Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47751) ViZion válasza Habugi (#47747) üzenetére


ViZion
félisten

AM2, AM2+ Giga lapom volt, szerettem. Asus fapad pl. ventivezérlésben mellette. :K
ASRock ócó is volt Intel vonalon, sokat szereltem vele, nem volt gond, mondjuk ott nem is volt tuning, ilyesmi.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#47752) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.TAlán még emlékeztek kérdeztem milyen lapot vegyek FX8350 alá.MEg is rendeltem Sabertooth-ot,viszont most hívtak,hogy elfogyott.Helyette ezzel a két javaslattal ált elő:
ASUS M5A99x EVO R2,0 990X vagy Asus M5A99FX PRO R2,0 990FX

Várom a segítségetek melyik lenne jobb.Köszönöm

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#47753) ViZion válasza wukodlak (#47752) üzenetére


ViZion
félisten

Pro 2.0 nagyon jó, többünknek is van. 6300 @4,6-4,7 GHz nálam, passzív radival.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#47754) lee56 válasza hackeeeee (#47746) üzenetére


lee56
őstag

Árban és szolgáltatásokban is versenytársak szerintem, szóval igen, majdnem. Attól hogy asuson több finomhangolási lehetőség van, attól még lehet ugyanazt el lehet érni a gigával is. Főleg hogy ezen a szinten 99% a processzoron múlik már minden.

(#47747) Habugi : Na igen, ismerjük ezeket a "szakértő" "urak"-at :) , akik vesznek éltükben egy darab alaplapot, majd valamiért szívnak vele, aztán leosztják ezt a gyártó komplett termékpalettájára A-Z-ig, régebii és újabb lapokat beleértve,, rendkívül meggyőzőek, és még sokan is vannak.. Sok légy meg nem tévedhet ugye, mondja a mondás. :)

(#47752) wukodlak : giga 990FXA-UD3 R4 :)

[ Szerkesztve ]

No Comment

(#47755) antikomcsi válasza wukodlak (#47752) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szia!

Rendelési sorrendben:

egy

kettő

három

Én mondjuk semmilyen AM3+ lapot nem rendelnék >40K-ért. De még 30-ért sem. Most már, mert 3 évvel ezelőtt megvettem. :B

[ Szerkesztve ]

(#47756) pipo112 válasza wukodlak (#47752) üzenetére


pipo112
senior tag

Szia pro r2-m van az fx6350 simán vitte a 4,8at benne 24/7ben, de csak 4,4ben hajtom jelenleg ez is bőven elég. A wrm így Max 50C terhelés alatt ennél feljebb még nem kúszott még a dög melgben sem, szvsz az alaplaban van kakaó bőven :C

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#47757) RazoR


RazoR
veterán

Bocs a hatalmas OFF-ért de már szinte sírok!!! Erre valakinek ötlet??? Hali. van egy GTX 680-am. Szeretném 2 monitorral használni, de akármilyen variációval dugom rá a 2 monitor, csak az egyik működik, ami a felső dvi-ban van, olyan mintha a többi kimenet nem működne, mert ha bármelyikbe dugom a monitort semelyikkel nem ad képet csak a felső dvi-ban. Ötlet?

(#47758) lovas001 válasza RazoR (#47757) üzenetére


lovas001
aktív tag

Driverben beállítottad?

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#47759) pipo112 válasza RazoR (#47757) üzenetére


pipo112
senior tag

vagy a több megjelenítősben kell beállítani vagy a sztereoszkopikus3d beállításokban az nv control panelban ha jól tudom remélem tudtam segíteni.

SZERK: ja és ha jól emlékszem a kábel se mindegy hogy milyen mert az alsó csak dual dvi link-es kábelt fogad , de a vga-d júzer manuálja biztos írja mit hogy azt olvasd el!!!

[ Szerkesztve ]

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#47760) RazoR válasza lovas001 (#47758) üzenetére


RazoR
veterán

Se az Nvidia control panel sem a win képernyőbeállítója nem látja a 2 dvi-ba vagy a hdmi-be dugott monitort
Be sem kapcsol a monitor, olyan mintha nem kapna jelet

Egyre inkább az a gyanúm, hogy halott a többi kimenet a vga-n....

[ Szerkesztve ]

(#47761) watador600


watador600
senior tag

Sziasztok!

