Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48301) hackeeeee válasza EnterR (#48298) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez is változó ugye, proci és alaplapja válogatja. Pl. Nekem nem megy többet a cucc RC emeléssel azonos feszen.

Véleményem szubjektív...

(#48302) jeska


jeska
tag

Értem köszönöm az építő hozzászolásokat:)
Akkor ha FSB-t emelek jobban fog teljesíteni azon az órajelen mint ha ugyan azt szorzószárral érném el?

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#48303) stratova válasza jeska (#48302) üzenetére


stratova
veterán

Vagy/és kisebb CPU magfeszültséggel is elérhetsz azonos órajelet, csak pepecselős meló.

(#48304) jeska válasza stratova (#48303) üzenetére


jeska
tag

A feszt. nem akarom bántani:)
Alapon akarom kihozni belőle a maxot!
Rendszerstabilitás mérésére mit ajánlotok? én most aida64-et hasznaltam de ha van vmi jobb akk azt kiprobálnám:)

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#48305) ViZion válasza jeska (#48304) üzenetére


ViZion
félisten

IBT, esetleg Prime tesztelésre. FSB emelés macerásabb, ha alapfeszen akarod, akkor szorzóval jobb.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48306) stratova válasza jeska (#48304) üzenetére


stratova
veterán

Ez lap függvénye is, egy jobb lapban akár kevesebb feszültséggel is elérhető ua. órajel mert pl. stabilabban tudja előállítani.
FSB OC pl:
You'll have best results with a combination of the two. I'm completely stable on my 8350 at 231*21 for 4851 MHz, but it won't even boot at 24*200 for 4800 unless I send the voltage above 1.5. I can run 4510 MHz, 220*20.5, on stock voltage. Just keep the HT speeds within spec and you should be OK.

A lot of people don't like messing with the bus clock, but these chips do seem to OC much better if you do that rather than just bumping up the multiplier.

De idézhettem volna innen is elég jól kikupálódtak belőle a srácok: EnterR, hackeeeee.

Amúgy üdv (eredetileg) földim. :)

[ Szerkesztve ]

(#48307) jeska válasza stratova (#48306) üzenetére


jeska
tag

Kombináltam egy kicsit:) 20.5szorzó 216 FSB elsőre tesztnél 2:30perc után hibatörtént
Aztan visszamentem biosba adtam rá egy kis feszt ténleg nagyon picit 0.050V így most már 15perce megy a teszt és nem bukott még ki.
3.8Ghz--->4428Ghz re

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#48308) stratova válasza jeska (#48307) üzenetére


stratova
veterán

FX-8350-hez mérten az GA-970A-UD3 sem egy echte hardcore lap, aztán mégis hogy megtépte a tulaj. Szóval esélyesen GA-970A-DS3P + FX-4130-cal is lehet szépet alkotni. Azért figyeld a lap hőmérsékletét, bár ha jól rémlik VRM védelem van benne (DS3P legalább már kapott hűtőbordát a DS3 nem. Irányíthatsz rá egy ventit ha szükséges). Hajrá! :)

[ Szerkesztve ]

(#48309) jeska válasza stratova (#48308) üzenetére


jeska
tag

:) köszönöm
Az emlitett beálításokkal tökéletessen stabil 3óra BF3 után sincs semmi rendellenesség :)

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#48310) - = Zk = - válasza Preacher1980 (#48285) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ma meg már nincs kedven visszatenni... 1x "végigszaladtam" rajta és ennyi. am tetszett nagyon (Y)

(#48288) hackeeeee
a kérdező kérdésére jött ez a kis röpke monológ. én már átéltem egy CF forrradalmat és elhullást :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48311) hackeeeee válasza - = Zk = - (#48310) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mert pár program alatt nem megfelelően működik, az nem elhullást jelent.

Példának okáért, pl. Crysis 3, Bioshock Infinite, BF3 alatt működik rendesen, és ez most pár példa.

Manapság, aki belevág a többkártyás rendszer kipróbálásába, annak tisztában kell lennie azzal, hogy mire vállalkozik. :) Teljesen mindegy, hogy az CF, vagy SLI.

