Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17364) epmd válasza thyeby (#17357) üzenetére


epmd
tag

Halihó! Mint tegnap írtam a sín a lelke mindennek!A sínen alul ahol vágsz van egy kb 2cm széles kemény gumi csík 2 oldalas ragasztószalaggal felragasztva,amit a legelőször méretre kell vágni a gépel mert szélesebb.. Akkor fog pont ott vágni a gép ahol mondjuk a ceruza jelölés van! Végül is a gumi tart ellent hogy ne törje ki felfele,alul meg ugye nem töri alapban!Az ugye idővel elkopik a gumi.vagy ha más vastagabb lapot teszel fel és az újravágja a gumiélt,ha utána vékonyabbat akkor már arrébb kel tenni a gumiszalagot a sínen!A német letépi és ragaszt rá újat,a magyar meg leszedi és odébb teszi aztán használja tovább! A másik oldalt meg ott van a kipattogzásgátló ketyere ami megakadályozza a fűrészlap másik felén a kipattogzást!You tube-on néztem egyszer egy Woodstar nevű merülőfűrészről filmet,de valami 40 ezer ft átszámítva.Nem értem itt mért nem lehet kapni!Amikor mi vettük 2005-ben vagy a festo volt akcióban (+ kiegészítőkel )azt hiszem 134 -ért vagy mafell 200felett. Aztán lejárt gondolom a szabadalom, most meg már mindenki ilyet gyárt sokkal olcsóbban!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.