Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78197) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Vettem a lányomnak egy Q45/A45 telefont és szeretném lementeni a rendszert. Próbáltam az MTKDroidTools 2.2.7-es verziójával illetve a többi verzióval (2.4.8 ill. 2.4.8b) is menteni, de nem sikerült, nem volt aktív a mentési rész. Alul jobbra a ROOT viszont aktív volt, de arra nem akartam rányomni, mert elvileg már rootolva van (TB is ezt jelezte) és nem tudtam, hogy mi lesz a hatása, főként, hogy mentésem sincs róla :( . Készítettem scatter fájlt is (csak a 2.2.7 engedte), viszont az SP Flashtool v3.1222 ill. a v3.1304-es verziók használatakor errort jelzett a scatter fájl beolvasásánál.
Recovery módba nem tudtam elindítani, nem indult el, csak factory módba, az viszont kínai betűkből áll. Próbáltam a TB-vel is elindítani recovery módba, azzal el is indult, de csak a kis robot jelent meg piros háromszöggel. Így feltételezem, hogy nincs recoveryje. Pedig örültem volna egy CWM-nek vagy egy TWRP-nek, hogy egyszerűen elvégezhessem a mentést. Persze buherálni nem szeretném a telefont (egyébb romok telepítésével), de azért egy (vagy több) mentés mindig jó, ha kéznél van. Örülnék ha tudnátok tanácsot adni, ami nem bonyolult :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.