Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12201) Rivaul válasza Dr. Romano (#12199) üzenetére


Rivaul
addikt

Azt nem tudom de az ilyen topic keresésre is van topicunk :D [link]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12202) #65675776 válasza Dr. Romano (#12199) üzenetére


#65675776
törölt tag

Törölve lett, mivel már nem tudta senki sem hol a határ.

(#12203) Rivaul válasza #65675776 (#12202) üzenetére


Rivaul
addikt

Pedig ez nem jellemző a mai világunkra ;] Ha már itt tartunk akkor a 18 karikás topic is követte őt? Nem találtam azt se 1-2 hete mikor néztem 10 után.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12204) #65675776 válasza Rivaul (#12203) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az megvan még mindig, 2-ai az utolsó hsz.

(#12205) Rivaul válasza #65675776 (#12204) üzenetére


Rivaul
addikt

Akkor ránézek majd újra. Thx

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12206) Rivaul


Rivaul
addikt

Kéne küldenem egy mailt képekkel a rendőrségre de a nyomorult gmail nem küldi el mert 24 meg a maximum és én 31-et kéne hogy elküldjek. Nem tudok megosztót használni így az üzenetbe kellenek a képek. Hogy vagy melyik szolgáltatóval próbálkozzak?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12207) Bjørgersson válasza Rivaul (#12206) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tömörítés, csomagolás nem játszik?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12208) Rivaul válasza Bjørgersson (#12207) üzenetére


Rivaul
addikt

Erről egy vicc jut eszembe: Melyik rendőr vizel messzebbre? -Amelyiknek le van húzva a slicce...

Szóval, Rendőröknek lesz ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12209) Dr. Romano válasza #65675776 (#12202) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Sajnálattal hallom :(

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#12210) Kékes525


Kékes525
félisten

Régebben lehetett az önkormányzati választásoknál nem a lakóhelyen szavazni? Hasonlóan az országgyűlési szavazáshoz. Most nem lehet.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#12211) Bjørgersson válasza Rivaul (#12208) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értem én, hogy rendőröknek kell, de a .zip fájlokat külön program nélkül is meg tudják nézni még Windows XP-vel is. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12212) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Sziasztok!

Lenne egy gyors kérdésem, üzletelek a hardveraprón, s egy kolléga azt kérte, hogy pickpackponton adjam le ne ki az árut. (Budapestről Kecskemétre)
Ez hogyan lehetséges? :D Lehet most csak én vagyok pillanatnyi elmezavarban, de a pickpack weboldalán csak webáruházakat emlegetnek. Magánszemély is adhat fel? Ennek mi a menete?

Előre is köszönet. :R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12213) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Konvektorhoz szeretne venni édesapám szén-monoxid szűrőt (már ha létezik egyáltalán ilyen). A kérdés: honnan, milyet, mennyiért? Jelige minél olcsóbban minél megbízhatóbbat.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12214) Vakegérke válasza Bjørgersson (#12213) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem csak érzékelő van, de persze nem én vagyok a szaki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12215) EmberXY válasza Bjørgersson (#12213) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem is csak érzékelő/jelző van, ami ajánlott is gázkészülékeknél, bár ha klasszikus konvektorról van szó, ahol egyből a falon van kivezetve az égéstermék, ott szerintem nem nagyon van ideje visszaáramlani, de sose lehet elég óvatos az ember.
És hogy milyen kell? Azt nem tudom, én fával fűtök. ;]

Up the Irons!

(#12216) Bjørgersson válasza EmberXY (#12215) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Klasszikus, igen.

Veled is csak a létszám van meg. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12217) Vakegérke válasza Bjørgersson (#12216) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nyugi, türelmes társaság ez. :K ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12218) EmberXY válasza Bjørgersson (#12216) üzenetére


EmberXY
addikt

létszám=létszám+1

Egyébként minek akarjátok "kiszűrni" a CO-t az égéstermékből, mit akartok vele? Nem az lenne a lényeg, hogy mindenestől eltávozzon, és ha nem távozik, arról tudjatok? Ezért gondolom én is, hogy valójában valami jelzőkészülékre gondoltatok... :F

;]

Up the Irons!

