Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12601) Rivaul válasza Bjørgersson (#12599) üzenetére


Rivaul
addikt

Mert a hideg ráz az egész rendszertől. Már xarni se lehet fb nélkül... Ez jelen esetből is látszik. Pedig most kéne ez a progi :(((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12602) Jorus válasza pocokxx (#12600) üzenetére


Jorus
nagyúr

Make YT videos viewable on mobile devices.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12603) pocokxx válasza Jorus (#12602) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Aha. Köszi. (A választ is meg kell várni...? ) :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12604) Fame


Fame
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyne járo-e ,de megkérdem itt

4g mobile stick: Huawei3372 vs Alcatel wz800? Melyiket szeressem?

Köszi előre is a válaszokat!

(#12605) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ötleteket, segítséget, véleményt szeretnék a következő problémával kapcsolatban.
Vettem Vaterán 4db 4-es csomag (16db össz.) Gillette Fusion Power borotva penge csomagot (full bontatlan és "Made In Germany") .
Ma felbontottam egy csomagot, hogy megborotválkozzak (van Fusion Power -es nyelem, vagy mi az) és a penge hiába új, de "sérült" nyomott, csavarodott...selejtes darab (mind a 4db ami a csomagba van) felbontani nem merem a többit, hogy megnézzem milyenek is...

Ilyen esetben mit tehetek ?
(már felvettem a kapcsolatot az eladóval, remélem válaszol is...)

Válaszokat, ötleteket előre köszönöm ! :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12606) philoxenia válasza MaxxDamage (#12605) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Anno Tesco parkolóban vettem ilyet olcsón, többet nem veszek csak boltban. Ennyi a tanulság... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12607) MaxxDamage válasza philoxenia (#12606) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Most próbáltam hívni telefonon és a következőt mondta a rendszer "ez a szám jelenleg nincs hozzárendelve egyetlen előfizetőhöz sem" :DD pff.. :W

Akkor bukta az a pénz? :F
/hiába megyek rendőrségre feljelentést tenni...?/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12608) philoxenia válasza MaxxDamage (#12607) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát elég reménytelen. Magával a Vaterával érdemes kommunikálnod szerintem, hogy problémás a kapott áru. A rendőrségnél az értékatár és a nyomozás költsége mindig összevetésre kerül...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12609) b4sxe válasza MaxxDamage (#12605) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Nemtudom, hogy mennyit fizettel erte, de biztosan nem annyit, hogy megerje utanna menni, ha pedig bontatlan volt lehet O sem tudta, hogy ilyen... (aztan ki tudja :C )

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#12610) #65675776 válasza b4sxe (#12609) üzenetére


#65675776
törölt tag

Gondolom jóval ár alatt vette. Szóval az eladó nagyon is tudta, hogy hamisított terméket árul.

(#12611) MaxxDamage válasza philoxenia (#12608) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

7-8 ezer huf volt és nem gondoltam volna, hogy hamisított termék (eredetinek nézem...) összeget nézve ez csak szabálysértés :) /volt már hasonló ügyem amit rendőrség átadott a járási bíróságnak, illető leutazott saját költségén 300+ km-ről és nem volt más lehetőség mint fizetett.../ :C /azt az pár ezres szabálysértés volt amit nem is főként a pénz miatt csináltam, hanem emberségből, nehogy mást is megkárosítson és tanuljon az esetből! /Költségembe nem kerül a feljelentés, továbbá a bírósági tárgyalásra is kérhető költségtérítés/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12612) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Föléhúzott karaktert tudok valahogy írni? Mint például ez G, csak felül lenne a kis egyenes. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12613) szlovibuki


szlovibuki
tag

Szerintetek mekkora büntetési összegre számíthatok?

