Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) danati


danati
senior tag

Ezt nem hiszem el. Végre van cd kulcsom, letöltöm a betat, és nem tudom feltelepíteni mert rosszul lett letöltve. Kezdhetem megint letölteni.:((( :W
Megkeresem torrenten, hátha ott fent van.

(#902) feka007


feka007
nagyúr

[link] :W :DDD
Régi mondjuk jobb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#903) bivalyolo válasza danati (#901) üzenetére


bivalyolo
őstag

pech. esetleg innen is megpróbálhatod..

"Let's agree to disagree!"

(#904) Xelo


Xelo
addikt

üdv. lehet előrendelem a játékot. egy kérdésem lenne: 1440×900as felbontásban közepes beálításokkal kis élsimítással (2×) hogy menne a gépemen? C2D E6420@3.2Ghz, 4GB Ram, ATI HD2900PRO@XT 512MB :F kössz

(#905) BalaNce87 válasza Xelo (#904) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát olyan max 40 fps csata közben, bár nekem 1024-be is ugyanúgy fut, mint 1280-ba mediumon, bár mondogatják hogy beta, de sok idejük nincs helyrehozni, szóval én tuti nem veszem meg, mert nem fut élvezhető sebességgel. A durva az hogy 4 maggal sokkal jobban megy, videókártyát alíg terheli, szóval nagyon prociigényes.

(#906) djmaya


djmaya
csendes tag

1-kulcsal dobjon már meg valaki jo lenne mar kiprobálni pm-be küldhetnéd köszi elöre is!!!!

(#907) danilla


danilla
őstag

Ez de tré :S minek csalni egy tesztelésre kiadott BETA játékban???

https://twitch.tv/ddplayzone

(#908) Tomics válasza danilla (#907) üzenetére


Tomics
addikt

:(
mit élveznek benne nem tudom...remélem xboxra nem lesz semmi hasonló

PH! addikt since 2004

(#909) ciry válasza Bryan65 (#865) üzenetére


ciry
őstag

Az én hasonló cuccom (a 2140 fel van húzva 2 gigára) 15-18 fps-t produkál low szinten 1680-as felbontásban, 1280-ban olyan 22-24-et.
Épp játszhatatlan.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#910) Brian_RL válasza bivalyolo (#903) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Én onnan szedtem, és a kicsomagolásnál valami CRC hibát írt ki, és szedhgettem torrentről :(((

(#911) BalaNce87 válasza Apophis (#889) üzenetére


BalaNce87
addikt

A tracer alatt mit értesz? Tracer dartot én nem láttam még a játékban, mármint ami a trailerben volt:)
Ha már itt tartunk a snipernek az a kis gömbölyű cucc, az csak arra jó, hogy megmutatja vminek a helyzetét? De hisz azt látótávolságból csak simán kijelölöm Q-val azt csumi. Nem láttam értelmét.
Láttatok már olyat, hogy a tank elhárította a rakétákat?:D Nagyon durva, visszafordul a tank orra előtt a rakéta xD Azt viszont nem vágom, hogy mitől függ, hogy elhárítja vagy nem.
A járműveknél az első speckó cucc az mire jó? Azt írja, hogy elvileg beméri az ellenfeleket, illetve láthatóvá teszi őket?

(#912) szn0rbi válasza BalaNce87 (#911) üzenetére


szn0rbi
csendes tag

az a kis "gömb" arra jó ha pl csipával bepocolsz egy házba lépcsőre leteszed a kis "gömböket" és ha az enemy jön fel a lépcsőn akkor látod a mappon hogy wtf hátba akarnak szúrni :C megfordulsz mandínerből egy golyós fejes ;] erre jó a kis "gömb" :D

(#913) Apophis válasza BalaNce87 (#911) üzenetére


Apophis
őstag

Pedig benne van, rátolod a járműre és a rakétákat rávezeti, te meg kapod a pontokat :).

