Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15901) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Végeztem a Persona 4: The Animation cimű sorozattal.Gondoltam a Trinity Soul folytatása/világa lesz,de a Personákon kívül az égadta világon semmi köze sincs egymáshoz a két műnek.Igazság szerint egy komor,harc orientált,drámai történetet vártam,de tök mást kaptam...
A kivitelezésre egy rossz szavam sem lehet.Kifejezetten tetszett az ábrázolás.A szereplők jellemvonásai is szépen ki vannak dolgozva,így e téren nincs is semmi gond.
A sztori első 10 része igen csak harc orientált,mozgalmas és szépen halad a fő cselekmény is.Majd jön 10 rész(amit azért nem neveznék teljesen filler-nek)ami a szereplők mindennapjait kapcsolatait mutatja be és ilyenkor igen csak belassul a történek fő szála,viszont mindezt egész viccesen szórakoztatóan teszi.Persze néha éreztem,hogy kicsit ezt túlnyújtották,de pont határeset volt.
Majd jött a finálé ami megint csak a harcról szól és itt már volt egy kis drámai hatás is.
Az egész sztoriról elmondható,hogy igen összetett és van benne egy két csavar/fordulat.
Összességében nem egy kimagasló mű,de végig le tudott kötni,volt hangulata,jó volt az alap sztori és bár pont nem vígjáték széria ennek ellenére volt egy-két jó poén benne.Ráadásul a készítők meg tudták erőltetni magukat és írtak egy tisztességes befejezést is hozzá ami alig hagyott maga után kérdéseket.

(#15902) Totheground válasza oriic (#15900) üzenetére


Totheground
addikt

"フェアリィ・ダンス編 予告"

Aka fairy dance preview, aka az egész második fél, nem csak a köv. ep. (Habár nem tudom, miért nem 予告編, de mind1)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#15903) Tirexi válasza bozont (#15892) üzenetére


Tirexi
addikt

Nehogy azt mondjátok, hogy nincsen full felirat a Campione!-hez???
Neee... linkeljétek plz a full-t! :D

(#15904) Máté94 válasza Tirexi (#15903) üzenetére


Máté94
addikt

Még csak a 10.-ig van hozzá felirat.

(#15905) Tirexi válasza Máté94 (#15904) üzenetére


Tirexi
addikt

Linket plz mert én nem találom! AA-n csak 03-ig van. :(

(#15906) oriic válasza Totheground (#15902) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi. Érdekes lesz a folytatás, várom nagyon...

Live-Die-Respawn

(#15907) Máté94 válasza Tirexi (#15905) üzenetére


Máté94
addikt

A fordító csapat honlapjára nézz rá.

(#15908) F34R válasza Tirexi (#15903) üzenetére


F34R
nagyúr

moar laught :DDD

(#15909) oriic válasza oriic (#15900) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megnéztem a részt, hát ez valami állat volt. :C

Live-Die-Respawn

(#15910) Nova96 válasza oriic (#15909) üzenetére


Nova96
őstag

Légyszíves, ne írd be minden résznél. Most próbálom össze gyűjteni a részeket. :R
Remélem sikerül. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15911) oriic válasza Nova96 (#15910) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajrá, hajrá... Félévad vége van, csak azért írtam, FD-től nem fogok részenként postolni, már múltkor is mondtam.

Live-Die-Respawn

(#15912) Pttypang válasza oriic (#15900) üzenetére


Pttypang
veterán

(#15898) Ijk:
Nincs ez másként most se, csak van akiknek nem számít a spoiler, pl én :)
(#15899) Totheground:
Mert nem a meglepetésekért nézem, csak nézem, mert van időm.
(#15900) orichalcos:
Ezt már láttam ^^
(#15910) Nova96:
Miért lenne bonyolult 14 részt leszedni AA-ról? o.O :DDD
[Vagy ezt nem SAO-hoz írtad?]

[Olvasom majd vmikor a novelt is, csak ki kéne nyomtatnom hozzá, nem szeretek gépen hosszú szövegeket olvasni :( ]

Everybody lies.

