Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15501) Archanon válasza Pttypang (#15499) üzenetére


Archanon
őstag

Na ezen besírtam. :C Igazad lehet! :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15502) #59620352


#59620352
törölt tag

ownFate-el az a helyzet hogy tatarozza a szobáját, meg pókokkal harcol, és a mangát is fordítja (lassan... xd)

Én meg megnéztem az
Árnybíró the movie-t

Marha király volt (de láttam már jobbat) , tényleg méltán híres a mangája, tessék megnézni, egy részt dolgoz fel belőle, amolyan mátrixos kék-piros tablettát választod beütése is van a végén, elején meg a diktátorkodás szépségei :D Meg a TETT fontossága, és nem a csodára kell várni tanulság ugye! főszereplő tetszett, a csajszi szép, a denevér meg hát... nem rossz xd Zenék mis jók.
9/10

(mostanság csak a Narutot nézem meg a Bakumannal haladgatok, emg Tengen Toppa Guren Lagannba kezdünk bele, hát kibaxott ó! :D De főleg a testépítés és a tanulás van most szemem előtt, az animékből egy hangyányit visszavettem azért)

[ Szerkesztve ]

(#15503) Totheground válasza #59620352 (#15502) üzenetére


Totheground
addikt

Gondolom ha úgy érzi, hogy ezt meg akarja osztani a publikummal, majd maga beírja ide...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#15504) Nova96 válasza #59620352 (#15502) üzenetére


Nova96
őstag

Manga gondolom-> KnJ megkérdezhetem hol jár? :R

(#15505) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Hagure yuusha no estetica]
Semmi extra, jóféle poénok, elég jól megindított alapsztorival, PARASZT főhős, borderline hentai.
Mint a [Bastard], csak szebb grafikával.
Nem kell tőle világmegváltást várni, a sztori is több sebből vérzik, de ha szemet hunyunk a hibái felett, jól fogunk szórakozni. Egy megnézést mindenképpen megér.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15506) Pttypang válasza Nova96 (#15500) üzenetére


Pttypang
veterán

Nincs túl jó névmemóriám :)

Everybody lies.

(#15507) Nova96 válasza Pttypang (#15506) üzenetére


Nova96
őstag

Azért nem olyan nehéz a neve. :DDD De nem kötekedek. :R

(#15508) Nova96


Nova96
őstag

Ennyi AA fórumra eddig csak felnéztem most már messzire kerülöm ennyi hülye ember ott. :U
Magyarázol és sz*rik rá. Vagy okoskodik és sz*rt se tud róla....de leszólja. Csöppet felhúztak a SAO topicba írt hülyeségeikkel. Igaz nem csak ott. :U

Milyen szerencse, hogy ez itt egy rendes értelmes fórum. :R És milyen jó, hogy nem jönnek át ide onnan.

[ Szerkesztve ]

(#15509) oriic válasza Nova96 (#15508) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

El ne szóld magad. :DDD

Live-Die-Respawn

(#15510) Nova96 válasza oriic (#15509) üzenetére


Nova96
őstag

Azt kéne még. :))

Valaki tudja ezen a héten lesz vége a nyári szezonos animéknek vagy jövőhéten? Mert úgy siettetem a mostani animéket. :R

(#15511) Crystalheart válasza Nova96 (#15508) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Te voltál eddig az átfedés. :DDD

(#15512) oriic válasza Crystalheart (#15511) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én is fennt vagyok ott, de eddig néma követő voltam :)

Live-Die-Respawn

(#15513) Nova96 válasza Crystalheart (#15511) üzenetére


Nova96
őstag

Még mindig, mert épp vitázok egy felettébb értelmesérdekes emberel.
De lehet inkább rá hagyom.

orichalcos is fent van. :DDD

(#15514) Pttypang válasza oriic (#15512) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem nincs türelmem elolvasni azt a pakkot.. túlságosan fura az a fórum.. kevés post van egy oldalon, sok a hely 2 post között ... nem nekem való :)

Everybody lies.

(#15515) Nova96 válasza Pttypang (#15514) üzenetére


Nova96
őstag

Elég az utolsó 4-5 oldalt, de két fórum van. :U
Szerintem erősen fárasztóak főleg a 10-12 év között lévők akik olyanokat írnak...raid legyen és legyen már akcióóóó....
Erre jön egy szép helyesírással tudó ember és leoltja öt. És újra kezdődik.

