Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12451) Bjørgersson válasza Atomgeszi (#12450) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez mondjuk mehetne a szakmaiba, pár percen belül kapsz választ valószínűleg. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12452) Atomgeszi válasza Bjørgersson (#12451) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jah tényleg.. Azonnali kerestem rá pedig, de úgy látszik rossz altémában voltam.
Egyébként itt is lézeng sok szaki, hátha.. :))

(#12453) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Facebookon kilehet valahogy törölni az összes bejegyzésem (összeset - saját idővonalamon) ? :)
/a profil törlése nélküli megoldásra gondolok/
:R

(#12455) kovy29 : köszi ! (egy próbát megér) ;)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12454) Bjørgersson válasza Atomgeszi (#12452) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gondolom ha a Windows telepítő nem látja, akkor a Windows lemezkezelőjével sem tudsz neki betűjelet adni. Én hirtelen egy alaplap-bios frissítésre gondolnék, de inkább ne hallgass rám. :)

Egyik porton sem látja a rendszer merevlemezt?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12455) Bjørgersson válasza MaxxDamage (#12453) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tudomásom szerint nincs ilyen lehetőség, de kérdezz rá itt is.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12456) Atomgeszi válasza Bjørgersson (#12454) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A lemezkezelő látja. Viszont ez a probléma:

Max 2 terát enged formázni, a maradékkal semmit nem enged csinálni. És még a GPT particiót sem engedi kiválasztani. :F

(#12457) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#12456) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Sikerült azt hiszem.

[link] Az itt leírtak szerint már látja mind a 3 terát!!

(#12458) Vakegérke válasza Atomgeszi (#12450) üzenetére


Vakegérke
veterán

Semmi, elcsesztem...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12459) zsolt200


zsolt200
tag

Sziasztok! Légyszíves ha tudtok segítsetek! Következő a problémám: Wifin fogom a netet a főbérlőtől és időnként hajlamos a routerje olyanokra hogy nem enged fel, nincs net, vagy jelen esetben random időközönként 10mp-től 10 percig változóan, csak eldobja a netet, de a kapcsolat marad. Ilyenkor lecsatlakozom, meg vissza és kis idő múlva megint elmegy. Eddig megoldottam úgy hogy újraindítottam a routerjét és akkor jó volt, de tett rá jelszót (állítja hogy nem, eddig pedig nem is kért jelszót, most meg már igen) így ez már nem játszik. Tudjátok mi okozhatja ezt? Megoldhatom innen fentről a gép elől valahogy, vagy csak a router újraindítósdi az egyetlen megoldás?

http://steamcommunity.com/id/zsolt100/

(#12460) EmberXY válasza zsolt200 (#12459) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha addig nem volt jelszóval védve, akkor ugyebár bárki hozzáférhetett a hatókörön belül... Az admin beállításokhoz gondolom a gyári alap jelszóval be lehetett lépni és babrálni... Ha nem a tulaj állította el, akkor valaki "jóakaró" is hozzáférhetett, az pedig nyilván nem sok jót sugall.
Szerintem szakemberrel érdemes lenne rendbe rakatni, ha a tulaj se tud semmiről... Más ötletem nincs. :F

Up the Irons!

(#12461) zsolt200 válasza EmberXY (#12460) üzenetére


zsolt200
tag

Nem férhettek hozzá, mert maga a wifi részen volt/van jelszó csak a 192.168.0.1-en nem volt egyáltalán, így onnan újraindíthattam bármikor, de most már van, szóval nemtudom. Valószínű megunta lent hogy újraindítom mindig, csak valamiért nem mondja meg hogy ő állította át. De mind1, most nem ez a lényeg. Hanem hogy miért dobja el a netet és javul meg kis időre miután visszacsatlakozok és hogy oldható ez meg? Néznék egy videót, töltenék, de még most is hogy írom ezt a kommentet, már 1x közben újra kellett csatlakoznom.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/zsolt100/

(#12462) EmberXY válasza zsolt200 (#12461) üzenetére


EmberXY
addikt

Az lehet sok mindentől, akár a szolgáltatásban is lehet hiba, vagy valami beállítás, esetleg hardver hiba...
Esetleg a router pontos típusa és a netszolgáltató alapján a szaktopikokban érdemes lenne érdeklődni (elsődlegesen a routeréban), hogy másoknak mik a tapasztalatai, úgy egyszerűbben jutnál megoldáshoz.

Up the Irons!

