Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) CSiMi_


CSiMi_
tag

Pls help! ez az új patch amit Polacheck linkelt, ezt honnan szedem le?
Ja, és nem lehet beállítani, hogy írjon "LAT" azaz latency-t ??? Mert eleinte íta, de mostanság már nem, és sok ultralaggos szeró van.

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#1702) boogie84 válasza CSiMi_ (#1695) üzenetére


boogie84
veterán

játékosok számát jelölik, a hc meg azt h hardcore szerver, az ff pedig a friendly fire...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1703) CSiMi_


CSiMi_
tag

Thx de a HC-t tudtam, és használtam is, Ezt a 16, 20 ff ezeket nem tudtam, de thx, ár vágesz!!!

[ Szerkesztve ]

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#1704) CSiMi_


CSiMi_
tag

Amúgy nincs valakinek ötlete, hogy lehetne steamosítani a gamét? Mátmint én beadtam, hogy add game, de ez csak egy parancsikon. Úgy kéne valahogy, hogy a szerókat is lássam, meg ilyesmi.

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#1705) F_Zolee válasza L4D1K (#1696) üzenetére


F_Zolee
veterán

Írtam ott, hogy mivel. De ha jól rémlik akkor M3A3-al is pörköltem oda jó pár embernek. ;]

(#1706) Yany


Yany
addikt

A szervereket csak akkor látod steam-ben, ha a játék maga támogatja ezt, de szerintem nem fogja. A FrontLines-t is Steam-en vettem meg, de nincs Steam-es szerólistája. Viszont a friends hotkey ugyanúgy működik, mint pl. cs:s alatt. Nekem CTRL-TAB és bejön szépen minden.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1707) L4D1K


L4D1K
őstag

Este vki 1-2-10 játékra :) ? Ha már 1 squad összejönne már meglenne az öröm :)

# ANTAL Tuning #

(#1708) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Okéj. Hánykor kb?

(#1709) szn0rbi


szn0rbi
csendes tag

nemtudjátok a dobozos verziót lehet regelni steamen ?

(#1710) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Remek lett ez a frissítés számomra ,mert ennyiszer még nem volt CTD-m .. írták ,hogy javították ,hát ja ,biztos panaszkodtak ,hogy kevés van belőlle :D
A másik meg a textúra hiba ,ami eddig ritkán volt ,most sűrűn nekem ,de biztos egyéni probléma :S
A kilépkedős szitu is gyakoribb ,meg az álló háború is nem lesz ez így jó , milyen lesz a fullban? Asszem várok a megvétellel egy ideig!

hkv.hu

(#1711) Audifan válasza L4D1K (#1707) üzenetére


Audifan
tag

Hali!
Én benne vagyok, nevem okoskaaa[hun] vegyetek fel ;)
Ui:Hány ó.kor?

(#1712) G4NXST4


G4NXST4
tag

ma nem megy nap van :( Tegnap pedig nagyon be prósodtam most meg. :((

nagyonromlik

(#1713) L4D1K


L4D1K
őstag

Nah, este 8 és 8:15 között aki jelez az megy buddylistre. Ha megvagyunk elegen, keresünk egy olyan szervert ahol relatíve kevesen vannak, vagy kellő létszám esetén egy tök üreset :DDD . Clan tag nekem G4MEP0D, akinek tetszik nyugodtan írja be :))

# ANTAL Tuning #

(#1714) L4D1K válasza G4NXST4 (#1712) üzenetére


L4D1K
őstag

Majd felpörgetünk. :K

# ANTAL Tuning #

(#1715) G4NXST4 válasza L4D1K (#1714) üzenetére


G4NXST4
tag

jaja megyek is felpörögni ;)

nagyonromlik

(#1716) Fortissimus


Fortissimus
őstag

sokkal simabban fut az uj frissites utan, jo uton haladnak a sracok :C
remelem a full-ba meg jobb lesz

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1717) L4D1K


L4D1K
őstag

Na akkor eddig 2en vagyunk:

okoskaaa[hun]

Roden (jómagam)

Amíg ideértek én installálom csodafegyverem, a vízipipám :D .

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#1718) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

bad company jelzést adok le!

(#1719) L4D1K válasza bobalazs (#1718) üzenetére


L4D1K
őstag

neved a játékban?

# ANTAL Tuning #

(#1720) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

bobalazsMESSIAS

(#1721) L4D1K


L4D1K
őstag

OK. elvileg mindkettőtöknek küldtem meghívót.