De tudom, Nálad elhullott, mint a Giga lap. ;]

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#48312) lee56 válasza hackeeeee (#48311) üzenetére


lee56
őstag

Elhullott mert egybeszemöldök azt mondta, ez ennyire egyszerű.. neki. ;]

No Comment

(#48313) - = Zk = - válasza hackeeeee (#48311) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, elhullott. én így fogalmazom, hogy "részemről nem nyert"
de ha emlékeznél, többször is említettem, hogy a Bf3 végett lett a CF, oda nagyon is jó volt...
szal :C ;]
az, hogy közben jött új gém, lsd Thief, és nem ment rendesen, hát ez van. tisztában voltam vele, hogy a CF nagyon várakozó állásban van AMD részlegnél :C (majd meglesek idén egy SLi-t és "lehet" okosabb leszek e téren)

Giga, pf. ne is emlegesétek. éjszaka néha még felsírok ;] :P

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48314) ViZion válasza - = Zk = - (#48313) üzenetére


ViZion
félisten

ilyen szemöldökkel nappal is sírnék... :P ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48315) - = Zk = - válasza ViZion (#48314) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szoktam, csak ugyebár egy ffi ott sír, ahol nem látják ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48316) Béka 3


Béka 3
tag

Sziasztok!

Na végre megvan FX 8320 és a Chieftec 700w gps-700a8. :)
CPU hűtőm: Cooler Master: Hyper TX3
Valaki tudna nekem segíteni , hogyan tudom legegyszerűbben tunningolni a cpu-t és ezzel a hűtéssel meddig lehet lehet felhúzni ?

Válaszotokat előre is köszönöm !

(#48317) ViZion válasza Béka 3 (#48316) üzenetére


ViZion
félisten

Összefoglalóban az alapok a kiinduláshoz, topik kereső is van. Ha nem megy, akkor kérdezz. Lehetne nagyobb hűtőd, 4,2 GHz-t mondanék biztosra, felette ahogy a mérés és a fesz mutatja.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48318) A.M.D.


A.M.D.
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni.
Most vagyok egy kisebb gép bővítésbe, és nem nagyon tudok dönteni proci ügyben.
Vettem egy Asus M5A97 LE R2.0 alaplapot (régi alaplap Asus M4A77T/USB3). Jelenleg egy AM3 Phenom II X4 945 3Ghz procival fog menni, de azt is szeretném cserélni.

Amire pénzem van, az vagy egy FX 8320 BOX , vagy egy FX 6350 BOX.
Melyiket érdemesebb vennem, és miért?

Köszi.

(#48319) Picturemaker válasza ViZion (#48317) üzenetére


Picturemaker
őstag

Nálam FX6300-at (alacsony fesszel) eyg TX2 (kb. ugyanaz) 4200-őn már nem bírta. 4GHz volt a plafon.
De csak optimistán. :)

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#48320) lovas001 válasza A.M.D. (#48318) üzenetére


lovas001
aktív tag

Sajnos nem túl előnyös alaplapot választottál ,mivel ez az egyik leglebutítottam verzió ebbe a tipusban (nincs vrm hűtés 4+2 es tápfázisu stb). Így én nem igazán mernék beletenni 8xxx szériás cpu-t de lehet hogy még a 6350-t is kétszer meggondolnám.Sűrűn előfordulhat throtling vrm túlmelegedés miatt. Max fabrikált hűtővel meg jól alulfeszelve. De majd ugyis jönnek akiknek van sajátkezü tapasztalata ilyennel.

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#48321) ViZion válasza A.M.D. (#48318) üzenetére


ViZion
félisten

A leggagyibb lapot sikerült megvenned. Tuningolni egyiket sem kell benne nagyon...

"Melyiket érdemesebb vennem, és miért?"
Nem írtad, hogy játszol vagy videókat vágsz, vagy mi... anélkül a válaszom igen.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48322) A.M.D.


A.M.D.
csendes tag

A felhasználás az általában véve vegyes.
Egy kis Bf4, netezés, és video.
Az alaplapnál fel van tuntetve az FX 8xxx széria, az akkor nem jelent semmit?

