Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22202) bigrock válasza Gwent1 (#22200) üzenetére


bigrock
addikt

Melyik ROM-ot próbáltad flash-elni ? Ja, és próbáld már meg az írásjeleket megfelelően használni a hsz-eidben.

(#22203) Gwent1 válasza bigrock (#22202) üzenetére


Gwent1
tag

A G2s_20130109-104044 tip. romot

Xiaomi redmi note 5 global

(#22204) imis válasza ctibor (#22192) üzenetére


imis
senior tag

10,2 mértem most (kamera 12) a kamera emelkedik ki a hátlapon. domború a hátlap így kifelyezetten vékonynak tűnik
nekem meglepően vékony, olyan érzetem volt mint amikor az s3-t vettem kézbe (jó, persze nem akarok vitatkozni samu fanokkal)

dobozán 144*73,6*9,9mm-t írnak

(#22205) tlac válasza Saccco (#22198) üzenetére


tlac
nagyúr

passz

viszont a zopo zp810-re írnak pár problémát, ami okozhatja nálad is a gondot:

the phone support WCDMA2100MHZ. this frenquency WCDMA 900MHZ can not work well, it's not stable. this is feedback from our clients

the phone support such network. 2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz 3G: WCDMA HSPDA 850/2100 MHz but 3G 850mhz can not work well, no signal

[link]

(#22206) levi.hungary válasza Merlini (#22173) üzenetére


levi.hungary
tag

Rendeltem egy ilyen tokot a THL W8-hoz, majd megírom milyen, nem hiszem, hogy hamar megjön.

(#22207) instantwater


instantwater
addikt

ZOPO ZP810

5 inch. Batááár :DD
De még pont befér a zsebembe.
Lehet elég lett volna egy 4.7 es? Mindegy, majd megszokom, hogy 2 kéz kell hozzá.

Ennyi pénzért, VASTAGON BEST BUY!!!

Jó anyagminőség. Jobb mint amit a kínaiaktól ennyi pénzért vártam.
Legelőször nem tudtam leszedni a hátlapot csak kemény feszegetések árán, olyan jól kapaszkodik.
Nem recseg, nem ropog.
Anyagminőség, összeszerelés 10/10

Android 4.1.2 vel érkezett [NINCS MAGYAR] (Nekem nem hiányzik)

!!!NOTIFICATION LED!!!
Sokan kérdezték itt a topikban, hogy melyik készülékeken van ilyen.
Ezen VAN!
Jelzi a töltést, új üzenetet, nem fogadott hívást. Mindent amit kell.

BETEKINTÉSI SZÖG: 180 FOK!!!
Szépek a színei, és NEM TORZULNAK ha nem szemből nézed. Azért ez egy kínai telefonnál nagy szó.
Pengeéles 1280x720 as HD felbontás!

Kamera 8 megapixel, de fel tudja interpolálni 12 re (parasztvakítás)
Kis fehéregyensúly és kontraszt állítgatás után egész jó képeket csinál, de azért senki ne várja egy tükörreflexes (de még egy bridge gépét se) tudását.
Pont annyira jó a kamera, mint amennyibe kerül. Arra jó, hogy néha lefotózz vele ezt-azt, de ezzel végigfotózni egy nyaralást nem biztos, hogy ajánlott, mert sok utómunka lesz a képekkel, de mondom, ez nem fényképező, hanem TEPSIFON :D
BEÉPÍTETT arcfelismerő autofókusz, és PANORÁMAKÉP funkció. (Inkább hagyjuk, mert könnyen bemozdul fogás közben. Van, de minek)
Led villanó van, tesztelni még nem teszteltem a hatótávot.
Előlapi kamera skpeon kicsit sötét, de ez lehet a skype hibája.

2 kártya kipróbálva, príma [3-4 mbps kijött a speedtestből beltéren]

GPS viszonylag hamar talál műholdat.

Amin nagyot néztem, nem tudom, hogy ez kínai vagy Android 4 feature-e, hogy be lehet állítani automatikus KI és BE kapcsolási időt. Régen azt hiszem a (symbianos) Nokiákkal lehetett ezt megcsinálni, de nem vagyok benne biztos, mindenesetre nagyon pozitív. Estére elpakolja magát a telefon, nem sugárzik, nem merül, stb, reggel ébresztés előtt pár perccel felébred, VISZONT kéri a PIN kódot, de azt ki lehet kapcsolni a kártyán.

