Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) z0d1AK válasza GJ70 (#1700) üzenetére


z0d1AK
veterán

Tényleg nem tűnik rossznak.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1702) GJ70 válasza z0d1AK (#1701) üzenetére


GJ70
tag

Hát igen , valóban nem egy Samsung Tab vagy egy Apple iPad .

Az ára is ezt mutatja, de azt kell mondjam, hogy tapicskolom jobbról-balról és még mindig jobban üti a mércét ,mint ami - kinai - eddig megfordult nálam .

Érdekes, hogy annyira nem nyomulnak az ukrán tesók, nincs annyi média marketing , mint a Kindle vagy a Nook esetében..... :K .

Még megtapasztalom hogy mit teljesít videó filmek terén :U .

(#1703) Meglivorn válasza GJ70 (#1702) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

No. Erre én is kiváncsi lennék, felbontás, ilyesmi infó nincs? (Bár gondolom, a szokásos 800×480 lesz 7"on.)

Még mindig az Archos 70-101-gyel szemezek, még az engatget múltkori reviewja se tudott eltántorítani :)
[link]

(#1704) maláj válasza Meglivorn (#1703) üzenetére


maláj
őstag

erre tessék ;]

(#1705) Balinov válasza maláj (#1704) üzenetére


Balinov
félisten

esetleg valami jo reszletes androidos sysinfo toolt nem futtatnal es tenned fel az eredmenyeket ide?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1706) maláj válasza Balinov (#1705) üzenetére


maláj
őstag

ööö
miért pont én :F
én még nem vettem táblát ;]

(#1707) Balinov válasza maláj (#1706) üzenetére


Balinov
félisten

ize, bocsi, hasonlo avatar megkevert.

termesztesen a kerdest GJ70 forumtasunkhoz inteztem :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1708) ans válasza david->off (#1691) üzenetére


ans
aktív tag

Én rátettem a marketet ez alapján a topik alapján:
[link]

Mintha nem a legújabb verzió lenne, de működik.

Update:
A market újraindítása után egy kis gondolkodás, és már ugyanolyan a kinézete mint egy SE Xperia mini pro-n.

PocketBook IQ-ról:
Én is nagyon gondolkoztam rajta, ismerősöm vett is egyet. Volt vele egy Wifi probléma - azt hiszem ékezetes WiFi SSID miatt - és ezzel kapcsolatban a helyi képviselet hozzáállása példás volt, azonnal reagáltak.
(Én aztán maradtam végül az Archos 70-nél.)

[ Szerkesztve ]

(#1709) david->off válasza ans (#1708) üzenetére


david->off
tag

ejjj...ezzel osszefutottam en is ma, fel is telepitettem. de nem csinalt semmit. 2 valsztasi lehetoseget ajanlott fel a kepernyon: get vagy install google application, illetve delete google applicatin, nem emlekszem mi volt pontosan de ez a lenyege. ha az elobbire kattintottam kiirta hogy erre a keszulekre nem tud telepiteni. letoroltem hat az egeszet. ujre kellett volna bootolni a rendszert? te frissitetted mar froyo 2.2-re? mert nem hiszem hogy osszefuggesben lenne, de azota nincs appslib. nah meg applanet is marha lassu, sot inkabb nem mukodik azt kell hogy mondjam.

HARIBO macht Kinder froh und Erwachsene ebenso... ;)

(#1710) ans válasza david->off (#1709) üzenetére


ans
aktív tag

Nekem Froyo van már rajta. (Elég gyorsan rátettem, ma hozta meg a postás. Az update telepítése közben egy kicsit megijedtem, mert vagy negyed óráig nem történt semmi, aztán reseteltem, és működött - hála istennek.)

Három lehetőséget ajánl fel:

install core and apps.zip
install only core apps
remove all files

Én a középsőre kattintottam, aztán talán volt egy reboot, és működött a market.

szerk:
A hivatkozott topik első hozzászólásában van a letöltő link. (**************_v5-final.apk)

szerk:
A market verziója 2.2.7

[ Szerkesztve ]

(#1711) z0d1AK válasza Meglivorn (#1703) üzenetére


z0d1AK
veterán

Inkabb csak az Archos 70-es tipust ajanlanam. A 101-es modell nem lett valami jo, foleg a kijelzovel van gond.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1712) lumpen_stex válasza maláj (#1704) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

nem néz ki rossznak, de az aksi 16000mAh az 16Ah kicsit hihetetlennek tünik számomra, amikor a 4Ah-s is embertelen méret.... a 2.1-el szerintem nem szabad megvenni.