(#48323) Lacielvtárs válasza lovas001 (#48320) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1
Asus M5A97 LE R2.0 sajnos ez a legbutább lap az FX-hez :(
van rá módod hogy kicserélted?
ennél még a sima a Asus M5A97 R2.0 lap is jobb lenne, de akkor már inkább 990FX lapok...
szerintem ha újban vetted, cseréltesd ki téves vásárlás címen, ha teheted :K

szerk: működni működni fog...
természetesen, csak ha meghajtod az FX-et akkor fogod érezni hogy probléma lehet
viszont ha nem tuningolsz semmit, akkor elvileg menni fog...
vagyis tuti menni fog, mert én magam tavaly karácsonykor raktam össze két ilyen gépet ezzel a lappal, amiben egy FX-4100 van és tökéletesen megy.
de itt semmi tuning nincs, sima alap használat
egy kis játék, net, film, stb...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48324) ViZion válasza A.M.D. (#48322) üzenetére


ViZion
félisten

BF4-re nagyon hurka lesz, milyen VGA lenne mellé?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48325) A.M.D.


A.M.D.
csendes tag

Két napja rendeltem a PCX-ből, elvileg ma, vagy holnap érkezik.
A gondom az, hogy jelenleg nem tudok több pénzt rááldozni. Nézegettem Asrock lapokat is, de elég sok fagyási hibát olvasgattam róluk, így nem mertem venni.

Most rendesen elbizonytalanodta.... :F

(#48326) A.M.D.


A.M.D.
csendes tag

Bármilyen hihetetlen, de ezzel a konfiggal is megy most nekem a bf4
Asus M4A77T/USB3
Phenom II X4 945 3ghz
4gb Corsair DDRIII RAM
5670HD 512MD Sapphire VGA

Amúgy majd r9 280 -at szeretnék!

(#48327) ViZion válasza A.M.D. (#48325) üzenetére


ViZion
félisten

aham, lapra nincs, de csúcs procira igen? Fura.
280-hoz már inkább 8 magos kellene, ahhoz viszont hurka a lap, nem fogod tudni meghajtani rendesen...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48328) pEtii94


pEtii94
tag

Sziasztok. Lenne egy kis problémám az új alaplapommal (M5A99FX PRO R2.0), vagyis pontosabban az, hogy a lapot szépen betudom csavarozni a házba, passzol meg minden, de az I/O panel picit kitüremkedik (pedig az is szépen belemegy a helyére ),és szerintem annak nem kellene, vagy tévedek ? Illetve van rajta egy matrica jelölésekkel, hogy milyen kimenet mit jelöl, azt le kell szedni amúgy ? :D

(#48329) and1ao válasza A.M.D. (#48326) üzenetére


and1ao
őstag

3 napig elállhatsz a vásárlástól. Kukázd azt a lapot.
Ha már AMD és kevés a keret akkor még mindig FX-6300, és a jelenleg kapható legjobb 970-es lap MSI 970 Gaming
Ez olyan ~54k körül megvan. és még mindig kellene hűtőt venni. Mert a tunning az kell.

Guild Wars2!

(#48330) Habugi válasza A.M.D. (#48325) üzenetére


Habugi
addikt

Ez azért nagyon jó hír, mert zokszó nélkül elállhatsz a vásárlástól! :K

Angliában élő barátom vett magának ilyen lapot cirka egy éve. (8320+7970 Ghz Ed. alá..) Azt tudni kell, hogy jószerivel 10-15éves játékokat játszunk amikhez enyhén szólva nem kell erőmű.
Példának okáért nyár közepe óta ebbe temetjük a közös szabadidőnket: [link]

Hogy jön ez ide..? :F
Nos.., amióta megvan neki a config, azóta cirka 20-30percenként összeomlott nála a Catalyst Win7 alatt, továbbá folyamatos visszatérő szaggatásokra panaszkodott. Június végén lett belőle qrvára elegem és nekiültünk felderíteni a probléma okát, ami pedig nem volt más mint az, hogy gyári/"hangolatlan" beállításokkal (Turbo On és társai..) használta ebben a lapban a 8320ast, gyak. a legkisebb terhelésre is rommámelegedett a hűtetlen VRM és throttlingoltak is a magok mint a veszedelem.

