Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29853) Valkűr válasza and1ao (#29846) üzenetére


Valkűr
őstag

Jó hűtés, jó kondik, megfelelő tápellátás..És jobb minőségű alkatrészek, ha nem sűrűn cserélgetsz...Na meg egy olyan proci amiben van elég tuning potenciál..

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#29857) Valkűr


Valkűr
őstag

Maradjunk annyiban, ha csak ennyi lenne a különbség akkor nem csinálnák a gyártók ezeket a nagy drága lapokat, mert a kutyának sem kellene...Gondolom aki Pc-vel foglalkozok felfedezte már a Spanyol viaszt, és tudja melyik mire jó...Ha a felhasználók erre rájönnének, márpedig rá kellene jöjjenek, akkor senki sem venne ekkora alaplapokat, mert nem volna értelme, és a gyártók csődbe mennének, mehetne minden nagy lapja a kukába.. Azért maradjunk a realitás talaján...

Jó példa erre két autó...A Trabant is ugyan azt a célt kiszolgálja, mint a Ferrari...Elvisz egyik pontból a másikba, simán képes rá...De csak ennyi lenne az egész? :F :N

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#29858) lee56 válasza and1ao (#29855) üzenetére


lee56
őstag

A világon szinte minden termékre igaz, ahol több kategóriát árulnak ugyanabból, hogy a csúcshoz közeledve exponenciálisan elszalad az ár, vele együtt a kínált fícsörök is (amiknek egy része csak marketing értéket képvisel). Tehát most felfedezted a spanyol viaszt az alaplapoknál. :)

Amúgy nincs kedvetek befejezni végre?! Ez az egész vita tényleg kezd már unalmassá válni.

No Comment

(#29860) Valkűr


Valkűr
őstag

Sztem maradjunk az FX témánál, mindenki vonja le maga a konzekvenciát az eddig hallottakból..Csak lépjünk már át ezen.. :R

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#29865) MiklosSaS válasza ricshard444 (#29862) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mostanaig nem szoltam, de laca kollega nem beszel rosszul. Volt m5a97 alaplapom, eleg xarul ment benne az OC. A Crosshair-t meg pont erre talaltak ki.

A jo dolgokat meg kell fizetni, a rosszat meg megjobban !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#29867) ViZion válasza and1ao (#29855) üzenetére


ViZion
félisten

ROG lapon extra szolgáltatlások vannak, amit meg kell fizetni. Más a chipset is, azt nem tudom miért írod, h ugyan azok a kondik, de ha van róla infó, akkor OK, lehet végülis.
"kicsit" más az integrált hang, ha megnézed a hangkártya árakat, akkor nem is sokkal drágább a drágább lap. Most az egy másik dolog, h ezekből ki és mit használ ki. Nekem elég lett volna mATX deszka is, de nincs, kifizettem még pár centi PCB-t, ennyi. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29871) section9 válasza ricshard444 (#29784) üzenetére


section9
őstag

Futtattam egy GPU-Z-t és 50-76%-ig volt leterhelve a GPU, úgyhogy a videókártya biztos elég neki.

(#29876) Tomko78 válasza Gyurma23 (#29767) üzenetére


Tomko78
őstag

ha kell én is adok neki kraftot , de most nem látom értelmét ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.