Hirdetés

2023. február 8., szerda

Gyorskeresés

(#451) Looserke válasza Kecuhun (#381) üzenetére

Looserke
őstag

HBAO: az árnyékoknak ad "mélységet".

Nem sokat dob a látványon viszont ha kikapcsolod akkor +10-15 fps

(#452) bandiie válasza Kr/\toS (#450) üzenetére

bandiie
aktív tag

576 még mindig nem küldte. Innen szereztem.

(#453) Enton

Enton
addikt

Késelni nem tudok a középső egérgombom miatt, de a medic sokkolójával jobb poén embert ölni meg kerítést átvágni.
Ha kevés az ember akkor nagyon gyorsan vége tud lenni, a mapnak.

Helikopterek pedig ugy vannak:
Apach:
A harmadik támadási/védő pontál van, a védőknek.
Csapatszállító:
A negyedik utolsó támadási/védő pontnál a sarokban van közel "A" ponthoz. Megintcsak a védőknek.

Viszont érdemben még nem sikerült rendes helit vezetnem, csak azt a kis UAV-s rakétavetőset. Azt nagyon jól lehet irányítgatni. :K

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#454) ToxLee válasza bandiie (#452) üzenetére

ToxLee
őstag

Nekem csak Loading... van. :(

(#455) onereborn

onereborn
tag

Sziasztok!

Tud valaki nekem privibe adni egy beta kulcsot? (persze csak ha nem gond)... leszedtem kipróbálnám, nekem még nem jött meg.. :F

(#456) Darth_Revan

Darth_Revan
veterán

Kezdek belejönni :D

Nektek csinál olyat a játék, hogy játék közben ok nélkül kilép?

(#457) r-chee válasza Darth_Revan (#456) üzenetére

r-chee
őstag

Tegnap este/éjjel, mikor kipróbáltam és több órát nyomtam vele, nem lépett ki, csak a legelején akart nehezen csatlakozni szerverhez, ma viszont állandóan kilép. Besokall néha a béta a sok játékostól :) .

Enton: Én egyszer vezettem eddig helit, kb. 15 másodpercig, aztán belecsapódtam egy épületbe :D . Maradok inkább a quad-gyalogos és tankos triónál :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#458) Yany

Yany
addikt

Én a HBAO-t ki és az Effects-et Low-ra tettem, így ezt a k@ki bloom-ot is leveszi a képről és sokkal letisztultabb a látvány. (tudom, most erre divat izgulni, de engem a az effekt kitalálása óta zavar). Egyébként jól sejtettem: a két effekt kikapcsolásával már kizárólag a procin múlik egy közepes, vagy annál jobb VGA-n a játék sebessége, ugyanis én 1920x1200-on toltam minimum 50-60 fps-sel egy 4870 társaságában.

Most ezen dolgozom: Bridge Master Unity asset - https://youtu.be/2wDlZzYUmCw

(#459) Darth_Revan válasza r-chee (#457) üzenetére

Darth_Revan
veterán

Érdekes módon tegnap nekem se lépett ki, ma meg 2x is...1x, hogy "leállt a Forceware driver, majd ujraindult" (más játék nem csinált még ilyet), 2.jára meg ok nélkül :P

(#460) Yany

Yany
addikt

Kékhalál senkinek nem volt?

(#461) Darth_Revan válasza Yany (#460) üzenetére

Darth_Revan
veterán

"Még" nem :DDD

(#462) Zin válasza r-chee (#457) üzenetére

Zin
senior tag

Komoly lehetett ahogy belecsapodsz az epuletbe.Vmien kulcsot vki kuldjon p.m-be tobbit megbeszeljuk! :P

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#463) gainwardgs válasza Darth_Revan (#461) üzenetére

gainwardgs
addikt

Gts 250-el fog ez menni?? :R

(#464) Jarlaxle

Jarlaxle
senior tag

Nagyon bejövős ez a játék, egyedül az furcsa, hogy mintha keveset sebeznének a fegyverek, más is észrevette? közvetlen közelről telibe lőttem sniperrel egy emberkét és nem halt bele, de a többi fegyvernél is hasonló a tapasztalat.

