Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Nem estem hasra, grafika szép viszont ez a tuskóember mozgás kicsit csalódás nekem, hogy lefeküdni nem lehet de még ha a futást nyomom oldalazni sem. A tankok szinte használhatatlanok a repcsiről nem is beszélve ! Mondom ezt 1 óra játék után, szóval ez még bőven változhat ! Kíváncsi leszek pár rang megszerzése után hátha javul a véleményem. Lehet a CrysisWars magasra tette a mércét.

(#552) Locutus válasza Zsozsooooo (#551) üzenetére


Locutus
veterán

Próbáltál már IRL futás közben oldalazni? Nem olyan egészséges :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#553) Erdei88 válasza acura (#548) üzenetére


Erdei88
veterán

Én elvileg kaptam, csak épp az e-mailbe elfelejtették beírni a kulcsot :W

(#554) csutkaa


csutkaa
senior tag

ha valakinek nem kell a beta key akkor engem megdobhat vele :R
nagyon kiszeretném már próbálni :B

(#555) Siiiiix


Siiiiix
tag

Hd 4850 (1 gigás) + Phenom 9850 + 2 x 2048 mb 800Mhz ram = 60-70Fps

Árnyékok lowon felbontás 1680*1050 elsimítások meg 2x

(#556) zH.


zH.
senior tag

Kipróbáltam , igaz kb. ~ 10percet. Hamarosan megyek vissza "tesztelni".
Konfig az adatlapomon - 1440x900-as fenbontás.
4x szűrés és elsimítás , minden Highon. FPS-ek 35-60 között alakultak. Lagg nem volt ,de nem volt valóságidejű. MW2 és CSS után teljesen furcsa volt így "szakadva" játszani.
Grafika tényleg gyönyörű az ellen semmi kétség. Tetszik ,jól sikerült játék lett szerintem. Megnézem picit több FPS-el mennyivel jobb. :) ( HBAO-t kikapcsolom. )

[ Szerkesztve ]

just be

(#557) D1Rect válasza Zsozsooooo (#551) üzenetére


D1Rect
félisten

Tankkal nagyon lehet aprítani pedig.
A helivel vagy 2x szálltam fel, az tényleg húzósabb, de másodikra már az is ment elég jól
Persze az UAV a legjobb. :D

(#558) Marked


Marked
tag

Én 576-tól kaptam kulcsot. Játszottam vele 1 órát, aztán kilépett, hibát észlelt. Visszalépek, azóta nem tudok bejelentkezni. :( Újra kéri a kulcsot, megadom, és azt írja, hogy már használatban van. Nem értem miért csinálja ezt. 576-nál vannak még kulcsok? Vagy az összeset elkapkodták a világon mindenhol? Sehol nem találni. :W

(#559) ciry


ciry
őstag

1680x1050 low

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#560) ToxLee válasza ciry (#559) üzenetére


ToxLee
őstag

Uhh. Érdekes. ;]

(#561) zH. válasza zH. (#556) üzenetére


zH.
senior tag

HBAO-t kikapcsoltam ,így már nagyon élvezhető. 50-100FPS. Változik de sosem akad be. :)
Egy másik mapra azért kíváncsi lennék. :O Mindenesetre meggyőzött a game. :)

[ Szerkesztve ]

just be

(#562) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Úgy látom a beta teszterek 80% egy bokor mögött guggol egy sniper-el :) , káosz az egész fegyvereknek 0 sebzése, korlát fa között ugy két méter persze fenn akadok mert át menni közötte lehetetlen, ok hangok rendben

PSN:BiZzare_0 ️

(#563) Honzi


Honzi
senior tag

Hát így már finomságos végre rendesen tudok gamelni
Ez az is mutatja hogy most tudtam magam rá száni hogy le lépjek :DDD
A barát felvétel működik valakinél?
Ha valaki fel szeretne venni az Honzi néven tessen,meglepő a név mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#564) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Pár kép ha valakit érdekel:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Proceszor használat 25% környékén ment játék alatt.

(#565) pzstm válasza Yany (#438) üzenetére


pzstm
titán

basszus...én csak most látom...most meg már nincs nagyon....:-(((
Esetleg ha valakinél kettő lenne, jöhet a PM :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#566) Siiiiix válasza @rglaaf (#562) üzenetére


Siiiiix
tag

Nem nem jók a fegyver sebzések! Ha BF2-z tél akkor tudod hogy ott is ilyen volt. Am Enginer Scar ja már túl erős :D

(#567) #10949376 válasza Siiiiix (#566) üzenetére


#10949376
törölt tag

a nagy ping miatt is lehet.

