Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Def26 válasza Enton (#700) üzenetére


Def26
félisten

Lehet hülyeség, de én úgy tudom hogy az egy képesség amit pontok (xp) után kapsz... :U :F

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#702) Enton válasza Def26 (#701) üzenetére


Enton
addikt

Igen valószínű, nekem még a sniper alapszintű mert lehetetlen vele kill-t lőni, csak assist-ot sikerült mindig, arra meg nem ad skillpontot.
De ha idővel ad rá zoom-olható scope-ot akkor lehet azzal is játszogatok kicsit. :K

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#703) Apophis válasza Enton (#702) üzenetére


Apophis
őstag

Itt a csipával nagyon sokat kell gyakorolni a lövedék esését és útidejét, akkor is leginkább álló célok ellen használható, na meg jelölgetni, tüzérségi csapást kérni stb. Nem godmode mint pár más játékban, egy támogató class, nem véletlenül recon a neve sniper helyett.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#704) Enton válasza Apophis (#703) üzenetére


Enton
addikt

Jogos. Eddig igazából érdemben a medic-et tudtam hasznosítani, annak minden Stuff-ja kihasználható, támadáskor és vedekezéskor egyaránt.
Védésnél 2-3, mindenkit feltámasztó medic meg tudja nyerni a meccset. ;]

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#705) bandiie


bandiie
aktív tag

Nálam rosszabb lett az update-től. Feltettem az új Catalystot, az is csak rontott a helyzeten.
Ehhez már kevés a gépem, le is mondom az előrendelést. Meg amúgy is el lett cseszve a game. Tudom BETA, de olyan alapvető dolgokban, amik már nem hinném h fognak változni. :(
Bár hátha. Azért majd még 2-3 hét múlva kipróbálom...

(#706) r-chee


r-chee
őstag

Éppen XM8 P-vel irtottam az ellent, amikor egyszerűen csak kilépett a game. Pont ilyenkor, mikor kivételesen jól állok :) .

Más: egy C4-gyel felvértezett quad igazi pusztítást tud végezni az ellen soraiban :) . Jó móka beélesíteni az M-COM (talán jól írtam...) állomást és otthagyni quadot, aztán ha jönnek hatástalanítani, bumm nekik :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#707) abéla


abéla
senior tag

Üdv!
Nálam az adatoknál szereplő konfigon tökéletesen futott (értsd:60fps+) egy medium all, (driverből) 2xaa, 4xaf, hbao&vsync:off mellett, driverben ki/bekapcsolt AAA-nak nem láttam különösebb hatását, így az is off. Az állítgatás közben képminőségi változást szinte csak az AA produkált és igen érzékenyen apasztotta is a frémet (nameg a hbao, de ott csak hosszas szem-meresztgetés után látszik valami változás), szval 2xaa-nál már nincs zavaró rece-fice (bár ez szubketív, kinekmiugye), de a legnagyobb ákció közben is bőven élvezhető, célozható szinten fut a dolog. Persze fanyaloghatnék, meg ß-t kiálthatnék de lexarom, mivel a fergeteges, batlefieldes játékmenet mindent visz (legalábbis nekem) és ez a lényeg nem a megcsillanó hókristályok, meg holmi amb. occlusion...mindemellett elmondható, a gfx objektív szemmel nézve is hozza a szintet, mert ugye itt inkább az ARMA2 hatalmas tereihez, széleskörő interaktivitásához érdemes a gémet hasonlítgatni, nem holmi MW2-höz (ami egyébként kitűnő alkotás, csak épp nem egy súlycsoportban indulnak :) ) , márpedig a fenti relációban bőven megállja a helyét a BC2 (mivel mindkettő megvan eredetiben, patchelve stb, van összehasonlítási alap), pedig ez csak egy béta (csak nem bírtam megállni :B ).

hootka!