(#465) Darth_Revan

Darth_Revan
veterán

Most már EA szerver se megy, le se tudja tölteni a katonám adatait :(

(#466) bandiie

bandiie
aktív tag

van egy felesleges kulcsom. ha kell -> pü

(#467) Zin válasza bandiie (#466) üzenetére

Zin
senior tag

Uram!F5-öt nyomj :R

(#468) r-chee

r-chee
őstag

Engedélyeztem routerben a NAT >> Port forwarding-nál az 18181-es és 18186-os portokat (18180-18200) BC2-nek TCP és UDP-ben egyaránt, és azonnal megtalálta az EA szervert a game, és nem is dob le már :) . Lehet, hogy ért valamit, lehet, hogy csak a véletlen műve, mindenesetre netstat mutatta meg ezeket.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#469) bandiie

bandiie
aktív tag

írtatok 3-an is. azt hiszem úgy igazságos, ha annak adom aki először írt.
12:15:29, VAN der BOSS

[ Szerkesztve ]

(#470) Zin válasza bandiie (#469) üzenetére

Zin
senior tag

Freemail-ba mit latok?
battlefield bad company 2 béta kulcs :Y :C :C
Este akkorat jaccok, hogy nem igaz!Akig varom mar amugy 7 perc alatt toltottem le a Beta-t!100Gb feltoltest is produkáltam szal megérdemlem a jatekot :C

(#471) bognar110

bognar110
őstag

Nekem is kellene egy serial :O

(#472) Palesz191

Palesz191
aktív tag

(#473) csutkaa válasza bognar110 (#471) üzenetére

csutkaa
senior tag

Nekem is :O már úgy szurnám :D

[ Szerkesztve ]

(#474) AlWyn

AlWyn
csendes tag

Nekem is csak Loading...-t ír az oldal. Nem tudom mért nem szeret engem, és mért nem akar nekem kulcsot adni. Pedig olyan jól ellennék vele :(

(#475) bozont

bozont
veterán

Ezt a beta klienst el lehet indítani offline-ban is gép ellen, vagy csak online mód van benne?

(#476) bandiie válasza bozont (#475) üzenetére

bandiie
aktív tag

csak online. "multiplayer" beta

(#477) r-chee válasza Palesz191 (#472) üzenetére

r-chee
őstag

Azért nem olyan vészes béta állapotban, mint pl. a Modern Warfare 2 full változatban, ami a mai napig nem 100%-os, és nem is lesz az.

[ Szerkesztve ]

(#478) ToxLee

ToxLee
őstag

Most még lehet egyáltalán Cd-kulcsot kapni? :F

(#479) Enton

Enton
addikt

Azért az elég vicces hogy 1024*768-ban is és 1920*1080-ban is majdnem megegyező fps-eket produkál a játék.
Reméljük ezen fognak még korigálni, dehát ez még csak a béta első napja!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#480) BalaNce87 válasza Enton (#479) üzenetére

BalaNce87
addikt

Ez már elég régóta így van, hogy sajnos a felbontás semmit nem változtat az egészen én low-ra raktam és attól se ment jobban a játék.

(#481) Yany

Yany
addikt

Mert prociból kell erőmű neki, nem videokariból. Főleg ha kikapcsolod a HBAO és Effect opciókat (utóbbit low-ra rakva).

[ Szerkesztve ]

(#482) Honzi

Honzi
senior tag

Na én is kezdek bele jönni és egyre jobban tetszik a sok vacka elennére de azért remélem hogy a véglegesnél egy kis optimalizálást még rá tudnak erőltetni a kedves készítők Majdhogynem krájzisz szintű a cucc csak ez jobb ;]

Ryzen 1600 & GTX 1070

(#483) gainwardgs válasza Honzi (#482) üzenetére

gainwardgs
addikt

Milyen a géped??
Felbontás ??
VGA??? :R

(#484) AlWyn

AlWyn
csendes tag

Akinek van fölös BETA Keye, és meg is osztaná velem, az kérem írjon egy P.Ü.-t :)

[ Szerkesztve ]

(#485) Honzi válasza gainwardgs (#483) üzenetére

Honzi
senior tag

Már le írtam régebben de bemásolom 1280x1024 E6550 4850 512-es 2giga ram xp :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 1600 & GTX 1070

(#486) gainwardgs válasza Honzi (#485) üzenetére

gainwardgs
addikt

És mennyi fps-t kapsz ??? :R

(#487) Yany

Yany
addikt

Már belinkeltem, hol lehet INGYENES béta kulcshoz jutni, alig pár hozzászólással korábban. Write-only módot ki kéne kapcsolni. Ráadásul próbáltam feltűnőre csinálni a hozzászólást.