(#12219) Bjørgersson válasza Vakegérke (#12217) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hülyéskedek csak, másik topikból (is) ismerjük egymást. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12220) Bjørgersson válasza EmberXY (#12218) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Neeem tudok én ilyeneket, édesapának jött egy ilyen gondolata, aztán ezzel ellesz egy darabig. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12221) Vakegérke válasza EmberXY (#12218) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rossz szomszéd ellen jó (végleges) megoldás lehet. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12222) Bjørgersson válasza Vakegérke (#12221) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fú, nem is rossz ötlet, legalább csend lenne. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12223) Vakegérke válasza Bjørgersson (#12222) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ugye mondom? :DD

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12224) EmberXY válasza Vakegérke (#12221) üzenetére


EmberXY
addikt

Beengednéd a kéményükön? :DDD

Up the Irons!

(#12225) Vakegérke válasza EmberXY (#12224) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fittyfenét. A kimenő csőnek fúrnék egy méretes lukat a szomszéddal közös falba, bekötném a csövet, és csókolom. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12226) EmberXY válasza Vakegérke (#12225) üzenetére


EmberXY
addikt

Ennyi. Ha az kész, akkor mehet a többi haragos falába... :DDD

Up the Irons!

(#12227) Vakegérke válasza EmberXY (#12226) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagyunk egy prinyót gonoszok? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12228) Rivaul válasza Bjørgersson (#12211) üzenetére


Rivaul
addikt

Én megmondtam. :DDD El kellett küldeni 3 részletbe őket :C

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12229) EmberXY válasza Vakegérke (#12227) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez nem gonoszság, úgyis mindenkinek van már CO jelzője... :DDD

Up the Irons!

(#12230) unravel


unravel
őstag

Melegszendvicshez milyen gombát kell venni? Mit kell nézni? :B

¯\_(ツ)_/¯

(#12231) donmackó válasza unravel (#12230) üzenetére


donmackó
őstag

Azt hogy érett legyen a gomba! És ne legyen piros fehér pöttyökkel. ;] Viccet félretéve, vegyél konzerv vagy üveges gombát.

Release the cable hounds!

(#12232) dui


dui
aktív tag

Üdv!

Valaki tud olyan oldalt/oldalakat, ahonnan be tudok szerezni ingyen jogdíjmentes zenéket a videóim alá?
(A youtube hangkönyvtáron kívül)

(#12233) krizmo_ válasza unravel (#12230) üzenetére


krizmo_
addikt

Csináltuk már nyers barna és fehér csiperkéből, laska gombából is.
A gombán ne legyenek pl. foltok, mert akkor már régóta áll, a kalapja feszes legyen és sima.

Szerk.:
Egyébként pont most van az Aldiban jó áron, a barna csiperkét ajánlom, szerintem jobb mint a fehér, egy kicsivel.

[ Szerkesztve ]

(#12234) Reno7


Reno7
senior tag

Mikor lesz újra elérhető a hardverapró?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#12235) Vakegérke válasza Reno7 (#12234) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mi gondod vele? Nekem gond nélkül bejön.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12236) Reno7 válasza Vakegérke (#12235) üzenetére


Reno7
senior tag

Valóban? Én már napok óta nem tudom megnyitni az oldalt, egyik böngészővel sem, de ha megy, akkor nálam lesz a hiba. :R

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#12237) Bjørgersson válasza Reno7 (#12234) üzenetére


Bjørgersson
félisten

ÚJ HARDVERAPRÓ - CSAK konkrét bugreportok!
ÚJ HARDVERAPRÓ - általános észrevételek, javaslatok /Bugreportoknak külön topik van/

