Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Looserke válasza Kecuhun (#381) üzenetére


Looserke
őstag

HBAO: az árnyékoknak ad "mélységet".

Nem sokat dob a látványon viszont ha kikapcsolod akkor +10-15 fps

(#452) bandiie válasza Kr/\toS (#450) üzenetére


bandiie
aktív tag

576 még mindig nem küldte. Innen szereztem.

(#453) Enton


Enton
addikt

Késelni nem tudok a középső egérgombom miatt, de a medic sokkolójával jobb poén embert ölni meg kerítést átvágni.
Ha kevés az ember akkor nagyon gyorsan vége tud lenni, a mapnak.

Helikopterek pedig ugy vannak:
Apach:
A harmadik támadási/védő pontál van, a védőknek.
Csapatszállító:
A negyedik utolsó támadási/védő pontnál a sarokban van közel "A" ponthoz. Megintcsak a védőknek.

Viszont érdemben még nem sikerült rendes helit vezetnem, csak azt a kis UAV-s rakétavetőset. Azt nagyon jól lehet irányítgatni. :K

[ Szerkesztve ]

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#454) ToxLee válasza bandiie (#452) üzenetére


ToxLee
őstag

Nekem csak Loading... van. :(

(#455) onereborn


onereborn
tag

Sziasztok!

Tud valaki nekem privibe adni egy beta kulcsot? (persze csak ha nem gond)... leszedtem kipróbálnám, nekem még nem jött meg.. :F

(#456) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Kezdek belejönni :D

Nektek csinál olyat a játék, hogy játék közben ok nélkül kilép?

(#457) r-chee válasza Darth_Revan (#456) üzenetére


r-chee
őstag

Tegnap este/éjjel, mikor kipróbáltam és több órát nyomtam vele, nem lépett ki, csak a legelején akart nehezen csatlakozni szerverhez, ma viszont állandóan kilép. Besokall néha a béta a sok játékostól :) .

Enton: Én egyszer vezettem eddig helit, kb. 15 másodpercig, aztán belecsapódtam egy épületbe :D . Maradok inkább a quad-gyalogos és tankos triónál :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#458) Yany


Yany
addikt

Én a HBAO-t ki és az Effects-et Low-ra tettem, így ezt a k@ki bloom-ot is leveszi a képről és sokkal letisztultabb a látvány. (tudom, most erre divat izgulni, de engem a az effekt kitalálása óta zavar). Egyébként jól sejtettem: a két effekt kikapcsolásával már kizárólag a procin múlik egy közepes, vagy annál jobb VGA-n a játék sebessége, ugyanis én 1920x1200-on toltam minimum 50-60 fps-sel egy 4870 társaságában.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#459) Darth_Revan válasza r-chee (#457) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Érdekes módon tegnap nekem se lépett ki, ma meg 2x is...1x, hogy "leállt a Forceware driver, majd ujraindult" (más játék nem csinált még ilyet), 2.jára meg ok nélkül :P

(#460) Yany


Yany
addikt

Kékhalál senkinek nem volt?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#461) Darth_Revan válasza Yany (#460) üzenetére


Darth_Revan
veterán

"Még" nem :DDD

(#462) Zin válasza r-chee (#457) üzenetére


Zin
senior tag

Komoly lehetett ahogy belecsapodsz az epuletbe.Vmien kulcsot vki kuldjon p.m-be tobbit megbeszeljuk! :P

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#463) gainwardgs válasza Darth_Revan (#461) üzenetére


gainwardgs
addikt

Gts 250-el fog ez menni?? :R

(#464) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Nagyon bejövős ez a játék, egyedül az furcsa, hogy mintha keveset sebeznének a fegyverek, más is észrevette? közvetlen közelről telibe lőttem sniperrel egy emberkét és nem halt bele, de a többi fegyvernél is hasonló a tapasztalat.

(#465) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Most már EA szerver se megy, le se tudja tölteni a katonám adatait :(

(#466) bandiie


bandiie
aktív tag

van egy felesleges kulcsom. ha kell -> pü

(#467) Zin válasza bandiie (#466) üzenetére


Zin
senior tag

Uram!F5-öt nyomj :R

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#468) r-chee


r-chee
őstag

Engedélyeztem routerben a NAT >> Port forwarding-nál az 18181-es és 18186-os portokat (18180-18200) BC2-nek TCP és UDP-ben egyaránt, és azonnal megtalálta az EA szervert a game, és nem is dob le már :) . Lehet, hogy ért valamit, lehet, hogy csak a véletlen műve, mindenesetre netstat mutatta meg ezeket.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#469) bandiie


bandiie
aktív tag

írtatok 3-an is. azt hiszem úgy igazságos, ha annak adom aki először írt.
12:15:29, VAN der BOSS

[ Szerkesztve ]

(#470) Zin válasza bandiie (#469) üzenetére


Zin
senior tag

Freemail-ba mit latok?
battlefield bad company 2 béta kulcs :Y :C :C
Este akkorat jaccok, hogy nem igaz!Akig varom mar amugy 7 perc alatt toltottem le a Beta-t!100Gb feltoltest is produkáltam szal megérdemlem a jatekot :C

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#471) bognar110


bognar110
őstag

Nekem is kellene egy serial :O

(#472) Palesz191


Palesz191
aktív tag

(#473) csutkaa válasza bognar110 (#471) üzenetére


csutkaa
senior tag

Nekem is :O már úgy szurnám :D

[ Szerkesztve ]

(#474) AlWyn


AlWyn
csendes tag

Nekem is csak Loading...-t ír az oldal. Nem tudom mért nem szeret engem, és mért nem akar nekem kulcsot adni. Pedig olyan jól ellennék vele :(

(#475) bozont


bozont
veterán

Ezt a beta klienst el lehet indítani offline-ban is gép ellen, vagy csak online mód van benne?

