Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15251) PR0JECTNR56 válasza Archanon (#15250) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Én a Commie féle verziót néztem, ott az aprítós részeknél is dőlt a vér és szakadtak a dolgok ahogy kell, tehát az erőszakosabb részek sincsenek cenzúrázva.

[ Szerkesztve ]

(#15252) #52815360 válasza Archanon (#15250) üzenetére


#52815360
törölt tag

spoiler
hogy mindenki meghal a végén
spoiler

[ Szerkesztve ]

(#15253) Archanon válasza #52815360 (#15252) üzenetére


Archanon
őstag

Te mi a jó életért olvasol el olyan spoilert, amit még nem is láttál? :DDD Így rohadtul nincs is értelme megnézni.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15254) #52815360 válasza Archanon (#15253) üzenetére


#52815360
törölt tag

Mert 2 nap után úgyis elfelejtem. Szóval nem zavar :DD

(#15255) Nova96


Nova96
őstag

Szerintetek OVA után megint várható az új évad?
Kore Wa

Most arról van szó.

Én akár hónapokig is emlékszek ilyen spoilermorzsákra
:K , de én attól elszoktam kezdeni, mert ha olyan spoiler ami ajánlásnak feltudok fogni akkor már megérte. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15256) Archanon válasza #52815360 (#15254) üzenetére


Archanon
őstag

Két nap oszt teljesen elfelejted? Én akár hónapokig is emlékszek ilyen spoilermorzsákra, ami miatt nem kezdek el egy sorozatot, valahányszor rátéved a szemem a plan to watch listámon... Olyan vagy, mint bátyám. :D

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15257) PR0JECTNR56 válasza Nova96 (#15255) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mármint miből?

(#15258) #52815360 válasza Archanon (#15256) üzenetére


#52815360
törölt tag

Bizony el. Ez a 2 nap még a jobbik eset, van hogy telefonon kapok infót, amikor meg beszélgetés után le akarom jegyezni... mint is mondott :F
Pont ezért nyugodt szivvel olvasom a spoilereket :)

(#15259) PR0JECTNR56 válasza Nova96 (#15255) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Jah, rendben, már kezdek álmosodni, nehezen veszem fel a fonalat. :D Jöhetne a 3. évad én legalábbis örülnék neki. :)

(#15260) Archanon válasza #52815360 (#15258) üzenetére


Archanon
őstag

Én ha tudnám is magamról, hogy ilyen vagyok, akkor is kerülném őket... biztos, ami biztos alapon.

#orichalcos: Nem kifejezetten emlékszem rá, de valami ilyesmi volt, amit írtál. Tehát... (Ragna, ne olvassad!)

SPOILER

0% health bar, és a lélek "begolyózott", de akár lehet az is, hogy csak Shuji maradt életben, és végül egyedül barangol a világban azt képzelve, hogy minden szép és jó. Akárhogy is van, totális tragédia mindenképpen. Egyszer majd újra megnézem. Érdemes rá.

SPOILER END (hmm, kösz, Tirexi. :P )

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15261) oriic válasza Archanon (#15260) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

VÉgül is jól gondoltam akkor. Fantasztikus anime lett szerintem.

Na spoiler témához. Ugye nincs spoiler gombunk, de találtam egy ilyet:

[link]

Van külön spoiler topic, szóval akár lehet azt is használni spoilerezéshez, ide meg a linket tennénk. :)

Live-Die-Respawn

(#15262) Archanon válasza oriic (#15261) üzenetére


Archanon
őstag

Hsz gyűjtésnek? :DDD Szerintem ha rendesen feltüntetjük a spoilert, semmi probléma a jelenlegi megoldásokkal. Bár az a spoiler tag valóban jól jönne azért...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15263) Nova96 válasza oriic (#15261) üzenetére


Nova96
őstag

Hsz gyűjtés. :))
A mostani link SPOILER és oldalra zárt bőven elég. De igaz jó lenne egy spoiler tag.

(#15264) Nova96


Nova96
őstag

Na újra animézek, de még közel se annyit még régebben.

Eden of the East
Nemár 11 rész.... 9.nél járok ennek legalább egy 20+ résznek kéne lenni és akkor keveset mondtam.. Igaz van két film. :DDD Ami remélem onnan folytatja.

(#15265) Pttypang


Pttypang
veterán

Na megjött az új monitorom, máris értelmet nyert az 1080-as verziók megtekintése :DDD

Everybody lies.

(#15266) Archanon válasza Nova96 (#15264) üzenetére


Archanon
őstag

A két film rendesen lezárja a sztorit, ne aggódj.

