Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12151) Bjørgersson válasza ToBeY (#12150) üzenetére


Bjørgersson
félisten

540x960-at próbáltál már? Nem igazán értem egyébként a kérdést, hogyhogy milyen méretűt?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12152) ToBeY válasza Bjørgersson (#12151) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen ilyen méretűvel próbálkoztam előszőr,de lecsapta kèp alját és tetejét.(illetve azt a kék bizbaszt nem engedi teljes magassákban kihúzni.)

(#12153) Vakegérke válasza ToBeY (#12152) üzenetére


Vakegérke
veterán

Próbáld meg 540x980-assal. Ha ez is kevés, akkor 540x1000, és így tovább.

Szerk: Vagy fordítva. Az 540-et csökkentsd.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12154) Bjørgersson válasza Vakegérke (#12153) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na de akkor alul-felül csak még többet fog lecsapni, nem? Tehát 540x940, 540x920 és így tovább kellene megnézni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12155) Vakegérke válasza Bjørgersson (#12154) üzenetére


Vakegérke
veterán

Félreértettem a dolgot. Igazad van. :B :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12156) philoxenia válasza MaxxDamage (#12141) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azért linkeltem, mert nyilván Magyarországon csak egy terméknek lehet ugyanaz a neve, azon a néven itt nem fogalmazzák...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12157) MaxxDamage válasza philoxenia (#12156) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Értem és köszi ! :R
Akkor UK -ból kell beszereznem... :B

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12158) Kékes525


Kékes525
félisten

Szerintetek a vatera mennyire megbízható? Van valami, amire ott különösebben ügyelni kell? Még nem vásároltam ott.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#12159) Vakegérke válasza Kékes525 (#12158) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én még nem csalódtam. Mielőtt vásárolsz, feltétlen nézd meg az eladó értékeléseit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12160) MaxxDamage válasza Kékes525 (#12158) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én mostanába csak mint nem regelt vásárlóként veszek és nem volt gond (utalás, vagy utánvétes vételek)
Korábban se volt gond a kezdetektől (míg volt regem, de megszüntettem)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12161) Rivaul válasza Kékes525 (#12158) üzenetére


Rivaul
addikt

Ugyan az mint itt. Olyantól vásárolj akinek sok jó értékelése van. Annyival jobb hogy ott csak olyan adhat el aki megadott egy számlaszámot így könnyebb megfogni ha baj lenne. Évek óta adok veszek ott is és semmi probléma nem volt.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12162) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Keresek egy régi online flash játékot. Autókkal kellett versenyezni, amiket látszólag wireframe vagy felületmodellezéssel csináltak, tehát eléggé éles sarkaik voltak. A gépi ellenfelek pedig nagyon kemények voltak, folyamatosan nekimennek a játékosnak és kilökik a pályáról. Talán karikákon kellett átugrani hogy nitrot (vagy benyát) kapjak. Nagyon jó játék, és kicsit nosztalgiáznék :)

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#12163) Vakegérke válasza tonyrulez (#12162) üzenetére


Vakegérke
veterán

Céltopic. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12164) tonyrulez válasza Vakegérke (#12163) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nem hittem volna hogy még ilyen topik is van :)

4 8 15 16 23 42

(#12165) Vakegérke válasza tonyrulez (#12164) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van bizony. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12166) saelin


saelin
veterán

Debrecenben tud valaki egy szabót vagy varrodát? Vettem egy új farmert, de sokkal hosszabb a szára mint kellene... A méretemre kellene igazítani. Lehetőleg a belvárosban legyen vagy a mikepércsi út környékén. (Ti vagytok a last hope! :D)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12167) Vakegérke válasza saelin (#12166) üzenetére


Vakegérke
veterán

Link

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12168) saelin válasza Vakegérke (#12167) üzenetére


saelin
veterán

Oldal elmentve. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12169) Kékes525 válasza Rivaul (#12161) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#12170) freaghill


freaghill
őstag

Puzsér hol mondta, hogy:" Szél lebegteti a szádat".
Azt hiszem valami Ki Mit Tube-os akármi, de nem biztos.

[ Szerkesztve ]

(#12171) Bjørgersson válasza freaghill (#12170) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Délután fültisztítás közben kicsit bentebb toltam azt a szar pálcikát, mint kellett volna, aztán azóta olyan, mintha be lenne dugulva a fülem és baromi idegesítő. Tudok vele kezdeni valami, vagy majd "kidugul" magától? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12172) Vakegérke válasza Bjørgersson (#12171) üzenetére


Vakegérke
veterán

Beljebb toltál valami dzsuvát. Vagy kibírhatóan meleg vízzel "kizuhanyozod", vagy vékony valamivel kipiszkálod.
Vigyázz, a füljárat nem játék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12173) Bjørgersson válasza Vakegérke (#12172) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Zuhanyzás közben próbáltam óvatosan kimosni, de nem lett jobb. Na mindegy, ha pár napon belül nem jön ki magától, jövőhéten elmegyek a fül-orr-gégére, nem akarom magamnak piszkálni, hogy aztán még rosszabb legyen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12174) Vakegérke válasza Bjørgersson (#12173) üzenetére


Vakegérke
veterán

Zuhanyrózsával kell "telefonálni", amilyen meleget csak elbír a füled. Végtére is fülzsír a vétkes, és azt nem oldja hipp-hopp egy perc alatt a langyos víz.

Igazad van, célállomás a doki. Készülj fel, valószínűleg nem lesz kellemes időtöltés. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12175) EmberXY válasza Bjørgersson (#12173) üzenetére


EmberXY
addikt

Vagy vannak a különféle fültisztító spray-k, esetleg azok közül is kipróbálhatsz valamit, hátha kioldja a cuccot belőle.
(Vagy egy petárdával robbantsd ki, de ezt inkább csak a legvégső esetben. :DDD)

Up the Irons!