(#476) bandiie válasza bozont (#475) üzenetére


bandiie
aktív tag

csak online. "multiplayer" beta

(#477) r-chee válasza Palesz191 (#472) üzenetére


r-chee
őstag

Azért nem olyan vészes béta állapotban, mint pl. a Modern Warfare 2 full változatban, ami a mai napig nem 100%-os, és nem is lesz az.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#478) ToxLee


ToxLee
őstag

Most még lehet egyáltalán Cd-kulcsot kapni? :F

(#479) Enton


Enton
addikt

Azért az elég vicces hogy 1024*768-ban is és 1920*1080-ban is majdnem megegyező fps-eket produkál a játék.
Reméljük ezen fognak még korigálni, dehát ez még csak a béta első napja!

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#480) BalaNce87 válasza Enton (#479) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez már elég régóta így van, hogy sajnos a felbontás semmit nem változtat az egészen én low-ra raktam és attól se ment jobban a játék.

(#481) Yany


Yany
addikt

Mert prociból kell erőmű neki, nem videokariból. Főleg ha kikapcsolod a HBAO és Effect opciókat (utóbbit low-ra rakva).

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#482) Honzi


Honzi
senior tag

Na én is kezdek bele jönni és egyre jobban tetszik a sok vacka elennére de azért remélem hogy a véglegesnél egy kis optimalizálást még rá tudnak erőltetni a kedves készítők Majdhogynem krájzisz szintű a cucc csak ez jobb ;]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#483) gainwardgs válasza Honzi (#482) üzenetére


gainwardgs
addikt

Milyen a géped??
Felbontás ??
VGA??? :R

(#484) AlWyn


AlWyn
csendes tag

Akinek van fölös BETA Keye, és meg is osztaná velem, az kérem írjon egy P.Ü.-t :)

[ Szerkesztve ]

(#485) Honzi válasza gainwardgs (#483) üzenetére


Honzi
senior tag

Már le írtam régebben de bemásolom 1280x1024 E6550 4850 512-es 2giga ram xp :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#486) gainwardgs válasza Honzi (#485) üzenetére


gainwardgs
addikt

És mennyi fps-t kapsz ??? :R

(#487) Yany


Yany
addikt

Már belinkeltem, hol lehet INGYENES béta kulcshoz jutni, alig pár hozzászólással korábban. Write-only módot ki kéne kapcsolni. Ráadásul próbáltam feltűnőre csinálni a hozzászólást.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#488) D1Rect válasza Yany (#481) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, CPU kell alá. :K

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#489) tkesy


tkesy
őstag

Én is beállnék a sorba, szóval ha van valakinek, egy fölös kulcsa (pc), és azt odaadná, azt megköszönném... :R

#487 : Én láttam, hogy belinkelted, csak Loading... feliraton kivűl, mást nem csinál... :(

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#490) ricsy888 válasza Yany (#438) üzenetére


ricsy888
senior tag

Ez az ingyenes beta kulcsos oldal működik egyátalán? nem hinném, hogy jó lenne mert kb 20 perce Loading... :)
Ha valakinek van felesleges beta kulcsa írhatna pü-t. :R

(#491) bozont válasza Yany (#487) üzenetére


bozont
veterán

Csak az a baj, hogy most nem működik rendesen az oldal, én már vagy egy órája kattintottam rá a "Get Beta Key" gombra, de azóta is csak "Loading..." van. :(

(#492) Honzi válasza gainwardgs (#486) üzenetére


Honzi
senior tag

20-40között de tereptől függ

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#493) gainwardgs válasza Honzi (#485) üzenetére


gainwardgs
addikt

FPS???????????????????????????? :R

(#494) gainwardgs válasza Honzi (#492) üzenetére


gainwardgs
addikt

ja bocs.
high-on gondolom :R

(#495) Honzi válasza gainwardgs (#494) üzenetére


Honzi
senior tag

nem nem sajnos...
Med minden textura higon

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#496) gainwardgs válasza Honzi (#495) üzenetére


gainwardgs
addikt

1280-ba??
Aztakva bocsánat.
Mi ez crysis2 :Y
:R

(#497) Honzi válasza gainwardgs (#496) üzenetére


Honzi
senior tag

Hát igen szép gépigénye van a kicsikének de most valamiért még jobb mikor felraktam (3xraktam újra :DDD ) akkor még ilyen grafon se tudtam és csak az msn futott alatta még gép resi se volt nem értem

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#498) gainwardgs válasza Honzi (#497) üzenetére


gainwardgs
addikt

youtubeon néztem videot gts250-el bétárol de ott azt irja h high-on 50-60 fps.
Nem értem mert 4850 elvileg jobb kari :R

(#499) Enton


Enton
addikt

Én jelenleg most leállok vele! Nem állapot ami, a servereken folyik.
Kb 1000-es ping van mindenkinél, átfutok az egyik házból a másikba majd pár mp után kiírja hogy meghaltam elütött egy tank. Csak én azt a tankot nem is láttam. :(((

Majd ha lesz értelmes serverelérés akkor még próbálkozom!

[ Szerkesztve ]

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#500) Honzi válasza gainwardgs (#498) üzenetére


Honzi
senior tag

Lehet a hiba az én készülékemben van :DDD
De elég proci igényes cucc lehet hogy ott jobb volt a proci

Ryzen 3600 & GTX 1080

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.