(#1713) lumpen_stex válasza ans (#1710) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

azért nem, mert ha mlo.bin-es sd van a cuccban, és sw reboot-ot csinál, akkor service módba megy és elkezd flesselni. én már megszívtam egyszer, h reboot-oltam és a jól beállított rendszer ujraflesseltem, mivel olyan sd volt benne...

ezt kerülik el azzal, hogy amikor kész a flash csak kikapcsol.

(#1714) Peat;) válasza GJ70 (#1702) üzenetére


Peat;)
veterán

Egy android system info átnézéssel majd utána egy quadrant teszttel 5 perc alatt átlátod mit is tud a készülék. Ilyen 800mhz-es processzor nekem az omnia2-ből rémlik, a kínai chipektől jobb azért, de nem egy cotex a8, tisztes középút.

[ Szerkesztve ]

(#1715) GJ70 válasza Peat;) (#1714) üzenetére


GJ70
tag

Mihelyst időm engedi, megcsinálom ezt a tesztet - bár még ilyen készüléken soha nem csináltam, lehet kell majd egy kis iránymutatás ...

lumpen stex : igazad van, az ooldalon feltüntetett adatok egy kicsit hiányosak és pontatlanok : ami van az az 1600 mAh aksi, a felbontás az 800x480, a kijelző a rezisztív ( de a jobb fajtából ), az USB nem 1.1 (12 mb/s) hanem 2.0 (480 mb/s), stb..stb.... :DD .

Viszont amire igéret van az az, hogy lesz rá 2.2 frissítés honosítással, azaz magyarul !

És persze , hogy mit szabad és mit nem szabad megvenni, az egyéni szoc.problem - amit a házibankár enged ...

(#1716) Peat;) válasza GJ70 (#1715) üzenetére


Peat;)
veterán

Mindkettő ingyenes kisméretű progi, nem kell semmit buherálni! Max ha nem érhetőek el a gyártó marketjéről akkor lehet külön letölteni őket. Ha a másikat nem is, az android system infot alapból is érdemes felraknod, mert jobb és részletesebb mint a gyári feladatkezelő, látod mennyi a szabad memória, mi mennyit eszik stb.

(#1717) Meglivorn válasza z0d1AK (#1711) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Köszi a figyelmeztetést. Azzal is szemezek, de őszintén szólva kicsit félek a kijelző felbontásától. Nem annyira a pixelsűrűség miatt (bár lehetne jobb :D ) hanem a telefonomnak (SGS) ugyanekkora, és ha fektetve használom, már igen szegényesen keskeny a képernyő hasznos területe. Márpedig nem tartom valószinűnek, hogy átszabták a kezelőszerveket, hogy arányaiban kisebbek legyenek a kezelőszervek (ami egy 3,5-4"os kijelzőn 1 centis gomb az ezen is egy centis legyen, ne 1,5-2).
Plusz, ha már tablet, szeretnék A4es PDFeket is nézegetni rajta, meg olvasáskor 2oldalas nézet, ilyesmi. Erre pedig a 7" kicsi (volt nálam Sony Daily Edition (8"os e-reader, azon se nagyon volt sikeres az A4).

(#1718) GJ70 válasza Peat;) (#1716) üzenetére


GJ70
tag

Rendben , kösz az infót.

Megnézem és írok, hogy mi van .

(#1719) harry


harry
veterán

Ha jól látom, készült új ZT-180,
Webcamera, Memory DDR 512MB, Hard disk 4GB, HDMI kimenet, Android 2.2, support Flash 10.1 [link]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1720) z0d1AK válasza harry (#1719) üzenetére


z0d1AK
veterán

Fejlődnek. De ami nálam megadta az alaphangot, hogy ne fektessek sok figyelmet rá, az a következők:
- Processor Main Frequency: dual core 1GMhz
- Weight: 1.5KG

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1721) lumpen_stex válasza Meglivorn (#1717) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

hát ha nem elég a 7" akkor nyomtasd ki... :U

(#1722) lumpen_stex válasza harry (#1719) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

ez a zt-180 milyen proci?