Kerékpárral behajtani tilos jelzésnél hajtottam be (a rendőr azt mondta, hogy ez nem szabálysértés, mert kerékpárral lehet ilyet), de (sajnos) a kereszteződésben jobb oldalról elütött egy autó. Kórházba kerültem, agyrázkódás, lábujjtörés stb... A sofőrnek semmi baja nem lett, de már követelte is az első nap tőlem, hogy fizessem ki a kárát. (trabanttal ütött el, a rendőrség szerint az index lámpaburája törött be és a lökhárító horpadt be). A rendőr szerint szabálysértési eljárás indul ellenem, meg fognak bírságolni. Ennek a mértékét pontosan nem tudta megmondani de legfeljebb 150K Ft lehet, de azt mondta, hogy annyi biztosan nem lesz. Szerintetek úgy sacc per kb mennyi bírságra számítsak? Elvileg a jövőhét körül születik ítélet. A rendőrnek elismertem, hogy én okoztam a balesetet, nem fölényeskedtem, meg semmi olyan, ami esetleg hátrányként érhet engem.

Én ennyit találtam a neten, ami esetleg vonatkozhat rám:

[ Szerkesztve ]

(#12614) Rivaul válasza szlovibuki (#12613) üzenetére


Rivaul
addikt

Én szabálysértési károkozásért 10k bírságot kaptam anno. Mindemellett meg ne haragudj de besírtam a történeteden. Biciklivel szabálysértés+trabant törés :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12615) philoxenia válasza Rivaul (#12614) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vissza a jövőbe fíling... ;]
A szabálysértés és a trabantos kára két külön dolog. Attól függ, milyen veszélyességűnek ítélik a dolgot. Nem mindegy, hogy csak behajtottál-e egy kerékpárral nem járható útra, vagy emellett mondjuk nem adtad meg az elsőbbséget esetleg...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12616) szlovibuki válasza Rivaul (#12614) üzenetére


szlovibuki
tag

Az nem sok. (bár én így zárójelben megjegyezném a személyes véleményem, amit a rendőrnek azért nem így fejtettem ki, nem akartam magam alatt vágni a fát...az autó vezetője éppenséggel-bár semmilyen jelzőtábla nem kötelezte erre- lelassíthatott volna a kereszteződéshez közeledve. Aztán még aznap az esti órákban volt a házunknál pofázni, hogy mégis mikor óhajtom már megfizetni a kárt... Mondom, egy Trabantról van szó, amin betört az indexbúra és a lökhárító sérült.... Aztán még ugyanazon az este bepofátlankodott hozzám a kórházba, másnap pedig a szüleimet próbálta zaklatni (elérni).... Ha nem áll le vergődni, akkor is fel lett volna keresve a napokban, hogy rendezzük az ügyet, de ezek után én nem fizetnék neki egy árva fityinget sem.

(#12617) philoxenia válasza szlovibuki (#12616) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Neked a jobb kezed felől jött a kocsi? Tábla nem volt?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12618) szlovibuki válasza philoxenia (#12617) üzenetére


szlovibuki
tag

Igen, nekem jobbról jött a kocsi (a rendőr szóvá is tette ezt, hogy ez elég nagy baj). Nekem és neki sem volt elsőbbségadás kötelező tábla.

(#12619) Vakegérke válasza szlovibuki (#12618) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jobbkéz szabály, feltétlen te vagy a hunyó. Ami pedig azt illeti, a büntetésen kívül a Trabiban esett kárt is ki kell csengetned.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12620) szlovibuki válasza Vakegérke (#12619) üzenetére


szlovibuki
tag

Ezzel tisztában vagyok. Szerinted mennyi büntetésre számítsak kb? Ezelőtt még soha semmiféle szabálysértési ügyem nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#12621) Vakegérke válasza szlovibuki (#12620) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amondó lennék, hogy összesen 20-30 lesz a tétel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12622) szlovibuki válasza Vakegérke (#12621) üzenetére


szlovibuki
tag

Én is ennyire gondolok. A trabantosnak mennyit kellene fizetnem kb.? Most őszintén, 1000 Ftból meg lehetne javítani a sérüléseket.

(#12623) exchanger


exchanger
tag

Angliában melyik banknál érdemes fiókot nyitni?

