Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) bugizozi válasza buffon007 (#1300) üzenetére


bugizozi
őstag

Add be hozzánk az önéletrajzod...hátha :)

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1302) amargo


amargo
addikt

Sziasztok!

Édesanyámnak keresek munkát. Röviden.

Tapasztalatok:
- pénzügyi előadó
- könyvelő

Tanulmányok:
- menedzser asszisztensi oklevél
- középfokú külkereskedelmi vámügyi szakvizsga
- érettségi; középfokú áruforgalmi és gazdálkodási képesítés

Kérésre önéletrajzot is eltudok küldeni.

Köszönettel

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#1303) buffon007 válasza bugizozi (#1301) üzenetére


buffon007
tag

Köszi a választ.Megpróbálom őket is.most az auditól kezdve a linamaron át a claasig mindenhova beadtam.Ebből is látszik,hogy szeretnék dolgozni is,a lakhely Győrtől Békéscsabáig mindegy,csak valami legyen.
Amúgy szerintetek érdemes lenne egy minősített hegesztői tanfolyamot elvégeznem?

(#1304) szunyog199 válasza szunyog199 (#1296) üzenetére


szunyog199
tag

Az előző hozzászólásomba leírtam, hogy már kaptam választ a cégtől, hogy még nem zárult le a kiválasztás. Viszont mivel a cégnél 2-án vagyis hétfőn van munkakezdés ezért azt kérdezném tőletek, hogy szerintetek érdeklődjek még egyszer a munka után, vagy inkább hagyjam a fenébe, és törődjek bele, hogy nem hívnak már?:(

(#1305) buffon007 válasza szunyog199 (#1304) üzenetére


buffon007
tag

Szerintem még rosszabb is,ha erőlteted.Én ha HR-es lennék,és zaklatnának,hogy mi van vele kapcsolatban,ki is zárnálak az esélyesek közül.

(#1306) btf


btf
aktív tag

Üdv. mindenkinek!

Van itt olyan aki gépelt capcha kódokat?

A fizetség 0,85-1,5$/óra lenne.

Van benne valami rizikó? (nem fizetnek stb)

Ez mire jó nekik? (a kódok begépelése)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#1307) dellfanboy válasza btf (#1306) üzenetére


dellfanboy
senior tag

ajánlom figyelmedbe eme cikket[link]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#1308) szunyog199


szunyog199
tag

2 hete voltam egy szakmai teszt íráson egy cégnél, az alapján behívtak gyakornoki interjúra. Ilyenkor az interjú ideje alatt is kérdezhetnek szakmai dolgokat? Vagy csak általános kérdéseket tesznek fel ilyenkor? Nem volt még ilyenben részem. :) Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1309) bobsys válasza szunyog199 (#1308) üzenetére


bobsys
addikt

Hogyne kerdezhetnel, siman jo szerintem, latjak, hogy erdeklodsz. Valoszinu az interju vegen mondjak, hogyha van kerdesed akkor szivesen valaszolnak. Azert olyat ne kerdezzel, hogy az adott kodban miert igy meg igy kodoltak le valamit. Altalanos szakmai kerdesket tegyel fel.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1310) Nordic válasza bobsys (#1309) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem úgy értette, hogy tőle kérdezhetnek-e szakmai dolgokat? :U

(#1311) bobsys válasza Nordic (#1310) üzenetére


bobsys
addikt

es tenyleg, elnezest :B

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1312) Bsony


Bsony
tag

Hali!

Munkakeresésben vagyok, (még mindig)...

Van e értelme egy szépen egyedileg össze rakott, minimalista, könnyen olvasható önéletrajznak, meg egy online CV-nek? Most nem standard önéletrajzra gondolok. Nem tudom itt ki mennyire tapasztalt, annak elküldeném az önéletrajzom, amit összeraktam.

Úgy értem, csinálnék egy oldalt, szép letisztult designnal, bővebb információért, esetleg még a egyenlőre nem túl bő, portfóliómat is felraknám. Mennyire nézik ezeket a HR-esek, némi plusz pont esetleg?

(#1313) doc válasza Bsony (#1312) üzenetére


doc
nagyúr

hogy a HR-esek mennyire nezik, nem tudom, de mikor oda kerul a sor hogy 'szakmai zsuri' ele kerulsz, akkor ok biztosan raneznek (legalabbis az en online referenciaimat megneztek anno, ez kiderult interjun)

(#1314) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Hali!

Álláskeresésnél milyen típusú önéletrajzokat szeretnek a "HR"-s kollégák?

(#1315) Lacces


Lacces
őstag

Amcsit inkább.

(#1316) Lacces válasza Bsony (#1312) üzenetére


Lacces
őstag

Vannak állásbörzék, ingyenes próbainterjú, önéletrajz kiértékelés.
Én úgy vettem észre, ahány HR-es úgy értékeli ki. Menj el 1-re nem veszítesz vele.

