Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) vottesz


vottesz
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég írtam már van egy jiayu g3 aminek tönkrement a kijelzője! Felvettem a kapcsolatot az eladóval és már írt is, hogy küldjem vissza küldenek helyette másikat! :-)

Ennek örülök! Visszaküldöm a telót, tegyük fel ők meg nem, vagy elakad azaz probléma merül fel, amit így már nehéz intézni!! Neagyisten kapok egy rossz telefont stb.
Kérdésem hozzátok a következő: Pay Pal-on ilyenkor érdemes dispoute -t indítani?(pár nap és kifutok a 45 napból)

Köszönöm előre is a jó tanácsokat!

(#22252) sasa311 válasza vottesz (#22251) üzenetére


sasa311
veterán

Szerintem érdemes - már csak a későbbi problémák elkerülése végett is. De csak dispute-ot. És nem lezárni amíg nem oldódik meg a gond.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#22253) apeelme válasza imis (#22244) üzenetére


apeelme
addikt

Nicsak egy fehérvári... :DDD ;)

(#22254) beers válasza csibe1 (#22250) üzenetére


beers
addikt

A thl w3+-ról volt szó!
Gondolom egyébként, hogy nem az összes thl kap egyforma kamerát......

M&N

(#22255) rolko válasza Peaceliker (#22125) üzenetére


rolko
őstag

Nah látom megérkezett a teló :D
Dual Simmel esetleg próbáltad? Megy egy egyszerre a kettő?
Pár képet tennél fel? :B

(#22256) Simon02


Simon02
tag

Már sokszor le lett írva, hogy a Jiayu egy kis cég, aki exkluzív, prémium termékeket akar piacra dobni. Kevés darabot akarnak eladni, még a piaci igények ellenére is (hogy ez miért jó nekik...) Nyilván ebbe nem fér bele egy kompromisszumos telefon, akár szoftveres hiba, akár 13->8MPx-es kamera! Mondjuk ez mindenképp szimpatikusabb, mint ha a felhasználókra vagy későbbi romokra bíznák a javítást! Aki pedig a G3 megjelenése után komolyan vette a márciusi szállítást, meg is érdemli... Nem mellesleg a THL W8-on kívül nem is találtam érdekes 4 magos telefont - de a 2000-es aksi nekem visszalépés lenne, és vmi gorilla glass is jó volna. Zopo 810 nálam a 3G probléma miatt kiesett, noname-t meg nem vennék!
Star telefonokról én már rengeteg negatívat olvastam, így nálam kikerült a megbízható gyártók közül. Az se véletlen, hogy nem került a megbízható gyártók közé az 1. hsz-be. Ez nem jelenti azt hogy minden termékük sz@r, csak túl sok a hiba.
Azért akik Jiayu fanoznak, megkérdezném, hogy mi is a bajuk a márkával, remélhetőleg lesz olyan is, aki fogott már a kezébe ilyen telót...
Nem vagyok semelyik márkának a híve, ügynöke (bár a G4 az első számú jelöltem), de elég "vicces" megnyilvánulások vannak!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

(#22257) Simon02 válasza vottesz (#22251) üzenetére


Simon02
tag

Én is mindenképpen azt javaslom, hogy a 45 nap lejárta előtt indíts dispute-ot és addig ne zárd le, amíg a tutira hibátlan cseremodellt meg nem kapod! Ez a tuti, és ettől ne tántorítson el, hogy biztos meg akar majd győzni ennek ellenkezőjéről a webshop.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

(#22258) BaginZe válasza imis (#22244) üzenetére


BaginZe
tag

Szia ! Honnan rendelted, mennyi idő alatt ért Szfehérvárra? Köszi :R

(#22259) vottesz válasza Simon02 (#22257) üzenetére


vottesz
csendes tag

Köszönöm a gyors válaszokat!

Megfogadom a jó tanácsokat!

(#22260) imis válasza BaginZe (#22258) üzenetére


imis
senior tag

Minideal, 18-án rendelt 29-én megérkezett.

(#22261) GIJoe


GIJoe
addikt

Most olvasom a Lenovo is felbuzdult a tablet telefon piac eredményein és sk chipeket fog gyártani, gyerek mi lesz még itt :P

(#22262) hunaqua válasza GIJoe (#22261) üzenetére


hunaqua
addikt

A Lenovo nagy cég,most mindenféle cuccot rak bele.Talán várható is volt ez a lépés. :)

P770 MTK6577T
A820 MTK 6589
K860 Samsung
K900 Intel

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#22263) Peaceliker válasza rolko (#22255) üzenetére


Peaceliker
őstag

Igen, szombat reggel óta van nálam.
22125 hsz-emet elolvashatod, ott leírtam mi tetszik rajta, mi nem :)
Dual sim et nem próbáltam én, csak 1 simmel fogom nyúzni...
Aksi lehet csak cimke szerint akkora, de még annyit nem nyúztam, hogy üzemidőről beszámoljak (és tapasztalatom szerint első 2-3 töltés után még változik).
Képet a telóról szeretnél vagy a telóval készített képet? :D
Amúgy fényképezésénél a HDR opció mi?