Bocsi a hülye kérdésért... de már teljesen tanácstalan vagyok. Az mennyire lehetséges, hogy a procim az zavarja a hangkártyát? Már mint úgy értem, hogy amikor a proci dolgozik, akkor nyekereg meg búg a füles.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#47762) vakond5 válasza watador600 (#47761) üzenetére


vakond5
őstag

Másik gépben próbáltad már a hangkarit?
Mindenféle "Spread Spectrum" ki van kapcsolva bios-ban?

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#47763) watador600 válasza vakond5 (#47762) üzenetére


watador600
senior tag

Még nem volt alkalmam, de feltétlen kifogom.
Aha, minden kivan kapcsolva.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#47764) vakond5 válasza watador600 (#47763) üzenetére


vakond5
őstag

Akkor annyi maradt hogy próbáld ki másik gépben, úgy kicsit könnyebb lesz következtetést levonni. :)

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#47765) watador600 válasza vakond5 (#47764) üzenetére


watador600
senior tag

Rendben. :)
Az esetleg segíthet, hogy tesóm laptopján kipróbáltam a múltkor és ott nem csinálta? Igaz az csak sztereó :/

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#47766) vakond5 válasza watador600 (#47765) üzenetére


vakond5
őstag

Mármint mit próbáltál ki a laptopon?

Szerk: Ja, értem. Lökd át a hangkarit másik gépbe, az lesz a legjobb.

[ Szerkesztve ]

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#47767) watador600 válasza vakond5 (#47766) üzenetére


watador600
senior tag

A fülest. Ott nem zúgott vagy sistergett

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#47768) lee56 válasza watador600 (#47761) üzenetére


lee56
őstag

A proci nem sok vizet zavar, maximum ha rákötsz egy mobil adótornyot vagy ilyesmit. :)
Sokkal valószínűbb hibaforrások, a tápegység, PCI/-E sínek, maga a hangkártya, rosz driverek, túl sok betonkeverő a túlsó utcában, meg egyebek. :)

No Comment

(#47769) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Mi a helyzet FX terén, mindenkinél megy az OC szépen? :P
AMD -re térek vissza, csak netes célból és remélem elegendő lesz (na lehet kis játék is lesz LOW grafikán, de nem hiszem, hogy az kell nekem) :D
A kiszemelt egy HP ProBook 455 G1 (AMD A10 5750M , AMD Radeon HD 8750M 2GB -al párosítva) tehát újra egy "noti" lesz... héten meg is jön remélem, mert a Dual PIII -on a net is lassacskán megy csak sajna.... :U
/FX után ez tetűlassú.... 2x1.4GHz PIII-S/ :B

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#47770) ViZion válasza MaxxDamage (#47769) üzenetére


ViZion
félisten

...laptopba SOHA nem volt jó az AMD.
Ami proci teljesítményt Intel hoz 15 W-al, AMD-nek 35-40 W és melegszik az egész, a venti zúg, akku merül. Ott már számít a fogyasztás keményen. Páromnak nemrég vettem egy kis i3 lapost, bele az SSD és kész. Hangtalan, halk és könnyű. Volt itt pár AMD lapos is, a 4 magosból is... forrót fúj, lerohad a kezem a melegtől. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#47771) MaxxDamage válasza ViZion (#47770) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Célnak talán megfelel majd ;) /fogyasztás nem nagyon érdekel amúgy, csak ne akadjon a net mint a 2001-es PIII -as gépen ahogy megy... pf./
FX 8350 is eldöcögött alapjáraton 24h -ba torrentre és nem volt meleg... (30 fok alatti) így nem félek attól, hogy a noti is szétfő (max veszek alá egy notihűtőt is) /Y580 i7 -es alatt volt anno/ , majd kiderül, hogy milyen is lesz azt vagy eladom vagy visszaküldöm azt visszafizetik (14napos visszavételi/visszaküldési jog) :K

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#47772) antikomcsi válasza ViZion (#47770) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ez azért érdekes, mert a múlt héten 3 egymástól totál független ember jött hozzám, hogy segítsek beüzemelni az új laptopjukat. A véletlen műve, hogy mind a három Lenovo volt. Az első egy i7-es masina, a másik kettő pedig i3-as. Totál csendes volt mind a 3, mintha nem is ment volna a venti. Oda is tettem a kezem a gépek mellé, de még szinte langyosnak sem lehetett nevezni a kiáramló levegőt. Sokszor ilyenkor az asszony amd-s gépe, már visít.