#Crytec210: Detto ugyanilyet szeretnék (oázisban már meg is néztem magamnak :B), csak sajnos elúszott a pénz másra. >_> Na majd egyszer, csak el ne tűnjön a forgalomból, mire megvenném.. :D

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15267) Nova96 válasza Pttypang (#15265) üzenetére


Nova96
őstag

IPS nagy különbség. :K

Régebbi témára vissza térve 720p vagy 1080p ha nem foglalna olyan sokat mindenből jönne a 1080p, mert élesebb a képe, szebb-> jobban átadja a árnyékot stb...
Csak hát.... 20GB egy 12.részes. Így csak a jobbakból jön a 1080p.

Na az jó, de ha nem olyan lesz a vége akkor későbbre marad, mert elég sok nézendő van. :DDD

(#15268) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Naruto-kérdés:

Lesz szó róla, hogy Kakashi hogyan tett szert Sharingan-ra? Valami nagy kutyulás volt körülötte, ezt szűrtem le eddig, és már az eleje óta nagyon érdekel.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15269) Archanon válasza hoffman_ (#15268) üzenetére


Archanon
őstag

Shippuuden. Nem árulok el ezzel spoilert, de kemény lesz, kedvenc részeim közül való. :) Egyébként a mangában közvetlenül ezzel a visszatekintéssel kezdődik maga a "shippuuden" fejezet, az TV verzióban azonban eltolták egy csöppet.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15270) #52815360 válasza hoffman_ (#15268) üzenetére


#52815360
törölt tag

Shippu 119. és 120. része erről fog szólni.

(#15271) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Na, zsírkirály, köszi a válaszokat. Bár még elég messze van... :D

S.A.C. meg zseniális, imádom, dobogós lett.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15272) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na SAO fanok, tessék kép nektek is:

SPOILERES PERSZE.

[link]

Ahogy usteam-en is írták, talán ez az egyik legnormálisabb romantikus anime, ahol nincs sírás, rívás... :C

Live-Die-Respawn

(#15273) Ijk válasza oriic (#15272) üzenetére


Ijk
nagyúr

"ez az egyik legnormálisabb romantikus anime, ahol nincs sírás, rívás..."

[link] [link] [link] [link]

;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15274) oriic válasza Ijk (#15273) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kötekedjél ám. :DDD

Live-Die-Respawn

(#15275) Ijk válasza oriic (#15274) üzenetére


Ijk
nagyúr

SAO-t Asuna miatt nézem, Accel World-ot Kuroyukihime miatt, Ōkami to Kōshinryō Horo miatt top10-es nálam. És ezek csak amiket az utóbbi időben nézek. Ez már beteges. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15276) oriic válasza Ijk (#15275) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Óh, ha már nézed AW-t.

Tudtad hogy :

SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER

Hime Asuna és Kirito lánya.

Live-Die-Respawn

(#15277) Ijk válasza oriic (#15276) üzenetére


Ijk
nagyúr

:Y

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15278) oriic válasza Ijk (#15277) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

BIzony ám. :K

Live-Die-Respawn

(#15279) Nova96 válasza oriic (#15272) üzenetére


Nova96
őstag

Áh.... már 2 részt nem láttam....nem tudom, hogy fogom kibírni a végéig. Mert nagyon tetszik...csak utálok várni 1 rész között. Szóval pihi.

A.W és a most futottak mindjárt vége így kezdhetem el őket. :K

Végre

Szerk:
Mindenki milyen mondja milyen jó volt az utolsó rész.... de szerintem egybe innen nagyobbat fog ütni. 8. rész után a végig :DDD Most úgy is van mit néznem pl. az A.W elégé egybe nézősnek tűnik elég kawaii/moe karakterek vannak benne. Meg ott lesz egy egy KissXsis szintű ecchi->Dakara Boku wa, H ga Dekinai. És sorolhatnám.. :DDD Meg amiket most nézzek. :DDD Meg amik lent vannak.. :DDD És a tervezett. Csak kevés az időm. De szerintem mindenkinek. :))

[ Szerkesztve ]

(#15280) oriic válasza Nova96 (#15279) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

NE várj, nagyon jó rész volt utolsó is...

Live-Die-Respawn

(#15281) Crystalheart válasza Nova96 (#15279) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"csak utálok várni 1 rész között." - Én is utálom reklámblokkot. (Bocs, nem hagyhattam ki. :P)

(#15282) Ijk válasza Nova96 (#15279) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tekintve hogy 20 perces részek vannak, valóban elég lassan szivárognak ki. De legalább van mit várni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15283) Máté94 válasza oriic (#15276) üzenetére


Máté94
addikt

A 22. részben pedig volt egy NerveGear spoiler... :D

(#15284) oriic válasza Máté94 (#15283) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondhatod nekem én nem nézek AW-t, a föszereplő már kinézetre is egy hájas idióta. :DDD

Live-Die-Respawn

(#15285) bozont válasza oriic (#15284) üzenetére


bozont
veterán

És szerinted a nézők nagy része a főszereplő miatt nézi a sorozatot? [link], [link] :C
Na de azért Chiyu-nak is vannak igen kellemes jelenetei. :D

[ Szerkesztve ]

(#15286) Nova96 válasza oriic (#15284) üzenetére


Nova96
őstag

Ki mondta, hogy a főszereplő miatt kell nézni? :DDD
Ennyi erővel D.W-t minek nézted meg? :DDD

Én nem várok sokat tőle, de remélem nem csalódok.
Igaz alapból pluszból indul a fentebb írt okok miatt->kawai/moe karakterek. Plusz érdekes történet.

