Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7251) japunk válasza exedoc (#7250) üzenetére


japunk
aktív tag

Köszönöm, megoldódott! :)

The owls are not what they seem.

(#7252) exedoc válasza japunk (#7251) üzenetére


exedoc
senior tag

Fasza. Nincs mit :)

(#7253) madpapa


madpapa
senior tag

Hogyan lehet egy H110 Pro BTC brickelt BIOS-át felülírni?
USBre rámentem a letöltöttem BIOS-t. Ha bedugom az USB-t nem bootol a lap. Ha nincsen benne bootol a lap. Ilyenkor ha bedugom az USB és elindítom az Instant flasht szépen megtalálja a BIOS-t, azt mondja hogy újraindulás után folytatni fogja. Újraindul és nagy feketeség. Van valami secure opció, billentyűkombináció amivel arra lehetne ösztökélni hogy bootoláskor azt a fájlt találja meg és flashelje be? Esetleg valami flashback USB port, bár ilyet nem találtam. Szóval van gondom. Bármiylen periféria van rajta bootkor akkor lehal a gép. Bármilyen ötletet szívesen fogadok.

(#7254) Sub-ZeRo válasza madpapa (#7253) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha windowson belül kezdesz biost updatelni? Tudom, nem onnan ajánlott, de a honlapon írja, hogy onnan is megcsinálja.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7255) exedoc válasza madpapa (#7253) üzenetére


exedoc
senior tag

Nem garantált, de van egy folyamat amit végigjátszhatsz:

1. Tápkábel kihúz.
2. Nyomd 10 másodpercig a bekapcsoló gombot.
3. Tedd a jumpert "Clear CMOS" pozícióba
4. Vedd ki az elemet a lapból.
5. Hagyd a gépet ebben az állapotban 4 órára. Általában 10-15 perc elég, de nagy szakik valamiért 4 órát javasolnak, ha biztosra akarsz menni.
6. Vedd le a "Clear CMOS" jumpert, vagy tedd az eredeti állasába.
7. Tedd vissza az elemet.
8. Kapcsold be a gépet.

(#7256) arabus válasza madpapa (#7253) üzenetére


arabus
addikt

usb stick FAT-ra van formázva?
mert csak ugy megy a frissités.

Xeon Platinum 8468,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#7257) Damol


Damol
csendes tag

Sziasztok szeretnék venni egy Asrock Z390 PHANTOM GAMING 4 alaplapot! Mi a véleményetek róla? Tapasztalatok?

(#7258) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Üdv!

Van egy asrock b450m pro4-f lapom, eddig alapon használtam a benne lévő 1600af procit.
Olyan probléma van, hogy ha felhúzom 4ghz-re a processzort, akkor folyamatosan annyin megy, nem veszi vissza az órajelet. c state, és cnq is be van kapcsolva a biosban, energiasémánál is bármit állítok, akkor is marad ennyin az órajel.
Tudnátok segíteni, hogy hogyan lehetne húzni rajta, hogy visszavegye az órajelet?

(#7259) mrzed


mrzed
senior tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni:
H370 pro4 lapnál tehetek a pcie4 slot-ba egy 10Gb-es hálókártyát, úgy, hogy a pcie2 slot-ban van egy videókártya?

(#7260) Hypnotiz3


Hypnotiz3
csendes tag

Sziasztok! Van egy még működő Asrock FX 990 Extreme 9-es alaplapom.
Anno vásároltam bele 4x8gb DDR3 1866mhz-es Kingstone HyperX memóriát,még hozzá 4-es kitben."16GB DDR3-1866 CL 10 240" Próbálkoztam a 32Gb-al,de az istenért nem akarta fel ismerni akárhogyan cserélgettem őket :B Kicsit jobban utána olvastam,de még mindig bizonytalan vagyok és már tele a tököm :DDD :DDD Addig sikerült eljutnom,hogy a neweggen ezeket találtam amik esetleg jók lennének,de nem szeretnék lyukra futni még egyszer!!!!