# ANTAL Tuning #

(#1722) G4NXST4 válasza L4D1K (#1721) üzenetére


G4NXST4
tag

na én is mennénk, ladik írtam privit, vegyetek fel G4NXST4
Ja ladik már felvettelek ;)

nagyonromlik

(#1723) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

fura én 2 friend meghivot kaptam de semmi visszaigazolás

(#1724) ciry válasza Target78hu (#1710) üzenetére


ciry
őstag

Érdekes, mert nekem most nem volt egy kilépésem se, nem úgy mint általában :U
Jó lett az optimalizáció, átléptem az 50 fps-es álomhatárt, egész 1 másodpercre :DD
Átlag olyan 25 :((
Valaki nem játszik véletlen Athlon II X4 620/630-al és a 8800gtx-hez hasonló zsugával?
Érdekelne hogy megy-É a gém rendesen :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#1725) G4NXST4 válasza bobalazs (#1723) üzenetére


G4NXST4
tag

akkor valaki vegyen fel x-en, mert a friends nem nagyon műkszik:
kubrtvsrom -az x-em

nagyonromlik

(#1726) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

xfire: bobalazs

(#1727) Audifan


Audifan
tag

xfire: energydrinker
de nekem az xfájör nem mutat szerókat csak azt számolja mennyit játszottam :(((

(#1728) L4D1K


L4D1K
őstag

Működik a friends. Fel is vettem ganxtat.

# ANTAL Tuning #

(#1729) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Akkor nálam lesz bibi :)
Majd jobban figyelek ,mert ugyan úgy beakad ,ha épp egy ellen közelébe érek és puff konyec. Mókulok valamit ,hogy mukodj legyen!

hkv.hu

(#1730) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Valamit rosszul csinálok, vagy a 4x és 12x optikának nincs semmi értelme?

Hiába teszem fel a 12x-t, pont ugyan azt látom, mint az alappal, semmivel sem "hozza közelebb" a célt.

Másnál is így van? Nem találtam lehetőséget a zoomolásra.

A játékkal kapcsolatban annyi, hogy kár egy ilyenbe a fejlesztgetés, az emberek 90%-a azzal van elfoglalva, hogy pontokat szerezzen, és arra merevedjen neki, az, hogy ez egy csapatjáték lenne nem is számít. Tojnak rá, hogy valamit megkéne védeni, vagy meg kéne semmisíteni, csak gyüjtögetik a kis hülye pontokat. DM-nél még renbe is lenne, de ilyen felállásba, mint a beta map, nem jó.

Annyi lesz az értelme, hogy aki később kezdi a játékot lehet el is megy a kedve, mert eleve kezdeti tudáshátrányban lesz, és emellé még jön majd a felszereltség különbség. 1 óra alatt megunja, és hagyja majd a csudába az egészet.

(#1731) kamikaz333 válasza antikomcsi (#1730) üzenetére


kamikaz333
tag

CoD-ban is hátrányban vannak kezdetben, mégis milliók játszanak vele :) . Nálam pedig jön majd az, hogy "csak még egy kört, és akkor meglesz a shotgun" :D . Emiatt nem hinném, hogy valaki abbahagyja.

[ Szerkesztve ]

(#1732) G4NXST4 válasza L4D1K (#1728) üzenetére


G4NXST4
tag

milyen jót játszottunk, máskor jöhetnének többen is.
Kösz fiúk a játékot, jóét

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#1733) L4D1K válasza G4NXST4 (#1732) üzenetére


L4D1K
őstag

Jaja jó volt, mehet majd holnap este is. Mondjuk ezen a pályán semmit nem tudtam csinálni, akkora lagom volt. De legalább tudtam húzni az assault ot kicsit, végre nem az alap fegyverrel kell szenvednem.

# ANTAL Tuning #

(#1734) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Én is csatlakoznék legközelebb egy jó kis csatához, játékban a nevem: Jannn86
Amúgy ismerős felvételére az xfire-t vagy a játékon belüli keresőt használjátok?
Nekem nincs fent xf, de rakok fel szivesen.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1735) BalaNce87 válasza antikomcsi (#1730) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ezt a fejleszgetést ne mondd hányinger kerülget tőle, egyszerűen unalmas elérni azt a szintet, mondjuk aki 0-24-be tolja annak megvan 1-2 hét alatt. Szerintem hanyagolni kéne, ha jól tudom bf2-be se volt ilyen, nem kéne átvenni az ilyen marhaságot a cod-ból.

(#1736) kamikaz333 válasza BalaNce87 (#1735) üzenetére


kamikaz333
tag

BF2-ben volt ilyen, csak ott egy fegyvert lehetett megszerezni kasztonként.

(#1737) siriq


siriq
őstag

Nekem kisse mintha lagolosabb lenne a game. Sajnos parszor volt hogy elszallt a game is(a karbantartas elott 8 oran keresztul nyomtam es nem volt ilyen). Remelem javitanak rajta.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#1738) BalaNce87 válasza kamikaz333 (#1736) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát az még egy fokkal jobb, nem szeretem hogy ilyen wowot csinálnak belőle hogy xp-ért kapod az új cuccokat, ez valahogy túl gyerekes, megőszülök mire eljutok a végére.