(#708) abéla válasza keIdor (#695) üzenetére


abéla
senior tag

Sajna az ajánlott konfigban az nv 260 gtx kizárólagos megemlítése kissé árnyalja a képet ;) .
Bár nv ide, nv oda, úgyis megy az állandó fanyalgás: azért érdekes, hogy van aki köpköd a sebesség miatt 8800gt (ati esetén ~ 4830-4850 hozza ugyanezt a sebességet, ami nem egy kategória, ugye) és a szintén ajánlott 4 mag hiánya mellett is, holott az inkább a már közzétett minimum konfigra hajaz :U ; nemegyszer én is minkonfiggal voltam kénytelen nyomni ezt-azt, de ilyenkor lejebb vettem mindent, nyavalygás helyett meg kevesebb sört ittam...aztán lett új vga :DDD .

hootka!

(#709) Kartács válasza Neoteric (#685) üzenetére


Kartács
aktív tag

Nekem Nvidiám van nem Atim, és +20PFS lazán ahogy írtam is.
Enton: köszi az infót. ;)

[ Szerkesztve ]

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#710) abéla válasza bandiie (#705) üzenetére


abéla
senior tag

Gondolom pénzt nem vagy hajlandó rá áldozni, hisz miért is... :U
Pontosan ez a hozzáállás vezetett oda, hogy a konzolos trend határozza meg a fejlődés irányát, még a klasszikus, pc-k által felfuttatott címek esetén is.
Warez minden szinten, nem fizetni semmiért, jee... aztán csodálkozol, hogy pc-n lassan a WoW-on, meg a táltosparipámon kívűl nem adnak ki mást, hisz nem éri meg. Mert bizony a dolgok jelenlegi állása szerint, akár hiszed, akár nem a munka, az előállított javak bizony értékkel bírnak, amit lehet cinikusan, könnyelműen negálni, de előbb-utóbb ez a piac elsorvadásához vezet. Biza, ha többen vennénk pc-s játékot, az olcsóbb lenne és ezen szegmens igényei is nyomnának vlmit a latban a jövőbéli fejlesztések területén; jó oké ez nem ilyen egyszerű, de a fajlagos költség csökkenése, meg gazdasági súllyal bíró piac, meg árverseny, stb., azért nyilván pozitív irányba vinnék a dolgokat. (A konzolos jétákok árai nem mérvedóak az eladott példányszám vonoatkozásában, hisz ott a hardver fejlesztési/előállítási/marketing kölségeit is tatalmazza...)

hootka!

(#711) keIdor válasza keIdor (#695) üzenetére


keIdor
titán

Elvitték, ne írjatok már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#712) Siiiiix


Siiiiix
tag

Shotgun halalalala registration issues :D

(#713) r-chee


r-chee
őstag

Az én konfigomon (lásd adatlap) 39-60 között váltakozik az fps szám. Beállítások: 1680*1050, maximum detail, 8xAA, 16xAF, HBAO&VSync OFF. Egy 4 magos procival biztos nem ingadozna ilyen tág határok között az fps.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#714) bandiie válasza abéla (#710) üzenetére


bandiie
aktív tag

Engem nem kell ezzel "osztani", hasonló véleményen vagyok.
Mire érted, hogy nem vagyok hajlandó rá pénzt áldozni? A gépem fejlesztésére? Vagy a játékra? Végülis mindegy melyikre gondolsz, mert nagyot tévedsz...

(#715) G4NXST4 válasza bandiie (#714) üzenetére


G4NXST4
tag

Egyébként nekem megvan eredetibe a COD2,4,5,6 meg a BF2-is. szerintem ez már elég szép gyűjtemény. Főleg hogy ezekkel gamelek a legtöbbet. Az igaz, hogy minden mást letöltök, de azokkal alig játszok pár órát, azért nem érdemes megvenni. Szerintem

nagyonromlik

(#716) WesTM


WesTM
senior tag

Egyszerűen képtelenség key-t szerezni... :(
Aki esetleg már nem használja a kulcsát, valamilyen okból kifolyólag, és privátban elküldené, nagyon meghálálnám! :R
2napja próbálok szerezni 1 db key-t de ez már lehetetlen menet... :(

Ahogy elnézegetem, elég combos lett a gépigény, de nem teljesen világos számomra az, hogy már a dx11 es effektek is mennek az arra alkalmas kártyákon? Mintha még nem úgy nézne ki a játék ahogy kéne neki. Bár szerintem ez a BETA számlájára írható, és csak a vidikből látom így. :R

(#717) Siiiiix


Siiiiix
tag

Am nem tudom mit szenvedtek annyit az FPS el, nem quake engines játék szóval ha már van 40 fix bőven sok is.