Megnéztem azért, hogy biztosan jók ezek a ventik? :) Van ezeknek a gépeknek az energiagazdálkodási funkciói között olyan, hogy "portalanítás". Egy szép kis grafikus felületen jó nagy méretben, hogy a papa-mama is könnyen tudja kezelni. Rá kattintottam hát, és bizony felpörgött a venti, volt olyan hangja, amit addig nem hallottam.

Én sajnálom a legjobban, de alá kell támasszam, amit írtál, hiába a hókusz-pókusz jelenleg az APUkkal, most egy kis i3 gép is jobban megéri, mint bármelyik nagyobb AMD. Feltéve, hogy objektívek tudunk maradni.

(#47771) luimapeiz

Nekem a 8350 csak addig van 30 celsius fok alatt, amíg ki van kapcsolva. ;)

[ Szerkesztve ]

(#47773) MaxxDamage válasza antikomcsi (#47772) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

"Nekem a 8350 csak addig van 30 celsius fok alatt, amíg ki van kapcsolva" --> Phanteks PH-TC14PE -t neki és az 5GHz is mehet akár minden gond nélkül ! ;) /alapjáraton az is 30fok körül volt úgy/

109k -ér ajándék volt az a noti szerintem ! :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#47774) lee56 válasza antikomcsi (#47772) üzenetére


lee56
őstag

Akkormár én is had kössek bele az utolsó mondatodba jó?! :)

Jelenleg - hála részben a csodálatos időjárásnak - 15°C a magok hőmérséklete coretemp szerint, tehát kb 20-25 lehet a socket körül. Idle-ben azért nagyon jól visszaveszi magát és ez meglátszik a "hő"termelésben is. :) A régi phenom2-m melegebb volt alapjáraton, és többet is fogyasztott, hiába csak négy mag, mára kissé elavult. Van a túlzás ősi művészete tudom, de azért ekkorákat ne mondjunk már, mert még a végén valaki idetéved és elhiszi. ;)

No Comment

(#47775) antikomcsi válasza MaxxDamage (#47773) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Jobb szeretem rajta a vizet, még ha csak h100i-is, sokkal nagyobb terem marad, kényelmesebb, jobb a légmozgás, és minden "hűvösebb" bent. Mert ugye kinek a pap, kinek a papné.

(#47774) lee56

Attól mert Neked nem tetszik amit mondok, még igaz.

Ahhoz, hogy a procid 20 fokos legyen, maximum 15 fok kell legyen a szobádban. Ezt azért kétlem, még a mostani időjárás mellett is. Persze lehet, nem ismerem a kötülményeidet.

[ Szerkesztve ]

(#47776) djculture


djculture
félisten

Árcsökkentés lesz fx szinten is:

(#47777) antikomcsi válasza djculture (#47776) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A táblázat alapján is úgy látszik, hogy a víz nélküli 9590 árát belövik az i5-4690K-hoz. Más forrásokból is ezt olvastam, de ezt a táblázatot még nem láttam, köszi!

(#47778) lee56 válasza antikomcsi (#47775) üzenetére


lee56
őstag

Attól hogy neked nem tetszik amit válaszolok, még igaz..
Igen, nem ismered a körülményeimet, de azért megmondod a tutit..

Maradjunk annyiban hogy általánosságban nem igaz amit állítottál, egy átlagos (nem gyári) hűtővel bőven 30 fok alatt lehet tartani bármelyik FX-et működő energiatakarékossági beállítások és idle terhelés alatt. Persze ha épp kánikula van akkor te nyertél, az év 5-10-15%-ában, legyen ennyiben igazad. :)

No Comment

(#47779) antikomcsi válasza lee56 (#47778) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ne maradjunk ennyibe. Amit én mondtam az igaz, az, hogy Te azt hiszed 20 fokos a procid, hát legyen.

Te se ismered a körülményeimet, de megmondod a tutit, és Te kezdted. Amúgy miért 15 fok van a szobádban?