(#1739) ciry válasza kamikaz333 (#1736) üzenetére


ciry
őstag

Kettőt.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#1740) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Sziasztok.
Mostanában olyat csinál ez a fránya,hogy server keresés közben nem talál semmit.Kilépek nézem nincs net,folyamatosan hazavágja az egyik routerem csak a jóöreg kihúz bedug módszerrel sikerül ujra felkelteni a routert. :W
Pedig már probáltam portot nyitni azon a routeren,de semmi hatás.
Más:az xfirére a nod virust jelez olvasgattam már utána allitólag fake és ki kell kapcsolni a NOD-ot a telepítés idejéig.Ti hogy vagytok ezzel?
Este játszanék majd veletek,ha megy mindenem.(Game:Mrdevil,xfire:Mrdevil80) :K

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1741) onereborn


onereborn
tag

Még mindig lehet csatlakozni a magyar bf bad2 communityhez!

Xfire: http://www.xfire.com/
Regisztráció és telepítés: http://www.xfire.com/download/
Community: http://www.xfire.com/communities/bfbadcomp2hun/

(#1742) gabipaci válasza onereborn (#1741) üzenetére


gabipaci
addikt

Csatlakoznék, de ha mindíg ilyen hamar leléptek, akkor nincs értelme számomra :(
Éjjeli bagoly vagyok, ha a geyek aludni megy, utána tudok játszani. Plusz még az időeltolódás is rossz irányba van.
Magyar idő szerint 10 előtt sosem játszom.
Szokott esetleg valaki maradni 10 után is, mert akkor csatlakozom.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#1743) onereborn válasza gabipaci (#1742) üzenetére


onereborn
tag

Eddig 13-an vagyunk. Azért szeretném, ha legalább 100-200 ember jönne és magyar mert így a ping is jobb lenne, meg lehetne csapatba is dumálni. 100 emberből biztos lesz 10-15 ember akik ilyenkor is fent vannak. :D

(#1744) GuB3Ra


GuB3Ra
aktív tag

Hi
Nincsen valakinek 1 felesleges cd kulcs? :B :R

Daark minimalism

(#1745) Allien válasza gabipaci (#1742) üzenetére


Allien
veterán

No para. Majd ha kijön, többen rászakadnak, és alakulnak klánok is majd. Még ha rossz lesz a game, akkor is. ;] A warrok ráadásul inkább 9-10 óra felé szoktak kezdődni, ritkábban 8 órakor. Tehát, lesz kivel nyomulni a publikon. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1746) Allien válasza antikomcsi (#1730) üzenetére


Allien
veterán

Vegyes lesz, de aki ezért abba hagyja, az nem számít amúgy se. A WOW-ot is sokan abba hagyják még a 10-s lvl-t se érik el az esetek 70%-ban, ha jól emlékszek. De később kezdeni, ez nem szempont. Ha van gógyija az illetőnek, akkor elkezdi single playerben, hogy megszokja az irányitást (főleg a járművek, pl heli a kérdésesek). Ha olyan lesz, mint a többi BF, akkor ugyan azok a pályák is lesznek, ergo, azt is megtanulhatja kb, mi merre van. Utánna ki kell választani egy kicsi szervert, ahol ráadásul minimum emberke van, és már no problem. Főleg, ha fórumokon össze haverkodik pár "veteránnal", és felhúzzák. Még akár csalás nélkül is, mondjuk beveszik a szakaszba, és úgy nyomulnak. :K
Ergo, röviden nem jelent nagy hátrányt a később kezdés, legalábbis, nem annyira, mint ahogyan elsőre kinézne. Nem kell ész nélkül előre rohanni, akkor nem lehet olyan nagy gond. Ráadásul valszeg a supportos emberkék fejlődhetnek a leggyorsabban, pl medic, és azoknak tipikussan nem az első sorban a helyük. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1747) Kecuhun válasza gabipaci (#1742) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Én is így vagyok vele. Először 20h körül lefektetem a gyereket, majd 21h körül az asszonyt is, ha igényli :DDD és csak utána tudok filmet nézni, vagy játszani "nyugodt" körülmények között. :D

(#1748) Def26 válasza Kecuhun (#1747) üzenetére


Def26
félisten

Dettó, csak nálam a gyerek helyett macskák vannak. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1749) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szóval, valaki tud valamit a távcsőre?

Miért nincs nállam difi a normál, a 4x és a 12x-es optika között. A 4x-esben piros a közép, ennyi de fókuszra semmi változás.

Ez ilyen, vagy csak én nem jöttem rá, hogy lehet közelíteni?

(#1747) Kecuhun

Az rendben, hogy megfürdetem a gyereket, és lefektetem, meg mesélek, de ha az asszonyt is lefektetem, akkor onnét nem szabadulok már el. ;] :DDD

Kijárási tilalom lép érvénybe. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1750) Allien válasza antikomcsi (#1749) üzenetére


Allien
veterán

A többi BF-ben a görgővel kellett közelíteni. :B Itt még odáig nem jutottam. :P

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.