Szerintem ne olvasd el, ha már fárasztod magad told le újra a School Days-t. ;]

Mielőtt kapnám, hogy nekem sem jó a helyesírásom...egyrészt tudom, de figyelek oda és olyan batár hibákat nem ejtek szerintem muszály és társai. Amitől még én is a falnak megyek. :U

Tirexi
Szörnyű, :P C, Guilty Crown esetleg egy ütősebb ecchi Seikon no Qwaser igaz 2. évadhoz nincs felirat. :O Esetleg Toradora/Ano Hi Mita Hana .. ez a kettő mind jó igaz nekem a Ano Hi jobban tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#15516) oriic válasza Pttypang (#15514) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen...

Live-Die-Respawn

(#15517) Tirexi válasza Nova96 (#15493) üzenetére


Tirexi
addikt

Hát szomorú tény Nova de nincsen felirat QB harmadik évadjához... csak az első két részéhez volt a harmadik évadból.
Most mi legyen mit nézzek? :(

(#15518) F34R válasza Tirexi (#15517) üzenetére


F34R
nagyúr

a beepitett felirattal mi a helyzet ? ha mar minden kotel szakad akkor megneznem ugy. egyebkent a subberekhez animeaddict befejezettkent szerepel nem ertem miert nincs meg akkor az osszes.

[ Szerkesztve ]

(#15519) Nova96 válasza F34R (#15518) üzenetére


Nova96
őstag

Szerintem dobták.....de ki tudja elég sokan nézik onnan. :U

Tirexi esetleg ha szereted a lolit, kicsit komolyabb hangulat de elég sok poén akkor KnJ.

(#15520) Tirexi válasza Nova96 (#15519) üzenetére


Tirexi
addikt

Na a loli az egy jó téma. :P

(#15521) Nova96 válasza Tirexi (#15520) üzenetére


Nova96
őstag

Van még mellette OVA/film, de egyet mondok ha bejön rövid lesz. :O

Egyéb egy fordító ember adata:
2012.02.04.: 500 Befejezett Anime
2012.03.02.: 550 Befejezett Anime
2012.03.24.: 600 Befejezett Anime
:Y Én, se toltam gyengén nyáron, de ő túl tesz mindenkin. :DDD

(#15522) Pttypang válasza Nova96 (#15515) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem fáraszt, csak nem szeretem, hogy 2 sor baromságért kell fél oldalt görgetnem lefelé, és 5 hsz után jön a másik oldal..
Jobban szeretem a szép összefüggő fórumokat. :)

Everybody lies.

(#15523) Archanon válasza Tirexi (#15520) üzenetére


Archanon
őstag

KnJ... Nova, rövidítsél még neki, kérlek. :DDD (Bár lehet, hogy tudja miről van szó, deeee nem biztos. :P ) Tehát, Kodomo no Jikan - nem tudom megvolt-e már, de ez egy olyan sorozat, amit szerintem senkinek nem érdemes kihagynia, tehát mindenképpen tégy vele egy próbát. Komoly mű, sok komolytalan poénnal. A kicsit tabu témától meg nem kell megijedni, csak 'japánok'. :DDD

#Crytec210: +1. :K

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15524) Nova96 válasza Pttypang (#15522) üzenetére


Nova96
őstag

De fárasztana hidd el. :DDD
Közbe kaptam ott két felettébb kultúrát pm-et amin én csak röhögők mert olyan értelmesek, hogy csak úgy jön belőle át a káromkodok mert nem tudok érvelni hangnem.
Nem mind1 remélem le lehet tiltani a pm-et....mert a tervezett listám csak ott van. :DDD
Erre majdnem kaptam egy banánt AA-n. Mert kötekedek.... :U :C

Jól van na KnJ-t beírja google kidobja szerintem. :) De tény így jobb... csak sietem + megszokás. :DDD

F34R
:))
Legjobb. :P

[ Szerkesztve ]

(#15525) F34R válasza Nova96 (#15519) üzenetére


F34R
nagyúr

akkor marad az igenyes muxed sub :DDD

(#15526) Tirexi válasza Nova96 (#15524) üzenetére


Tirexi
addikt

Dobj egy pm-et, hogy ki voltak azok a becstelenek akik PM-ben rape-eltek. :)
Nálam is gyakran előfordul az ilyen. :))

Na már beszerzés alatt az új loli-s anime. :D

(#15527) Nova96 válasza Tirexi (#15526) üzenetére


Nova96
őstag

Teljesen felesleges, de ment egy pm.

