Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12551) Vakegérke válasza philoxenia (#12549) üzenetére


Vakegérke
veterán

Első pötty, 24:18

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12552) philoxenia válasza Vakegérke (#12551) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mahotella Queens - Mbube

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12553) Vakegérke válasza philoxenia (#12552) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha csaj lennél, adnék két puszit! Tyuhé, megvan!

Köszönöm szépen. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12554) philoxenia válasza Vakegérke (#12553) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szívesen. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12555) unravel válasza Jorus (#12525) üzenetére


unravel
őstag

Király vagy! Köszönöm!

¯\_(ツ)_/¯

(#12556) exchanger


exchanger
tag

Helló!

Most jöttem ki Londonba, és igényeltem a National Insurance number-t. A telefonos nő nem tudott pontos időpontot mondani az "interjúra", hanem adott egy számot, és azt mondta majd visszahív. Volt már valakinek dolga velük? Mennyi idő múlva hívnak vissza, vagy hol tudnék érdeklődni a számra hivatkozva?

(#12557) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Lehet kicsit speciális kérdés, de keresek USA bírósági tárgyalások kivonatait (ha van hanganyaggal). A legfelsőbb bíróságról itt vannak pl.

4 8 15 16 23 42

(#12558) Vakegérke válasza philoxenia (#12554) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megint itt vagyok. Utolsó pötty, 13:45-nél.
Kik ők? Ezt is meg tudnád mondani?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12559) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Nem tudtok jo tetovalot ajanlani aki nem horror aron dolgozik, esetleg o maga is ott csinaltatta?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#12560) philoxenia válasza Vakegérke (#12558) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem ott egy zöld béka van talán két másodperc zenével, annyiból nem lehet. :N

b4sxe: [link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12561) Vakegérke válasza philoxenia (#12560) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt hiszem, a bal szélső pöttyre kattintottál. Én a jobb szélsőre gondoltam. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12562) philoxenia válasza Vakegérke (#12561) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ja, én nem szoktam nézni, azt hittem egyben számolja az időt... :B
Ezt a számot írja, [ ladysmith black mambazo - liph iqinisode ] de youtube-os találat nem volt, keresgess.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12563) Vakegérke válasza philoxenia (#12562) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megvannak, köszönöm szépen. :)

Youtube találat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12564) philoxenia válasza Vakegérke (#12563) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csak ez másik számuk nem?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12565) Vakegérke válasza philoxenia (#12564) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen. A lényeg az, hogy már a nyomukban vagyok. ;)

Elárulnád, hogy a görcsben jöttél rá, hogy mi az aláfestő zene?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12566) philoxenia válasza Vakegérke (#12565) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A Shazam megkeresi . Ez egy app, adabázisban keres, ami benne van azt összehasonlítással megtalálja, csak kell pár másodperc. Nem a dallamot találja meg, dúdolni kb. reménytelen, de a konkrét hangfelvétel alapján könnyen. Magyarokat is sokat ismer, bár ezt például nem ismerte.[link] Ezt meg szinte rögtön:[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12567) Vakegérke válasza philoxenia (#12566) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja, hogy így?
Nem rossz dolog egy okostelefon, de nekem csak akkor lesz, ha 20.000 alatt vesztegetik. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12568) philoxenia válasza Vakegérke (#12567) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Használtat érdemes próbálnod, de inkább tabletet javasolnék első Androidos cuccnak, ha van wi-fi otthon, nagyon jó dolog a PC mellé is és vannak jól használhatók már akár újonnan is 20k ig. A telefon nekem csak azért lett okos, mert van mobilnet a csomagomban és nem akartam veszni hagyni, telefonálni jobbak a billentyűsök a mi korunkban már. A mobilnetet is tartalmazó készülékek újonnan nehezen tudnak 20k alá menni, mert maga a 3g modul is jelentős költség, jól látható akár ugyanazon készülék két verziójánál.
wifisek,
3gsek A 3G viszont csak annak kell, aki útközben is netezni akar...
Ha van Media Markt a közeledben ott kipróbálható elég sok olcsóbb típus is.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12569) Vakegérke válasza philoxenia (#12568) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jön a karácsony, anyám az első, magamat ráérek meglepni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12570) philoxenia válasza Vakegérke (#12569) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Persze, csak addig is nézelődj, hogy képben legyél. Olvasni is nagyon szeretek tableten.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12571) okipoki