(#15913) Nova96 válasza Pttypang (#15912) üzenetére


Nova96
őstag

WTF... :U
12. részig néztem és onnan próbálom össze gyűjteni. Így világos? :DDD

orichalcos
FD ? Este van... nem fog az agyam ezmiez?

(#15914) Pttypang válasza Nova96 (#15913) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem még így se esett le h ezen mit lehet próbálkozni :DDD

>> Fairy Dance <<

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#15915) Nova96 válasza Pttypang (#15914) üzenetére


Nova96
őstag

Ne nézzem meg a részeket... íg azt kibírni magyarán próbálkozni. Így se? :D

Jaaa,értem

(#15916) Milka 78 válasza Tirexi (#15905) üzenetére


Milka 78
nagyúr

(#15917) Pttypang válasza Nova96 (#15915) üzenetére


Pttypang
veterán

Szóval nem heti 1, hanem havi 3-4 részt nézel, legalábbis ezzel próbálkozol.
Így már érthető, csak kicsit furán fogalmazol.

Everybody lies.

(#15918) Nova96


Nova96
őstag

Valaki aki képbe van a Kokoro Connect-tel kapcsolatba nem tudja, hogy mennyire van lezárva a történet mert ha jól emlékszem írtátok, hogy még fog jönni hozzá rész. Igaz magyar felirat nincs csak a 8. részig... :O Nem tudom, nem e keverem valamelyik animével. Ha igen, bocsi. :B

(#15919) Máté94 válasza Nova96 (#15918) üzenetére


Máté94
addikt

Lesz hozzá rész... talán volt olyasmi, hogy 13 rész lesz tévében leadva, a maradék 4 OVA lesz, de MAL nem szedi szét, szóval nem lesz semmi szerintem.

(#15920) jahrn válasza Nova96 (#15918) üzenetére


jahrn
senior tag

A Kokoro Connect 13 resz vegen van benyogese az eggyik szereplonek ami sejtette h lessz ujabb "arc" de ettol fuggetlenul siman elvezheto onmagaban . A maradek negy resz fel ev mulva...

[ Szerkesztve ]

(#15921) #52815360


#52815360
törölt tag

AT-X -es Love-ru D is cenzúrás.

(#15922) Nova96 válasza #52815360 (#15921) üzenetére


Nova96
őstag

Kevésbé vagy ugyan olyan? :Y

Köszi a választ, de mit írtam magyar felirat hiányában..várok. azt nem értem, hogy tudod a felirat ennyit késni? Már rég késznek kéne lennie,nem? :B
(Tudom, nem fizetnek nekik stb...) itt az értem, hogy ugyan akkor kezdet mint a többi nem?

[ Szerkesztve ]

(#15923) #52815360 válasza Nova96 (#15922) üzenetére


#52815360
törölt tag

Ugyan olyan. Forditás meg akkor halad ha versenyeznek vele, vagy olyan forditja akinek ideje is van és nem divatból csinálja.

(#15924) Nova96 válasza #52815360 (#15923) üzenetére


Nova96
őstag

Na, akkor lehet, hogy csak később kezdték. Abba mondom nem kötök bele miért csak ennyi rész van. Örülök legalább, hogy van aki fordítja. :B

(#15925) Tirexi


Tirexi
addikt

Elkezdtem ezt nézni: Ikkitousen
Ha 4 évad van belőle akkor nem lehet rossz. :)
Na majd meglátjuk. :D

(#15926) Archanon


Archanon
őstag

Nem szokásom a helyzetjelentés, de elkezdtem végre a Nisemonogatari-t. Első 5 percen vagyok túl, de ez... ez.. ááá, eszméletlen jó. :Y Hiányzott már ez a stílus. :R

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15927) Totheground válasza Archanon (#15926) üzenetére


Totheground
addikt

Ugye!
Lesz még jobb is.
Opcionálisan kis alkohol vagy pot, és életed élményében lesz részed. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#15928) Archanon válasza Totheground (#15927) üzenetére