Belső memóriából kb 1,2 GB ra lehet pakolni, ami az LG Optimus 2X 5,5 GB-ja után kicsit kicsi első ránézésre, VISZONT, ez az úgynevezett "belső SD". A programokat további 1,5 GB körüli helyre lehet tenni, szóval nem lesz helyhiány, ha mégis, belemegy microSD :)

Akkura 2000 mAh van írva, de 1 napot sztem simán kibír. Rengeteget NeedForSpeedeztem rajta :D
Szerintem megfelelő. Nem kell hajtani a 2 akkus modellekre.

Gyorsan újraindul, nem kell órákig várni, hogy betöltsön.

Amit még nem találtam meg:
-Hogy lehet külön a kártyákra beállítani a számkijelzést. Egyik kártyára kiírta amikor hívtam valakit, a másikra nem. De lehet jobban bele kell mélyednem, de ez részletkérdés.
-Boot-up zenét hol lehet kikapcsolni????
-Ezen is vannak ilyen kínai kém-appok? :D

Hogy említsek egy kis hátrányt is:
-Nem funkcionál a fény szenzor, ami a kijelző fényerejét automatikusan állítaná.
Nem tudom, hogy HW vagy SW hiba-e de remélem hogy SW mert olvastam róla a neten, de igazából nem lényeg, és ez miatt tuti nem küldöm vissza.
-Kamera üvegére vigyázni kell, mert a hátlapban nincs plusz üveg, hanem a telefon üvegét éri a külvilág.
-Nincs makró mód, de ez lehet, hogy csak szoftveres hiányosság.
-Memóriakártya cseréhez nem elég, hogy a hátlapot kell lerobbantani, de még KI IS KELL VENNI AZ AKKUT, viszont NAGYON GYORSAN ÚJRAINDUL, nem kell sokat várni rá.
- Hatalmas. Meg kell szokni 2 kézzel kezelni.

Hatalmas pirospont a MINIDEAL-nek
Küldtek szilikon tokot, de én nem emlékszem, hogy ki lett volna írva.
Küldtek EU adaptert is :)
Headsetet
PLUSZ FÓLIÁT (bár vettem már 6ot pluszba :D)
SingPosttal ideért 2 hét alatt.

KONKLÚZIÓ
~60.000 Ft-ért BEST BUY!
Magas anyagminőség, nem ropog, nem recseg, nem lötyög.
4 MAG!!!
Hatalmas, közel 180 fokos betekintési szögű pengeéles 1280x720 felbontású HD kijelző.
Ugyan nincs benne magyar nyelv, de elvileg lehet bele rakni (valaki írta itt a topikban), de jól megvagyok az angollal is.
Újra kell tanulni a telefon használatát, mert ez a méret már sokszor 2 kezet igényel. Telefon célra ennél nagyobb tényleg nem kell (ekkora se, csak hát a gigalomániám :D)
Fehérben nagyon szép.
Szerintem érdemes rákölteni azt a pár ezer Ft-ot amennyivel drágább a noname klónjainál, márcsak későbbi eladás illetve rom szerzés (googlezás) szempontjából.

2 nap használat után tetszik.

!!! AJÁNLOTT VÉTEL !!!

[ Szerkesztve ]

(#22208) vegyszer


vegyszer
addikt

Szervusztok!

Egy barátomnak áradoztam róla, hogy nekem mennyire bejött a ZTE BLADE és hogy mennyire bele sikerült szeretni a Grand X V970 variánsába, és hogy ez milyen szép és jó minőségű egy vas (a honos árak függvényében) , és mennyire jó közvetlenül kínai motyót kinaitól venni PayPal segítségével, és mennyire bánt, hogy a munkám elvesztése miatt most erre sem lesz lehetőségem egy darabig, stb, stb, stb. Mire ő rákontrázott: a Lenovo A820 neki nagyon bejött a netes infók alapján, és ugye ez már 4 magos gép, nem kettő. És a több gyakran jobb. Kérdés persze, hogy romokban milyen is a Lenovo A820? És hogy ebből mit tud profitálni. De engem eddig meggyőzött. A vaku (hianya) nekem nem érték rontó tényező, a nagyobb akkumulátor, és a 0,2"-al nagyobb kijelző ellenben jól jönnek.