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#914) bivalyolo válasza Brian_RL (#910) üzenetére


bivalyolo
őstag

akkor sry de legalább már tudom honnan nem kéne leszedni :)

"Let's agree to disagree!"

(#915) Chris78


Chris78
aktív tag

Hehehe
Na most történt valami mert le estem a serverröl és amikor visszamentem az összes server üres lett. :W

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#916) Chris78


Chris78
aktív tag

Hmm most meg Updating van (lehet .hogy uj patch) :F

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#917) Chris78


Chris78
aktív tag

"Updating your stats" és a modem meg veszettül villog :U

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#918) Chris78


Chris78
aktív tag

Mivel tudok FPS-t mérni?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#919) Csabahun válasza Chris78 (#918) üzenetére


Csabahun
senior tag

Ezzel: [link]

[ Szerkesztve ]

(#920) Chris78 válasza Csabahun (#919) üzenetére


Chris78
aktív tag

köszi :C

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#921) Chris78


Chris78
aktív tag

Ohhh
Ahogy letöltöttem a nod32 virusnak veszi :F

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#922) Doki-HUN1978 válasza Chris78 (#921) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A nod32 a saját exe file-ját is vírusnak nézi... :)

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#923) danilla


danilla
őstag

Másnál is iszonyatosan belassul a számítógép, amikor a béta telepítés e a driectx telepítéshez ér?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#924) Gabás válasza Doki-HUN1978 (#922) üzenetére


Gabás
addikt

megvolt a nap hülyesége, grat:D

(#925) danati válasza bivalyolo (#903) üzenetére


danati
senior tag

pont innen szedtem le először :DDD

(#926) bozont


bozont
veterán

A hangbeállításnál melyik mit jelent pontosan? Alapból a hifi van beállítva, de mondjuk a Home Cinema beállításnál mi változik? Hangminőség gondolom, de pl a csatornák száma vagy ilyesmi?

mod.: Innen lehet válogatni a letöltési helyek közül, én a Fileplanet-ről szedtem, gyorsan jött és gond nélkül települt.

[ Szerkesztve ]

(#927) BalaNce87


BalaNce87
addikt

2:30nál kezdjétek nézni,hogy mennyire szar a sebzés

Kinek lehet thompsonja?

[ Szerkesztve ]

(#928) Yany válasza BalaNce87 (#927) üzenetére


Yany
addikt

A medicnek, de nem jobb, mint a géppuskák. Legalábbis nekem nem tűnik olyan hatékonynak.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#929) BalaNce87 válasza Yany (#928) üzenetére


BalaNce87
addikt

És kinek lehet tracer pisztolya? Mikor adja be?

(#930) Yany válasza BalaNce87 (#929) üzenetére


Yany
addikt

Arra már nem emléxem, hogy kit kellett érte megd**ni, de az Engineer kapja meg. Illetve asszem mindenki használhatja és az engineer rakétáit tudod velük célba juttatni. A sima pisztolyok listájának aljába került nekem.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#931) Doki-HUN1978 válasza Gabás (#924) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Miből gondolod, hogy hülyeség okostojás barátom?

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#932) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Helló!

Honnan tudok szerezni Béta kulcsot?

Vagy valaki tudna adni esetleg? :)

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#933) G4NXST4


G4NXST4
tag

ÁÁÁ
Rohadt jó a BC2, egész nap egyfolytában nyomom :D

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#934) Visormail válasza Xelo (#904) üzenetére


Visormail
addikt

Én kétszer játszottam vele kb 1-1 órát 1440x900-ba minden high-ra állítva, élsimítás is 8x (egyedül az a hbo vagy mi a rák nem volt bekapcsolva mivel fogalmam se volt mi az, most se tudom csak olvastam hogy állítólag nagy a gépigénye) és teljesen tökéletesen futott meg se reccent, se akadás se lag nem volt.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#935) jegenye77


jegenye77
addikt

Hogy tudnám kipróbálni a béta verziót?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#936) Visormail válasza jegenye77 (#935) üzenetére