Archanon
őstag

Soha nem állítottam az ellenkezőjét, mármint hogy egyébként nem biztos hogy tetszene... esetleg.. vagy mi. Mindegy. Lényeg, hogy imádom. :)) Hachikuji... áááá! <3 :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15929) Totheground válasza Archanon (#15928) üzenetére


Totheground
addikt

Ha egyszer valaha házat építek (jobban szeretek bérelni, mobilisabb), akkor begyűjtöm, aki a Shaftnál Araragiék házát tervezte. Egyszerűen állat. :R

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#15930) Archanon válasza Totheground (#15929) üzenetére


Archanon
őstag

Biztos nem akarnék piros létrákat egymásra pakolva a hatalmas terű nappaliba (?)... :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15931) Totheground válasza Archanon (#15930) üzenetére


Totheground
addikt

Ó, dehogynem.
És majd ha a 4. részt nézed...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#15932) Ijk


Ijk
nagyúr

[link]
Vajon mikor lesz elérhető?
Lehet hogy meg kéne nézni megint a sorozatot.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15933) Archanon válasza Totheground (#15931) üzenetére


Archanon
őstag

El fog tartani egy darabig, míg eljutok odáig. :DDD (Vagy nem, itt a hétvége... ;])

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15934) jahrn válasza Ijk (#15932) üzenetére


jahrn
senior tag

Mozibemutatohoz kepest (asszem november kozepe) leghamarabb fel evvel kesobb jon ki a BD. Hacsak nem rongalod magadat cam verzioval.

(#15935) Ijk válasza jahrn (#15934) üzenetére


Ijk
nagyúr

Itthon mikor vetítik? ;]

Ma láttam 800-ért 64"-os samsung plazmát a médiában. Még pont beférne a szobámba az animékhez. ;]
Kezd kicsi lenni a 42"-os plazmám.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15936) Totheground válasza Ijk (#15935) üzenetére


Totheground
addikt

:(

Pedig sokat megérne nekem imaxben megnézni.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#15937) oriic válasza Ijk (#15935) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Te szegény szinte sajnállak. :D

Live-Die-Respawn

(#15938) F34R válasza Ijk (#15935) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem tudsz valahol egy olyan helyet , ahol feleslegesse valt szerveket leadhatok ? ;]

(#15939) Pttypang válasza Ijk (#15935) üzenetére


Pttypang
veterán

Reménytelen :DDD

Everybody lies.

(#15940) bandiras2


bandiras2
senior tag

Girls Und Panzer
Alapesetben rá se néznék egy ilyen "alkotásra", de a [rang kötelez.]
hááááát...
Az elején a bevezető képsorok kifejezetten jók voltak, az ágyút követő kamera körül szépen mozgott a páncéltest, de néha nem sikerült összehozni a CGI és a kézi rajzok illesztését, és csúnyán kilógott a rádiós kislány feje a jelenetből. Korai PzIV gyalogsági támogató ágyúval. Inkább vinném a StuG-ot. Ha nem sikerül jobb ágyút szerezniük a következő csatára, akkor nagy bajban lesznek. A jelenet végét függőben hagyták, és visszaugrottunk, hogy megismerjük főszereplőink előéletét, és megideologizálják mit keres a pantsu a panzerben. Itt már rángott néhány izom a szemem körül, de egyenlőre még nem dobtam, az ütközetekben van a bizalmam. A végső vágókép a nagytotálban mutatott "várossal" TOTALLY AWESOME-nak lett volna szánva, de nálam ellentétes hatást ért el...
Meglátjuk mit alkotnak a harctéren, mert a slice of the panzergirls life csak felidegesít.
A karakterek egyébként jól megrajzoltak, a hátterek szépek, de ennél már láttam szebbet is.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15941) #52815360


#52815360
törölt tag

Psycho pass

Első része tetszett. Futurisztikus világ, darkos hangulat, erőszak, vér, fegyverek. Gits feelingje volt.

Robotics notes

Pár fiatal klubtevékenységként robotot szeretne épiteni, viszont komolyabb dolgok állnak a háttérben, Chaos Head szerű történetre lehet majd számitani.