(#1723) z0d1AK válasza Meglivorn (#1717) üzenetére


z0d1AK
veterán

Értem én, hogy a méret a lényeg. :DDD
nDevil Balázs barátom nyüzstölte a gépet, azt mondta, hogy a 70 amennyire jó, a 101-es annyira sz.r. A betekintési szög nem túl jó, illetve az érintés sem a legjobb. :(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1724) mr.geeZ válasza GJ70 (#1700) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Gratulálok, tényleg jó vételnek tűnik! Lenne egy-két kérdésem:
Az akksiidőt folyamatos nyüstöléssel érted el (értsd, folyamatosan ment a kijelző, és tapogattad)? Csak az 1600 mAh-hoz képest azért brutálisan soknak tűnik ez az üzemidő egy ekkora kijelzőnél.
A kijelzőről azt írják, hogy "The PocketBook IQ has a 7" TFT LCD screen with a resolution of 800 x 600, which is quite different than the 7" screens that are 800 x 480". Lehet, hogy mégis 800x600?
A tok, amit vettél, átalakítható kitámasztónak / van benne kitámasztóláb? Ha nem, tud valaki ilyet valahol? Esetleg fólia volt rajta / tervezel (az enyémről nemsokat bírt a gyári sajnos)? A többiektől is kérdem, hogy mennyire lehet ekkora méretben fóliát kapni, fel tudják-e jól rakni, stb.

Más: Valaki felrakott már ScummVM-et? Szeretném kipróbálni a régi DOS-os point & click adventure-öket, majd írok, hogy sikerült (youtubeon valaki az IQ-val demózza).

[ Szerkesztve ]

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#1725) GJ70 válasza mr.geeZ (#1724) üzenetére


GJ70
tag

Helló !

Az aksi időt egy nappalos szolgálat alatt tapasztaltam úgy ,hogy 5-10 perces kihagyásokkal tapicskoltam, olvastam szines magazinokat , néha felmentem a netre, de persze mindezt 25-50 % fényerő mellett ( az olvasáshoz elég volt a 25 is ).
Így reggel 8-tól olyan du 16-17-ig ment egyfolytában, majd 18 óra körül tettem töltőre.

A kijelzőre itt : PocketBook IQ701 találtam egy linket, ez talán valóban pontosabb mint a "gyári" adatok.

A tokot egész véletlenül láttam meg a vaterán egy tablet hirdetése kapcsán, az E-phone forgalmazza , itt a link és a kép róla : 7" tablet tok .
Van egy kihajtható támasztéka, elég stabilan tartja, nekem tökéletesen megfelel.
Sokat kerestem hasonlót,de itthon csak őket találtam, és ennek nagyon örültem, ráadásul roppant korrektek !

Fólia gyárilag nincs rajta, kérdeztem a forgalmazót lehet-e tőlük rendelni hozzá, de még nem válaszoltak _ ünnepek,stb...
De mindenképp érdemes lemérni az kijelző méretet, mert én is berendeltem 7" fóliát a gigateltől, de ez "más" 7" amit küldtek az hosszabb és keskenyebb mint az IQ-é !!!
Egyébként a kijelző és úgy az egész gép összeszerelése példás és ez nem vicc, amit korábban kezemben fogtam kinai cuccokat, hát azok csak jelenthetnek ennek !!!

Kb. ennyi .

Üdv.

(#1726) mr.geeZ válasza GJ70 (#1725) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Köszi, így már világos az üzemidő. Ez egyébként elmegy sleepbe, úgy nem zabál? Az enyém (icarus 701 avagy X5A) standbyba marad, és egy éjszaka alatt az akksi felét felemészti, ha elfelejtem shutdownolni :F Ez telefonon ez még elmegy a 3g miatt, de egy wifi-only tabletnél azért ez gáz.
A tok jónak tűnik, kb. milyen szögbe tartja a telefont? 45, vagy 75 körül? Elbírja így a nyomkodást?
Azt vedd figyelembe, hogy a te géped nem szélesvásznú, mint a legtöbb 7'' android, ez már a felbontásból is kiderül (800x600 800x480 helyett).
Utánanéztem, a készüléked a Pandigital Novel nevű kínai gép átalakított változata (rárakták a három gombot az előlapra) [link].
Az enyém összeszerelésével sincs semmi probléma, főleg, mivel ennek fém kerete van, ami miatt nagyon masszív benyomást kelt. Igaz, hogy talán emiatt többet nyom, mint a fémház nélküliek. A kijelző nekem is szép, de sajnos nekem a kisebb felbontású van. Az USB host és a hdmi kimenet / fullHD lejátszás nálam sokat nyomott a latba, hogy végülis ilyenem lett, de ennyiért a tiéd mindenképp elgondolkoztató annak, aki most vesz tabletet.

