Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Palesz191 válasza BandiHUN (#399) üzenetére


Palesz191
aktív tag

jah, sokan rácuppantak.. majd holnap jobb lesz (vagy nem)

[ Szerkesztve ]

(#402) BalaNce87 válasza poczabence (#400) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nah mind1 ez van, de kicsit zavar hogy ha keresni akarok szervert mindenképpen kitesz asztalra és bezárja a játékot, így mégis hogy legyek beta tesztelő?:D
A végén az lesz hogy mire kijön a játék sikerül elindítani a beta-t de addigra meg ugye lezárják:D Hát de bazzeg gondolhatták hogy túlterhlet lesz a rendszer, ezt sehogy se tudták volna kiküszöbölni?

[ Szerkesztve ]

(#403) Palesz191 válasza BalaNce87 (#402) üzenetére


Palesz191
aktív tag

sehogy xD

(#404) ciry válasza BalaNce87 (#402) üzenetére


ciry
őstag

Hehe, én is igy járok :P
Marad a nyálcsorgatás ;] :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#405) poczabence válasza BalaNce87 (#402) üzenetére


poczabence
tag

Nekem egyszer sem talált szervert még, pedig úgy fél órája próbálkozom már. :) Szerintem most pihentetem picit, aztán majd holnap megpróbálkozom vele újra... Viszont az EA csipkedhetné magát picit, mert gondolhatták volna, hogy elég sokan ki akarják majd próbálni... Esetleg kevesebb kulcsot kellett volna kiosztani, aztán jobb lenne a helyzet (talán).

(#406) BandiHUN válasza poczabence (#405) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem nagyobb gond,hogy jött ez az előrendelős dolog,a steamen ráadásul pl. Limited Edition van,ami mellé jár a béta kulcs,és ahhoz képest barátságos az ára...vagyis akinek tetszik,főleghogy sok embert még az MW2 is beszopatott,az úgyis kipengette az árát előre,nyugaton meg mégcsak nem is tétel nagyon ennyi pénz...vagyis most kábé több 100 ezren akarnának játszani szerintem,még erre jön az innen-onnan,de nem előrendelős kulccsal menők száma is...sima változat mellé én nem adtam volna bétakulcsot,főleg nem ilyen bolti megrendelem,aztán majd lemondom-ba,elég lett volna a steam+az online boltok,ittis csak előre pengetéssel ugye.bár lehet annyit se birt volna a rendszer... :U

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#407) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Nagyon bánom már, hogy megvettem előre. :O

(#408) Yany válasza Palesz191 (#398) üzenetére


Yany
addikt

Hát nem ennyi. Nem tudom, hogy csinálod sima regeléssel, mert közli nekem, hogy subscriber group tag kell legyek, ahhoz pedig havi 2 fontot le kell tennem.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#409) -=Sziszi=- válasza poczabence (#405) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Hali

Szerintem a sok betazo miatt omlottak össze a szerverek vagy mi :F :F
Nekem negyedjére sikerült eljutnom addig hogy spawnolok, de kidobott. Majd holnap próbálkozok megint hátha addig rendbe teszik a dolgokat az EA-nál. Bár egy szavunk sem lehet hisz még csak beta.....
Egyénként Win7 32bit.

Üdv Szisz

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#410) D1Rect válasza PhilBrick (#407) üzenetére


D1Rect
félisten

Hmm?

(#411) Worker


Worker
aktív tag

de halljatok, mi ez mar, h most mar nyiltan osztogatjak a lent linkelt oldalon BARKINEK a beta kulcsokat?...
nekem meg jelentkeznem, kellett, masok fizettek erte, most meg barki hozzajuthat 2 klikkel.

ezzel meg tobb UgyesPistivel talalkozhatunk, es a szerverek meg jobban le lesznek terhelve...
ez miert jo az ea-nek???
vki magyarazza ezt el nekem, mert en nem ertem.

ha closed beta, akkor closed beta legyen, ne pedig retard open shit...

na mind1, nalam ugyse megy most a game, vagy az asztalra vag ki meg mielott barhova csatalkoznek, vagy a palya betoltokepernyojenel fagy ki a jatek.
wonderful.

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#412) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Most a tesztelés lenne a lényeg és a hibák összegyűjtése. De ahogy látom sokan már abban a hitben vannak, hogy egy teljes értékű játékot adtak. Most aki igényelt kulcsot vagy szerzett az segít is? :F Én személy szerint várok a teljesre. Nem tökölök egy bughalmazzal.

[ Szerkesztve ]

(#413) @rglaaf


@rglaaf
veterán

nincs valakinek egy felesleges kulcsa 576 még nem küldte mindig :(

PSN:BiZzare_0 ️

(#414) #10949376


#10949376
törölt tag

valaki még tud játszani vele? mert engem is ledob meg ilyenek.