(#12463) zsolt200 válasza EmberXY (#12462) üzenetére


zsolt200
tag

Jól van, köszi megkeresem azt a topicot :) Amúgy érdekes, mert múltkor mikor ez volt, azt mondták náluk végig jó volt kábelen meg wifin is, viszont itt nem. Pedig maxon fogom a géppel és nem csak azzal próbáltam, hanem még 4 telefonnal is.

http://steamcommunity.com/id/zsolt100/

(#12464) EmberXY válasza zsolt200 (#12463) üzenetére


EmberXY
addikt

Mindenképp a szaktopik a célravezető, így távolról látatlanban csak találgatni lehet. Még esetleg valami tűzfal bibire gondolnék, ha mindenhol jó, csak nálad nem... Fene se tudja. ;]

Up the Irons!

(#12465) zsolt200 válasza EmberXY (#12464) üzenetére


zsolt200
tag

Már feltettem ott a kérdést, köszi a segítséget! :R

http://steamcommunity.com/id/zsolt100/

(#12466) EmberXY válasza zsolt200 (#12465) üzenetére


EmberXY
addikt

Nincs mit.

Up the Irons!

(#12467) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Hali!
Az lenne a kérdésem, hogy ismer valaki olyan módszert vagy programot amivel egy számítógépbe két egér lehet bedugva és azokhoz 2 különböző kurzor tartozik? Lényegében azt szeretném ha a második kijelzőmön
külön lenne kezelve egy egér+billentyűzet páros.

(#12468) Bjørgersson válasza Nagytoll (#12467) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt hiszem a Windows kernele miatt nem lehet megoldani. Más oprendszerekkel nem tudom működik-e a dolog.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12469) philoxenia válasza Nagytoll (#12467) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12470) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Érdekelne, hogy az "alkalmi" munka után kell-e majd adózni, vagy az ügye adómentes jövedelem és nem kell?
/évi 90nap munka lehet max./ mellette csak "Baleseti Járadék" az amit kapok, de abból abót vonnak le természetesen és TB-t is állja a Nyugdíjintézet.

Választ, segítséget előre köszönöm ! :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12471) Rivaul válasza MaxxDamage (#12470) üzenetére


Rivaul
addikt

Alkalmi munkavállalói kis könyvet kellett cirka 10 éve kiváltanom amibe pecsételtek, és azt is elszámolták ha jól emlékszem.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12472) MaxxDamage válasza Rivaul (#12471) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Mostanira gondoltam :) /azóta sokat változott ez is.../ :U
Nagy cégnél vagyok és havi max. 15munkanap amit dolgozhatok /1 évbe max. 90napot/ (saját beosztás szerint, nappal, délútán vagy éjjel) ahogy épp és amikor épp kedvem van. (1 nappal elötte kell jeleznem, ha másnapra be vagyok írva munkára, ha nem lenne jó...) :)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12473) Rivaul válasza MaxxDamage (#12472) üzenetére


Rivaul
addikt

Adózni minden után kell, még a levegővétel után is. Azért írtam az akkorit mert volt ilyen kötelezettség és nem hiszem hogy valamilyen formában ne lenne még mindig...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12474) MaxxDamage válasza Rivaul (#12473) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nah jah...ez Magyarország :DD
/mintha mondták volna, hogy ilyen 30x ezer HUF-ot kell majd befizetnem, de más olyat mondott, hogy nem kell adózni (ezt könyvelő ismerős mondta, hogy "szerinte nem kell" azt kitudja..), mert x összeg alatti keresetről van szó és nem állandó munkaviszony.., hát nem tudom, majd akkor kiderül, de jó lenne tudni biztosabbat (jogszabály vagy valami erre vonatkozóan), mert úgy szórom azt a kevés pénzt is/ :B

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12475) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

Üdv!
Már feltettem egy univerzális távkapcs topicban a kérdésem, de halottnak látszik.
Van egy Sharp LC-40LE510E led lcd tv-m, kb 2 éve vettem, és pár napja olyat produkál a távirányítója, hogy a csatorna fel/le gombokra nem vált, csak behozza az aktuális csatorna info-t, valamint a számgombokra sem reagál, viszont nem kontaktos fizikailag működnek ezek a gombok, ezt ellenőriztem először a telefonom kamerájával, mindegyik gombnyomásra villogni látszódik az infra led.
Ami halott még rajta, azok a számgombok.
kérdésem: Mi lehet a probléma, és javítható e?
Gondolom a primitív romja ennek is újraprogramozható, mint bármelyiknek, de ha van aki jobban ismeri ezt a témát, annak megköszönném ha mondana valamit. :F

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#12476) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!
Létezik még olyan, hogy sátorjavító? Mármint szakember, aki ilyennel foglalkozik. A legutóbbi sátrazás alkalmával két helyen kifeslett a sátor alja. Gyanítom, hogy két apró kavics került a sátor alá, és mikor belefeküdtem, az szépen lassan kilyukasztotta az alját.
Ha nincs sátorjavító szakember, akkor ti hogy foltoznátok be/javítanátok meg? Kölcsönben van a sátor, és szeretném úgy visszaadni, hogy legalább meg van javítva.