Valakinél esetleg van már a Lenovo A820 készülékről testközelből élménye? Vagy úgy általában ti mit néztek ki belőle?

THX!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#22209) vegyszer


vegyszer
addikt

És még egy kérdés :
Az mennyire általános, hogy a kínai telefonon memóriáját egybe lehet formázni? Mert a ZTE V970 esetében nekem úgy tűnik, hogy igen kellemes dolog a belső SD a rendszer számára való felaldozása. Bár csak elméleti a tapasztalat, de a kérdés válasza nem triviális.

THX!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#22210) beers


beers
addikt

Ajaj.....

Jiayu G4 stock information
Hello, all members!

I just got the news that the manufacturer delayed the release of Jiayu G4 to 15th.May.
Sorry to keep you waiting!

The reasons for the delay are:
1. Software issue: 13 mega pixels camera failed debugging. The manufacturer only debugged 8 mega pixels camera so far.
2. Hardware issue: 13 mega pixels camera is out of stock.

M&N

(#22212) Dominó85 válasza beers (#22210) üzenetére


Dominó85
veterán

Most mondjam azt, hogy "Én előre megmondtam a nyári megjelenést"? :))

* Péter - 06302461862 *

(#22213) Terentius válasza beers (#22210) üzenetére


Terentius
őstag

Szerintem felesleges a Jiayuval számolni.Tipikusan az a gyártó aki csak pofázik,de semmit nem tesz le az asztalra.A Star és társai nem dumáltak,hanem megcsinálták időre amit kellett.Szerintem nem érdemes ezekre várni,mert akárcsak az Umi a Jiayu esetében is valami nevetségesen magas árral számolhatunk a többi MTK6589-el szerelt telefonnal szemben.Külső szemlélőként ami igazán megéri azok a következő típusok: Amoi N828,Hero H7500+,Star S5,Star X920,Lenovo A820,THL W8,Zopo 810

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#22215) cappa72 válasza vegyszer (#22209) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az átparticipnálás a 6577-es sorozaton biztosan megy, hogy ez mennyire működik a 6589-en az még kérdés.
Ha majd valaki megpróbálja, majd reméljük jelzi.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#22216) Mindreader


Mindreader
tag

Van ezzel a Cubot telefonnal valakinek tapasztalata? [link] Eléggé megtetszett ez is. Ez szerintem még pont az a kezelhető méret.

(#22217) Dominó85 válasza Terentius (#22213) üzenetére


Dominó85
veterán

A Star a legxarabb anyaghasználattal és minőséggel operáló márka. Nem hiába olyan alacsony az ára. Olcsó húsnak ott nagyon híg a leve. Star telefont sohasem vennék. Az meg hogy a Star már egy platform megjelenése után 1 héttel rögtön telefonnal jön ki, az max annyit jelent hogy alig tesztelték a telefont és ők akartak az elsők lenni a kínai piacon, Azt azért megnézném a kínai eladások terén hol állnak. Sejtésem szerint a béka hátsó fertálya alatt 5 km-re. A Jiayu legalább megvárja míg a konkurencia kijön az új SoC-os telefonokkal. Így látják mi az ami esetleg több gyártónál is nem úgy működik, ahogyan kellene. Az meg becsülendő, hogy addig nem jönnek ki a készülékkel (jelen esetben G4), amíg mindent jól le nem ellenőriztek. De ugyanez jellemző a Zopo, Thl márkákra is. Ezek már tényleg világszínvonalú(hoz közelítő) márkák.

Kellemes nyuszit mindenkinek a lányoknak meg sok puszit!

* Péter - 06302461862 *

(#22218) LámaZ válasza instantwater (#22207) üzenetére


LámaZ
addikt

Gratula a készülékedhez, kösz a leírást!

Írod: „Előlapi kamera skpeon kicsit sötét, de ez lehet a skype hibája.”