(#415) D1Rect válasza @rglaaf (#413) üzenetére


D1Rect
félisten

"http://www.fileplay.net/
regelsz és ennyi."
;)

(#414) polo493: :(

[ Szerkesztve ]

(#416) Worker válasza F_Zolee (#412) üzenetére


Worker
aktív tag

igen, en azt terveztem, h elsosorban tesztelem a jatekot (persze kivancsi is vagyok ra, h milyen), es segitem a fejlesztok munkajat, de most megrengett bennem, h mi is a beta celja...
kezd olyan lenni a dolog, mintha egy demo-t adtak volna nekunk, es mintha "marketing-termekkent", egyfajta reklamkent kezelnek a betat, pedig ez eredetileg nem ilyen celt szolgal...
csalodott vagyok.

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#417) @rglaaf válasza D1Rect (#415) üzenetére


@rglaaf
veterán

erről ennyit:
Please note we currently only have Subscriber Keys remaining! We are working on obtaining more Keys, so keep checking back!

PSN:BiZzare_0 ️

(#418) #10949376


#10949376
törölt tag

amúgy pb servert talál már valaki mert néztem őket és mind pb off volt,lehet betába nem is lessz?

(#419) kamikaze209


kamikaze209
csendes tag

hali

feltelepitettem a jatekot.hogy kell elinditani?honnan?

(#420) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Server browser kidob (általános hiba, már dolgoznak rajta), Play Now meg keres, keres keres, majd azt írja lost connection to server :O

(#421) kamikaze209


kamikaze209
csendes tag

hello

valaki irja mar le legyszi hogy kell elinditani?
kaptam az 576 kybajtol beta kulcsot.leszedtem a gamat,feltelepitettem.
beregisztraltam az ea.com-on.es utanna?
ha a jatek ikonjara nyomok valami updater bejon es kesz.eltunik de nem indul.
help!!!

(#422) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Épp most tolom hát van egy hangulata:) és épp ahogy alt taboztam ki is dobott:D a játék szarrá szaggat mediumon is szóval felejtős az egész számomra, amúgy játék közbe írták is hogy server browser szar és rajta vannak 0-24-be, ameddig meg nem javul.

[ Szerkesztve ]

(#423) D1Rect válasza BalaNce87 (#422) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem lehet, hogy a Geforceokkal van kínja?

(#424) BalaNce87 válasza D1Rect (#423) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nemtudom, de én azért azt hittem 8800GT-n elfog futni, de hát ezt nagyon benéztem, havok generálja a fizikát de az szerintem geforce-on is jól megy, olyan érzésem volt mint anno régi karival akarnám tolni cod2-őt dx9-be (9600XT). Azt azért hozzá tenném hogy mediumon már nem a legszebb a játék, persze azért zavar hogy már van egy játék ami lowon fut el csak a gépemen, már ez is kezd fos gép lenni, bár végülis csak a videókártya ami visszafogja szerintem, ha lenne erősebb csak jobban futna.

[ Szerkesztve ]

(#425) D1Rect válasza BalaNce87 (#424) üzenetére


D1Rect
félisten

HBAO-t kikapcsoltad?

(#426) Honzi válasza D1Rect (#425) üzenetére


Honzi
senior tag

Kíváncsiságból kérdezném hogy az mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#427) Yany


Yany
addikt

Félek, hogy ez a játék sokkal inkább a procin múlik, semmint a videókarin. Legalábbis szerintem 8800 GT-n tuti van normális grafbeállítás, amin jól fut, ha 4 magos a cucc alatta. (nem kijelentem, csak így sejtem). Csak kéne egy kulcs, hogy kipróbálhassam. :(

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#428) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nah végre sikerült bejutnom. 1680x1050 minden high beállításon (1x AA) néhány helyen belassul nagy csata közben, de nem vészes, simán játszható :)

Vannak még bugok bőven, pl amikor spawnolásnál ha nem nyílik ki az ejtőernyő, az kellemetlen :D

[ Szerkesztve ]

(#429) BalaNce87 válasza D1Rect (#425) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jah ha mediumra teszem az alapból kivan kapcsolva amúgy egy dolog volt high-on, az AA az 1X-es:) anisotropic 4X-es. Amúgy itt egy kép, nálam így néz ki, ha jön egy kis hóvihar akkor leesik 30-ra, de annál kisebbre még nem ment, max fps-em 65, de az kb akkor volt ha égre néztem:) vagy egy helybe álltam de akkor inkább 40-50, a forgolódástól eléggé zuhan az fps, ugye hirtelen megfordulsz, mert hátulról lőnek és stb. Egyenlőre tetszik de így a grafika nem valami szép, legalábbis a fák kinézete meg a textúrák, lehet highon minden nagyon durván néz ki, viszont a robbanások és hangok nagyon jók, kidől a fa előtted stb, de végülis multiba nem a grafika a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#430) Enton


Enton
addikt

Picit még nevetséges így ez!
Sniperrel 100-ból 2x találtam el valakit, és akkor sem meghalt.
Futok az emberke után eresztem bele a kispisztoly-ból a skulót kb 100m és két tár kellett mire meghalt.
Engineer, rakétavető a csóka mellé eresztem kb 20m ről se a földre, nem hal meg, elő a kis hangtompítás egy tár beleereszt meghal.
Érdekes egy sebzési rendszer van benne. Viszont tuti lagg az egész, még ahol már nem teleportálási bajnokság ment még ott is csak killing assist-ot sikerült lőnöm.
Ennyire meg hinném hogy béna lenék, nem vagyok egy pro master, de na.
Jó lenne ha lenne itthoni magyar server úgy biztos jobban lehetne élvezni.