(#12477) philoxenia válasza fraba (#12476) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12478) fraba válasza philoxenia (#12477) üzenetére


fraba
aktív tag

Köszönöm! :R

(#12479) ryori


ryori
senior tag

Nos :DDD nem tudtam hol lehetne feltenni ezt a kérdést, de ahogy néztem itt jó lesz, ide minden beleférne.
Ugye gyakorira nem akartam kiírni mert.. :N

Szóval, lenne egy olyan problémám hogy, keresek egy ilyen:

Nyakhoz simulós "nyaklánc"-t. de nem találok semerre itt Mo.-n, esetleg valaki tudja hogy ilyet, vagy hasonlót honnan lehetne beszerezni? :D
Persze nem nekem kellene :C

[ Szerkesztve ]

(#12480) Rivaul válasza ryori (#12479) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez anno nagy divat volt a tinik körében. Talán nagyobb játékboltokban keresném. Vagy e-bay.
Szerintem ne szégyelld felvállalni az egyéniséged ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12481) ryori válasza Rivaul (#12480) üzenetére


ryori
senior tag

:C :C :C :)) a-a, barátnőmnek kell, valami nyakhoz feszülős nyakizébizé :D eBay-en láttam, de viszont... kb 3hét mire megjön, gondoltam esetleg itt Mo.-n

(#12482) Rivaul válasza ryori (#12481) üzenetére


Rivaul
addikt

Most ami "meno" vagyis a lanyaim folyton azt csinaljak az ilyen kis gumi karikak amivel millio fele nyaklancot es karkotot lehet kesziteni magadnak. Akar olyat is mint amit keresel. Jatekboltba, tecsoba stb helyen lehet kapni. Van fluoreszkaloba es sima szinekbe is igy lehet felnottesebbet is gyartani. Van par komoly minta is a neten. [link] Telorol linkelek egyet hirtelen de ez alapjan mar talalsz megfelelot ha erdekesnek veled.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12483) ryori válasza Rivaul (#12482) üzenetére


ryori
senior tag

Áh a gumis dolog, De amúgy nem a menőségre menne a dolog, csak régóta keressük ezt a fajta nyakcuccot :) Igen ezt láttam már, de nem az igazi, amit én kerestem az ilyen rugalmas műanyag anyagú, ilyen gumisból készültet már láttam, fogtam, és :( nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#12484) Rivaul válasza ryori (#12483) üzenetére


Rivaul
addikt

Tudom hogy amit keresel az szilikon csak gondoltam hatha. Xxx shopba is lehet az asszonykanak vagany szilikonos "nyaklancot" venni :P Amugy ha tudod a nevet akkor az apros oldalakon nem hiszem hogy ne lenne belole. Meg cukorkas automataba is lattam az ilyen golyos, penzbedobos fajtaba.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12485) ryori válasza Rivaul (#12484) üzenetére


ryori
senior tag

:D xxx -shopban szegecses nyakörvet láttam, azt nem akarja, pedig nekem bejönne rajta :B :DD

(#12486) ryori válasza ryori (#12485) üzenetére


ryori
senior tag

[link]
Ezt nem tudja valaki hol lehet venni? mert ez nagyker, itt azthiszem cégek vásárolhatnak, kerestem órákon keresztül ebay-en, google képalapján kereséssel is, csak két oldalt ad ki, egy Holland és egy Lengyel céget akik hát, nem szállítanak Mo.-ra :F

(#12487) b4sxe válasza ryori (#12486) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Sziasztok! Nem tudtok pesten valami jo helyet ahol tudnak mintat/feliratot nyomtatni puloverre? Ilyesmi kellene :) [ilyen]

[ Szerkesztve ]

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#12488) MaxxDamage válasza Rivaul (#12473) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Visszatérve a témához, ezt találtam... (nem sok) :U

2010 -től nincs az a "kiskönyv"
továbbá az adózásra vonatkozóan:

Az egyszerűsített foglalkoztatás személyi jövedelemadózása

Ha a munkavállalónak csak az egyszerűsített foglalkoztatásból származott jövedelme az adóévben, akkor bevallást sem kell tennie, ha viszont máshonnan is érkezett jövedelem, csak akkor nem kell bevallani az egyszerűsített foglalkoztatásból származó bevételt, ha az alatta marad a törvényi határnak. --> mi a "törvényi határ? :F / (2014-ben a foglalkoztatás naptári napjainak száma megszorozva az adóév első napján hatályos minimál napibér.) Ha meghaladná ezt a határt, akkor csak az e feletti összeget kell szerepeltetni a bevallásban. --> ügye nekem a baleseti járadék van ami "üzemi balesetből" adódóan jár...