okipoki
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék átutalni 17.000Ft-ot OTP-s számlára ,de nem tudom ennek a menetét? Ezt a kérdést melyik topikban tudnám elsütni? :)

(#12572) philoxenia válasza okipoki (#12571) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha tudod a számlaszámot, semmi gond, honnan utalnál?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12573) okipoki válasza philoxenia (#12572) üzenetére


okipoki
aktív tag

Nekem nincs bankkártyám. Egy OTP-s számlára utalnám csupán.
Mi ennek a menete?

Szerk: Illetve mik a költségek?

[ Szerkesztve ]

(#12574) krizmo_ válasza okipoki (#12573) üzenetére


krizmo_
addikt

Készpénzt tenné rá egy számlaszámra?

(#12575) okipoki válasza krizmo_ (#12574) üzenetére


okipoki
aktív tag

Pontosan. Egy másik embernek a számlájára az én készpénzemből.

kovy29 Asszem még kell közleményt is írnom. Hogy az eladó tudja ,hogy kitől kapta a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#12576) Bjørgersson válasza okipoki (#12573) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bemész egy OTP bankfiókba, megmondod, hogy egy bankszámlára szeretnél pénzt befizetni, ahol kérik majd a tulajdonos nevét és számlaszámát, tőled pedig egy személyigazolványt (vagy jogosítvány), lakcímkártyát, és a 17e Ft-ot. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12577) krizmo_ válasza okipoki (#12575) üzenetére


krizmo_
addikt

Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#12578) philoxenia válasza okipoki (#12573) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem a legközelebbi OTP fiókba érdemes bemenned, de ha van egy OTP internetbankos barátod, neki odaadod készpénzben ő meg szinte ingyen elutalja.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12579) Bjørgersson válasza okipoki (#12575) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor megmondod azt is, mi legyen a közleményben, bár általában rá szoktak kérdezni. :D Plusz költség nincs, az összeg pedig egyből az illető számláján van.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12580) okipoki válasza philoxenia (#12578) üzenetére


okipoki
aktív tag

Van ismerősöm. Csak neki nincs pénz a kártyáján és ha az ő kártyájára szeretnénk rá tenni a pénzt ,akkor az költséges tudtommal ,de javíts ki ha tévedek.

(#12581) Bjørgersson válasza okipoki (#12580) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért fizetnél az ismerősöd számlájára pénzt, hogy aztán onnan utaljátok át az eladónak, amikor egyből az eladó számlájára is be tudod fizetni? :F Még egyszer mondom, befizetés esetén nincs plusz költség, csak utalásnál.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12582) philoxenia válasza Bjørgersson (#12581) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát én olyan ismerősre gondoltam, akinek van pénz a számláján, az föl sem merült bennem, hogy az Általad leírt módon történjen... :N

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12583) okipoki válasza Bjørgersson (#12581) üzenetére


okipoki
aktív tag

Mennyit kell fizetni az utalásért?

(#12584) philoxenia válasza okipoki (#12583) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem utalsz, hanem az adott számláéra fizetsz be, így ingyenes tudtommal.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12585) Bjørgersson válasza okipoki (#12583) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem tudom, az utalás összegétől, a küldő és a fogadó számlacsomagjától, bankfiókjától is függ szerintem. De te most befizetni szeretnél, nem utalni, az pedig ingyenes.

(#12582) philoxenia: Én is. :K [link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12586) okipoki válasza Bjørgersson (#12585) üzenetére


okipoki
aktív tag

Mikor fog az összeg át menni neki? 1 nap? 2 óra?