Amire nem jöttem még rá:
Késelni hogy lehet? Végignyomtam az összes bil-t ami be van állítva és semmi.
Heli rendes mikortól van az attackereknek és hol pontosan, azt mindig csak a levegőben láttam.

Ha eltűnik a lagg talán még jó játék is lehet! :K

(#428) Darth_Revan:

Az nem Bug az feature! ;]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#431) Darth_Revan válasza BalaNce87 (#429) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nálam notebookon high részletesség alatt ilyen: 1, 2, 3

Nem sok különbséget látok a medium és high között :DDD

[ Szerkesztve ]

(#432) D1Rect válasza Honzi (#426) üzenetére


D1Rect
félisten

[link]

(#430) Enton: Középső egérgomb. :)

[ Szerkesztve ]

(#433) ToxLee válasza Darth_Revan (#428) üzenetére


ToxLee
őstag

Milyen géppel próbáltad ki?

(#434) Darth_Revan válasza ToxLee (#433) üzenetére


Darth_Revan
veterán

(#435) ToxLee válasza Darth_Revan (#434) üzenetére


ToxLee
őstag

:) . Ez milyen asztali gépnek felel meg kb.?

(#436) BalaNce87 válasza Darth_Revan (#431) üzenetére


BalaNce87
addikt

Csak akkor tudnám miért megy ilyen szarul:D mondjuk játszható de ilyen grafikával mehetne átlag 50 fps-el simán, zúzásoknál meg 40-re mondjuk. Igaz ez még beta de grafika kétlem hogy változni fog, lehet itt is az van mint codnál hogy single szarabbul megy de szebben is néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#437) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Videóban látni lehet, hogy helikopterrel is tolják ezen a pályán, az nem került be a bétába ? :(

Mellesleg az cheatnek számít, hogy engineer-ként bebújtam a tank alá és folyamatosan javítottam ? ;]

(#438) Yany


Yany
addikt

LOL! :C Ennek örülni fogtok:

.
INGYENES BETA KULCS ITT: [MyInternetServices.com]
.

:C :C :C

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#439) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Másik dolog ami idegesítő hogy nem jegyzi meg a beállításaimat, nem a grafikaira gondolok hanem pl guggolás, sprint stb, ezt is javíthatnák.

(#440) ToxLee válasza BalaNce87 (#439) üzenetére


ToxLee
őstag

Nagyon csodálkoznék ha nem javítanák. :)

(#441) D1Rect válasza Yany (#438) üzenetére


D1Rect
félisten

Tényleg. :K

(#442) Honzi válasza D1Rect (#432) üzenetére


Honzi
senior tag

Köszönöm :R

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#443) ToxLee válasza Yany (#438) üzenetére


ToxLee
őstag

Nekem be se tölti. :F

(#444) Enton


Enton
addikt

Nálam így néz ki valahogy fullmaxon:

[link]

Viszont nem tudom mirevélni ezt az 1x AA-t. Mindenkinél ennyi van csak.
Mocskosul szurja a szemem a képeken, játékközben segít a nagy felbontás.
Kezdek lassan belejönni:

[link]

Távolról eélytelen bárkit is rendelesn eltalálni, de közelről már lehet darálni.

Középső egérgomb nálam nem műxik. :(
Ott a gyorsgörgő és lassúgörgő váltó van.
Viszont az ALT+TAB=ALT+F4 kombóval is kezdhettnének már valamit. :((

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#445) bandiie válasza Yany (#438) üzenetére


bandiie
aktív tag

Kösz! :R

(#446) Zin válasza ToxLee (#443) üzenetére


Zin
senior tag

Loading...-ol percek ota...:(

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#447) kovsol válasza Zin (#446) üzenetére


kovsol
titán

nekem is
lehet egy nagy fake cucc, csak reklámozzák magukat vele

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#448) Polacheck válasza Darth_Revan (#437) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ma reggel rommá lőttek vele, úgyhogy gyanítom, hogy bekerült :D

less qq more pewpew!

(#449) bandiie


bandiie
aktív tag

semmi. megvan.

[ Szerkesztve ]

(#450) Kr/\toS válasza bandiie (#449) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Jött kulcs?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.