[ Szerkesztve ]

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#1727) GJ70 válasza mr.geeZ (#1726) üzenetére


GJ70
tag

Igen, elmegy sleepbe, bár ezt hosszan - éjszakára hagyva nem próbáltam .
A tok szöge inkább 75 fok, ebben a szögben nem ihazán jó nyomkodni, én nem is nyomkodom így.

A lényeg, amire kellett nekem, arra tökéletesen megfelel :C !

Azt nem tudom honnan vetted, hogy kínai koppintás, én ezt találtam a Pandigitallal kapcsolatban : Pandigital.
Itt sehol nincs kinai utalás ...

(#1728) mr.geeZ válasza GJ70 (#1727) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Gyakorlatilag ma már az összes elektronikai alkatrészt kínában (vietnámban, indiában, stb) gyártják, persze kismillió forgalmazó van, aki saját nevében próbálja eladni a teljesen kínai terméket is (pl. T-mobile a nyilvánvaló eset). Én se büszkélkednék a helyükbe ezzel a kényes nyugati úrinép előtt. (kiírják pl. itt: [link]).
Egyébként én is holland terméket vettem : icarus 701 ;)
Ettőlmég semmi bajunk a kínai termékekkel, sőt, a legújabb kínai androidos telefonok sok tekintetben jobbak, mint nem kínai társaik, feleannyiért. Köszönjük meg a google-nek, hogy lehetővé tette, hogy szoftveresen is minőségi termékeket készítsenek nekünk a kínaiak. :C Végülis itthon is készül egy-két nokia alkatrész pl.

[ Szerkesztve ]

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#1729) lumpen_stex válasza mr.geeZ (#1728) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

mondjuk a gugli az androiddal elvágta a nokia, az ericsson, de még a apple torkát is. 1..2 év és kipucolják a márkákat a piacról. most is már inkább a tartalmat nézik az emberek nem a gyártót. android van rajta tök ugyanolyan mind, hanem majd valaki meghekkeli. pont mint a pc-k...

ez nem is lenne baj, de nem lesz csak kinai gyártó, és nem nyugati cégek termékeit fogják gyártani, hanem a saját szarukat. mert azért meg kell mondani a kinai termékek 99%-a szar, ha nincs ott a fehér ember aki a kezükre ver, amikor kell..

(#1730) Peat;) válasza lumpen_stex (#1729) üzenetére


Peat;)
veterán

Az apple torkát el nem vágják, bár ők gyártják :). De az van annyira más rendszer, hogy meglegyen a külön világa. Az android már hány éves hány verziót és készüléket élt meg, mennyi vásárlóval bétateszteltették ezt a rendszert és máig nem lehet azt mondani, hogy na ez akkor már nagyon egyben van, csak most ért el egy korrekt szintet, mint kiderült legfőképpen akkor ha mégis olyan erős hardware van alatta mint a konkurenseknél...Android körül valahogy nagyobb hype alakult ki mint bármi másnál mobil fronton, beleértve almáékat is. Pl. üzleti célra szerintem nem éppen ideális választás és akkor most nagyon finom voltam. Játékban és multimédiában meg az apple a jobb, az gyakorlatilag már egy játékkonzol is. Lehet velem van baj de én nem érzem az az átütő erőt az androidban, nekem is tetszik, de semmiben sem különb számomra. Igaz én nem is írok programot, én a user szint vagyok, aki elszórakozik vele.

[ Szerkesztve ]

(#1731) smkb válasza mr.geeZ (#1728) üzenetére


smkb
őstag

Ez pont annyira holland, mint... :) így csak ránézve is egy mezei kínai ezerféle néven és külsőben csücsülő Telechips TC8902 alapú 7 colos 800*480-as mid. A sok egyéb európai néven forgalmazotthoz hasonlóan csak simán rányomják az Icarus feliratot. Nincs ebben az ég világon semmi holland... Merimobiles és Houseofdapon tonnaszám lehet ezt látni más más néven 140-180 usd közt. Nálunk meg nem szégyellnek elkérni 69.990 ft-ot érte ahogy látom. 40.000 alatt házhoz hozzák Hong Kongból.