Szerk: Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#12587) Bjørgersson válasza okipoki (#12586) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Plusz költség nincs, az összeg pedig egyből az illető számláján van.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12588) okipoki válasza Bjørgersson (#12587) üzenetére


okipoki
aktív tag

Még egy apró kérdés. Ha már a bankba leszek ,akkor melyik menü pontra kell rá mennem ,amikor számot húzok? Melyik ablakhoz mennyek?Nem akarok egy olyan ablakhoz menni ,ahol nekem nincs keresni valóm (pl:kiutalás) ,mert attól félek ,hogy rossz ablakhoz megyek és engem ott elutasítanak majd megint sorszámot kell húznom. Sajnos nemigen járok bankokba. :B

(#12589) Bjørgersson válasza okipoki (#12588) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Remélem ezt nem komolyan kérdezted. :) Ott lesz a biztonsági őr a bejáratnál, majd segít neked kiválasztani, utána pedig ahhoz az ablakhoz mész, amelyikhez hívnak. Ha csak úgy random odamennél egy ablakhoz, akkor eleve mi értelme lenne az egész sorszámos dolognak? ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12590) okipoki válasza Bjørgersson (#12589) üzenetére


okipoki
aktív tag

Rendben. Egyébként ezt arra fele írtam ,mert egyszer rossz menüpontra mentem rá ,amikor sorszámot kellett húznom a postán és nem foglalkoztak velem majd a hölgy kuncogott magába :B

[ Szerkesztve ]

(#12591) Vakegérke válasza okipoki (#12588) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem a befizetést válaszd. Sorszám lesz a cetlin, és amikor giling-galang kiírják a számodat, mellette ott lesz, hogy melyik ablaknál vár az ügyintéző.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12592) b4sxe válasza philoxenia (#12560) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Koszonom nem ia tudtam, hogy van ilyen topic :R :Y

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#12593) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok T-home internetem van és egy Dlink 360R (fekete) modemmel megy a net. Eddid minden rendben volt. Ma viszont amikor bekapcsolás után csatlakoznék a netre akkor 651-es hibakódot kapok, de 2-3 gépújraindítás után létrejön a kapcsolat, csak nem azonnal csatlakozik mint eddig hanem kb 8 másodpercig tart amíg felcsatlakozik a netre a gép. Mi a fene lehet ez? Szerintetek szolgáltatói hiba okozhat ilyet? Csak mert eddig tökéletesen ment minden. Köszi.

(#12594) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Egy kedves ismerősömtől hallottam a hírt, miszerint kicsengetek a vonattársaságnak (itthon gondolom a MÁV) kb 300 eurót, és 1 hónapon keresztül korlátlan számú és hosszúságú utazásokra jogosító jegyet kapok. Persze ez is korhatáros, csak 26 éven aluliak (diákok??)ra vonatkozik a dolog. Erről tud esetleg valaki valamit?

(#12595) concret_hp válasza fraba (#12594) üzenetére


concret_hp
addikt

interrail

vagy fullba vagy sehogy :D

(#12596) Rivaul


Rivaul
addikt

Innen hogy tudom ezt a xart letölteni? Több hsz-t találtam ami írja hogy megy a dolog de én nem igazodom ki és kezd felbaxni :W

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12597) philoxenia válasza Rivaul (#12596) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Meg kell osztanod előtte a tartalmat a FB vagy G+-on, az már megvolt?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12598) Rivaul válasza philoxenia (#12597) üzenetére


Rivaul
addikt

Nincs egyikem sem. A fb-ot egyenesen utálom. Baxus :(((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12599) Bjørgersson válasza Rivaul (#12598) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miert nem csinalsz ilyen alkalmakra egy kamu profilt kamu mail cimmel? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12600) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Többen jelezték felém, hogy egy megosztott videót nem tudnak megnézni telefonon/tableten. Mi lehet az oka? Nekem megy mindenhonnan...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.