1. RipjawsZ 32GB DDR3-1866MHz
2. G.Skill 32GB DDR3-1866 32GB DDR3 1866MHz
3. Ballistix CT4074384
4. Corsair CMY32GX3M4A1866C9

A kérdésem: Esetleg van közületek valaki akinek már sikerült fel éleszteni a 32Gb-ot? Most már kerül amibe kerül,de akkor is szeretném látni azt a 32Gb-ot,hogy felismeri! Segítségért előre is köszönet! :R

(#7261) -=MrLF=- válasza mrzed (#7259) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Szia! Persze hogy tehetsz, miért ne menne?
x4 sebességed lesz, ha már foglalt más is akkor csak x2 de még az
is [link] 2000 MB/s, azaz 16 Gb/s

manual, 18.old:
PCIe slots:
PCIE1 (PCIe 3.0 x1 slot) is used for PCI Express x1 lane width cards.
PCIE2 (PCIe 3.0 x16 slot) is used for PCI Express x16 lane width graphics cards.
PCIE3 (PCIe 3.0 x1 slot) is used for PCI Express x1 lane width cards.
PCIE4 (PCIe 3.0 x16 slot) is used for PCI Express x4 lane width graphics cards.
PCIE5 (PCIe 3.0 x1 slot) is used for PCI Express x1 lane width cards.
* If PCIE3 or PCIE5 is occupied, PCIE4 will downgrade to x2 mode.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#7262) mrzed válasza -=MrLF=- (#7261) üzenetére


mrzed
senior tag

Köszönöm.
Én is így gondoltam, de a leírások nagyon grafikus kártyát erőltetnek.

(#7263) kenguru99


kenguru99
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy ASROCK B450M-HDV R4.0 alaplapot, a proci ryzen 3 2200g lesz. 2x4gb ram megy majd bele. Általános multimédiás használatra milyen ramot ajánlanátok bele? Videókártya nem lesz csak az IGP, tuning sem lesz.

(#7264) konci79 válasza kenguru99 (#7263) üzenetére


konci79
őstag

Szia. Nem ajánlott az a lap, inkább picivel többért egy B450MPro4-F. Ram meg jó a Gskill aegis, 3200 vagy 3000-es,C16-os , olcsó és ajánlott.

(#7265) kenguru99 válasza konci79 (#7264) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Van valami konkrét ok (típushiba?) ami miatt nem ajánlott az alaplap? Mert ha csak szolgáltatásokban esetleg tuningban jobb a másik az nekem nem szempont.

(#7266) konci79 válasza kenguru99 (#7265) üzenetére


konci79
őstag

Vrm része jobb, több fázisú és hűtőbordával ellátott, ami az Igp miatt fontos, nem melegszik annyira pl . Nem sok a különbség árban, de jobban megéri hosszú távra, .

(#7267) kenguru99 válasza konci79 (#7266) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Ok köszi. A ramot hol érdemes venni? Abban a webshopban, ahol szoktam vásárolni, nincsen. amit ajánlottál.

(#7268) konci79 válasza kenguru99 (#7267) üzenetére


konci79
őstag

Hyperx, Crucial, bármelyik jó, 3200 Cl16-os, amelyik jó áron van. Nekem 3200G mellett Hyperx Fury megy, 3400-on, a 3200-as időzítéssel,persze ez lutri, főleg a korábbi ryzeneknél.

(#7269) Gyuri27 válasza konci79 (#7268) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ami 100% megy a gskill aegis 3000-3200. Meg a ballistix 3000-3200. Azokra még soha senki nem panaszkodott. A crucial tuningosabb (legalábbis a régebbiek) és borda is van rajt. De annyival drágább is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#7270) konci79 válasza Gyuri27 (#7269) üzenetére


konci79
őstag

Csak azt írta, hogy ahonnan venné nincs Gskill. Kingston sem szokott problémás lenni, ezért írtam ,nekem is a Pro4-f-ben az van.Patriot-ot nem mertem bevállalni , azokkal volt gond Ryzen mellett, pedig az is jó áron szokott menni.

(#7271) kenguru99 válasza konci79 (#7270) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy egy 2400-as és egy 3200-as ram között mekkora teljesítménybeli különbség van ?

(#7272) Gyuri27 válasza kenguru99 (#7271) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na felejtsük el gyorsan. Már csak azért is mert árban se éri meg a 2400 (kivéve ha ingyen van).
A 3000 kell a konfignak. A 3000-3200 (amelyik olcsóbb) a sweetspot. De a 3600 se ördögtől való.
A gyorsabb ramok drágábbak.
De mond honnan vásárolnál és mi a keret. Kicsit gyorsabban menne a segítség.

Amd - Radeon - Ryzen

(#7273) konci79 válasza kenguru99 (#7271) üzenetére


konci79
őstag

Ahogy Gyuri27 is írta, felejtsd el. Szinte semmi pénzt nem spórolsz, viszont teljesítményt vesztenél vele. Egy Igp -s procinál rengeteget számít a gyors memória, ez a 6-800 MHz is, érezhetően sokkal gyorsabb a rendszer.
3200 felett már nem érzed annyira , de 2133-2400 -hoz képest elég rendesen.