Nyugodj meg, nem a Skype hibája. A legtöbb (kínai?) okostelefonnak pocsék az előlapi kamerája.
Az 5” meg nem nagy, én kb. 4 hónap után teljesen megszoktam, akár nagyobbat is elviselnék, mert ezeket az eszközöket ugye netezésre és navigációra is használjuk. Az 5” mindenesetre optimális méret, én sokszor otthon is, pl. a konyhában, az okostelón olvasok el egy-két e-mailt, nem a tableten.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#22219) LámaZ válasza Dominó85 (#22217) üzenetére


LámaZ
addikt

Az én Star-omnál a kijelző szép; annyira nem rosszak ezek a telók sem, bár a GPS-sel én nem vagyok megelégedve, viszont legalább sikerült működésre bírni (második próbálkozára kb. 70 mp a TTF, a pontosság 30 m körüli). A WiFi jó.

Legyen minden jó!

(#22220) janakbacsi


janakbacsi
őstag

barátom megkért, hogy rendeljek a kislányának kínai telefont. a következők az elvárásai:

max. 150 USD
fehér szín
legyen benne magyar nyelv alapból
max. 4,5 coll-os képátló
6577 processzor

köszönöm a javaslatokat.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#22221) bigrock válasza Gwent1 (#22203) üzenetére


bigrock
addikt

Csá, egy linket küldj már, ahonnan letöltötted. Belenéznék a ROM-ba. Köszi.

(#22222) beers válasza janakbacsi (#22220) üzenetére


beers
addikt

Ezt szokták szeretni a csajok!

M&N

(#22223) janakbacsi válasza beers (#22222) üzenetére


janakbacsi
őstag

nem látok benne magyar nyelvet. a kislány még csak 12 éves, így az fontos lenne.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#22224) tutis válasza Dominó85 (#22217) üzenetére


tutis
őstag

Ezt most tapasztalatból, vagy csak úgy mondod? azért mert Star S5 a következő kinézett modellem, esetleg X920, de néztem még az Amoi N828 készüléket is..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#22225) tutis válasza janakbacsi (#22223) üzenetére


tutis
őstag

12 évesen kikötötte a processzor típusát? :)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#22227) hunaqua válasza Dominó85 (#22217) üzenetére


hunaqua
addikt

Szerintem a "recept" teljesen más.A JIAYU egy kis gyártó,kis kapacitással.A G3 meg egy sikeres cucc volt,ezért nagyon lassan állították meg a gépsort,hogy váltsanak a G4-re.A fagyi viszont most "visszanyal",mert most minden konkurens márkájuk letarolja a piacot.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#22228) konigjanos válasza tutis (#22224) üzenetére


konigjanos
senior tag

Nekem is a star 5 a favorit,. engem is érdekel, tényleg gáz-e az összerakás...van fehérben amúgy?

(#22229) Peaceliker válasza tutis (#22224) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekem egy Star s7589 em van.
Az anyaghasználat szerintem jó, a huawei g300 amnál sokkal jobb, nem recseg, tekergetésre sem, hátlapot alig bírom letépni annyira rajta van (az fényes, de mintás, szerintem pofás).
Persze van gyengesége:
A leggyengébb az egészben a hátlap amúgy, nekem egy helyen nem passzol 100%osan, szemmel nem látszik, de ha merőlegesen megkopogtatom, akkor hallani, hogy koppan ahogy a telóhoz ér (nemtom érthető-e). De ezt meg lehet oldani úgy, hogy kiékelem belülről vmivel, meg ha lesz szilikon tok, akkor nem lesz gáz... és lehet, hogy csak én szívtam be ezzel, mert rosszul lett fröccsöntve a hátlapom :) Meg azért a 16*8 cm es hátlap bazi nagy, kisebb méretben nem lenne ilyen baja...

Még mindig várom a segítéget, hogy ha rootolni szeretném a telót merre induljak el, fogalmam sincs, mihez kéne nyúlnom először! :( Köszi!

"Oh my Goa'uld!"

(#22230) Xabi78 válasza Dominó85 (#22217) üzenetére


Xabi78
aktív tag

" Az meg becsülendő, hogy addig nem jönnek ki a készülékkel (jelen esetben G4), amíg mindent jól le nem ellenőriztek."

