért mindent. :C

[ Szerkesztve ]

(#1813) GuB3Ra válasza Yany (#1811) üzenetére


GuB3Ra
aktív tag

nekem is előfordul, hogy magától kilép a játékből

Daark minimalism

(#1814) Gyufaaa válasza GuB3Ra (#1813) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nem lehet, hogy ez akkor történik mikor egy frissítést kidobnak és az települ? Velem is volt ilyen, de mikor újra visszaléptem telepített egy frissítést is. :F

(#1815) GuB3Ra válasza Gyufaaa (#1814) üzenetére


GuB3Ra
aktív tag

Nem hiszem sztem csak simán vmi hiba a játékban :)

Daark minimalism

(#1816) Zolás


Zolás
addikt

Ha valaki akar felvehet. Molylepke a nickem :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1817) vergilx


vergilx
őstag

csak én vettem észre,hogy az uj patchel több fps em van?

(#1818) NiTRoV6 válasza vergilx (#1817) üzenetére


NiTRoV6
tag

Nem csak te, tényleg több az fps és jobb lett talán a grafika is!

(#1819) BreakBeat válasza vergilx (#1817) üzenetére


BreakBeat
csendes tag

Valóban több lett az fps az utolsó patch óta. A 2magos procikra optimalizáltak picit, nekem X2 6000+ procimmal és HD4850 -es grafikus kártyámmal sűrűn - sűrűn játszhatatlan volt, olyan mértékben leesett az fps. Független milyen grafikai beállításokkal játszottam, minimum, vagy maximumon volt a részletesség, nem segített, próbáltam a felbontást is lejjebb venni. Ilyenkor esélytelen volt hogy embert öljek, mert a kevés fps mellé lomha kurzor mozgás is párosult. Sokszor fel is ment a pumpám ez miatt, az új processzor vásárlása is fel merült bennem, csak ez a játék miatt, mert szerintem nagyon jó lesz. Viszont az új patch-nek hála megoldódott minden, úgy néz ki nem kell új processzor, mert ha még picit optimalizálnak, tökéletesen fog futni stabil fps-el a két magos processzorokon is. Én tuti megveszem! :DD

(#1820) mackosajt válasza vergilx (#1817) üzenetére


mackosajt
addikt

most az új peccs óta én is meglepődtem, mert nem gondoltam, hogy fogok tudni max-on játszani FullHD-ban, de megy.
Ha üres a kép, akár 70 fps is van(levegőbe nézve még több xD ), nagy eksön esetén 30-ra biztos leesik, de igazából olyankor nem az fps-t figyelem, így pontosat én sem tudok mondani róla.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1821) Gyufaaa válasza vergilx (#1817) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ezt még nem is figyeltem.

Már csak 4 napig használhatjuk a BETA verziót? :F

(#1822) Fortissimus válasza Gyufaaa (#1821) üzenetére


Fortissimus
őstag

elvileg igen.

elobb sikerult leszednem egy ejtoernyost :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1823) vergilx válasza Fortissimus (#1822) üzenetére


vergilx
őstag

léteznek még ekkora véletlenek? :DDD :DDD

(#1824) F_Zolee válasza vergilx (#1823) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én már kettő is lelőttem. :P :)

(#1825) Gyufaaa válasza Fortissimus (#1822) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Jajj. Megyek kipróbálom. :DD

vergilx: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1826) Fortissimus válasza vergilx (#1823) üzenetére


Fortissimus
őstag

nem volt egyszeru az biztos :)
ala kell celozni

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1827) Zolás


Zolás
addikt

Na mivan mindenki játszik? :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1828) bozont


bozont
veterán

Mértem egy kicsit fraps-el még is hogy fut a játék. Az új patch, directx és catalyst (9.8-ról váltottam) után sokat gyorsult, általában szép folyamatos.
1920x1200, minden mediumra állítva, AA és vsync off, meg a HBAO is

min: 17.333
max:115.66
avg: 47.793

Három kört játszottam és ezek eredményeit szintén átlagoltam. Valamikor még megnézem high beállítások mellett, hogy van-e még proci limit.

mod.: Most csak 2GB memória van a gépben, mert az egyik modul rossz.

[ Szerkesztve ]

(#1829) Gyufaaa válasza Zolás (#1827) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:DDD Naná.

Valóban egyszerűbb lett "ölni", de még van mit javítani. :)

(#1830) Yany válasza Gyufaaa (#1814) üzenetére


Yany
addikt

Ma 1 órán belül 4x lépett ki. Korábban max 1x-2x egy nap.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1831) Fortissimus válasza Yany (#1830) üzenetére


Fortissimus
őstag

ma kb. 3x1 orat jatszottam, de nem tapasztaltam semmilyen hibat. msn nem fut a hatterben? nekem ha vki bejelentkezett kidobott asztalra, azota inkabb kilovom jatek idejere

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1832) siriq válasza Fortissimus (#1831) üzenetére


siriq
őstag

Szint ugy problemas az msn nalam is. Lekopogom, most nem lepeget ki a jatek. Sajna mar mindent osszegyujtottem amit lehetett, igy varom a full game-t. A patch hatasara nalam is jobban muzsikal a jatek.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#1833) r-chee


r-chee
őstag

Nekem sem lépeget ki a játék, igaz nem is megy semmi program közben a Fraps-en kívül. Nekem az a bibi a játékkal, hogy az elmúlt pár napban nem hajlandó Join-nal belépni, hanem a korábban játszott szerók listájából választva hajlandó csak belépni.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#1834) Locutus


Locutus
veterán

Q8xxx procin tolja valaki? Jól megy?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1835) Yany válasza Fortissimus (#1831) üzenetére


Yany
addikt

Skype megy és steam.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1836) oXyg3n


oXyg3n
tag

Sziasztok!