Szerk: Lassú voltam :((( , a link csak nekem rossz? :)) :B

[ Szerkesztve ]

(#15287) PR0JECTNR56 válasza oriic (#15284) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Én is pont emiatt hagytam ki. :DDD :C

(#15288) oriic válasza Nova96 (#15286) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyomni kell egy entert és beadja a képeket. :)

Na jóvan majd SAO után meglesem akkor azt is. :DDD Időrendben úgyis utána játszódik.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#15289) Ijk válasza oriic (#15288) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én ugye párhuzamosan nézem most mindkettőt, de a SAO mérföldekkel jobb az Accel World-nél szerintem.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15290) oriic válasza Ijk (#15289) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt mondjuk már ránézésre is megmondom hogy SAO jobb. :) Utóbbi idők legjobb animéje szerintem.

Live-Die-Respawn

(#15291) Nova96 válasza oriic (#15290) üzenetére


Nova96
őstag

Naaaaa... A.B nem volt azért sz*r. :DDD ..
Én még kivárom a végét, de elégé ütős lesz főleg a vége. Ha nem rontják el.

Igaz annyira nem tudnák elrontani..

Meg nálam az eddigi top elsőm még jobb nála :)) Az az a Mirai Nikki. De szerintem nem fogja átvenni az első helyet max top 10.

[ Szerkesztve ]

(#15292) oriic válasza Nova96 (#15291) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

AB?

:F

Live-Die-Respawn

(#15293) Totheground


Totheground
addikt

Angel Beats talán?

De lehet, hogy alkotmánybíróság.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#15294) Nova96 válasza Totheground (#15293) üzenetére


Nova96
őstag

Az első a helyes. :K

De ki tudja. :DDD

(#15295) oriic válasza Nova96 (#15294) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utóbbi időket mondtam, az meg már két éves. :DDD

Live-Die-Respawn

(#15296) Ijk válasza oriic (#15290) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csak annyit mondok hogy Fate/Zero. :U
Majd meglátjuk, még csak a 10. résznél jár.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15297) Nova96 válasza oriic (#15295) üzenetére


Nova96
őstag

Kinek mi a utóbbi idő nekem az +3 - -3 év :DDD

Ha kisebb drámára vágyok a Mahou Shoujo Madoka Magica mennyire jó? Arra? Mert azt tudom van benne és elég jó lett. De most kifejezetten néznék egy két drámát. Ezért majdnem neki is mentem a Kanon-nak, de inkább nem. Hátha nem kell még ahhoz nyúlnom ha drámát akarok nyúlni.
Szerk: Akkor azt kérdezem mennyi dráma van benne, mert nem kisebb drámát néznék meg hanem a kettő között. Mert nem akarom K.O-ra kiütni magam. :DDD

Tengen Toppa Gurren Lagann láttam pár moe karakter :))
ez az az anime ami jó mecha? :B Vagy keverem? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15298) Ijk válasza Nova96 (#15297) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát ha csak kisebb drámára vágysz akkor nem jó.

Egyébként mi van a Madoka filmekkel?

Azt nem tudom megmondani mennyire fog kiütni. Elég fiatal vagy szóval nem annyira. Én minden jobb animét hetekig emésztek.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15299) Nova96 válasza Ijk (#15298) üzenetére


Nova96
őstag

emésztek-> gondolkodsz rajta?
Mert ha igen elég sokáig szoktam utána agyalni, ami jobb. A többinél csak 1-2 nap. De, hogy az A.B hozzam vissza azon még most is néha-néha gondolkozok.
Annyira sok drámát nem láttam így nem tudom mondani, hogy ahhoz képest mennyire drámás.?
De pl. A.B-hez képest mennyire? Most hirtelen más dráma cím nem is jut eszembe amit láttam.

(#15300) oriic válasza Ijk (#15296) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Stay Night nagy kedvenc volt, Zero-ra is sort kerítek, sokat dícsérik. Csak most kicsit el vagyo havazva. Melózok, filmeket pótolok, animék közül a Fafner-t nézem perpill. Zero lesz a következő valszeg.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.