Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#950) rocket válasza Abu85 (#948) üzenetére


rocket
nagyúr

Tudsz mutatni ilyen tesztet? (ebbol a tesztbol indultam ki, mert erre emlekeztem, de ez meg tavaly oktoberi.)

"Nem tudjuk mennyivel gyorsabb a GTX 480 a HD 5870-nél"

Attol fugg miben nezzuk, atlagosan DX9-DX10-DX10.1 alatt GTX480=HD5970 ~-10%, DX11-ben meg..... :)
Persze normalis mennyisegben ami az ilyen aru kartyaknal elvarhato jo ideig nem lesz.

"Ha én lennék a CEO ezt az opciót választanám."

En meg inkabb a single GPU SKU-t valasztanam :)

"A GPU-k száma meg csak pár felhasználót zavar, a végterméken van a hangsúly."

Nem a GPU-k szamaval van gond, hanem a tobb GPU-s kartyakkal jaro nyugokkel, es hiaba szunt meg tegnaptol az egyik legnagyobb problema, ezt meg tudatositani kell az AMD-nek a felhasznalokban akik nem napi szinten tajekozodnak, amihez ido kell.
Amit a CF osszeszedett negativumokat az elmult jopar evben a profil driverhez kotese miatt, azt nem lehet 2 nap alatt semmise tenni.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.