Mod: Bocs, hogy kiment a fejemből a szerkesztés gomb használata :R

[ Szerkesztve ]

(#1317) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Van egy főállásom, ami épp annyit fizet hogy mindent ki tudok fizetni belőle (albérlet, kaja, rezsi, bérlet, és a személyi kölcsön és diákhitel törlesztő). Hogy tudok mellette még plusz melót vállalni, leginkább hétvégén? Semmit nem találok. Bújom az expresszt, meg a profession és társai oldalt, de csak csajokat és diákokat keresnek.... mit csinálok rosszul?

[ Szerkesztve ]

(#1318) Croft-21 válasza Vesztor87 (#1317) üzenetére


Croft-21
őstag

Attól függ milyen munkát keresel illetve mit vállalnál el. Bár hacsak hétvégi munkavégzés érdekelne, az tényleg kicsit nehezebb. Amúgy ezeken az oldalakon kívül érdemes megnézni a nagy cégek honlapján a Karrier oldalt is.

(#1319) Vesztor87 válasza Croft-21 (#1318) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Hétvégi melót keresnék, gép telepítés, bővítés, fizikai meló, árufeltöltés ilyesmi. De semmit nem találok:S

(#1320) Kassadin válasza Vesztor87 (#1319) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem egyszerű szimplán csak hétvégére melót találni, az már biztos. De normálisat meg még inkább nem. :(((

Próbáld meg a penny market boltokat, én dolgoztam ott hétvégi beosztásban. Tavaly 2 napért(2x10 óra, ha jól rémlik), kaptál nettó 36 ezret. Nem sok, de jobb, mint a semmi.

(#1321) buffon007 válasza Kassadin (#1320) üzenetére


buffon007
tag

36ezret 20óráért?
Betudnál szervezni esetleg?
22munkanap alatt az majdnem 400ezer ft egy árufeltöltőnek nem kevés....
Bár tudom,hogy neked ez nem sok.....

(#1322) Kassadin válasza buffon007 (#1321) üzenetére


Kassadin
addikt

1 hónapra kapsz 36 ezret... Heti 2 napot dolgozol.

"Bár tudom,hogy neked ez nem sok....."

WTF :F

[ Szerkesztve ]

(#1323) Croft-21 válasza Kassadin (#1320) üzenetére


Croft-21
őstag

Én heti 5 napot dolgozok a Sparban, 6 órában. Mennyire számíthatok fizuban?

(#1324) Nordic válasza Croft-21 (#1323) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Szerintem 100 fölött semmiképp. :(

Más: Tudtok valami népszerű/megbízható/biztonságos honlapot, ahova önéletrajzot érdemes feltölteni?

(#1325) Kassadin válasza Croft-21 (#1323) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem sokra. Igazából nekem csak arra van rálátásom, ahol már dolgoztam/dolgozok. Gondolom én, hogy a sparos alkalmazottak sincsenek túlfizetve, a pennyben 80e körül kapnak kézhez a teljes munkaidős emberek, és ha jól tudom, akkor 5 napot dolgoznak egy héten. Szóval szerintem max. 50-60e között.

Nordic: Ezt hogy érted? Amúgy van sok oldal, ahova feltöltheted, így hirtelen nekem a profession és a workania, ami beugrott, de biztos van még pár ezeken kívül is.

[ Szerkesztve ]

(#1326) Vesztor87 válasza Kassadin (#1320) üzenetére


Vesztor87
senior tag

A honlapon nem láttam állás hirdetést, de személyesen akkor majd megpróbálom pénteken, hátha mégis kell ember. :R

(#1327) Kassadin válasza Vesztor87 (#1326) üzenetére


Kassadin
addikt

Interneten ez a hétvégi meló nem is volt fent, pennyben szoktam zabot meg vizet venni, szimplán ki volt plakátolva még tavaly... Szóval érdemes körbekérdezni, hátha esetleg van olyan penny, ahol emberhiány van és kell hétvégi dolgozó. Itt, palotán tele vannak, nem tudom, máshol milyen a helyzet. Nem egyszerű (tényleg nem), de ne add fel a reményt, hátha sikerül kifogni valamit még pluszba. Nézegesd szorgalmasan az álláshirdető weboldalakat. Pl. itt egy. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1328) Vesztor87 válasza Kassadin (#1327) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Köszi, szétnézek. Az a 30-40e ft havonta az pont az a pénz, ami elég lenne. :)

(#1329) Croft-21 válasza Kassadin (#1325) üzenetére


Croft-21
őstag

Ottani kolléga szerint olyan 70 körül kapnak kézhez a 6 órások.
Hát 6 órában az nem rossz, minimálbér szintjével vetekszik, de megélhetésre semmiképp sem elég. Szóval csak átmenetileg maradhatok a Sparban.