[ Szerkesztve ]

(#1732) ans válasza Peat;) (#1730) üzenetére


ans
aktív tag

És még a market sem az igazi (legalábbis nálunk).

(#1733) mr.geeZ válasza smkb (#1731) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Akkor olvasd el mégegyszer a hozzászólásomat, különös tekintettel a smiley-ra ;) Pontosan arról beszélek, hogy minden kínai, ami nem is annak látszik is, az enyém is nyilvánvalóan egy X5A - G (ezt is írtam korábban). Én nem mondhatok semmit, mert kaptam a cuccot, viszont az itthoni gari elég jól jön. Hong Kongból nyilván mindent meg lehet rendelni, de azért az elég parás, valljuk be, ekkora értéknél a vagy működik, vagy nem, vagy megjön vagy nem - már nemannyira jó móka. Aki bevállalja, annak egészségére.

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#1734) mr.geeZ válasza Peat;) (#1730) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Szerintem az android nem hype, csak nagyon jó az ár-érték aránya, és ezzel itt a válság környékén eléggé meg lehet fogni az embereket. Se nem extra jó az UI-ja, se nem tökéletesek rá az appok, viszont közel hozza az okostelefonokat azokhoz akik eddig idegenkedtek tőle. Ez az igazi sikere. Szerintem egy-egy qwertys példány a roadsync-el már használható üzleti környezetben is, persze nem tökéletes.

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#1735) z0d1AK válasza smkb (#1731) üzenetére


z0d1AK
veterán

A 30ezer forinttal fizeted meg azt, hogy kapsz 12 honap garit, supportot. Az adorol es egyeb koltsegekrol nem is beszelve.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1736) lumpen_stex válasza Peat;) (#1730) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

de elvágták. majd fél-egy év mulva emlékezz erre.

az android-al nincs baj, nem játékra van kitalálva, hanem telefon oprendszernek. annak viszont a legjobb. annyira jó, hogy még tablet-en is megállja a helyét. de ettől függetlenül, ha a cpu-ban benne van a hw opengl gyorsitás akkor kb olyan szinten futtaja a játékokat, mint egy 6..8 éves pc.

hype az kétségtelenül van,de meg is van az alapja. pl megveszel egy hw-t és teszel rá olyan sw-t amilyet akarsz. nem ad a gyár ujabb fw-t? majd csinál valaki. ilyen eddig nem volt. végre a juzerek kezébe került a telefonjuk tokkal vonoval. ne lehet őket egy átdizájnolt tokkal és azzal, hogy az "régi" hw-re and adnak uj fw-t vásárlásba kergetni.

(#1737) lumpen_stex válasza z0d1AK (#1735) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

kinaira is van gari, persze boltostól függ. akitől én vettem simán küldött csereaksit, mert amivel jött az rossz volt. végülis az aksiban levö elektronika volt rossz, amit javitottam igy most van két aksim :DDD

de ha a 30k-hoz teszel még 10k-t akkor van két tablet-ed..

(#1738) z0d1AK válasza lumpen_stex (#1737) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, ez a jobbik eset. Ha nincs szerencséd, a fennmaradó 30-ból megutaztatod 3x a készüléket. Már ha megtalálod esetleg az eladót.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1739) smkb válasza z0d1AK (#1735) üzenetére


smkb
őstag

Az égvilágon nem fogok egy Icarushoz, egy Alcorhoz, egy Blupantherhez, vagy Wayteqhez több supportot kapni (meg lehet nézni mit nyújtottak az eddigi termékeikhez is...), mint bármely más kínai eredetijéhez. A Wits, a Ramos, a Herotab, a Zenithink sem ad semennyivel kevesebb supportot, mint ezek a "neves" európai/magyar forgalmazók. 70.000-ért meg már akkor Archos 70. Az is ennyibe fáj az amazonról és a kettő termék szó szerint összehasonlíthatatlan az Archos javára... :)

Gari a hongkongira is van. Ha meg vissza kell küldenem, a 40.000-ftos kütyüre fizetendő +30.000-ből jó párszor el tudom küldeni...

Normális helyről kell rendelni : Merimobiles. HOD, Chinavasion, Mp4nation mind teljesen korrekt kereskedések.

