Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7020) bot1978 válasza Locutus (#7019) üzenetére


bot1978
senior tag

A prémium lapok nekem valahogy... Ezen is össze hőcsövezik aztán letakarják műanyaggal. Akkor most számít hogy jól hűtsön vagy nem nem számít? Döntsék már el :DDD Meg azért így egyben összecsövezve egy ekkora darab fémet rácsavarozni az epoxy lapra, főleg ha valaki olyan CPU blokkot használ, hogy nincs is a lap alatt merevítőlemez... Azért ez csak máshogy tágul, ha egyszer fém...
Na mindegy, jó nekem az ez az ocó B450 asziszem, valahogy már kezd elmúlni nekem ez a dili. Azért még elengedtem az Ivy-t most és ram+lap+cpu -ra azért rá kellett dobnom egy 50-est, hogy újra cseréljem. Messze nincs akkorra különbség, hogy 50k-t érjen, csak megállt a történet, mint a szög. i7 volt, nincs tovább, de már a 3GB 1060-nál erősebb VGA alá így is kevés is lett volna. Még utoljára. Mindig ezt mondom. Bő 3 éve nem költöttem a gépre, akkor vettem a 1060-at, gyors elosztottam az 50/3, az évi 17k Nyugtatom magam, hogy az nem sok. Aztán kicseréltem a 1060-at egy 580-ra mert egy árban ment az aprón, mondjuk az jó bolt volt. A 8GB-os 580 tényleg erősebb egy kicsit a 3GB-os 1060-nál.

Egyébként van a tiéden csavar alulról gazdagon. Ez a fekete gap pad ez valami szilikon? A jóféle az fehér vagy inkább szürke szokott lenni nem? Mindegy úgy is az alkatrész a lényeg egyébként. Ha abból jót tesznek rá a borda már csak a sallang. Erre meg biztos jót pakolnak, ha ennyit kérnek érte, ennyiért azért már nem könnyű nem jót venni. Hátast dobtam, amikor megláttam az árát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.