Nyilván ezért volt a G3 első szériájának kijelzőgondja... Meg a G2-nek is voltak típushibái, ha jól emlékszem.

Nem, a háttérben itt a kis gyártókapacitás és a 13MPx kamerék korlátozott száma áll, így a többiek belepakolták a telefonokba a hegyekben álló 8MPx kamerákat, és piacra dobták, a Jiayu meg egy helyben toporog, ahelyett, hogy kihozná a G4 "standard" verziót 8MPx kamerával.
És nem megvárja, amíg a többiek kijönnek, hanem elcseszi. Az az üzleti modell, hogy "majd én megvárom, amíg a többeik kijönnek a csúcstechnikával, majd amikor már mindenki lefölözte a piacot, én is kiadok egy hasonló modellt csak drágábban", halálra van ítélve.
Amit te leírsz, az még marketingdumának is rossz.
Azt meg ne gondold, hogy a Jiayu jól állna a kínai eladások terén, mert hiába jó a telefonjuk, ha nem tudnak mennyiséget gyártani, ráadásul a modellválaszték is elég halovány.

Cave canem!

(#22231) Dominó85 válasza tutis (#22224) üzenetére


Dominó85
veterán

tutis és Peaceliker
Úgy mondom, hogy 2008 óta nagyon sok (akkor még Crew Agency-s) kollegám rendelt vagy 10 féle Star telefont és hát a ZTE Blade-m minőségét hozzák kb, ami nem éppen rózsás. És itt az anyaghasználatra gondolok. A kijelzőjük se volt valami jó, talán az utóbbi időben ezen a téren sokat fejlődtek, de továbbra sem javaslom őket. Túl olcsóak és rendre elsők között vannak a piacon...

hunaqua
Javaslom keress rá a Jiayu gyárában készült fényképekre, anno linkeltem is ebben vagy a dual sim topikban. Hát nem éppen kispályások. A konkurens márkák kb ugyanannyi jó készüléket tudnak felmutatni, mint a Jiayu. Az tény, hogy a Zopo és a Thl még messze van ettől a gyártótól, bár a Zopo is olyan mint a Sony. Többnyire a nevéből él. :K

* Péter - 06302461862 *

(#22232) Gyuszkoo


Gyuszkoo
tag

Pandawill.com
Sorry to inform your guys that the release of JIAYU G4 has been postphoned to May 15th. Policies about returning and changing the product, please check the link below. Sincerely sorry for the incnvenience.
:)

(#22233) sasa311 válasza Xabi78 (#22230) üzenetére


sasa311
veterán

+1
A jiayunál a menedzsmentet a Holdig kéne rugdalni, olyan hülyék.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#22234) Dominó85 válasza sasa311 (#22233) üzenetére


Dominó85
veterán

Xabi78
Aztán meg ha olcsó lesz, akkor mindenki örül majd. De engem különösebben nem izgat a G4 csúszása, mert tökéletesen meg vagyok elégedve a G3-mal is. Nem vagyok benchhuszár, nálam az ár/érték arány mutató a fontos, illetve a hosszú üzemidő és jó anyaghasználat. A neves gyártók telói már rég 20k pont felett mászkálnak, ami hidegen hagyja a kínai gyártókat. Az MT6589 is úgy lett belőve, hogy olcsón a 2 illetve 4 magos telók teljesítménye közé essen kedvező árfekvéssel. Azt meg tudjuk, hogy fogyasztásban jobbak (értsd kevesebbet zabálnak) és a leghűvösebbek a piacon (lásd Gizchina teszt). Ha valakit zavar a G4 csúszása, vegyen más kínai telót azt csókolom, de ne rinyáljon itt, amikor egyértelmű volt, hogy csak nyáron jönnek ki a G4-vel.

sasa311
Ebben van igazság, mint ahogyan Xabi78 írásában is. De szerintem a lényeg, hogy a végén egy valamennyi szempontból korrekt készülék kerüljön a kezünk közé és korrekt áron (azaz minél olcsóbban ;] ).