[ Szerkesztve ]

(#1740) z0d1AK válasza smkb (#1739) üzenetére


z0d1AK
veterán

Alcor support a Vélemények fül alatt.
Mindenre válaszolnak 1-2 nap alatt.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1741) smkb válasza z0d1AK (#1740) üzenetére


smkb
őstag

Aha... és a termékfrissítések, firmware? Mert a válaszolgatás az egy dolog, és egy másik, hogy erőforrást belefektetve (ami = pénz) fejlesztgetik lokalizálva a firmware-t. Csakhogy, ez szinte minden olyan forgalmazónál (ne nevezzük gyártónak), akik abból élnek, hogy kínai cuccra saját nevet nyomnak abból szokott állni, hogy a gyári firmwareket jó esetben elérhetővé teszik, de ha olyan hogy lokalizálni is kell akkor már nem, mert azzal foglalkozni kellene. És ez él minden ilyen "neves" forgalmazóra.

Amúgy megnézheted a merimobilesen, a hodon is, hogy milyen szinten válaszolnak a kérdésekre. Korrektül, csak ugye nem ettől fog egy bug megjavulni.

Elolvastam pl @Tibor hozzászólását is, amiben masszívan részletezi a rengeteg bugot, hibát. Megválaszolták : "Tibor: Köszönjük a részletes és hasznos visszajelzést!"

Ettől most tényleg jobb lett neki :)

[ Szerkesztve ]

(#1742) z0d1AK válasza smkb (#1741) üzenetére


z0d1AK
veterán

"Jelenleg egy új szoftververziót tesztelünk a készülékhez, ezért néhány nap türelmet kérünk.

További szép napot kívánunk, üdvözlettel: az Alcor Digital csapata"

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1743) Balinov


Balinov
félisten

Hogy legyen ontopik is

Letezik olyan megoldas (Droid alapon vagy sem) ami alkalmas szines,kepes A4 meretu pdf-ek epkezlab olvasasara. Esetleg valamilyen ismertebb ebook formatumra atkonvertalva ezeket a pdfeket (tipikusan magazinok pdf-ben)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1744) philoxenia válasza Balinov (#1743) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem az Androidon simán olvashatóak a PDF-ek...

Ebben a pillanatban próbáltam a gyári programmal /DocsToGo/ ZTE Blade-en ezt a magazint.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1745) Peat;) válasza z0d1AK (#1742) üzenetére


Peat;)
veterán

A világ legrendesebb bagázsa is kevés lenne pl ehhez a géphez. Ez sosem lesz teljesen használható, a chipsetje által. Pl. egy wits közel nem ez a kategória, kb mint egy lada és egy corolla(aki kicsit utánaolvas belátja hogy nem túlzás, sőt) ahol a corolla az olcsóbb. Hardware alapján mondhatom azt is, hogy kijelző ugyanaz, a többi meg alcor kínai belső és külső vs motorola droid +200mhz-el kínai külsővel. Mindenki eldöntheti melyik éri meg jobban, egyszerűen fel nem fogom miért nem a jó példányokat választják ki...gondolom azért mert a gyártó nem adja/nem tud adni a túlkereslet miatt. De a rockchipsetes csodák legális forgalmazása ilyen áron..csak vásárlókicseszés. Mindegy hogy egy faékre van-e garancia és support...sarkítás de ez a lényege, mert sok dologra használható az alcor is de nem teljes értékű ezt bátran leírom, google remélhetőleg lép valamit és valami minimumot előbb utóbb valóban meghatároz és alkalmaz is...mindenki jobban járna.

[ Szerkesztve ]

(#1746) lumpen_stex válasza Balinov (#1743) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

repligo reader.

(#1747) z0d1AK válasza Peat;) (#1745) üzenetére


z0d1AK
veterán

Azt nem mondtam, hogy jó gép. Azt mondtam, hogy legalább látszik, hogy foglalkozik vele a hazai disztribútor.
Ha a kijelzője ugyan olyan, mint a wits-e, akkor régen rossza az is. Amúgy még azt kell hogy mondjam, a fogása tetszik is a gépnek.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1748) Balinov válasza lumpen_stex (#1746) üzenetére


Balinov
félisten

koszi, otthon wifin leszedem a trialt es megprobalom egy 50-60megas magazin pdf-fel.

Amugy ez miert jobb mondjuk a droidos adobe readernel?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1749) lumpen_stex válasza Balinov (#1748) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

nem tudom jobb-e, de nekem tökéletesen és gyorsan működik akármilyen pdf-el.

(#1750) philoxenia válasza Balinov (#1748) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az AR nálam nem olvasta be a linkelt magazint, színes képek nélkülieket ellenben igen...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.