Visormail
addikt

pl ha előrendeled az 576kbytnál a játékot akkor küldenek beta kulcsot

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#937) r-chee válasza Visormail (#934) üzenetére


r-chee
őstag

A HBAO-t bekapcsolva élethűbbek, élesebbek lesznek az árnyékok, kapnak egyfajta mélységet.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#938) knbs


knbs
senior tag

Ha valaki szeretne letolteni tessek: liseda

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#939) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Valaki adjon egy accot vagy beta kulcsot vagy valamit, nagyon kíváncsi vagyok milyen lett pls!! :B :B

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#940) jegenye77 válasza LordAxwell (#939) üzenetére


jegenye77
addikt

Én is ugyanezt kérném!
Valaki egy béta kulcsot!
PLEASE!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#941) BalaNce87 válasza knbs (#938) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ennek mi értelme ezeket tudom állítani játékon belül is, max aa-t engedi 1-nél feljebb, de az nem is kell annyira max 2X-es de multiba felesleges ezek csak fps-t zúzzák lefele.

(#942) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Már fel is tettem a gépre a BETA-t már csak egy kulcs kellene. :))

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#943) danilla válasza LordAxwell (#939) üzenetére


danilla
őstag

Rendeld meg pl az 576-ba és akkor kapsz beta kulcsot, én is ezt tettem.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#944) gabo89


gabo89
senior tag

Holnap 11-kor fileplay.net -en újra lesznek kódok.

[ Szerkesztve ]

indul a sörös aludni

(#945) knbs válasza BalaNce87 (#941) üzenetére


knbs
senior tag

Ez egy finomhangolo,nem egyenerteku azzal,ami a jatekon belul van asszem... :)
Nekem nincs ra szuksegem van normalis gepem hozza fps gondom nincs,de lehet valaki hasznalna... azert osztottam meg,de bocsi!

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#946) jegenye77 válasza danilla (#943) üzenetére


jegenye77
addikt

Kipróbálnám mielőtt megrendelem. :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#947) LordAxwell válasza gabo89 (#944) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Kár hogy akkor suliba vagyok még, valaki szerezhetne nekem is.

Az megy hogy rendeljem meg és csak utána kapok kulcsot az hülyeség, először ki kell próbálni.... mivel ha megrendelem már nem tudom visszamondani a rendelést, ha nem tetszene...

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#948) BalaNce87 válasza knbs (#945) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jah nem para miért is lenne, csak nem értettem mire jó ez a progi amikor ezeket játékon belül is lehet módosítani, amúgy én leszedtem, de tök mind1 nekem hogy low med vagy high ugyanúgy a 30-40 fps az alap, de inkább a 30. Szóval én már csak azért se venném meg mert csak 4 magosokon megy csak normális sebességgel, miközbe a fizika se olyan részletes hogy ennyire kéne neki az a 4 mag, most pl a crysisnak elég volt a 2 mag is nem az volt ami miatt szarul ment, oda videókártya kell inkább.

[ Szerkesztve ]

(#949) Kartács válasza BalaNce87 (#941) üzenetére


Kartács
aktív tag

2x annyi beállítás van végül is csak rajta... de semmi gond :DDD
Szarabb teljesítményeseknek mondjuk a "természet/növényzet" legyalulása sokat segíthet, mert azok mindig rengetegez zabálnak.

knbs többen is örülni fognak neki szóval kösz mások nevében is!

Én már berendeltem a drágát amúgy! :P

[ Szerkesztve ]

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#950) BalaNce87 válasza Kartács (#949) üzenetére


BalaNce87
addikt

Most nem azért de ha lowra rakok mindent akkor a jármű is szarabbul fog kinézni, de itt amúgy is 4 magos proci kell alá, szóval most azért mert valamit lowra és valamit highra raktál nem fog jobban futni, senki nem mondta hogy haszontalan de nagyon sok értelme nincsen, pláne egy beta-nal. Szóval állthatom össze vissza a grafikát de ha nincs megfelelő processzor alatta nem érsz vele semmit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.