Az hogy kell-e majd nekem a G4? Ha nem lesz notification led és erősebb led villanó a kamera mellé bepakolva, akkor nem fog érdekelni. Na meg az előbb említett beárazáson is sok fog múlni... Májusban megjelenik, júniusra lesz elegendő teszt, Augusztus elejére meg talán egy olcsó készülék is. :DDD Egyelőre nem látom záros időn belül lecserélésre ítélve a G3-am. :N

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#22235) Sanyesz. válasza sasa311 (#22233) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Azon NEKÜNK innen Magyarországról kár agyalogni, hogy melyik kínai gyártó mikor dobja piacra egy-egy modelljét és miért éppen akkor. Ebbe sem beleszólásunk, sem bele látásunk nincs. Én is kíváncsian vártam történetesen a Jiayu G4 tényleges megjelenését, de nem dőlök a kardomba, ha ez csak májusban lesz (vagy amikor). :N
A ködösítésben igen nagy szerepük van a webshopoknak. A Pandawill emlékeim szerint már január közepén elkezdte "pre-sale" árulni, akkor még február végi szállítással. :Y Ez a "rendeld meg, fizesd ki, aztán majd küldjük egyszer" szindróma. A Vaterán is lehetett "kapni" egy-két jól értesült eladónál. :W
Legyen ez ebben az esetben a Jiayu cég baja, ha hagyja, hogy a négymagos telefonra várók türelmüket vesztve más modelleket rendeljenek be. Ettől még magát a Jiayu márkát én jónak tartom. :R

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#22237) lexter00


lexter00
őstag

Na ezt is megéltük,Jiayu vérfanok is vannak már :DDD
Az meg hogy a Zopo csak a nevből élne az erős túlzás.

[ Szerkesztve ]

(#22239) Maximum1 válasza Saccco (#21992) üzenetére


Maximum1
őstag

Kirakhatnák már.

(#22237) lexter00 megint jiayu nap van, lehet az alkohol teszi........ :D

[ Szerkesztve ]

(#22241) janakbacsi


janakbacsi
őstag

tmallbox-on megadott árhoz hozzá kell még számolni valamit (szállítás vagy paypal költség)?
ha igen kb. mennyivel lesz magasabb a teljes összeg?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#22243) imis válasza lexter00 (#22237) üzenetére


imis
senior tag

felesleges találgatni, hogy miért késik a g4, magasztalni, hogy csúcsot akarnak alkotni. lehet hogy sokkal egyszerűbb oka van a dolognak, pl akkora a selejt arány :W , hogy nem merik piacra dobni. Elnézve a "gyártó sort" nem lehet túl bonyolult átállni ;-) szóval nem kell misztifikálni a dolgot.

Aki pedig vett más 4 magost, az pedig dőljön hátra és használja megelégedéssel. Én is a thl-t :DD , és nem tervezem később sem, hogy szalonnát szeltelek rajta (arra előbb-utóbb ott lesz majd a g4).

(#22244) imis válasza imis (#22243) üzenetére


imis
senior tag

Thl W8 Osmanddal jól műxik a gps:

[ Szerkesztve ]

(#22245) Maximum1 válasza #40993792 (#22240) üzenetére


Maximum1
őstag

A "kirakhatnák már" az ideszólt.

(#22241) janakbacsi 3$ a csomagolás + 4% paypal díj, 146$-os telcsinél ez 9$

(#22247) tutis


tutis
őstag

A Hero H7500+ hoz van magyar nyelvű rom? belépett az esélyesek közé.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#22248) Gyuszkoo válasza janakbacsi (#22241) üzenetére


Gyuszkoo
tag

3 $ "free shipping" és 4% paypal fee!

(#22249) imis válasza imis (#22244) üzenetére


imis
senior tag

Thl w8 kamera saját programmal auto beállítással, eredetik is linkelve (és egy xperia ray-jel is)
megj: a thl-nek nem erőssége a kamera, erősen torzít:

12Mp:

8Mp

xperia ray 8Mp:

[ Szerkesztve ]

(#22250) csibe1 válasza imis (#22249) üzenetére


csibe1
addikt

Tényleg nem,pedig valaki azt emlegette; hogy a THL telóknak jobb a kamerája a kínai átlagnál.
Képek alapján viszont nem úgy tűnik.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.