(#488) D1Rect válasza Yany (#481) üzenetére

D1Rect
félisten

Igen, CPU kell alá. :K

01110011 01101000 01101111 01110010 01110100 01110101 01110010 01101100 00101110 01100001 01110100 00101111 01100010 01101110 01110100 01001111 01010101

(#489) tkesy

tkesy
őstag

Én is beállnék a sorba, szóval ha van valakinek, egy fölös kulcsa (pc), és azt odaadná, azt megköszönném... :R

#487 : Én láttam, hogy belinkelted, csak Loading... feliraton kivűl, mást nem csinál... :(

[ Szerkesztve ]

>>>> “Life is measured in achievement, not in years alone.” - Bruce McLaren <<<< >>>> So Say We All --- The Truth Is Out There - I Want To Believe --- Indeed <<<<

(#490) ricsy888 válasza Yany (#438) üzenetére

ricsy888
senior tag

Ez az ingyenes beta kulcsos oldal működik egyátalán? nem hinném, hogy jó lenne mert kb 20 perce Loading... :)
Ha valakinek van felesleges beta kulcsa írhatna pü-t. :R

(#491) bozont válasza Yany (#487) üzenetére

bozont
veterán

Csak az a baj, hogy most nem működik rendesen az oldal, én már vagy egy órája kattintottam rá a "Get Beta Key" gombra, de azóta is csak "Loading..." van. :(

(#492) Honzi válasza gainwardgs (#486) üzenetére

Honzi
senior tag

20-40között de tereptől függ

Ryzen 1600 & GTX 1070

(#493) gainwardgs válasza Honzi (#485) üzenetére

gainwardgs
addikt

FPS???????????????????????????? :R

(#494) gainwardgs válasza Honzi (#492) üzenetére

gainwardgs
addikt

ja bocs.
high-on gondolom :R

(#495) Honzi válasza gainwardgs (#494) üzenetére

Honzi
senior tag

nem nem sajnos...
Med minden textura higon

Ryzen 1600 & GTX 1070

(#496) gainwardgs válasza Honzi (#495) üzenetére

gainwardgs
addikt

1280-ba??
Aztakva bocsánat.
Mi ez crysis2 :Y
:R

(#497) Honzi válasza gainwardgs (#496) üzenetére

Honzi
senior tag

Hát igen szép gépigénye van a kicsikének de most valamiért még jobb mikor felraktam (3xraktam újra :DDD ) akkor még ilyen grafon se tudtam és csak az msn futott alatta még gép resi se volt nem értem

Ryzen 1600 & GTX 1070

(#498) gainwardgs válasza Honzi (#497) üzenetére

gainwardgs
addikt

youtubeon néztem videot gts250-el bétárol de ott azt irja h high-on 50-60 fps.
Nem értem mert 4850 elvileg jobb kari :R

(#499) Enton

Enton
addikt

Én jelenleg most leállok vele! Nem állapot ami, a servereken folyik.
Kb 1000-es ping van mindenkinél, átfutok az egyik házból a másikba majd pár mp után kiírja hogy meghaltam elütött egy tank. Csak én azt a tankot nem is láttam. :(((

Majd ha lesz értelmes serverelérés akkor még próbálkozom!

[ Szerkesztve ]

(#500) Honzi válasza gainwardgs (#498) üzenetére

Honzi
senior tag

Lehet a hiba az én készülékemben van :DDD
De elég proci igényes cucc lehet hogy ott jobb volt a proci

Ryzen 1600 & GTX 1070

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.