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12238) 5teve válasza Reno7 (#12236) üzenetére


5teve
senior tag

megy folyamatosan. :K

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#12239) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Azonnali kérdés: melyik hősugárzó a jobb? A kvarc, a halogén, vagy a sima ventilátoros?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12240) Martin97


Martin97
aktív tag

Sziasztok!
Az osztályom (12/A) szervezi a gólyaavatót. Rövid szövegeken gondolkozunk, amit egy lapra írunk, és a gólyák nyakába lesz akasztva, és azzal járkálnak a suliban. Úgyhogy, ha valakinek van jó ötlete az ne tartsa magában.
Eddig ezek vannak:
- Nem a 12/A mondta? Akkor az nem is úgy van.
- Életem értelme a 12/A

Szóval gyűljenek az ötletek. Minél humorosabb/egoistább annál jobb. :)

Ezen felül, ha van valamilyen ötlet a feladatokkal kapcsolatban az is jöhet. :)

[ Szerkesztve ]

(#12241) Rivaul válasza Martin97 (#12240) üzenetére


Rivaul
addikt

12/A Omnem dimittite spem, o vos intrantes! Ki itt belépsz hagyj fel minden reménnyel ;]

A feladatokról: Macskajajból a táncosnő meg a szög? :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12242) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

MÁV-nál hány napon belül lehet visszaváltani a kezeletlen jegyet?

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#12243) Bjørgersson válasza Martin97 (#12240) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aki nem 12/A-s, az meleg.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12244) Rivaul válasza Bjørgersson (#12243) üzenetére


Rivaul
addikt

Ezzel most belecsaptál a lecsóba homcsikám ;] A másik meg hogy le melegeztél mandula? :((( :C

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12245) EmberXY válasza Martin97 (#12240) üzenetére


EmberXY
addikt

Én is 12/A-s voltam (2004-ben :D), mi fejfedőt csináltunk nekik, amit hordaniuk kellett egy-két hétig az iskolában. Akkor mégehetett szivatni, azóta már nem nagyon engedik, csak a gólyaavatón.
Mi bizony vadásztunk az elsősökre, amit kaptunk 4 évvel azelőtt, kamatostól adtuk vissza. :D

Feladat tippek: sínbe tett karokkal öltözködni, büféből lekváros kondenzcsíkot hozni, stb...

kovy29: Nekem most így kivételesen nem szóltál be... Megvédjelek, ha meg akarnak verni? :DDD

Mod: Mivaa? Méghogy megvédeni, én magam censored... ;]

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#12246) Bjørgersson válasza Rivaul (#12244) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Honnan tudod, hogy nem vagyok 12/A-s? :P Egyébként meg azon az iskolán kívül nyilvánvalóan nem érvényes az előbbi feltétel. Kivéve EmberIkszIpszilonra. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12247) Martin97 válasza EmberXY (#12245) üzenetére


Martin97
aktív tag

Ez nagyon jó, ilyenekre nem is gondoltam. :C
Gyűljenek még az ötletek. :)

(#12248) Bjørgersson válasza EmberXY (#12245) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak voltál 12/A-s, már nem vagy. ;]

Nekünk egyébként nagyon gyökér osztályfőnökünk volt, már azért elkezdett hisztizni, hogy Hello Kittys ruhát kellett volna hordanunk egyik nap, a többit meg már nem is tudtuk meg a vergődése miatt, sikeresen tönkre vágta az egész gólyahetet. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12249) EmberXY válasza Bjørgersson (#12248) üzenetére


EmberXY
addikt

Én örök 12/A-s vagyok. Voltam egyébként 13/A-s is, úgy vigyázz. ;]
Az ofővel nem volt gond, inkább egy-két osztálytárssal, volt, amelyik lenyúlta a teljes osztálypénzünket... :)

Up the Irons!

(#12250) Bjørgersson válasza EmberXY (#12249) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én meg mindig is B-s voltam, még szakmai éven is. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.