Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12501) b4sxe válasza Rivaul (#12490) üzenetére


b4sxe
aktív tag

:R koszi megnezem

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#12502) unravel


unravel
őstag

Üdv

Rákospalotaiak előnyben!
Sokszor megyek errefelé és nagyon tetszik ez a két szép épület [link]
Szeretnék többet tudni róluk de a fal magas és ha jól látom minden irányból el van kerítve.
Szóval jó lenne tudni mi volt a funkciója a háznak és most micsoda.

¯\_(ツ)_/¯

(#12503) leslieke válasza concret_hp (#12499) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az IKEA melletti szakrendelőben elég sok háziorvos van, délelőtti és délutáni rendeléssel is: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12504) Rivaul válasza leslieke (#12503) üzenetére


Rivaul
addikt

És ha minden jól ment be lehet nyomni egy tálca Svéd húsgolyzlit (nyálcsorgatás) :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12505) #24334592


#24334592
törölt tag

tudtok hozzáértő pesti traumatológust? Törött váll, lapocka több darabban. Ehhez kéne egy hozzáértő aki meghekkeli, a Honvédban nem járt az ismerős jól :-S

(#12506) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Stream, nagyon szeretném nézni, mert három hét múlva beindul a NyalóVilág. Extra progi(ka)t követel, amelye(ke)t nem merek letölteni.
Van rá valami gyógymód, hogy nézhessem a műsort?
Esetleg tud valaki működő online rötölö2 adást mutatni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12507) philoxenia válasza Vakegérke (#12506) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Silverlightot nyugodtan tölthetsz, az RTL Most videókhoz az kell, az full Microsoft, a VLC ami nekem itt megjelenik még, az is megbízható progi... Ha meg sokat nézed eloszlik az a havi 700 Ft is.... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12508) Vakegérke válasza philoxenia (#12507) üzenetére


Vakegérke
veterán

Silverlight rendben, a rendszerben csücsül.
Még a 6-os sorozatnál felpakoltam a VLC-t, akkor is ugyanezt a képet kaptam. Media Player HD (required), meg Java plug-in, amely telepíteni akarja a Sweet FlashPlayer-t. Félek tőlük.

A havi 700 Ft alatt nem tudom, hogy mit értesz. Földfelszíni adást? DIGI kábeltévém van, de ha a választékban benne lenne a rötölö2, azzal sem érnék sokat. Az a helyzet, hogy a NyalóVilág topicjában élőben kommentáljuk az eseményeket, ehhez pedig online adás (stream) kéne, hogy a gépen tudjam nézni a sorozatot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12509) philoxenia válasza Vakegérke (#12508) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát gyanús.... [link][link]

Szerintem itt kérdezd meg:[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12510) Vakegérke válasza philoxenia (#12509) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm a törődésedet, inkább nem kockáztatok, ismeretlen dolgot nem engedek a gépemre települni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12511) fraba válasza Vakegérke (#12510) üzenetére


fraba
aktív tag

települnek azok anélkül is, hogy te tudnál róla :DD

(#12512) Vakegérke válasza fraba (#12511) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó, akkor úgy mondom, hogy nem statisztálok nekik. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12513) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok!
Az egyik topikban említette valaki, hogy HDMI kábel csatlakozáskor és kihúzáskor is áramtalanítani kell mindkét eszközt, amik össze vannak kötve, mások szerint pedig nem szükséges. A neten rákerestem, de ott is többfélét állítottak.
Évek óta használok HDMI kábelt, notebook-ot lcd tv-re kötve...és simán csak kiszoktam húzni a notebookból, vagy a tv-ből a kábelt. Nagyon kényelmetlen lenne rendszeres használatnál, amikor egy nap akár 2 eszközt is váltogatni kell pl amikor két notebookot, tabletet felváltva csatlakoztatni szeretnénk rövidebb ideig valamelyik tv-hez, sőt utóbbinál az még csak készenléti állapot, tehát ki is kéne húzni a 220-ból? Nem is nagyon hozzáférhető a (tv)-s konnektor. :)
Rákérdeztem a HDMI fórumon, de senki nem válaszolt.
Szerintetek mi lehet az igazság?