(#7274) Backrau


Backrau
aktív tag

Sziasztok! Mai nap vettem a gépembe még 2X8GB GSkill 3200Mhz-es memóriát. A biosba hogy állítsam be, hogy a legnagyobb teljesítményt kisajtoljam belőlünk? Csatoltam egy képet a jelenlegi beállításokkal az aidaban. Előre is köszönöm a segítségeket!

[ Szerkesztve ]

(#7275) kenguru99 válasza konci79 (#7273) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Ok, köszi mindenkinek a segítséget.

(#7276) PAtr0n válasza Gyuri27 (#7269) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akkor kezdeném a panasz listát :B
Nagyon felkapott lett mostanában ez az Aegis széria, amikor átnyargaltam AM4 platformra, 14 év Intelezés és only Kingston után, hallgattam olyanra aki ZEN1 óta AMD-zik.
Persze a platformomat Kingston Fury-k (2666Mhz, nyanya chip) társaságában raktam össze, hibátlanul indult. De mivel kaptam a tanácsot, így jöttek az új 3000Mhz-es Aegis-ek (2x8Gb).
B450 Gaming K4 lap, már elsőre nem indult, visított. Addig addig szarakodtam a RAM-ok pakolgatásával, hogy egyszer csak indult A2, B2-ben (eleve azokkal a slotokkal kezdtem a szerelést, nem is értettem). XMP beállít, megy. Öröm bódottá, indítok egy CPU-z-t, RAM-ok alapon (2133Mhz).
Mondom ez nem igaz. Beállítom újra az XMP-t, fellöktem a DRAM-ot 1,400-re, indult, pipa, megy az XMP is szépen. Aztán onnantól ha olyanja volt a gépnek, XMP nélkül indult, sőt, sokszor visított indításkor és alapba állt.
Egy idő után feladtam a harcot, eladtam őket, mondom teszek próbát egy Ripjaws kittel (3200Mhz CL16) Azok alapon már szépen mentek, gondoltam kicsi tuningot elbírnak. A tuningpotenciál kb. 0 volt bennük. Az se tudtam kideríteni hogy milyen chip-el szerelték őket, még a taiphoon burner se írta ki, táblázatokból is annyit tudtam kideríteni, hogy lehet Hynix, lehet Samsung E-Die (ezt kétlem).

Az eredetileg a géphez vett Nanya chipes Kingston Fury-k 2666Mhz gyári időzítésekkel vígan futottak 3000Mhz-en.

Szóval, A Ripjaws-ok is repültek, és vettem egy Kingston 3600 Cl17 Predator kitet (samsung B-die), most 3800 CL16-on stabilak.

Nem mondom, hogy nem lehetett user error is a G-Skill-ekkel, de nekem csalódás volt mind2 kit. A kingston meg plug and play, ahogyan régen is volt.




"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#7277) Gyuri27 válasza PAtr0n (#7276) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én az aegisről beszélek. Többen használunk ilyet több lapban. Sokan asrockban is én is k4-ben használom. Xmp-t beállitottam meg a feszt oszt csók. Ennyi. Teszi a dolgát. A 3000-es ált megy 3200-on 1.35-1.36-al.
A furykkal meg nem kevés szopást láttam itt-ott.
Teszem hozzá halkan ha mentek 3000-en miért kellett ramot cserélni?
Az aegis az olcsóságával és a majdnem mindig mindenhol müködikkel hódit. A crucial ballictix meg még a tuningot is hozzá dobja nem horror áron.
Szóval nálad más gond lehetett.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#7278) PAtr0n válasza Gyuri27 (#7277) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nem tudom, lehet kifogtam egy gyengébb példányt, akinek eladtam az már remélem megelégedéssel használja.
A Fury-kat csak azután próbáltam ki 3000-en, amikor a G-skill-ek is meglettek.

Nem akarom G-Skill-t savazni, de mivel utána a Ripjaws is csalódás volt, nem volt kérdés, hogy visszanyargalok ahhoz a gyártóhoz, akinek a ramjaival még soha az életben nem volt rossz tapasztalatom. És most se csalódtam se a Fury-ban, se a predatorban.