(#568) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sajnos tele van kegyetlen hibákkal. Késelést rendszeresen nem adja be. Shotgun is kurva bugos, két sörét közvetlen közelről és a gyerek 9 hpval megúszta. Néha nagyon sok kell nekik, akármilyen fegyóból lősz.
A sniper az állat, hogy nem rá hanem fölé, mellé kell célozni. Az egyetlen bajm h nincsenek kaszt limitek így akár csak csipából is állhat egy egész csapat.
Tank, heli stb nagyon geci. Bekempelik a spawn részt és osztanak a géppuskával. Plusz minden házat porig rombolnak, onnantól semmi fedezék és ráadásul NEM LEHET KÚSZNI :W
Aknával csúnyán kiszedtem őket engivel:)

[ Szerkesztve ]

(#569) r-chee


r-chee
őstag

A sebzésen bütykölhetnének még egy kicsit, mert egy egész tár kell az ellenbe, hogy meghaljon.

Amúgy ma (-tegnap) este nem dobott ki egyszer sem a game, és laggal sem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#570) mobal válasza Zsozsooooo (#564) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

jó gép. jó frame rate. franc :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#571) BalaNce87 válasza Zsozsooooo (#564) üzenetére


BalaNce87
addikt

Szépek azok a képek, de egy ilyen erőműtől lehet többet várna az ember, nem?! Úgyértem én medium és high között alig érzek teljesítménykülönbséget pedig csak 2 maggal és egy régebbi karival játszom.
És habár neked pont annyival van több frame-ed amivel stabilan játszható marad a játék minden helyzetben én azért mégis több fpst vártam volna egy ilyen csúcs konfigtól :P

(#572) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Egy kérdés még felmerült bennem. Miért ilyen alacsony a proci kihasználtsága?

(#573) Kr/\toS válasza BalaNce87 (#572) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Talán mert a vga-n múlik leginkább. Az én c2q-mat se hajtja ki semmi sem maxra, a legmagasabb terheltség amit valaha láttam vele az 4 mag 60%on.

(#574) Locutus válasza BalaNce87 (#572) üzenetére


Locutus
veterán

A VGA kihasználtsága is alacsony.

Nekem 1280-ban minden highon a 4870 1GB mindössze 71-73 fokosra melegszik fel. Ugyanilyen beállítások mellett az MW2 felmegy 81-83 fokig is.

Továbbra is az a véleményem, hogy a bétában nincs benne minden grafikai szint. Hiába lehet állogatni, high textúra nincs, és szerintem egy csomó effekt se, ami a finalban majd lesz.
Ugyanakkor ha megmarad ez a szint beállíthatónak, én elégedett leszek, mert szépen fut. A grafika 10-es skálán talán 7, de úgysem a látvány a lényeg, mint a crysisban.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#575) D1Rect válasza BalaNce87 (#568) üzenetére


D1Rect
félisten

A kés+shoti, és a "sok kell bele" szerintem lag.
Van amikor jó szervert találok, és ott jóval kevesebb kell az ellenbe. :)

Egyébként a kúszás nekem is hiányzik amikor lőnek és ott vagyok a fedezék mögött, de még így is kilógok. :D

[ Szerkesztve ]

(#576) r-chee


r-chee
őstag

BC2-ben is lesz lehetőség Red Dot, rohamtávcső felszerelésére a fegyverre, szal mennyire lehet fejleszteni majd?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#577) #10949376 válasza r-chee (#576) üzenetére


#10949376
törölt tag

távcső,gránátvető,füstgránátvető,redot,azt hiszem ennyi.
van valaki aki dx11 kártyával nyomja? mert én nem látok olyan opciót a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#578) menalcas


menalcas
őstag

Ahogy látom van még min dolgozniuk a fiúknak, ha időben ki akarják adni rá kell gyúrni :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#579) r-chee válasza #10949376 (#577) üzenetére


r-chee
őstag

Kíváncsi lennék egy DX10(.1) vs. DX11 összehasonlító tesztre a játékon belül. Van egy érzésem, hogy nagyon minimális lenne a különbség.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#580) G4NXST4


G4NXST4
tag

AKINEK VAN EGY FELESLEGES BETA KULCSA AZ KÉREM ÍRJON PRIVIT NEKEM PLS.
Nekem dx11 kártyám van és sok új képpel, videóval tudnálak titeket megajándékozni. Sajnos én is lemaradtam erről a béta dologról :( (remélem, hogy ez csak egy ideiglenes állapot). Már csak egy dologban reménykedek, hogy ha jövőhéten előre rendelem, kapok betá kulcsot :D
Ja ha valaki még is úgy dönt, hogy nekem ad egy béta kulcsot és visszakéri, természetesen visszaadom ;)

nagyonromlik

(#581) D1Rect válasza Kr/\toS (#573) üzenetére


D1Rect
félisten

A BC2 viszont eszi a procit:

(#582) mobal válasza #10949376 (#577) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

settings.ini -ben van erre vonatkozó opció

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#583) Kr/\toS válasza D1Rect (#581) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Végül is ezért vettem 4magosat. :)

