Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12351) Vakegérke válasza Bjørgersson (#12350) üzenetére


Vakegérke
veterán

Távolságira? Én már vettem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12352) EmberXY válasza Bjørgersson (#12350) üzenetére


EmberXY
addikt

Én is vettem már, annyival macerásabb, mint a vonat retúr, hogy ez fix időpontra, járatra, helyre szól, nem dátumra. Ha azt lekésed, az gáz.
Abból a szempontból meg jó, hogy így biztosan van ülőhely, nem mindegy, hogy X*100 km-en ülsz vagy állsz, pláne ha kétszer annyian akarnak felszállni, mint ahányan elférnek a buszon.

Up the Irons!

(#12353) Bjørgersson válasza EmberXY (#12352) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Életemben nem hallottam még ilyenről. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12354) Qru válasza Bjørgersson (#12350) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Régen mikor még nem volt kocsim mindig helyejeggyel utaztam haza. Szóval ez nem újkeletű dolog. :K

#nincsbennetarcsi

(#12355) rii válasza EmberXY (#12352) üzenetére


rii
nagyúr

na ezt jó tudni ... mert én holnap nem tudom mikor szabadulok balassagyarmatról ...

de azért BP-en megvehetem még a retour jegyet?
holnap megyek és jövök is vissza, de hogy mikor? azt nem tudhatom.
maximum nem lesz ülőhelyem, nem?

(#12349) Qru: köszönöm!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#12356) EmberXY válasza rii (#12355) üzenetére


EmberXY
addikt

Na ezt nem tudom, a vonatnál ugyebár az induló állomáson is meg lehet venni a retúrt, a busznál ezt nem tudom, én mindig úgy vettem meg, hogy amikor megérkeztem, akkor egyből be a sorba, X időpontra jegy megvétel, volt, hogy pár nappal későbbre. Az indulási helyen kell ezt megérdeklődni, hogy onnan közvetlenül lehet-e venni, nem vennék rá mérget, mert ugye ez nem csak km-re szól, hanem pontos járatra, kérdés, hogy mennyire vannak összehangolva a Volánok rendszerei (A MÁV az mindenhol MÁV, Volán meg sokféle van).

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#12357) Bjørgersson válasza Qru (#12354) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehet a Hajdú Volánnál nincs ilyen? Vagy lehet egyszer nem csak a megyén belül kellene buszoznom? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12358) Qru válasza Bjørgersson (#12357) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sztem ez egységes... Pestről jártam Szolnok megyébe, ott tuti volt. :D

#nincsbennetarcsi

(#12359) datRotten


datRotten
csendes tag

hello!

Rövidesen költözök Londonba, tudnátok ajánlana egy jó droidos NAVI-t?

(#12360) donmackó válasza datRotten (#12359) üzenetére


donmackó
őstag

Sygic -> [link]

Release the cable hounds!

(#12361) pjen válasza datRotten (#12359) üzenetére


pjen
félisten

Ha van okos telód egy 3 betűs jobb lenne.

(#12362) datRotten


datRotten
csendes tag

donmackó: sajnos ez szétfagy BB-n.

BB Z10-em van, de úgy néz ki találtam egy natív (najó port) navit rá, ami jónak ígérkezik és egy évig ingyenes map frissítés is jár hozzá. Navfree

[ Szerkesztve ]

(#12363) donmackó válasza datRotten (#12362) üzenetére


donmackó
őstag

Droidos naviról volt szó és nem Blackberry-ről. ;]

Release the cable hounds!

(#12364) attiati


attiati
veterán

ha egy ingatlanközvetítő weboldalának teljes tartalmát (tulajdonképpen az adatbázisát) elkezdem letölteni, hogy offline böngészhető legyen, az törvénybe ütközik?

(#12365) kispx válasza attiati (#12364) üzenetére


kispx
addikt

Ha itt nem kapsz választ, akkor van jogász topik is.

(#12366) EmberXY válasza attiati (#12364) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem ha eleve nyilvánosnak szánt adatokat bárki által hozzáférhető módon (nem hackelés, vagy hátsó kapu, ilyesmi) letöltesz, de mondjuk nem teszed máshol közzé, csak saját felhasználásra lesz, az ugyanaz, mintha az oldalon böngésznéd, így az nem törvénybe ütköző. Gondolom én.

Up the Irons!

(#12367) bob011


bob011
tag

Debrecenben keresek vízszerelőt, sürgős jeligére! Aki tud, kérem írjon ide vagy privátba, köszönöm!

(#12368) concret_hp válasza attiati (#12364) üzenetére


concret_hp
addikt

nem hiszem, hogy
1, bárkinek feltűnne
2, létezne olyan szabály / törvény ami tiltja

vagy fullba vagy sehogy :D

(#12369) freelanced


freelanced
addikt

Hello!

Érdeklődnék, hogy Logout cikknél gond lehet, hogy egy linket beleraktam menet közben? Mármint ettől több lesz a javítási idő? Mert most "nullázódott", hogy mikor készült el, persze érthetően. Ez befolyásolja, hogy mikor jelenik meg?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12370) Bjørgersson válasza freelanced (#12369) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Logout.hu észrevételek, hibák, javaslatok

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12371) freelanced válasza Bjørgersson (#12370) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12372) Jorus


Jorus
nagyúr

Standard (lakótelepi) káddugó átmérője mennyi?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12373) Vakegérke válasza Jorus (#12372) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kisebbik átmérő 41, nagyobbik 43 milliméter. Tolómérővel mértem a kedvedért. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12374) Jorus válasza Vakegérke (#12373) üzenetére


Jorus
nagyúr

Hála és köszönet! :) :R

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12375) Vakegérke válasza Jorus (#12374) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs mit, érted mindent. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12376) -Mike-


-Mike-
addikt

Olyan autós applikációra lenne szükségem, amely csupán a megtett utat rakja rá a térképre és mutatja a sebességet is végig.