De hát ez a szép a tapasztalokban, ez most tipikusan olyan, mint amikor valaki fikáz egy adott autómárkát, hogy soha többet, másnak meg még sose volt gondja vele. :B

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#7279) Gyuri27 válasza PAtr0n (#7278) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ilyen olyan ryzen procis, lapos topikban 100 számra mentek az aegisek. Én rajtad kivül senkit nem láttam panaszkodni. De nyilván ilyen is van. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#7280) PAtr0n válasza Gyuri27 (#7279) üzenetére


PAtr0n
addikt

Elhiszem, meg Isten őrizz emiatt nem ajánlani, ez csak az én tapasztalatom. Kicsit ez olyan, mintha a Kingston átkot szórt volna rám, hogy el akarok pártolni tőle. (mint egy toxic nő, akitől nem tudsz szabadulni :DDD )

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#7281) FDAssasin


FDAssasin
csendes tag

Sziasztok!
Próbáltam frissíteni egy AB350M Pro4 lapot, hogy belemenjen a Ryzen 5 3600.
Jelenleg egy Ryzen 3 1200 van benne, azzal több mint egy éve üzemel.
4.5-ös Bios volt rajta, amit frissítenem kellett az új proci miatt. Először feltettem az 5.5-öt, végigment a flash, kérte hogy nyomjak entert a reboothoz. Enter, rebootolt és azóta olyan mintha bootloopban lenne.
Elindul, 25-30 másodpercig forgatja a ventiket és leáll. Aztán kezdi újra, magától. Már vagy tizedszerre...
Ez gondolom totál nem normális, de nem merem kikapcsolni sem, hátha csinál valamit.
Most a lapom, úgy ahogy van kuka vagy tudok vele valamit csinálni? Gondolkodtam CMOS reseten, háááátha van egy szikrányi esélye, hogy segít, de őszintén szólva már annak sem merek nekiállni ekkora balama után.

(#7282) Sub-ZeRo válasza FDAssasin (#7281) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szia!

AMD all in 1 with VGA driver ver:18.10.20_NHDA

Ezt a drivert te felraktad bios update előtt?

Hülyeséget kérdeztem, mert neked nem 2200-es procid van. Én leállítanám, kivenném az elemet 5 percre, majd vissza. Persze előtte a táp kábelt kihúzod belőle, ne legyen áram alatt.
Visszarakni az elemet és megpróbálni elindítani.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7283) FDAssasin válasza Sub-ZeRo (#7282) üzenetére


FDAssasin
csendes tag

Ugyanazt csinálja CMOS reset után is.
Feltételezem ez a lap gatya... :(

(#7284) Sub-ZeRo válasza FDAssasin (#7283) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Van itt az oldalon olyan személy aki tud biost újra írni. Keress rá hátha tud segíteni rajtad.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7285) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Sajnos nagy eséllyel igen. Tudom utólag könnyű okosnak lenni, de úgy gondolom jobban jártál volna ha eladod a lapot és veszel egy b450-est minimális raforditassal persze ha ez opció lehetett volna.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#7286) The Goth válasza FDAssasin (#7281) üzenetére


The Goth
tag

Kezdjük azzal, hogy kissé benézted, mivel ahhoz a processzorhoz abban a lapban az 5.9-es bios kell, nem az 5.5-ös! Ahogy egyébként a lap support-processor oldalon is látható. Azután a bios frissítés után rögtön cseréld is ki a processzort és ne 3-1200-assal akard elindítani.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#7287) mrzed válasza The Goth (#7286) üzenetére


mrzed
senior tag

Viszont, ha jól látom, az 5.9-es frissítéshez kell az 5.5.

(#7288) The Goth válasza mrzed (#7287) üzenetére


The Goth
tag

Igen, de mivel azt írta, hogy azt tette fel, felesleges lett volna leírni.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#7289) mrzed válasza The Goth (#7288) üzenetére


mrzed
senior tag

Végül is a helyzeten nem változtat... új proci bele, vagy indul, vagy nem, ha ok, akkor frissítés 5.9-re.

Épp két napja csináltam egy gépet, a leírás alapján 4.1 -től támogatja a beletett procit, viszont látom, hogy 1.1-el jött a lap, mégis bent vagyok a biosban, máskülönben nem látnám a verziót. Frissítés 4.1-re, azóta sincs gond vele. Ilyen estben sajnos csak a próbálkozás lehetősége marad.

[ Szerkesztve ]

(#7290) The Goth válasza mrzed (#7289) üzenetére


The Goth
tag

Storno.

[ Szerkesztve ]

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#7291) HubiBubi


HubiBubi
csendes tag

Sziasztok!