- Csak ha heti / 2 heti jövedelem menne rá
- VISA kártya legyen (netes vásárlás miatt)
- Ne legyen számlavezetési díj
- A lehető legolcsóbb konstrukció

(#12624) Bjørgersson válasza exchanger (#12623) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Anglia - élmények, tapasztalatok

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12625) Rivaul válasza szlovibuki (#12622) üzenetére


Rivaul
addikt

A legjobb ha te beszelsz egy ism szerelovel es oda viszitek a trafot mert ha fizettet akkor tobbe fog fajni es neki lesz igaza. Biciklivel viszont ejszaka nagyon ovatosnak kell lenni mert hiaba vagyok jo sofor de hirtelen ott teremhetsz es baj van. A trabi egy 10-es cirka bunti meg max 20. Sztem vakegerkke is igy ertette a kopmlettet.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12626) exchanger válasza Bjørgersson (#12624) üzenetére


exchanger
tag

:R

(#12627) pocokxx válasza Bjørgersson (#12612) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

spec. karakterek
[link]
vagy Word
[link] ill. [link]
vagy CSS
[link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12628) Vakegérke válasza Rivaul (#12625) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, így értettem. Ami pedig a büntetést illeti, (ha jól tudom,) részletfizetést lehet kérni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12629) Rivaul válasza Vakegérke (#12628) üzenetére


Rivaul
addikt

Lehet valoban. Anno fiatalon volt egy ittas vezetesem. Hala az egnek elkaptak. Furan hangzik de tanultam belole es kellett ez a pofon. Ott 60k volt a bunti de 5 adagra el lehetett osztani a csekket.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12630) szlovibuki válasza Rivaul (#12625) üzenetére


szlovibuki
tag

A trabiért 10000%, hogy nem fogok 10.000 Ft-ot fizetni.... :)) Nem vergődni akarok, de az biztos, hogy nem keletkezett akkora kár. 5K Ft-ot fájó szívvel adnék oda neki. Max. 2-3K Ft és legyen vele boldog.

Egyébként köszönöm neked is és Vakegérkének is a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#12631) Rivaul válasza szlovibuki (#12630) üzenetére


Rivaul
addikt

Az a baj hogy nem csak az alkatresz ara a szamalkoto tenyezo hanem a munkadij ami joval felulmulja az anyag koltsegeket. Ezert irtam hogy te csinaltasd nehogy megfurujaztassanak :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12632) Vakegérke válasza szlovibuki (#12630) üzenetére


Vakegérke
veterán

"A trabiért 10000%, hogy nem fogok 10.000 Ft-ot fizetni.... :)) "

Na, részletezzük.

A búra 488Ft. Ha a törés közben a búra megsértette a foncsort, akkor komplett csere, 1.881Ft. Az árakat innen néztem ki.
Ha az izzó is eltört, 150Ft.

A lökhárító már húzósabb tétel. A csere 10.000 fölött van. Jó, ki lehet kalapálni, de nyoma sem maradhat a sérülésnek, így elképzelhető, hogy új fényezést kap. Ha a tartóelem is megsérült, az is kiadás.

Aztán ugye mindezt egy műhelyben cserélik, szerelik, kalapálják, fényezik. Van róla fogalmad, hogy mennyi egy óra költsége?

Mielőtt még berzenkedni kezdenél, gondolj bele abba, hogy ha a te autód sérülne, te is eredeti állapotában szeretnéd látni a javítás után.

Ami pedig azt illeti, nem te fogod megszabni, hogy mennyit vagy hajlandó fizetni. A trabis benyújtja a számlát, te pedig csuklasz egy nagyot, és fizetsz. Jobban jársz, mintha bíróságra kerülne az ügy, mert akkor még perköltség is van, amit tuti rád terhelnek.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12633) Bjørgersson válasza pocokxx (#12627) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm! Worddel már próbáltam, de átmásolva a böngészőbe szétcsúszott.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12634) pocokxx válasza Bjørgersson (#12633) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Esetleg mentsd el képként, ha kész, és azt illeszd be. Bár nem tudom pontosan hova kell, úgyhogy lehet ez egy kivitelezhetetlen tanács... :)

MÁS:

Az autókulcsom nyitógombjai kikoptak, és lecseréltem őket, viszont a forrasztás közben történt egy kis baj: Az a kis lapka is lejött, amihez hozzá kellene forrasztanom a gombot. Pótolható ez valamivel?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12635) Bjørgersson válasza pocokxx (#12634) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Privibe kellett, azóta már megoldottam. :R

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12636) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem igazán találtam a Postai díjszabásban az utánvétes küldemény árát... (1kg alatti, ajánlott, 10ezer ft. érték alatti mennyibe fájna utánvéttel :F )