Nyugellátásra, baleseti egészségügyi szolgáltatásra, valamint álláskeresési ellátásra jogosít az egyszerűsített foglalkoztatás, ezen felül nem biztosított a munkavállaló. A nyugellátás kiszámításának alapját az 500 forint közteher esetén 1370 forint naponta, míg 1000 forint napi vagy azt meghaladó közteher esetén 2740 forint naponta. --> napi ezer HUF -ot fizet utánam a cég mikor be vagyok írva , a NAV felé jelentve... , mellette kéne fizetnem a TB-t , de azt a nyugdíjintézet alapból állja. /amit kapok /óra az 497 HUF , ebből nem vonnak semmit... napi 8hr-t dolgozhatok (vagy 12hr-t is pl. túlóra , de eddig nem voltam 1x sem) :N , heti 5nap, havi 15nap mint munkanap lehet.

A kérdés csak az, hogy elvileg a "baleseti járadék" után kell majd beadnom adóbevallást (tavaly is beadtam ezután, másom nem volt "hivatalos" jövedelem) gondolom idén ezt a kis keresetet is fel kell tüntetnem külön űrlapon...

hivatalos forrás.. [link]

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12489) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#12488) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Hivatalos NAV oldalról származó info: [link] / 3976 HUF /nap amit kapok kézbe így elvileg a kérdést meg is válaszoltam magamnak, hogy ezután nem kell majd adóznom, igaz !? :U :B :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12490) Rivaul válasza ryori (#12486) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez egy kutya nyakörv baszki :D Amúgy wbshop így sztem darabra is rendelhető de ott van hogy 15-25 nap alatt szerzik be. Ha ilyesmi kell akkor menjetek be a fressnapf-ba. Ha találtok valami szépet akkor vehettek mellé jutalom falatkát is :))


b4sxe

A mammut1 alagsorában van egy erre szakosodott profi bolt ha jól emlékszem.


luimapeiz

Megmondom őszintén hogy erre nem merek mit mondani :B Nem hiszem hogy valamilyen formában ne lenne fizetési következménye egy napi közel 4 ezres bérnek akár milyen jogviszonyban zajlik. A jogiforum.hu-n néznék vagy kérdeznék körbe. Ott tuti kapsz kielégítő választ.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12491) Bjørgersson válasza ryori (#12479) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Engem inkább a hölgy érdekelne, egész alakos képet nem lehet róla kérni? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12492) Rivaul válasza Bjørgersson (#12491) üzenetére


Rivaul
addikt

Tessék ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12493) MaxxDamage válasza Rivaul (#12490) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi, mindenképp utánanézek a dolognak ! :R

(#12492) Rivaul: :P

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12494) Bjørgersson válasza Rivaul (#12492) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt neked. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12495) Rivaul válasza Bjørgersson (#12494) üzenetére


Rivaul
addikt

Gondolom a magángyűjteményedből van a kép ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12496) ryori válasza Rivaul (#12490) üzenetére


ryori
senior tag

Hát, nem csak kutyák hordhatnak nyakörvet :D :D :B

(#12497) Bjørgersson válasza Rivaul (#12495) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Honnan máshonnan... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12498) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Az új AVAST 2015 miért nem dobja fel alul a jobb sarokban a megszokott értesítést a frissítésről? Nálatok sem jelenik meg ez az üzenet?Köszi előre is.

(#12499) concret_hp


concret_hp
addikt

zuglóban (vagy legalább bp-n ehhez viszonylag közel) tud valaki normális háziorvost ajánlani? leginkább aki nem sír rá arra, hogy miért megyek hozzá, ha nem is itteni a lakcímem. ja és ha nincs mindig kilóméteres sor és esetleg délután is lehet menni az nem nagy hátrány.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#12500) pjen válasza concret_hp (#12499) üzenetére


pjen
félisten

Szia.Ilyen házi orvos csak régi szovjet filmekben van. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.