(#12176) philoxenia válasza Bjørgersson (#12173) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12177) Vakegérke válasza EmberXY (#12175) üzenetére


Vakegérke
veterán

A petárdás megoldás jó, csak van egy kis bibi. A petárdát az akadály mögé kéne elhelyezni, hogy kifelé robbantsa a dzsuvát. Ha fórumtársunk csak úgy bedugja a fülébe, akkor befelé küldi. Igaz, ezzel talán a másik fülén távozik, így azt is kitakarítja. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12178) EmberXY válasza Vakegérke (#12177) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha szerencséje van, akkor kitágul a hallójárat annyira, hogy akár az ujjával is kipiszkálhatja majd. ;]

Up the Irons!

(#12179) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Köszi a tippeket, de ezt a sprayt hanyagolnám, elmegyek inkább a fül-orr-gégére, ott ingyen megcsinálja a szakember. Úgyis voltam már kétszer fülmosáson, egyáltalán nem vészes. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12180) philoxenia válasza Bjørgersson (#12179) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

..én majdnem naponta vagyok fülmosáson - itthon... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12181) Bjørgersson válasza philoxenia (#12180) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Néha nem értem miről is beszélsz, de úgy vagyok vele, talán jobb is így. ;]

Egyébként mintha kidugult volna, vagy lehet egyszerűen csak megszoktam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12182) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Tudja valaki, hogy mennyi lenne egy 25Kg körüli csomag postázása MO-n belül? Egy szobakerékpárról lenne szó, amit lehet, hogy vissza kell küldeni garanciába. A mezei csomagokat 20kg-ig írja a pdf. Üzleti 2 napos 3200 :F Lehet, hogy terjedelmesnek is fog számítani?

(#12183) philoxenia válasza [CS]Blade2 (#12182) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Futárszolgálatok?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12184) gmx9


gmx9
aktív tag

Üdv!

A tv-vel volna egy kis gondom, nem tudom valaki tudna-e segíteni. Az este folyamán áramszünet volt és mire visszanyomtam reggel, a tv nem működött (nem reagált be- és kikapcsolásra). Az a sejtésem, hogy az okozhatott valami problémát. Van tippetek mi jöhet szóba, mi történhetett, mi valószínűsíthető? Az áramszünet előtt még működött rendesen.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#12185) Rivaul válasza gmx9 (#12184) üzenetére


Rivaul
addikt

Szia.
A megfelelő tv-fajta topicjába kérdezd sztem. Több szaki is van akik adnak kiindulási pontot.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12186) dragonfx


dragonfx
veterán

a nyers lazacfilét mivel szokás megenni?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12187) Buddhha válasza dragonfx (#12186) üzenetére


Buddhha
tag

Késsel, villával... :D

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#12188) fess válasza Buddhha (#12187) üzenetére


fess
őstag

:DD

(#12189) Jorus válasza dragonfx (#12186) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha nyersen akarod megenni, akkor csinálj belőle szusit.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12190) DeFranco válasza dragonfx (#12186) üzenetére


DeFranco
nagyúr

füstölt nyers, vagy nyers-nyers?

ha füstölt nyers akkor vajas pirítóssal, ha nyers-nyers, akkor roston sütve kapros-tejszínes krumplival

[ Szerkesztve ]

(#12191) dragonfx válasza DeFranco (#12190) üzenetére


dragonfx
veterán

köszke előbbi volt.finom volt.csak igy gondoltam egyet.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12192) DeFranco válasza dragonfx (#12191) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az nagyon finom dolog, egészségedre :)

(#12193) Bjørgersson válasza DeFranco (#12190) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fú de megkívántam a bundás kenyeret, azt hiszem megvan a holnapi reggeli. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12194) dragonfx válasza DeFranco (#12192) üzenetére


dragonfx
veterán

;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12195) Timyyy


Timyyy
őstag

Sziasztok!

Táblázat kezelős (EXCEL) kérdésem lenne!

Adott egy névsor, amiben vannak mindenféle adatok, az emberek lefelé sorszámozva.
Nyomtatni akarok, de van pár ember, aki nem kell a nyomtatott listára, ezért az ő sorára rákattintok jobb egérrel, és van az az opció, hogy elrejtés. Szuper, eltűnt, csak a sorszámozás így nem passzol! Ha pl a 4. ember rejtettem el, akkor a 3-as után az 5-ös jön!
Hogyan tudnám ezt úgy kijavítani, hogy ne kézzel kelljen újrasorszámoznom az egészet nyomtatás előtt, aztán vissza, nyomtatás után????

(#12196) Jorus válasza Timyyy (#12195) üzenetére


Jorus
nagyúr

Excel topic.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12197) Rico83


Rico83
tag

Üdv mindenkinek.
Szeretnék nekiállni a Shadow of Mordor játék magyarításának, egyenlőre pc-s verzióhoz, de nem tudom melyik file tartalmazza a feliratokat, illetve hogyan tudnám kicsomagolni hogy szerkeszthető legyen.
Evin mester szerint: No.00000005.globalresources_en.embb ez tartalmazza a feliratot.
Ehhez hozzá is férek Dragon unpacker-rel, de nem tudom az embb file-lal mit kezdjek...

Mivel a piros tablettákat is vényre adják már...így Neo-ra sem számíthatunk!

(#12198) Vakegérke válasza Rico83 (#12197) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia.

Itt talán akad hasznos info.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12199) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ezer éve találtam egy olyan topikot ahol ki lehet tölteni a haragot. Ez még létezik?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#12200) sgergi válasza Dr. Romano (#12199) üzenetére


sgergi
veterán

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.