Ha valakinek van tapasztalata ezzel a problámával szívesen venneék megoldás tippket
alap összeállítás:

ASRock B450M Steel Legend lap
AMD Wraith Prism LED cpu hűtő egy 3700x-en

Namost a coolernél
a 4pines kábellel rákötöttem az alaplapra ( jelenleg biosból tudom a fő venti színét vezérelni összhangban az alaplappal bár elég kevés lehetőséggel )

viszont szeretném windowsból a hivatlaos programjával ( ott lehet mindent állítani felirat - külső belső led színe )

Ide kéne az okosság mert akkor egy másik usb-s kébellel kéne rá kötnöm az alaplapra alul de nincs szabad több szabad usb hely már.

Létezik bármi elosztó vagy olyan megoldás ami segíthet ?

Előre is köszi

(#7292) MM


MM
őstag

Sziasztok!

Asrock B365M ITX/ac

Hibajelenség: otthoni WiFi hálózatra (2,4 Ghz) simán csatlakozik, de a letöltési sebesség valamiért csak 3-5 MBps, miközben a feltöltési sebesség 20 MBps. Ugyanonnan, ugyanarra a routerre csatlakoztatva a laptopom pl. simán 20+ MBps le... (500/20 a net, szóval a feltöltésnél ez limitál)

Driver a legújabb az Asrock oldalról, Win10 64 PRO.
Mindkét antennáját próbáltam mindkét kimeneten, úgy tűnik, 2,4Ghz-en az alsó dolgozik (fekvő házban), és mindkét antennával ugyanezt produkálja.

Van esetleg valami ötletetek?

[ Szerkesztve ]

(#7293) MM válasza MM (#7292) üzenetére


MM
őstag

Tárgytalan, megoldódott! :B

(#7294) _DiEGO_ válasza MM (#7293) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Nekem anno első dolgom volt Routerrel, hogy más-más elnevezést és kódot adtam a 2,4GHz és 5GHz-nek. Letöltésekhez 5GHz-re kapcsolódás, ellenben online game esetén a stabilabb 2,4GHz-re ;)

(#7295) _DiEGO_ válasza FDAssasin (#7281) üzenetére


_DiEGO_
őstag

5.9 BIOS kell a 3600 alá! Tehát régi procival lefrissíted a BIOS-t előbb 5.9-re. Aztán bele a 3600-at. További BIOS frissítés már megy vele az újabbakra.

(#7296) _DiEGO_ válasza HubiBubi (#7291) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Adtak ki frissebb RGB vezérlő szoftvert?

ASRock Polychrome RGB ver:2.0.78 Windows® 10 64bit 85.37MB 2020/11/2

Y kábel

USB-ről csak az +5V kell neki.

http://hu.stcforcable.com/usb-2-0-cable-usb/usb-2-0-device-cable/9-pin-to-dual-usb-2-0-type-a-female-header.html
https://www.alza.hu/akasa-pwm-fan-splitter-d2268997.htm?layoutAutoChange=1

Van ott neked RGB és ARGB csati is. Nem mellékeltek hozzá kábelt véletlen?

(#7297) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!
Mi történik abban az esetben, ha a lapomon lévő alsó PCI-Expressz sínbe teszem be a vga-mat?Kicsit szellősebb úgy a konfig.
A lap egy Asrock B550M pro-4, a vga egy RX570 4Gb.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#7298) Gyuri27 válasza Ace Ventura (#7297) üzenetére


Gyuri27
félisten

Semmi. Ha legalább pcie 3 8x megvan.

Amd - Radeon - Ryzen

(#7299) Ace Ventura válasza Gyuri27 (#7298) üzenetére


Ace Ventura
addikt

AMD Ryzen sorozatú CPU-k (Matisse)
- 2 x PCI Express x16 Slots (PCIE1: Gen4x16 mode; PCIE3: Gen3 x4 mode)*
AMD Ryzen series APUs (Renoir)
- 2 x PCI Express x16 Slots (PCIE1: Gen3x16 mode; PCIE3: Gen3 x4 mode)*

- 1 x PCI Express 3.0 x1 Slot
- Supports AMD Quad CrossFireX™ and CrossFireX™
- 1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT module

*NVMe SSD-k támogatása rendszerindító lemezként

Ezek szerint csak 4x van :(

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#7300) Gyuri27 válasza Ace Ventura (#7299) üzenetére


Gyuri27
félisten

De ez szerintem akkor igaz ha a fö slotban van valami.
Amúgy egy bencet indits el vagy gamét. Ird fel az elsö slotban mi az eredmény fps. Rakd alulra és csináld ugyanezt. Ha különbség 0 vagy közel 0 maradhat alul.

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.