(#12377) Rivaul válasza -Mike- (#12376) üzenetére


Rivaul
addikt

Igo pl tud útvonalat menteni és visszaadni/játszani azt ha jól emkékszem.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12378) Buddhha válasza -Mike- (#12376) üzenetére


Buddhha
tag

Szia!

A többi infó miért baj?

Vagy az a baj, hogy beszél hozzád?

Üdv!
Buddhha

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#12379) donmackó válasza -Mike- (#12376) üzenetére


donmackó
őstag

Google saját útvonalak. Felveszi merre jártál, sebességed stb. és azt meg tudod nézni google térképen Google maps kell hozzá.

Release the cable hounds!

(#12380) -Mike- válasza Buddhha (#12378) üzenetére


-Mike-
addikt

Nem baj a plussz info de nekem csak ezek kellenek. A többieknek köszönöm.

(#12381) #24334592


#24334592
törölt tag

srácok, kellene nekem profi modellfotós, aki félaktokat is vállal, Pesten és vidéken. Lehetőleg berendezett műteremmel, sminkessel stb.

Adjak fel álláshirdetést a PH-n?Vagy a haladó fotós topikban?

kössz az ötleteket!

(#12382) philoxenia válasza #24334592 (#12381) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Őt kérdezd meg, ha Ő nem biztosan tud valakit.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12383) Buddhha válasza donmackó (#12379) üzenetére


Buddhha
tag

Jé, ezt még nem láttam...
Úgy emlékeztem, hogy a Maps tud olyat, hogy megtervezi az utat, és utána csak "mutatja", de nincs benne ilyen...
Viszont ezt kipróbálom magam is, köszi az infot!

Üdv!
Buddhha

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#12384) atomchicken


atomchicken
tag

Sziasztok!

Holnap (okt. 18.) a munkanapra való tekintettel, a hétvége ellenére fizetős a parkolás Budapesten?

Köszi

(#12385) 5teve válasza atomchicken (#12384) üzenetére


5teve
senior tag

:K

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#12386) #24334592 válasza philoxenia (#12382) üzenetére


#24334592
törölt tag

:R :R ropi whaaa, hogy nem jutott eszembe...

(#12387) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Volna egy Phillips HD2400 -as sütő amit szét kéne szednem clean gyanánt és valaki tudna esetleg hozzá szétszedési útmutatót ? (mi a szétszedés módja) :R (vagy valaki biztos szedett már szét ilyet, esetleg van hozzá szétszedési útmutató valahol...)
/az csak egy dolog, hogy kiveszem a "látható" csavarokat/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12388) pjen válasza MaxxDamage (#12387) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem ha kiveszed a látható csavarokat,mindenféle takarók és matricák alól is,valószínűleg csak szét kell óvatosan pattintgatni.Bár milyen óvatos vagy pár fül simán letörik. :((

(#12389) philoxenia válasza MaxxDamage (#12387) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pont az a típus nemigen van fönn, de más típusok is nyilván szinte ugyanazok:[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12390) MaxxDamage válasza pjen (#12388) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

& philoxenia: Köszi ! :R , alsó részen van egy pont ahol a 2db csavart nem tudom levenni, mert nincs hozzá megfelelő kulcsom (valami szervízkulcs lehet, mert közepe nem üreges hanem tengelyes) :DD

Nah mind1, mert használható még a kis sütő (csak kicsit olajos) :)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12391) Rivaul válasza MaxxDamage (#12390) üzenetére


Rivaul
addikt

Spec bitkészlet az obi-ba cirka 3500ft és máskor is hasznodra lehet. Bár van egy valag szerszámom de ennek ellenére indig van ami hiányzik nekem is :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12392) MaxxDamage válasza Rivaul (#12391) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi, így vagyok ezzel am. én is ! ;)
/mindig van ami hiányzik..../

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12393) philoxenia válasza MaxxDamage (#12390) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mondjuk nem véletlenül szerelik így össze, nem szeretik, ha könnyen szétszedhető, mert ha mindenki nekiáll kókányolni, könnyen áramütés lesz a vége....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12394) pjen válasza MaxxDamage (#12392) üzenetére


pjen
félisten

Én egy csavar húzót 1es flex korongal középen kislicceltem,sok ilyen csavarnál kihúzott a bajból. :)

(#12395) philoxenia válasza pjen (#12394) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12396) pjen válasza philoxenia (#12395) üzenetére


pjen
félisten

OK,hirtelen kellett,a célnak azóta is megfelelő,egy átalakitott csavarhúzot nehezebb elveszteni mint azt a pici stiftet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12397) philoxenia válasza pjen (#12396) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csináltam már én is ilyet, a múltkor már majdnem flexeltem háromágú csavarhúzót, mire a fiam megkérdezte, hogy ebben a készletben nincs ilyen? Már elfelejtettem, hogy pont azért vettem azt a készletet.... :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12398) pjen válasza philoxenia (#12397) üzenetére


pjen
félisten

Na...így vagyok ezzel én is. :W

(#12400) philoxenia válasza pjen (#12398) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez a korral jár .... :O

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.