(#718) abéla válasza bandiie (#714) üzenetére


abéla
senior tag

A játékok "okosba" történő beszerzésére és ezen gyakorlat hosszútávon és nagyban történő alkalmazásának a pc-s játékpiacra ható következményeire utaltam a hsz-mal.

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#719) G4NXST4


G4NXST4
tag

Szerintetek ha tegnap rendeltem csak elő a 576-tól, még fogok kapni egyántalán beta kulcsot?

nagyonromlik

(#720) abéla válasza G4NXST4 (#719) üzenetére


abéla
senior tag

Próba-szerencs, bár én jan. elején rendeltem elő kettőt és csak 1 kulcsot kaptam...(reklamáltam is :D )

hootka!

(#721) D1Rect válasza Kr/\toS (#699) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem, ezaz.
Feltettem, és pont ugyanaz. Megnéztem configban, hogy hátha van valami gomb ami élesíti, de nem leltem semmi, azért kérdezem.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#722) bandiie válasza abéla (#718) üzenetére


bandiie
aktív tag

Akkor mért nekem célozva, az én hozzászólásomra válaszolva tetted ezt meg? Hogy jön ez ahhoz, hogy nekem nem tetszik a játék, valamint nem fut jól a gépemen? Ja, hogy lemondom az előrendelést? Igen, de nem is fogok vele játszani, a fentebb említett két ok miatt.

(#723) abéla válasza bandiie (#722) üzenetére


abéla
senior tag

Az előrendelés visszamondása és a tervezett kipróbálás között véltem némi ellentmondást felfedezni, de nyilván a béta kipofozott 2-3 hét múlva történő újrapróbálására gondoltál...ha így van, bizony megkövetlek, megmeaculpa az elhangzottakkal kapcsolatban :B. Mindenesetre már legalább ismered a warez-ról alkotott véleményemet. :D

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#724) djmaya


djmaya
csendes tag

Tényleg képtelenség kulcsot szerezni már ha valaki megunta vagy csak nem gamol vele oda athatná probára persze az EA bejelentkezövel privátba elküldhetné nagyon megköszönném!!!!!

(#725) abéla válasza D1Rect (#721) üzenetére


abéla
senior tag

Nem hozza közelebb az ellent ugyanolyan távolságból? Szval statikusan nagyobb nagyítás, esetleg :F .

hootka!

(#726) r-chee válasza bandiie (#722) üzenetére


r-chee
őstag

Na itt hagyjátok ezt abba :(( . Tanuljátok meg, hogy szót szó követ, tehát shut up.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#727) abéla válasza djmaya (#724) üzenetére


abéla
senior tag

A biztos megvétel tudatában próbálkozz cdgalaxisban (mivel ott ideiglenesen 2k, amit visszakapsz az eredeti megvétele után; foglaló, ilyesmi...), mivel 576-nál ingyé van igaz, de szerintem jobban szűrik is a kérelmeket. (pl: most leadott rendelésre nem biztos hogy adnak, stb.)

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#728) bandiie válasza abéla (#723) üzenetére


bandiie
aktív tag

Igen, a beta-ra gondoltam. Majd még megsasolom a lezárás előtt, bár sok reményt nem fűzök hozzá. Annyit nem hinném hogy javulni fog, hogy megváltozzon a véleményem.

(#729) @rglaaf


@rglaaf
veterán

(#730) abéla válasza bandiie (#728) üzenetére


abéla
senior tag

Ok, értem, ezesetben ld. a fenti vezeklésem :) ; természetesen kritikám tárgya nem a játékról alkotott szubj. véleményed volt, azt csak sajnálom, hogy így látod...

hootka!

(#731) G4NXST4


G4NXST4
tag

Ha valakinek csalódás a BC2 beta az kérem nekem adja a kulcsot PLS

nagyonromlik

(#732) abéla válasza @rglaaf (#729) üzenetére


abéla
senior tag

Hehe, ezek mindenhol ott vannak(ohnehó ->konzol :F) .
Először tisztára fallout3-like volt, csak ott viszonylag kevés az ilyen "fejlett" AI-vel megáldott npc. :DDD

hootka!