Tegnapelőtt szereztem béta kulcsot azóta játszok vele, nagyon tetszik maga a játék, csak eszement sok barom van és semmi összjáték pubon! :W Bár hozzáteszem én CoD-ból tértem át most BF-hez mivel az MW2 nem igazán jött be (két hét után meguntam)! Teljesen más játék mint amihez eddig szoktam, de kezdek egyre jobban játszani, és sokkal jobban tetszik mint az MW2!

Na meg itt lesznek dedikált szerverek! :R

[ Szerkesztve ]

(#1837) L4D1K válasza bozont (#1828) üzenetére


L4D1K
őstag

Na, fellelkesülve a mért eredményeiden, csináltam én is egy benchmark ot.

Beállítások:
WindowSettings]
Width=1920
Height=1080
Fullscreen=true
RefreshRate=60
VSync=false
[Sound]
Quality=high
VoipEnable=true
[Graphics]
Effects=high
Soldiers=high
Vehicles=high
Overgrowth=high
Undergrowth=high
StaticObjects=high
Terrain=high
Shadows=high
Bloom=true
HSAO=true
MSAA=0
Water=high
MainQuality=custom
Texture=high
DxVersion=auto
Aniso=0
Detail=high

Ezekkel a beállításokkal kb 1 óra játék alatt min 15, max 61 ill átlag 29,716 FPS-t értem el. Szerintem ez egy tuningolatlan(2,66GHz) E8200, és egy MSI 9800GT 512 hez képest nem is olyan vészes :C . Ha teljes játék nagyobb étvágyú lesz, kénytelen leszek felpiszkálni a proci órajelét.

Boldogság :)

# ANTAL Tuning #

(#1838) Fortissimus válasza Yany (#1835) üzenetére


Fortissimus
őstag

akkor passz...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1839) Bator92 válasza L4D1K (#1837) üzenetére


Bator92
tag

Azt illik egy ilyen procinál.

(#1840) kamikaz333


kamikaz333
tag

Írtatok valamilyen programról, amivel jobban be lehet állítani a grafikát. Esetleg nem tudja valaki honnan tudom leszedni? Sikerült ezzel a "csodával elindítani a játékot és olyan 20 FPS körül ment és szeretném kicsit még felnyomni ha tudom :D .

(#1841) F_Zolee válasza kamikaz333 (#1840) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hát azon a vason érdekes lesz. :)

(#1842) L4D1K válasza kamikaz333 (#1840) üzenetére


L4D1K
őstag

Szvsz még ez is szép eredménynek mondható el. :) Többet, főleg a teljes játék "talán" nagyobb étvágya miatt ne is várj.

# ANTAL Tuning #

(#1843) Senhi válasza kamikaz333 (#1840) üzenetére


Senhi
aktív tag

Szép :D Kíváncsiságból én is felnyomtam a laptopomra (p8400, 9600mgt, 4gb ram) és 1280x800-ban, minimumon kb. 20fps-em van. Néha több, néha keveseb. Nem erre lett kitalálva az biztos.

(#1844) ToxLee


ToxLee
őstag

Szerintetek a teljes játék nagyobb gépigényü lesz? Egyik oldalon ott van az ,hogy jobban optimalizálják, de a másik oldalt ott vicsorognak a nagy felbontású textúrák. ;] :U

(#1845) Senhi válasza ToxLee (#1844) üzenetére


Senhi
aktív tag

Értelemszerűen a nagyobb textúrák nem helyettesítik hanem kiegészítik a mostaniakat. Szerintem kicsit kisebb lesz.

(#1846) L4D1K válasza Senhi (#1845) üzenetére


L4D1K
őstag

Úgy legyen.

Mellesleg a Pápa is nagyon várja már a megjelenést. Neki sztem a Recon jöhet be:

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#1847) boogie84


boogie84
veterán

Most h kijött hozzá a javítás, már 2magos procin is viszonylag elfogadhatóan megy, de 70 FPS-nél sem tetszik a játék. A két magot maximálisan leterheli, pedig most 3,8GHzen megy. Kérdem én, 4magból elég neki 2,66, kétmagosból 4GHz vagy több? :F
Az elején fikáztam az MW2-t de azt kell mondjam h az még mindig jobb. Ha csiszolnak rajta még a fejlesztők akkor javulhat a dolog.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1848) L4D1K válasza boogie84 (#1847) üzenetére


L4D1K
őstag

Nem értem mi a gondod. Nekem 30-40 FPS is szépen fut. Ha akad, furán mozog, beröccen stb, azt tudd mind a latency számlájára.

"Kérdem én, 4magból elég neki 2,66, kétmagosból 4GHz vagy több? :F" Ez szerintem max viccnek megy el... Nem értem, sokaknak sokkal erősebb gépe van, mégis panaszkodnak a sebességre.

# ANTAL Tuning #

(#1849) L4D1K válasza boogie84 (#1847) üzenetére


L4D1K
őstag

Nálam egyébként a MW2 teljes grafikán, ahogy kicsit nagyobb helyre kerültem, netán por füst etc, sokkal jobban belassult mint a BC2. Szerintem a MW2-ben a single részt kellett volna a fejlesztőknek megtoldani egy +50 órás történettel, annyira jó volt a hangulata, a multit meg hagyni a πcsába.

# ANTAL Tuning #

(#1850) tiger11


tiger11
csendes tag

Üdv nálam is csinálja,hogy kilép a játékbol de most sajnos nem akar beloginolni valaki tudja miért van ez?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.