Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29809) Malibutomi válasza laca000 (#29805) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ebben egyetértünk, tényleg kevésbé érhet csalódás, ha egy komoly lapod van, és nem megy a tuning, akkor nagy bizonyossággal tudhatod hogy a procid lusta. Ezt adom.

Én egyébként nem kardoskodom, és főleg nem 20K-s lap mellett, olyat senkinek nem ajánlunk itt 8XXX alá, főleg nem tuningra, ezt te is jól tudhatod. Én azt írtam 25K+ lapok.
Azt pedig számtalan példa mutatja a topicból hogy a 25K feletti normális lapok már jól bírják a tuningot. Ezért is vannak itt ajánlott, és nem ajánlott lapok, hogy ne érje csalódás az embereket.

(#29807) Tigerteam

Már meg ne haragudj, de ezt magamra, és személyeskedésnek veszem.
Itt sarkítás csak abban történt, hogy a nem csúcs lapok lettek leminősítve, mintha nem bírnának semmi tuningot ami nem igaz, és én arra reagáltam.
A topic lakók használata mutatja, hogy a középkategória is teljesen jól teszi a dolgát tuning alatt is. Esélyes hogy többet ki lehetne hozni egy csúcs lappal a procikból, de 24/7-re a legritkábban használja valaki maxra kiélezve a prociját.
Az önigazolással egyetértek, valahogy meg kell magyarázni, hogy nemhiába költött valaki majd kétszerannyit a lapjára (amit valószínű ki sem használ)....

Megvehetném én is a 40K-s lapot, de mivel ez is kiszolgál feleslegesnek tartom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.