(#584) Apophis válasza BalaNce87 (#571) üzenetére


Apophis
őstag

A kés a lag miatt lehet mert én gyakorlatilag 100%-ban találok vele. Viszont a shotgun - és kb. az összes fegyver - elég durván random néha. Most pl. felraktam a gránátvető helyére a shoti szereléket, ami közvetlen közelről instakill, de néha rohadtul nem adja be, és nem laghelyzetben. Pl. beállok ajtó elé, ellenfél beront, elsütöm, semmi. Összes assault fegyver dettó, ha én lövök először többnyire ott helyben meghal az ellenfél, de néha egy-egy furagyerek rámfordul és miközben megy bele az ólom kényelmesen becéloz, majd nem ritkán sniperrel lelő. Miközben a képernyő ugrál össze-vissza a sebzéstől, ugye... :F

Gránátvető szerelék szintúgy, 4 faszi áll a ládán, hogy hatástalanítsák, 4 méterről odaküldöm a gránátot, erre mind túléli, és az egyik pisztollyal lelő :o

És ezek nem lehetnek lag miatt, mert nem mozognak az emberkék.

A legkevésbé medikkel tapasztaltam ilyeneket, red dotos LMG elég megbízható ilyen téren, csak középtávon már az összes assault fegyver jobb nála.
Pisztolyok meg rohadt erősek, most FN 2000-el megyek, de van, hogy inkább átváltok M1911-re (asszem), mert sokkal stabilabban lehet vele dolgozni. A sima frag grenade is elég érdekes.

Amúgy HP-t hol mutat a játék mert nagyon nem találom sehol :)

[ Szerkesztve ]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#585) D1Rect válasza Kr/\toS (#583) üzenetére


D1Rect
félisten

Jól tetted. :))

(#586) Enton


Enton
addikt

Ugy gondolom vagyunk elegen már ahhoz, hogy elkezdjük gyüjtögetni egymást a Friends listába.
Engemet CTEnton néven találtok meg.
Jó lenne már csak magyarokkal játszani. Talán akkor mindenkinek hasonló lenne pingje.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#587) Apophis válasza Enton (#586) üzenetére


Apophis
őstag

Másrészt lehetne legalább 1 rendes squadot csinálni :)

Én Apophis néven vagyok fent HUN clantaggel.

[ Szerkesztve ]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#588) #10949376 válasza mobal (#582) üzenetére


#10949376
törölt tag

és úgy szebb a game?
polo493 néven vagyok vegyetek fel.

[ Szerkesztve ]

(#589) Enton


Enton
addikt

Vannak már üres szerverek is szép számban.
Úgy fest sokan már megunták a dolgot. De ez nekünk csak jó, több lehetőség lesz összehozni egy kis harcot.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#590) Darth_Revan válasza Enton (#586) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Engem "Szappan" néven találtok meg :D

(#591) WesTM


WesTM
senior tag

Sziasztok!

Ha valakinek esetleg lenne egy beta key feleslegesen, és megszánna vele, azt nagyon megköszönném!
Szívesen csatlakoznék egy magyar szeróhoz egy kis hajtépésre! :DDD :R

(#592) NiTRoV6


NiTRoV6
tag

Sziasztok!

Én is csatlakoznék a nevem ugyan az ami itt!!!!!!!

(#593) bognar110


bognar110
őstag

Ennek a játéknak elég egy erős 2 magos de az erős legyen viszont videókártyából kell egy nagyon erős!!

(#594) D1Rect válasza Darth_Revan (#590) üzenetére


D1Rect
félisten

Eddig mindenkit felvettem.
Engem D1Rect néven találtok meg. ;)

(#595) r-chee


r-chee
őstag

Én r-chee [HUN] néven vagyok jelen. :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#596) G4NXST4


G4NXST4
tag

ááá kiknek a jó :(

nagyonromlik

(#597) szn0rbi


szn0rbi
csendes tag

hát nemtudom de most lett elegem ebből a játéból... csak ugy fogja magát és reseteli a statot kapja be.. (lvl5 oda GG)... amugy megakartam venni de kalap szar... sniper hadjuk...assault hadjuk... mindenki csak tankkal aprit.. vicc... tudom tudom ez csak beta.... de nagyon elment a kedvem ettől az egész fostalicskától :S

(#598) Honzi


Honzi
senior tag

Na akkor megpróbálok fel venni pár embert én már emelintetem a Honzinevet

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#599) r-chee


r-chee
őstag

Jelenleg, ha join-olok, mindegyik szerón nullás mindenki statja és alap fegyók elérhetők csak. Saját elért rang és megszerzett cuccok kilépve szerencsére megvannak.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#600) vergilx


vergilx
őstag

gyerekek,jöjjön már ki:D
egyből be is rendelek egy gyűjtőit. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.