"Oh my Goa'uld!"

(#22264) #92239104


#92239104
törölt tag

[link]
Srácok erről mi a véleményetek,volt van esetleg valakinek?

(#22265) robit1973


robit1973
aktív tag

Amoi N828 Antelife-on kuponnal 184$! Kuponkód: likeus

(#22266) rolko válasza Peaceliker (#22263) üzenetére


rolko
őstag

Nem, maga a telóról :D

(#22267) lexter00 válasza GIJoe (#22261) üzenetére


lexter00
őstag

A Lenovo tavaly 2665%-al több telefont adott el kínában mint egy évvel előtte.

(#22268) Peaceliker válasza rolko (#22266) üzenetére


Peaceliker
őstag

Bocsi, de csak ilyen gagyi minőségben sikerült :)

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#22269) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Na szereztem flashtoolst meg cwm et meg rom ot. Annyit mondjon el vki, hogy a cwmet hogy teszem fel rá (mert ahogy néztem a cwm ből megy fel a ROM).
Egy link vmi leéíráshoz jól jönne vagy olyan tutorial videó, amit érdemes használni...
Köszi!

"Oh my Goa'uld!"

(#22270) instantwater válasza Simon02 (#22256) üzenetére


instantwater
addikt

ZP810 ben milyen 3G probléma van???

ETOTALK megbízható webshop? Rendelt már valaki onnan mostanában?

[ Szerkesztve ]

(#22271) fateless


fateless
veterán

A Jiayu szerintem már a legelején tudta, hogy február közepére nem lesznek készen a telefonnal. Má ha azt mondják, hogy február közepén meglesz, akkor az emberek várják. Aztán jön a csószás február végére, majd március közepére, de az emberek várnak, hiszen még csak egy-két kósza készülék van ígérve csak. Aztán megjelenik pár telefon 6589-es procival, de sokan várnak, mivel a magasabb specifikációk még mindig vonzóbbak és hát úgyis csak néhány nappal kell többet várni. Aztán jött április közepe. Egypár ember már megrendel más modellt, de sokan azt mondják, ha eddig vártunk, már megéri várni kicsit. Végül talán megjelenik a készülék május közepén, és akik vártak, remélhetőleg még mindig várnak.
De ha a gyár az elején azzal kezdni, hogy május közepére lesz telefon, akkor legtöbben már február végén, márciusban megveszik a korábban kijövő modelleket, így nincs elég ember, aki megvárja a G4-et. Okos taktika ez - egy alkalommal, a G3 esetén, de már ott is túllépték az ingerküszöböt. Ezzel a modellel már nem kellett volna megint eljátszani. Szerintem a Noe NO03 előbb kint lesz, ahogy a 02 is előbb kint volt, mint a G3 (csak nem övezte ilyen felhajtás)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22272) mrkatona válasza Peaceliker (#22268) üzenetére


mrkatona
tag

Ez milyen telefon? Szép darab.

(#22273) Peaceliker válasza mrkatona (#22272) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ez egy STAR s7589 (az n9589 ugyan ez csak IPS el és ceruza nélkül).

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#22274) Apaf3j


Apaf3j
tag

Sziasztok! Ez a kérdés talán csak félig ontopic, de azt hiszem, a leginkább itt van a helye. SZóval: az itthon (nem csak szolgáltatóknál) beszerezhető dual SIM-es telók közül melyik felelne meg a legjobban a következő elvárásoknak:

4" körüli kijelző (esetleg 5, annál nagyobb semmiképpen)
Android 4 vagy magasabb van ill. lesz rá
Elfogadható multitasking
Jól (akadás nélkül) mennek rajta az olyan játékok (idézem a lányomat: "mint az a futómajmos") azaz Temple Run :)

(Azok a készülékek is szóba jöhetnek, amelyek utólag duálosíthatók, de én eddig csak a Galaxy S3-ról olvastam ilyet, az meg túl drága.)

Köszönöm a figyelmet.

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#22275) codywan


codywan
tag

megrendeltem én is a végre a telót, végül a (g3 vs w3+) thl w3+ ra esett a választás, ezt tűnt minőségileg jobb választásnak 4,5 " méretig, remélem nem fogok benne csalódni.

kicsit vastagnak találom de a g3 is kb. ennyi szerintem nem lesz zavaró.

Rádió: Sokol 308, TV: Diamant 251

(#22276) Švejk válasza Apaf3j (#22274) üzenetére


Švejk
őstag

A legjobb ebben a kategóriában az Alcatel OT-997D, sajnos itthonról beszerezhetők közül ez a legerősebb, persze így is remek vétel, meg bivalyerős, még egykártyásban is az lenne. :)

(#22278) bigrock válasza Peaceliker (#22269) üzenetére


bigrock
addikt

Én hosszas tájékozódás után a MobileUncleTools-szal tettem fel. Simán felment, öröm, bódottsá. (Jiayu G2S)

(#22279) Apaf3j válasza Švejk (#22276) üzenetére


Apaf3j
tag

Köszönöm, nézegetem!