(#12514) Rivaul válasza Krystal_s (#12513) üzenetére


Rivaul
addikt

Gyakorlatilag ki kéne. Én soha nem tettem és a legtöbbünk se. Viszont benne van a lehetőség hogy egyszer baj lesz. Ez olyan addig jár a korsó a kútra sztori... Egyik barátomnak a gépe megszűnt létezni mikor a tv-t rákötötte. A tv és a gép is alkatrész cserés lett. Elvileg a viharba is ki kéne nyomni a tv-t de ezt se teszik meg az emberek. Néha van belőle 1-1 kisült tv de ez elenyésző százalék.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12515) fraba válasza Krystal_s (#12513) üzenetére


fraba
aktív tag

A korrekt választ nem tudom, és ahogy olvastam (#12514) Rivaul válaszát, ő sem rendelkezik megdönthetetlen bizonyítékkal, hogy márpedig IGEN/NEM. Én magam úgy gondolom, hogy nem túl életképes az az elképzelés, hogy ha két eszközt össze akarok kötni (vagy épp leválasztani egymásról), akkor azt mindig ki kell kapcsolni/áramtalanítani kelljen.... :)
Ettől függetlenül lehet, hogy ki kell kapcsolni őket.. :F

[ Szerkesztve ]

(#12516) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nálam, volt hogy nem érzékelte a tv a HDMI-n csatlakozó cuccost, ha melegen cseréltem...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12517) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Köszönöm, hogy írtatok. Én mindig úgy gondoltam, hogy a HDMI is csak egy olyan kábel, mint egy audió, vagy videó (amik miatt szintnén nem szoktunk gépet, tv-t, monitort áramtalanítani) egy fejlettebb kivitelben.
Viharnál elvileg a szünetmentes, vagy egy komolyabb elosztó ad egy kis védelmet.
Nem lehetséges, hogy akiknél elszállt egy eszköz ott inkább valami elektromos hiba, vagy rossz minőségű kábel volt az oka?

(#12518) philoxenia válasza Krystal_s (#12517) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Minden csatlakoztatásnál van némi veszély, nekem a tabletem is fagyott már le töltőcsatlakozásnál , ilyenkor nem mindig azok az érintkezők érintkeznek először, amiknek kellene és minimális "ív" is keletkezhet, pici áramtüske inkább. Igazából az RCA kábeleknek is jobb kikapcsolt állapotban csatlakozni.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12519) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Folyékony latex-hez mifélefajta szaküzletben juthatok hozzá?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#12520) philoxenia válasza haromegesz14 (#12519) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12521) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Sziasztok!

Október 10.-én feladtam egy csomagot (Bp.-ről Kecskemétre) tértivevénnyel 1 napos szállítással az MPL-lel. Vevő nem panaszkodott azóta, hogy nem érkezett meg (mondjuk elérhetetlen azóta...) de a tértivevényt azóta is várom. Ez mindig ennyi idő?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12523) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Még egy kérdés: .WMP formátumú videó megnyitására létezik valami program?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12524) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Egy kedves ismerősöm belekezdett egy vállalkozásba, és egyelőre csak facebookon hirdetné magát. Hogy lehet elérni, hogy a google is kihozza az első találatok között, ha pl valaki arra keres rá, hogy Győr massage, vagy aromaterápia Győr, vagy szalon neve/masszőr neve?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12525) Jorus válasza unravel (#12502) üzenetére


Jorus
nagyúr

EMMI Rákospalotai Javítóintézet és Speciális Gyermekotthon

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12526) b4sxe válasza pocokxx (#12524) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Azt az oldalt dobja előre amit a legtöbben látogatnak nem?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#12527) concret_hp válasza b4sxe (#12526) üzenetére


concret_hp
addikt

ez így azért nem pontos :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#12528) Jorus válasza pocokxx (#12524) üzenetére


Jorus
nagyúr

SEO

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12529) De4d


De4d
őstag

Üdv.
Már nem először fordul elő, hogy egyik napról a másikra eltűnnek tv csatornák (kék kép fogad)
Csináltam a boxon egy csatorna újra keresést de nem hozott eredményt nálam.
De a másik tv-n ahol éppen van a box ott rendben van. Állítólag volt egy áramszünet, lehet az vágta ki megint, de a többi csatornával nem lett ez.
Van valakinek ötlete hogyan hozhatóak vissza ismét?
Anno meg nem mondom hogyan lett újra meg, mert egyszer már volt ilyen.