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12637) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Más:
Phillips QC5002 gépet lehet valahol éleztetni ? (már nem igen vág..) vagy vegyek egy újat ? :D

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12638) Vakegérke válasza MaxxDamage (#12637) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez megfelel?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12639) Pocee válasza MaxxDamage (#12637) üzenetére


Pocee
senior tag

Van egy profi élezős csákó,én a kutyanyíró fejeket szoktam éleztetni vele és profira csinálja,késeket is tud élezni és jó áron.itt egy link hozzá

Mr.Brightside

(#12640) MaxxDamage válasza Vakegérke (#12638) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Tökéletes, de annyiért veszek új gépet :R

(#12639) Pocee: köszönöm, rákérdezek! ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12641) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Sziasztok
Szinhazzal kapcsolatos kerdeseim lennenek. Hova es mire erdemes elmenni. A nemzeti szinhazat neztem ki ott is a vitez lelek cimu darabot.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12642) pjen


pjen
félisten

Üdv,Közvélemény kutatás,az idei "télen"mikorra tervezitek felerakni a téli gumit?

(#12643) gordonfreemN válasza pjen (#12642) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Amikor a nappali homerseklet tartosan 7fok alatt lesz.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12644) Rivaul válasza pjen (#12642) üzenetére


Rivaul
addikt

Az autós topicunk alapján legtöbbünknek már egy ideje fent van. Bár ez a hirtelen visszajött meleg elgondolkodtatott az újbóli cserén. Még nem is lenne baj mert szerelve vannak a kerekeim csak már elmostam és kavicsoztam a nyáriakat :((( Annyi hogy én éjszaka is sokat használom akkor meg már kell. Ha még nincs neked fent akkor lehet hagynám. Viszont ha szereltetni kell akkor meg most érdemes mikor nincsenek tele a gumisok.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12645) pjen válasza szlovibuki (#12613) üzenetére


pjen
félisten

Én ha magas a szabály sértés bírság biztos megfellebbezném,a rendőröknek vastagon fog a ceruzájuk,nekem végül a bíróság 2/3 résszel csökkentette.Nem kellett sehová mennem hivatalból végig ment az egész,csak végzést kaptam.Igaz 8 éve volt.

(#12646) concret_hp válasza pjen (#12642) üzenetére


concret_hp
addikt

2 hete fent van

vagy fullba vagy sehogy :D

(#12647) donmackó válasza pjen (#12642) üzenetére


donmackó
őstag

Én télen-nyáron téli gumit használok. Gyorsabban kopik de nem kell cserélgetni.

Release the cable hounds!

(#12648) pjen válasza donmackó (#12647) üzenetére


pjen
félisten

Mért nem használsz 4 évszakosat?

(#12649) donmackó válasza pjen (#12648) üzenetére


donmackó
őstag

Annó megkérdeztem a helyi gumist, és Ő mondta hogy inkább akkor használjak csak télit, mert a 4 évszakos nem igazán megbízható. A kopása meg ugyanott van mint a télié. Árban kb egykutya mindkettő.

Release the cable hounds!

(#12650) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Volna egy "Philips HQ 6710 Philishave Cool Skin" borotvám és nem sokat volt használva (teljes gyári csomag megvan) , de most gondoltam újra hozzászoktatom a bőröm a készülékhez... az a problémám, hogy ezt a "Nivea For Men Shaving" zselét (zacsis) nem találok sehol, (eddig neten néztem) - láttam kaphatók ilyen utántöltők is , hol érdemes venni ? (az is tökéletesen megfelelne, ha használható a készülékhez! jelenleg van 1db ilyen "patronom" amibe még van is egy kevés) "Nivea For Men Shaving - Moisturizing Shaving Lotion" (HQ170) kép - ilyen utántöltő lenne a legjobb, mint pl. [link] /csak ez az és borotvámhoz nem megfelelő/

Segítséget előre köszönöm ! :R
/anno (pár éve már) ha jól emlékszem... egy ilyen csomag zselének (amibe 5db zacsis van - 5.12ml) az ára 5.500HUF volt vagy mennyi... Euronics üzletbe/ :U most biztos drágább már... ezért lenne jó egy utántöltős megoldás pl. ;)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.