Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#798) Dany007 válasza mefistofeles (#796) üzenetére


Dany007
veterán

Tudom tudom. És ez a legrosszabb az egészben. Annyi az ellentmondás hogy csak na. És ugye ebben a korban még bármi lehet. Ki tudja... Viszont ebbe az állandó őrlődésbe meg figyelésbe is bele fogunk hülyülni hamarosan...
Úgyhogy asszem elkezdjük járni azt a bizonyos hivatalos utat. Elsőnek hallásvizsgálat.
Persze mi is, meg tornát és a képességfelmérést végző nőci is biztos benne, hogy semmi gond a hallásával. Viszont azt mondták, hogy mindenhol ezzel fognak kezdeni. Úgyhogy jobb ha minél előbb megcsináljuk. Mert enélkül nem lehet továbblépni.
Szóval hallásvizsgálat, aztán neurológus. Hogy végre egy szakember is mondjon már valamit. Már unom, hogy állandóan figyeljük minden mozzanatát mit mikor mért csinál meg mért nem meg mért úgy ahogy... Közben meg várjuk hogy történjen valami... Nézze meg egy szakember, mondja meg hogy mivan aztán majd meglátjuk.

Egyébként az elmúlt pár napban mintha elkezdett volna gagyogni. Plusz valamiért rájött egy szeparációs szorongás szerűség. Lehet csak átmeneti, de nagyon odavan ha én vagy az anyja "eltűnünk" akár csak pár percre is. Eddig pont le...rta hogy ott vagyunk-e vagy nem.
Meg ezt az önfejűséget se értem. Ma pl azt akarta, hogy én itassam meg... Mikor már hetek óta iszik pohárból egyedül. Most meg leteszem elé a poharat, aztán megfogja a kezem és odanyomja a pohárhoz hogy itassam meg. Én meg mondom a nagy ló....szt! :D Igyál csak egyedül... Erre nagyduzzogva azért csak megfogta azt a poharat és ivott egyedül... Ugyanezt játssza el a kajánál is a kanállal. Nem értem hogy jött ez rá most, hogy mi itassuk, de nem vagyok hajlandó ezt engedni. Örülünk neki, hogy pár hét alatt nulláról megtanult önállóan inni pohárból... erre most azt akarja hogy mi itassuk... Lehet csak lusta vagy kényelmes, nem tudom. :)

Az a helyzet egyébként, hogy pl nálatok, ahol minden rendben ment végig, fel se tűnik, illetve fel se tűnt az ilyesmi. Kérdeztem ismerősöket is ezzel kapcsolatban (most konkrétan a gyerek fejlődése 1,5-2 éves kor között) de egyik se tudott konkrétat mondani, mert nálunk nem volt semmi. Tehát akiknél minden rendben van, ott fel se tűnik hogy egyáltalán lehet valami probléma. Nekünk meg már egy ideje feltűnt hogy valami nem stimmel. Leginkább az, hogy nem figyel a nevére és nem csinálja amit kérünk tőle. Pedig fullon biztos vagyok benne, hogy hallja és hogy meg is érti amit mondunk neki. Csak épp le...rja! :D De nem tudom miért. Tuti, hogy ez van, mert több eset is volt, mikor egyből és helyesen reagált, ahogy az a nagykönyvben megvan írva... Tehát 1000% hogy hallja és érti is amit mondunk. De az esetek többségében nem érdekli és nem foglalkozik vele... Pedig azért kéne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.