Minden jó, ha a vége jó!

(#12530) Pocee válasza pocokxx (#12524) üzenetére


Pocee
senior tag

4 éve dolgoztam Münchenben és lett egy svájci barátom aki épp vállalkozását futtatta be Münchenben,neki havi másfél millió forintnyi eurót kellett fizetni,hogy ő legyen a top találat a googleben. ;]

Mr.Brightside

(#12531) philoxenia válasza De4d (#12529) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Indítsd újra a boxot a menüből, ha a másik boxon ott a csatorna, a szolgáltató engedélyezte gondolom.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12532) pocokxx válasza Jorus (#12528) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Köszi a tippeket, így rá is bukkantam ERRE.

A google is jó móka, de ahhoz még pici a vállalkozás... ;]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12533) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Konvektoroknál mennyire valószínű a CO visszaáramlás?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12534) 5teve válasza nonsen5e (#12521) üzenetére


5teve
senior tag

elvileg nem, de itt meg tudsz győződni, hogy átvették-e: [link] az aláhúzott részt üsd be.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#12535) brownus


brownus
veterán

mondjatok plz a dirt 3 hoz hasonló játékokat, aminek a hw igénye is hasonló! (tehát 2010,2011 -es játék)

(#12536) #24334592 válasza pocokxx (#12524) üzenetére


#24334592
törölt tag

lesz vagy fél év mire az első oldalra kerül...meg nem ártana egy normális weblap se. A gugli nem hülye és kurva nehéz átverni. De az elképzelés nem rossz, csak 5mrd másik ember is ezt akarja ;]

(#12537) zolee5016 válasza brownus (#12535) üzenetére


zolee5016
őstag

WRC 2-3

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#12538) brownus válasza zolee5016 (#12537) üzenetére


brownus
veterán

dánke!

(#12539) Rico83 válasza Bjørgersson (#12533) üzenetére


Rico83
tag

Szerintem nem túlságosan valószínű.Ha mégis nyugtalan lennél miatta, szerezz be egy CO riasztót.

Egyébként a legbiztonságosabbak ilyen szempontból pont a konvektorok.

[ Szerkesztve ]

Mivel a piros tablettákat is vényre adják már...így Neo-ra sem számíthatunk!

(#12540) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kerestem céltopicot, nem találtam.
A lényeg az, hogy a "Celeb vagyok, ments ki innen" adásaiban rendszeresen szól a jó kis afrikai zene, vokál is van. Azt szeretném megtudni, hogy kik az előadók.
Tudtok segíteni?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12541) Rivaul válasza Vakegérke (#12540) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha van okos telefonod akkor azzal soundhounddal vagy shazammal meg tudod keresni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12542) Bjørgersson válasza Vakegérke (#12540) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt van ni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12543) Bjørgersson válasza Rico83 (#12539) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most látom a hozzászólásod, köszönöm a linket!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12544) Vakegérke válasza Bjørgersson (#12542) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Rivaul: Nincs okostelcsim, de köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12545) philoxenia válasza Vakegérke (#12540) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A Shazam szerint ezt a számot a sorozathoz komponálták. Itt egy remix: [link]
Az IMDB szerint két zeneszerző volt a sorozatban: [link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12546) Vakegérke válasza philoxenia (#12545) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hümm...

Nekem úgy tűnik, hogy az időnként megszólaló zene a mély hangú énekesekkel valamely együttes előadása. Ha nem így van, akkor nagyon becsapottnak érzem magam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12547) philoxenia válasza Vakegérke (#12546) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mikor szokott megszólalni? Nemigen nézem, de visszanézhetem a RTL Most-on...
Ezt a zenét lehet még hallani:[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12548) Vakegérke válasza philoxenia (#12547) üzenetére


Vakegérke
veterán

Épp keresem. Ha megtalálom, megmutatom. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12549) philoxenia válasza Vakegérke (#12548) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez olyan afrikai.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12550) Vakegérke válasza philoxenia (#12549) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahamm, ez már közel jár a keresetthez. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.