Igen, valóban nincs most 30 fok. 23 van, és ez most kellemes az eddigiekhez képest. Tehát kikapcsolva, eleve 23 fokos a procim. Nincs az a hűtő, ami ezt így megtartja.

Nem hinném, hogy van köztünk olyan hülye, aki maxon járatná a hűtőjét alapon, úgyhogy átlagban olyan 10 fokos hőmérséklet különbséggel lehet számolni a proci és a hűtő közeg hőmérséklete között. Lehetnek ettől eltérő esetek is, és vannak is, minden felhasználás függő, de az biztos, hogy 23 fokos hűtőközeggel nem hűtök le semmit 23 fokosra.

Most csak fórumozok, 43 fokos a procim. Nem értem, hogy miért hazudnék ilyet????

Nem értem miért kötekedsz?

Én csak azt mondtam, hogy az én procim nincs soha 30 fok alatt. Ez miért fáj Neked?

[ Szerkesztve ]

(#47780) stratova válasza antikomcsi (#47775) üzenetére


stratova
veterán

Emlékeim szerint a 35 W-os A8-4500M kb az i3-3217U szintjén teljesített CPU FPU erőben. Az A10-5750M már a normál Ivyvel volt összemérhető. Haswell megjelenésével megint villantott az Intel (fejlesztett az IGP-n, HT-n, energiagazdálkodáson). FX APU-k igyekeznek felzárkózni, de az FPU teljesítmény A10-7300 (1.9/3.2 GHz) esetében kb. i3-4010U (1.7 GHz) szinten tanyázik. Mindennek dacára nekem egy FX-7500 tesó A10 Pro 7350B (2.1/3.3 GHz) szimpatikus lenne (föleg az alsóbb p-state-ket kicsit alulfeszelni is lehet és csökken a throttling). Carrizo éppen a 15 W-os CPU fogyasztási tartományra ígér 30%-os javulást, amire igencsak szüksége van.

[ Szerkesztve ]

(#47781) antikomcsi válasza stratova (#47780) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Biztos így van, ezeket sajnos nem tudom, mert nincs tapasztalatom a gyakorlatban velük. Azért mert én nem az "U"-s, hanem az "M" -es intelekkel találkoztam zömében, a legújabb AMD-s gépekhez, amiket írsz pedig még nem volt személyesem szerencsém. Igazság szerint itthon alig látok ilyeneket. Amit meg tudok 7350B-t az 100K-val drágább, mint egy i3-as, így hiába is ajánlanám bárkinek. Akik engem megkeresnek, azok nagyon ár érzékenyek, és egy 130K-s gép is már horror kiadásnak számít.

Én is szívesen kipróbálnám, amit mondasz, mert nekem is szimpatikus lenne, csak sajnos nekem ennyit nem ér.

(#47782) lee56 válasza antikomcsi (#47779) üzenetére


lee56
őstag

Nem hiszem azt, hanem látom és érzem, mert 3 programom van ami méri, meg egy kezem ami igazolja. :)
Amennyiben nem vált magasabb Pstate-re a processzor, végig 25 fokon mozog csak, a 20 fokkal valóban tényleg kicsit alábecsültem, sajnálom is, de attól még igaz amit írtam. És még maxon sem kell járjon a hűtőventi, 400-500 RPM között ingázva szépen 30°C alatt tudja tartani a Himalaya..
Egyébként én is fórumozok, és egy-két kisebb felugrást leszámítva 1.5GHz környékén teker így az FX.

Najó akkor nálad melegebb, ennyiben maradhatunk akkor. :) Nem fáj ez nekem, és még csak nem is kötekedésnek szántam, félrérted. Csak így künnyű általánosítani, és igaz hogy írtad már az elején is, hogy a te processzorodról van szó, azért vonhatnak le ebből téves konzekvenciákat is, mert akár hiszed, akár nem, nem minden FX melegszik ennyire. :)

Amúgy 15 fok az meg a maghő, ami irreálisan alacsonyabb mint a valós már a phenomkorszak óta. Itt a szobában most úgy 18-20 fok lehet, az meg azért, mert nyitva az ablak. ;)

No Comment

(#47783) lee56 válasza lee56 (#47782) üzenetére


lee56
őstag

Ja igen, és még enyhítő körülmények sincsenek; azaz fent van az oldallap a házon, és a szellőzése sem a legtutibb, 2 halk házventivel..