Sorrend az anime után [link]

(#15528) Pttypang válasza Nova96 (#15524) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem fárasztana, hidd el. ;)
Épp eleget irceztem ahhoz, hogy már csuklóból lekezeljem az ilyesmit :)
Csak mivel beszólnék kb minden 2. "hozzáértőnek", elég hamar banán sorsra jutnék, mivel ott gondolom nem nézik, hogy ki a felelős, csak azt látják, hogy sorban alázom az embereket :(

Everybody lies.

(#15529) Nova96 válasza Pttypang (#15528) üzenetére


Nova96
őstag

Akkor, nem. :) De hamar banánt találnál. :DDD Én épp, hogy megúsztam egy kisebb figyelmeztetéssel.
Pedig csak normálisan írtam.szvsz

(#15530) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fafner-Movie

Wow, a grafika mennyit fejlődött... :Y

Jó kis lezárás volt, tetszett, tetszett...

Live-Die-Respawn

(#15531) Milka 78 válasza oriic (#15530) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Felcsigáztál,le is húzom gyorsan :K

(#15532) Nova96


Nova96
őstag

Végre volt kis időm animézni és a FS/N a 11. résztől már nagyon jó, de két és fél gondom van:
-még mindig idegesítő a főszereplő....igaz már jobb egy kicsit
-Az a dolog, hogy előre kilehet számítani mi történik... én meglepetést szeretnék nem olyat amit simán én is ki tudok gondolni+ a jó grafika, de néha betolnak olyan szutykot, hogy csak nézzek.

Szerk:
Ja és még van 5 rész érdekelek mit hoznak ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#15533) Archanon válasza Nova96 (#15532) üzenetére


Archanon
őstag

Nekem annyira tetszett anno, hogy egyben lezúztam. Egyszerűen nem tudtam felállni előle... :DDD A vége meg letaglózott. Hiába, ha újranézném, akkor se adnék rá 8-nál kevesebb pontot (az én mércém szerint!), nagyon jó darab. Amúgy 9-et adtam rá első körben. :DDD Ha nem is nagy fordulatokkal teli a története, meg Shirou is csak fetreng, attól még nagyon epic cucc, én imádom. Mostanra meg már nagyon bezsongtam a Zero-ra is. O_o Itt lenne az ideje..

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15534) Nova96 válasza Archanon (#15533) üzenetére


Nova96
őstag

Nálam 9+ között játszik :DDD , de ez a kis apró hülyeségek nem lennének. :U

egyben lezúztam
Én is lezúznám szívesen, de két sport+suli mellett hol van időm animézni. :DDD

:O

Szerk
9, 9,5, 9,8
:DDD De ha csak nem lesz valami extragigamega :P befejezés akkor 9-9.5 között gondolkodok majd.

[ Szerkesztve ]

(#15535) Archanon válasza Nova96 (#15534) üzenetére


Archanon
őstag

9+ között mégis hogy? :DDD :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15536) oriic válasza Archanon (#15533) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hú jó régen néztem én is, de úgy emlékszem hogy egy hétvégén bedaráltam. Ezért is akarom elkezdeni Zero-t.

Live-Die-Respawn

(#15537) PR0JECTNR56 válasza Archanon (#15535) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

9 -->ez az a hely közötte csak nincs szöveggel kiírva<-- + :DDD ;]

(#15538) Archanon válasza PR0JECTNR56 (#15537) üzenetére


Archanon
őstag

Valahogy így gondoltam én is... :C

Kevés sorozatra adok én 9-10 pontokat, de a következő nagyobb összefoglalómban biztos szerepelni fog jó pár ilyen. :K A múltkorihoz képest ez nagyon jó, akkor csupa rosszat/nem olyan jót néztem.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15539) Nova96 válasza Archanon (#15538) üzenetére


Nova96
őstag

Jaaa...tényleg.. :B Na mind1 nem figyeltem elégé.