(#733) -=Sziszi=- válasza G4NXST4 (#731) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

CD kulcs ment az adataidnál lévő mail címre.

Üdv Szisz

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#734) G4NXST4


G4NXST4
tag

Hát engem direkt b@szogat a világ :( nemelég, hogy nem tudok szerezni beta kulcsot, de még az internetem hirtelen egyik percről a másikra belassult:(

nagyonromlik

(#735) Erdei88


Erdei88
veterán

Akinek van feles kulcsa vagy nem használja, nekem is adhat egyet :R

[ Szerkesztve ]

(#736) abéla


abéla
senior tag

Sg-n láttam, egész jó ár: 8K :K

hootka!

(#737) G4NXST4 válasza -=Sziszi=- (#733) üzenetére


G4NXST4
tag

köszönöm köszönöm köszönöm THX te vagy az én emberem örök hála :C :R

nagyonromlik

(#738) G4NXST4


G4NXST4
tag

Ja és mindenkinek köszönöm akinek írtam privit és visszaírt. Ja és még régebben, azt igértem, hogy ha meg lesz a beta, akkor teszek fel vidit és ezt be is fogom tartani.

nagyonromlik

(#739) danati


danati
senior tag

Valaki tudna nekem adni egy beta kulcsot?

(#740) danilla


danilla
őstag

Én is szeretnék kérni egy kulcsot, ha valaki tudna adni nagyon megköszönném. De kölcsönbe is jó, egy pár órára, hogy kipróbálhassam a játékot. :R

(#741) Podpupi


Podpupi
tag

Valakinek lenne 1 fölös beta key nagyon megköszöném,persze tudom ez lehetelen kérés de azért hátha..... :R :R

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

(#742) STC Speed


STC Speed
őstag

Sztem holnap meek utalni 2 ezret :D
Aztán remélem fog futni a gépemen :U

(#743) STC Speed


STC Speed
őstag

Amugy aki már tolja az vmi véleményt irjon,hogy milyen a game :DDD megöl a kiváncsiság :B

(#744) knbs válasza STC Speed (#743) üzenetére


knbs
senior tag

Nehogy meghalj! :) Inkabb csal olvass vissza par hsz-t van boven koztuk velemeny is.

Amugy nem rossz, bar mas kategoria mint mondjuk a cod vagy cs,de jopofa dolgok vannak benne,ha jo szerverre mesz meg laggod se lesz, es ha van par ertelmes ember fent akkor meg jol is fogod erezni magad.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#745) Yany


Yany
addikt

Arra azért valaki adhatna egy biztos választ, hogy ha dobozos formában veszem meg egy boltban, akkor Steam alá be tudom-e tenni a játékot? Úgy, hogy játék közben fusson a friends és a többi.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#746) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Sziasztok.Én Jan.10-én előrendeltem a gyűjtői kiadást az 576-tol.
Viszont valahogy kimaradtam a beta kulcs szorásbol.(felhivtam őket,de nem tudnak semmit mondani).Ha valakinek lenne egy fölöslegessé vált kulcsa nagyon megköszönném.
A játékot mindenképp meg fogom venni már régóta elhatároztam.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#747) abéla válasza STC Speed (#742) üzenetére


abéla
senior tag

Vga-val lehet gond...futni elfut, de atiknál kissé szűkebben méri a progi a frame-ket.

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#748) Fortissimus válasza Yany (#745) üzenetére


Fortissimus
őstag

a steam-be be tudsz rakni nem steam-es jatekokat is

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#749) r-chee


r-chee
őstag

Néha előfordul, hogy egy ellen háta mögé kerülve beleengedek egy egész tárat a hátába XM8-cal, erre megfordul és simán lepuffant. Lenne még mit javítani a "nehez sérülni akaráson".

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#750) @rglaaf válasza Fortissimus (#748) üzenetére


@rglaaf
veterán

persze csak akkor amikor játszol nem irja ki hogy mivel tolod csak annyit hogy nem steam-s játék

PSN:BiZzare_0 ️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.