Két estés TS3-on keresztüli BIOS buzgerálás/assziszt után sikerült elérni direktbe megfujatott VRM mellett, hogy ne droppoljon lépten nyomon szerencsétlen proci, minő meglepetés a 7970esnek is megszűnt minden gondja és nem a "fos AMD driverek" tehettek a dologról, sem mint azt drága jóbarátom szajkózta/sejtette mindaddig.. ;]

Egy szó mint száz, azon kivételesen szerencsések közé tartozol, akik még akkor tették fel erről a lapról a megfelelő kérdést, mielőtt kézhez kapták/belepróbálták volna a 8magos FX-et. Ha elfogadsz +1 jótanácsot, azzal a lendülettel küldd vissza azt a lapot ahogy megrendelted, pláne ha 280ast tennél bele!! :K

ASUS M5A97 EVO R2.0

Nagy népszerúségnek örvend itt a topicban is..
8magoshoz ezt mondanám belépő szintnek, de a Gigától kapsz ugyan ennyiért 8+2es lapot is.
Ne szabjon határt a pénz.., ha máshogy nem megy tartsd meg +1-2 hónapig a régi VGA-dat és amikor újra betermelődött a büdzsédbe az a 10-12k huf, csak akkor ugorj rá a 280asra. Egy 4.3-4-5Ghz legalább kéne neki a 8320 részéről, de ez annyira felejtő helyből az LE lappal mint más problémás esetek nekifutásból.

Kalappal! :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#48331) A.M.D.


A.M.D.
csendes tag

Köszönöm szépen az eddigi segítséget.

És ha erre a lapra cseréltetném?
MSI 990FXA-GD65 ATX

(#48332) Habugi válasza A.M.D. (#48331) üzenetére


Habugi
addikt

Az ugyan egy 8+2es lap, ami kiváló lenne bitangabb tunninghoz is, de emlékeim szerint a VRM hűtése meglehetősen sovány/problémás! (Te ezt bevonzod valamiért.. ;])

Amennyire emlékszem, kiadtak belőle egy V2 verziót, ahol ez már javítva lett és abszolúte vállalható.

Viszont ha áldoznál ennyi pénz egy jó lapra akkor alternatíva lehet számodra:

ASUS M5A99X EVO R2.0
Gigabyte 990FXA-UD3/UD5 8+2

Kicsit olcsóbban pedig az említett:

Asus M5A97 EVO R2.0 ill. Gigabyte 990XA-UD3, utóbbi 8+2es!

Említett lapok egyikse sem VRM hűtés problémás! :N
Revizióktól függően elmondható, hogy Gigák esetén még belefuthatsz AWARD Biosokba, szóval ha van UEFI Bios becsípődésed te az ASUS-okat keresed. Költséghatékonyságra/megbízhatóságra nekem a 990XA-UD3-al van sok tapasztalatom, összeraktam egy párat, nagyon jó kis lap.

Általánosságban a Gigákkal megeshet, hogy egy kicsit többet kell "pepecselni", viszont sok esetben jobb eredményt is kapsz cserébe.
Az ASUS-ok digi vrmesek, vannak prok és kontrák, de a fent említett lapok egyikével sem járhatsz rosszul.
Problémás lap/revizió esetén amiről nem tudok, majd a többiek kijavítanak.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#48333) Lacielvtárs válasza A.M.D. (#48331) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:K :K
még ez is sokkal jobb mint az LE...
sőt ez már a "legújabb" 990FX chipset,...
ez már jó döntés, szerintem...
bár én magam ASUS párti vagyok, de az LE-nél minden jobb :C

Habugi: +1 a kollégának, imádom olvasni a soraid :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48334) pEtii94


pEtii94
tag

Sziasztok. Valaki aki ASUS m5a99fx pro r2.0 lapot használ megtudná mondani hogy a képen látható ház ventilátor csatlakozó télleg nincs a lapon, vagy csak én nem találom ? A régi lapomon pfr_fan jelzéssel volt található a csatlakozó, de itt nem találok hasonlót.

[ Szerkesztve ]

(#48335) Nemt0m12 válasza pEtii94 (#48334) üzenetére


Nemt0m12
tag

Dugd a 4 pinesre rá ha nem találsz 3ast.Amúgy lennie kell bőven csak maximum 4 pines mind.

(#48336) pEtii94 válasza Nemt0m12 (#48335) üzenetére


pEtii94
tag

Igen, 4 pines van csak, akkor arra rányomom.

(#48337) Lacielvtárs válasza pEtii94 (#48336) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja, menni fog az a 4 PIN-esen is :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48338) ViZion válasza pEtii94 (#48336) üzenetére


ViZion
félisten

4pines első 3 pin ua. a 4. meg a PWM... nincs ezeken már 3 pin csati.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48339) pEtii94


pEtii94
tag

Köszönöm szépen a válaszokat, már csak egy kérdésem maradt :D Ezeket a csatlakozót hova kellene bedugni? Mert néztem a kézikönyvet de, nem jöttem rá, és nem akarom rossz helyre.