Nekem mostani pakkba csak olyan van. :DDD Igaz még van 5 anime belőle. De szerintem csak a Chaos Head fog kilógni.

(#15540) PR0JECTNR56 válasza Archanon (#15538) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Várjuk az összefoglalód, mostanában úgysem nagyon követtem mit lenne érdemes néznem. :))

(#15541) oriic válasza Nova96 (#15539) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én perpill kifogytam most animékből, lehet tartok pár nap szünetet. :) Kicsit talán sok volt mostanában a mecha cucc.

Live-Die-Respawn

(#15542) Archanon válasza PR0JECTNR56 (#15540) üzenetére


Archanon
őstag

8 cím van, amivel végeztem, és még 3 van kb. félúton, szóval lesz mit írnom. :D De nem hiszem, hogy annyira belemegyek az elemezgetésbe bármelyiknél is, felére már "nem is emlékszem". No meg rászánni magamat a naaagyon sok írásra, áááh... :DDD

Mit nézz... Nodame Cantabile, ha még nem volt meg. Kötelező, garantált siker. ;)

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15543) oriic válasza Archanon (#15542) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha a mit nézz szöveg nekem jött:

Néztem már régebben is ezt, zenés műfaj annyire nem begyere nekem.

Live-Die-Respawn

(#15544) Nova96 válasza oriic (#15541) üzenetére


Nova96
őstag

Talán neki mehetnél a nyári szezonból lévőknek nekem nagy része tervezett. De ha nem tetszik egyik se az már gond.

A SAO-n kívül.

Esetleg egy pár film igaz nem tudom mit láttál, de a Hoshi o Ou Kodomo, Howl no Ugoku Shiro nekem kedvenc. Lehet már láttad őket, ha igen bocsi csak nem tudom milyet keresel mit láttál és mit akarsz nézni. :DDD
De amit fentebb írtam SnQ(Seikon no Qwaser) is nagyon jó ecchi. :K Igaz én már b.r. hentai-nak nevezném.

(#15545) Archanon válasza oriic (#15543) üzenetére


Archanon
őstag

Vegyük akkor úgy, hogy neked is címeztem. :P Nem tudom mennyit láttál belőle, de oké, klasszikus. Ettől függetlenül egy nagyon jó romantikus vígjáték, azok között, amiket eddig láttam a legjobbak közé sorolnám. Szerintem tégy vele még egy próbát, mellesleg nem olyan rossz a komolyzene. :) Mi több... [link]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15546) F34R


F34R
nagyúr

Ezt erdekesnek latom , ha jol gondolom kb dragon ball z szintu az egesz :

Hokuto no Ken

(#15547) Archanon válasza F34R (#15546) üzenetére


Archanon
őstag

Őőő, annál talán valamivel "keményebb" kivitelezésben, bár nem tudok róla nyilatkozni, egyiket se láttam. Gondolom annyi a közös, hogy mindkettőben verekednek... vagy mi. Hokuto no Ken alap sorozat, nálam is a listán van... mivel már annyi anime parodizálta ki, hogy muszáj megnéznem. :D No meg kíváncsi vagyok Kenshiro miféle erők birtokában van, hogy hüvelykujjal szétrobbantja az emberek fejét, meg visítozós hyoooaaaa - haaaatttatattatatatatatatatatata - haaaaaaaaaatttatatatatattatattattata hangok kíséretében ripityára rugdos egy tankot. :C

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15548) oriic válasza Archanon (#15547) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na most néztem képeket ebből a sorozatból, hát kicsit érdekesek. :D Rerto rulz.

Live-Die-Respawn

(#15549) Crystalheart válasza oriic (#15548) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kicsit érdekes? :DDD :DDD Ultragigalol.

Kenshiro vs. Tank

(#15550) oriic válasza Crystalheart (#15549) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:O :DDD

(valamiért a Yu-yu-hakusho jutott az eszembe. Hm tényleg egy rewatch érik abból is)

wtf? ph nagyúr lettem!!444négyÖT

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.