No Comment

(#47784) ViZion válasza lee56 (#47774) üzenetére


ViZion
félisten

Már volt szó róla, h a magoknál a skála nem °C, csak terhelve lesz kb. megfelelő az értéke a °C-nak. 30°C nem olyan sok, szal. nálam vízzel sincs idle az alatt. Hamarosan remélem összerakom rendesen és bekerül a vízhőmérő is. Kupakot érdemes nézni, nálam 30 most.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#47785) Zsivaagoo válasza ViZion (#47784) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Nincs 30 kupakom, max. sörözdobozból van annyi. :DDD

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#47786) vakond5 válasza Zsivaagoo (#47785) üzenetére


vakond5
őstag

:W :DDD

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#47787) Habugi válasza Zsivaagoo (#47785) üzenetére


Habugi
addikt

Retkes nedves emeleten tesped eme eszetlen veszett hentes szerzetes, kedvence egy rettenetes ehetettlen meggyleves.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#47788) ViZion válasza Habugi (#47787) üzenetére


ViZion
félisten

Eme Eszperente verset emlegeted? Rettenet! Csevejben ezt nem lehet!
Ennek e meggylevesben lenne helye... egyben. Ehetetlen. :U
Stexet elteszem, szerencse nekem kedvez, Te fekete celeb!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#47789) Zsivaagoo


Zsivaagoo
őstag

Mekk Elekek. Rettenet! Elmegyek egyenest. :P

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#47790) vakond5 válasza ViZion (#47788) üzenetére


vakond5
őstag

Végén még Epic FX Esperente Rap Battle-t rendezünk itt :C

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#47791) Habugi válasza ViZion (#47788) üzenetére


Habugi
addikt

Ezen reggel szereztem eme remek verset..!

Te helyed eme helyen mellette meglelted, versem ellen szervezett eszes terved verhetetlen.
Stexem elrejtettem, de nem lelem. :(

Te nevezel engem fekete celebnek? Te eleven retek!!
Fejed helyett ernyedt kezed lengeteg esztelen! :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#47792) Habugi válasza Zsivaagoo (#47789) üzenetére


Habugi
addikt

Nem teheted!! Szennyes lelked rendszeresen ezen helyen teregeted!!

... Befejeztem! ... :R ... emelkedett kedvemnek helyet keresve leltem eme helyre! :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#47793) ViZion válasza Habugi (#47791) üzenetére


ViZion
félisten

Megleptelek? De elegem lett. Lesnek ezek:
- eme fekete repperek elmebetegek? Rendellenes eset! Ketrecben lenne helye!

Eszperente mester emberek, ez egyszer delejeset verselek. Szervezheted eme ellenszenves tervedet, fekete lelkedben e gerjedelemmel veszted leled!

Elmegyek... Kellemes telek, remek hegyek, medve les, meleg tenger, emeletes medence, kezemben ser... NEM! Jeges szesznek ereje... ez kell nekem. Helyem meglelem, eszem vesztem, versed feledem. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#47794) Habugi válasza ViZion (#47793) üzenetére


Habugi
addikt

:C

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#47795) hackeeeee válasza vakond5 (#47790) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak ne a szakmaiban, ha kérhetem. :)

Véleményem szubjektív...

(#47796) =HG=


=HG=
addikt

Elmebetegek! ;)

(#47797) ViZion válasza =HG= (#47796) üzenetére


ViZion
félisten

meglehet... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#47798) Dani3457


Dani3457
tag

Helló

nagyon nem értek hozzá ezért inkább meg kérdem. fx-8320 procim van és az lenne a kérdés hogyan kel húzatni a procit és meddig lehet vagy most hogy van ez. Örülnék ha valaki elmagyarázná :DD

(#47799) ViZion válasza Dani3457 (#47798) üzenetére


ViZion
félisten

Helyes, Remek rendszer ez. Lelketlenre tervezed?
Szerkezeted levezeted? Legyetek rendesek.
Ezen helyen keresed, megleled.

De eme remek: "meg kérdem" egybe legyen. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#47800) Dani3457 válasza ViZion (#47799) üzenetére


Dani3457
tag

ez most hirtelen túl sok :DD

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.