Bocsi, rájöttem, mellékeltem a laphoz egy szürke kis valamit, és abba kell :D

[ Szerkesztve ]

(#48340) ViZion válasza pEtii94 (#48339) üzenetére


ViZion
félisten

pedig az ott lesz leírva... egymás mellett sok tüske. Az USB és audio tiszta gondolom, van speaker csati is, arra felé keresel egy üreset, kézikönyv lapozgat, megkeresed.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48341) stratova válasza pEtii94 (#48339) üzenetére


stratova
veterán

Nézd meg a lap bal alsó sarkát (kamerához legközelebbi) :)

Van hozzá egy Asus Q-Connector Kit névre hallgató kis panel is (leírás a kézikönyv 50. oldalán, de legközelebb nekem kelljen kikeresnem :P).

(#48342) Habugi: :D

[ Szerkesztve ]

(#48342) Habugi válasza pEtii94 (#48339) üzenetére


Habugi
addikt

Ide:

A könyvecskében pedig benne van, hogy melyiket hova, abban az esetben ha a lapra fizikailag nincs is mind "ráírva", ott van az benne csak valószínüleg átsiklottál felette.

(#48333) Lacielvtars:

:R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#48343) stratova válasza stratova (#48341) üzenetére


stratova
veterán

Azaz, ne nekem :DDD

Tegyük bele az RTFM-et az 1. hsz-be pls. :))

[ Szerkesztve ]

(#48344) pEtii94


pEtii94
tag

Igen, megvan, írtam is közben hogy rájöttem. :) Amúgy, köszönöm szépen a gyors segítségetek :) Még egy dolgot nem tudok. Hogy itt elég csak a hd audiot bekötni, mert a másikra úgy emlékszem nem is volt, illetve hogy ez a kék csatlakozó mi célt szolgál és hogy kell-e használni ?

(#48345) Lacielvtárs válasza pEtii94 (#48344) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

a kék az usb lábak kiosztása amit ha olyan a házad hogy szálanként vannak az usb lábak akkor tudd a sorrendet...
de általában már évek óta az usb alaplapi csatlakozók már egyben vannak, mint az alaplapi audió csati is

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48346) stratova válasza pEtii94 (#48344) üzenetére


stratova
veterán

Kérlek fontolj meg egy tanácsot: olvasd el a fentebb linkelt kézikönyvet legalább a pdf a 39-64. tartományban (de abból sem lesz semmi baj, ha az egészet átlapozod).
Minden eddigi kérdésedre ábrákkal ott lapul a megoldás. :K

ViZion: Furcsa ezt éppen attól olvasni, aki az első hsz-ez irányítja az újoncokat (teljesen jogosan), amikor tuningról van szó. ;)

[ Szerkesztve ]

(#48347) ViZion válasza stratova (#48346) üzenetére


ViZion
félisten

van rajta gari... hagyd játszani. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48348) eldiablo válasza pEtii94 (#48339) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Légyszi csak a cerkáról ne küldj majd képet, hogy hova dúgjad! :DDD

Használatit nem kaptál? :F

(#48349) Habugi válasza eldiablo (#48348) üzenetére


Habugi
addikt

:DDD ;]

pEtii94 , most hogy átestél az "Üdv az FX totyikban" beavatásos romosra oltáson, tudd h nem szabad komolyan venni, szimplán csak van egy állandó amúgy igen szabad/jó hangulat! :K :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#48350) MrM94 válasza eldiablo (#48348) üzenetére


MrM94
őstag

Ezen mekkorat nevettem :DDD
Errol eszembejut egy gepszereles sztori,havernal ugyanilyen lappal.

Csávóka szétszedi a gépet..
Kiveszi a videókártyát procit meg sallangokat..
És elküldte a masik srácot egy nagyobb csavarhuzoer..(azt akie volt a gep)
Csavoka visszajon a csavarhuzoval,ertetlenul all a gep felett nez a haverre,haver nez ra hogy ez mit nez?
Erre csavoka megkerdi,csavarhuzoval a kezeben,hogy ezt most hova dugjam?
Hat anyadba,hat hova.....
Es szakadtunk a rohogestol...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.