(#15942) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Code Breaker 1. rész után: Hát kíváncsi vagyok mit akarnak ebből kihozni.

Live-Die-Respawn

(#15943) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Végeztem a Rinne no Lagrange mindkét évadával.Sokat nem tudok írni róla,mert szerintem elég középszerűre sikeredett.Nincs a sztoriban/megvalósításban/szereplőkben semmi kiemelkedő és a mechás szegmensben ettől jóval erősebb eresztések is vannak.Igazság szerint nem volt rossz,de az tuti hogy pár hónap múlva nem is fogok rá emlékezni...

(#15944) bozont válasza #52815360 (#15941) üzenetére


bozont
veterán

Robotics notes

Pár fiatal klubtevékenységként robotot szeretne épiteni, viszont komolyabb dolgok állnak a háttérben, Chaos Head szerű történetre lehet majd számitani.

Egy biztos, egy olyan tablet (vagy mi) azzal az appal kell nekem!!!! :Y

[ Szerkesztve ]

(#15945) bandiras2


bandiras2
senior tag

Gundammérgezés folyamatban, [HSNet kolléga Gundam összefoglalója].
Elkezdtem a Turn A Gundammal. Zenei ajánló:
[link]
[link]
Varázslat ez a zene. A történet bonyolódik, a grafika pedig a kor színvonalának megfelelő, és meglepő mennyiségű fanservice is van benne időnként.
Mindkét fél kényszerpályán mozog. Jóféle. Az 1000 évvel ezelőtt rommábombázott bázis alól kikotort 1000 éves roncsokkal veszik fel a küzdelmet az invázió ellen. És lehet hogy öreg, de a technikai színvonal 100 évvel feljebb van.
Nem is ragozom tovább, a kolléga leírt mindent amit tudni kell.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15946) oriic válasza bandiras2 (#15945) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HM, hamár Gundam. Nagyon gondolkozom rajta hogy elkezdjem-e az Unicorn-t. Állítólag mocskos jó lett, de ugye még nincs befejezve, csak jövőre jön az utolsó rész.

Live-Die-Respawn

(#15947) F34R válasza bandiras2 (#15945) üzenetére


F34R
nagyúr

az a baj vele hogy nagyon nezni kell mi a sorrend nekem egy olyan csomag lenne jo ami egybe tartalmazza az osszes reszt + special ova .
en is le akarom zuzni , bar a regebbi stilus nem fogott meg annyira,

(#15948) bandiras2 válasza oriic (#15946) üzenetére


bandiras2
senior tag

Tényleg mocskos jó lett. Csorgó nyállal várom a folytatást, de addig legalább pótolom a többit.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15949) #52815360 válasza bozont (#15944) üzenetére


#52815360
törölt tag

Ja az nem volt rossz benne :) Sőt az az oldal-táska a tabletnek sem. Az anime viszont nem nagyon fogott meg első rész alapján, már-már majdnem elaludtam rajta a végére, ha nem az utolsó mondat. Pár spoiler elolvasása után meg most úgy vagyok vele, hogy majd egyben megnézem az egészet. Nem túl bonyolult történet, csak agyon van/lesz bonyolitva.

---------------------------------------------------------------------------------------

Btooom megint unalom volt, de legalább kiderült belőle hogy cenzúrázott. Meghagyom a BD kiadásra. Mangájába még belenézek, mert első ránézésre nekem úgy tűnik hogy vannak azért vágások és ugrások benne.

Psyco-pass -t nézni fogom. Képi világa bejött, és a Gits-Minority Report történet/stilus is.

Love-ru D egyértelműen BD és mivel a szivárványt hányó K anime főhösöket dobtam első rész után, igy a PP mellett még a Little Busters -t fogom nézni.

Nem rossz szezon, a nyárinál mindenképpen jobb.

[ Szerkesztve ]

(#15950) oriic válasza #52815360 (#15949) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért a Btooom egész képernyős cenzúrája nagyon komoly volt... :U

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.