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#22280) Peaceliker válasza bigrock (#22278) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ehhez nem az kéne, hogy már rootlva legyen a telóm?? Mert a célom épp az.

"Oh my Goa'uld!"

(#22281) fila válasza instantwater (#22207) üzenetére


fila
senior tag

Szia!

Megmérnéd, pontosan mekkora a teló?

Előre is köszi.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#22282) Xabi78 válasza Apaf3j (#22274) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Apaf3j: vagy a prestigio 4500 és 5000 DUO is hasonló pályán játszik, mindkettő beszerezhető 2 év garival, magyar nyelvvel.

X.

Cave canem!

(#22283) Peaceliker válasza Peaceliker (#22280) üzenetére


Peaceliker
őstag

Na megnéztem mi a téma a flashtool al, de már a driver telepítésre (kikapcsolt telóval) is azt írja a w7, hogy fent van a driver, de nem fog menni, mert vmi gáz van :S így el sem merem indítani a flashtool al a recovery felrakását...

"Oh my Goa'uld!"

(#22284) instantwater válasza fila (#22281) üzenetére


instantwater
addikt

ZOPO ZP810 MÉRETEK (Mérés alapján)

Hozzáadott szilikon tokkal együtt:
76 x 146 mm. (vastagság kb 13-14 mm)

Tok nélkül
72 x 142 mm (vastagság kb 10-11mm)

(#22285) fila válasza instantwater (#22284) üzenetére


fila
senior tag

Köszi.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#22286) beers válasza Peaceliker (#22283) üzenetére


beers
addikt

Ha biztos, hogy hozzávaló a recovery, akkor nyugodtan indítsd!
Nekem gyanús, hogy nincs fent minden szükséges driver!

M&N

(#22287) Gwent1


Gwent1
tag

Szép Estét
A skype nem jelentkezik be nálam telefonról csak gépről. Érdeklődnék nálam a hiba vagy másnak sem sikerül bejelentkezni? Köszönöm

Xiaomi redmi note 5 global

(#22288) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok!

Mi is a baj a Zopo 810 3G-vel?

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#22289) csibe1 válasza beers (#22254) üzenetére


csibe1
addikt

Köszönöm. :R
Akkor én értettem félre,és általánosítottam az összes THL telefonra az átlagnál jobb kamerát. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#22290) LámaZ válasza Gwent1 (#22287) üzenetére


LámaZ
addikt

Nálad a hiba, lehet elfelejtetted a jelszót. Egyszerre több eszközön is be tudsz jelentkezni a Skype-ba, de nyitni kell neki udp portot.

Legyen minden jó!

(#22291) gabor# válasza Killerlaca (#22288) üzenetére


gabor#
tag

Zopo 810 - UMTS 900mhz nem akar menni... az a gond

(#22292) instantwater válasza gabor# (#22291) üzenetére


instantwater
addikt

Van külön frekvencia szerinti lefedettségi térképe a szolgáltatóknak?
Tatabányán lakásban speedtesttel tmobile kártyával 3-4 megabitet hozott. Szerintem az elég.

(#22293) mrkatona


mrkatona
tag

Thl w8 az antelife-on csak 209$ 3 napig. Best buy.

[ Szerkesztve ]

(#22294) bupemko válasza mrkatona (#22293) üzenetére


bupemko
senior tag

200-250$ környékén esélytelen 4-magos, gorilla glass (vagy hasonló) kijelzős mobilt találni?
Nekem is tetszik a thl w8, egy nagy bajom, hogy féltem a nagy kijelzőt megfelelő védelem nélkül (sajnos már láttam 5+ colos chinaphone-t esés után...).

(#22295) Terentius válasza bupemko (#22294) üzenetére


Terentius
őstag

Vigyázni kell rá.

Poco F5 12/256 Gb

(#22296) mrkatona válasza bupemko (#22294) üzenetére


mrkatona
tag

Eséstől a gorilla glass sem véd.
4 magos gorilla glass: UMI X1S

[ Szerkesztve ]

(#22297) Peaceliker válasza bupemko (#22294) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ha dobálni akarod, akkor a gorilla glass még veszélyesebb szerintem, mert az törik, míg a plexi (vagy műanyag ) kevésbé. Viszont utóbbi jobban karcolódik …

"Oh my Goa'uld!"

(#22298) robit1973 válasza mrkatona (#22293) üzenetére


robit1973
aktív tag

Kuponnal -6$. Kuponkód: likeus

(#22299) dReFiX


dReFiX
senior tag

Valaki gariztatott már a TMALLBOXnál ? Sajnos egy telót vissza kellene küldenem több okból is. :(

(#22300) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Sajnos nem ment fel flashtool al a recovery, hibát írt (8300 asszem). Akkor vmi driver gond van...
nemtom egyáltalán w7 64 biten megy-e ez a móka...majd az lesz, hogy újrahúzom a gépet, már úgyis tele van szennyelve... és ha úgysem megy, akkor virtual pc vel egy xp alatt megnézem...

"Oh my Goa'uld!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.