(#1330) lez92


lez92
csendes tag

Üdv, tippeket szeretnék hogyan tehetnék szert egy kis pénzre, nagyon szükség lenne rá

középsulis vagyok még, jelentkeztem tavaly még hipermarketekbe árufeltöltő...stb 8 általános kell ugye hozzá kb b*sztak válaszolni nem vettek fel, bepróbálkoztam januárba diákmunka ok jött a szöveg hogy van 2 város xy bevásárlóközpont lehet menni árufeltöltő vagy pénztár, vissza írtam hogy érdekelne ez volt egy hónapja és azóta nem válaszolnak.
nekem már csak egy kérdésem van: EZ MI EZ?

[ Szerkesztve ]

(#1331) lez92 válasza lez92 (#1330) üzenetére


lez92
csendes tag

bocsánat a nagy hevességben kihagytam a lényeget, fehér a bőröm színe:)

(#1332) Croft-21 válasza lez92 (#1331) üzenetére


Croft-21
őstag

Próbáld meg a SPAR-t, meg az ilyen szupermarketeket ha érdekel. Érdemes személyesen érdeklődni fényképes önéletrajzzal náluk, vagy esetleg írj nekik e mailt. Én is ilyen helyen dolgozok jelenleg. (SPAR)

Bár azt nem tudom, hogy diákokat alkalmaznak e, de gondolom a nyári időszakban biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#1333) Kassadin válasza Croft-21 (#1329) üzenetére


Kassadin
addikt

Lóf@sz az a pénz, akárhogy is nézed. :( Ötletem sincsen, hogy hol vagy mit kellene helyette keresned, ami jobb lenne.

lez92: Iskolaszövetkezeten keresztül "kell", ha csak arra gondolok, hogy a multik szerződésben állnak többel, akkor érthető, hogy miért nem lehet megkerülni őket, meg túl sok papírmunka lenne a munkáltatónak. Maximum hostess cégeknél lehet ezt megcsinálni, ott meg zsebbe kapod a fizut... :U

(#1334) Croft-21 válasza Kassadin (#1333) üzenetére


Croft-21
őstag

Én telefonos ügyfélszolgálaton dolgoztam közel két évet, de azóta nem sikerült ilyen helyen elhelyezkedni. :U

(#1335) Kassadin válasza Croft-21 (#1334) üzenetére


Kassadin
addikt

Kereskedelemben nem leszel agyonfizetve, amíg "csak" alkalmazott vagy. Ez a helyzet sajnos.

[ Módosította: philoxenia ]

(#1336) Croft-21 válasza Kassadin (#1335) üzenetére


Croft-21
őstag

Hát ezt én is tudom, nem is akarok ott maradni. Kemény dolgok mennek ott.

(#1337) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Sziasztok.

Mint haladó (+5 év szakmai tapasztalat) mérnök Északmagyarországon mennyit lehet elkérni? Nálunk (Erdély) picit más a bérképzés, s így nem tudom eldönteni hogy mennyit is mondjak. Túlkérni nem szeretném magam, ugyanakkor a román átlag felett keresek, s így túl keveset sem szeretnék mondani.

(#1338) normal válasza Csakénvagyok (#1337) üzenetére


normal
tag

[link]
:))

Szikrázik a köd, csicseregnek a varjak, virágzik a penész! Csuhaj!

(#1339) Csakénvagyok válasza normal (#1338) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ja, regisztráltam, de ez inkább a jelenlegi bérem tudja összehasonlítani az átlaggal. De nekem inkább arra lenne szükségem hogy mennyivel lehet kezdeni az iparba, ha már van az embernek valamekkora tapasztalata.

Jelenlegi havi átlagon HUFra átszamolva, juttatásokkal 180.000-200.000.

(#1340) barnam_


barnam_
nagyúr

Üdv,
Ide is bedobom: Munkát keresek...

(#1342) Ferrarer


Ferrarer
tag

Hellósztok!

Jelenleg dolgozom, de kíváncsiságból elküldtem az önéletrajzom egy cégnek és behívtak állásinterjúra, de mégsem szeretnék elmenni oda dolgozni, mert félek, hogy megbánnám, ha otthagynám a jelenlegi munkahelyem. Szerintetek milyen indokkal mondjam le az interjút, hogy ne tegyek rossz benyomást ennek a cégnek? (Hátha később mégis odamegyek.) Azt csak nem akarom mondani, hogy meggondoltam magam.

(#1343) Croft-21 válasza Ferrarer (#1342) üzenetére


Croft-21
őstag

Nagyon egyszerű: Már nem aktuális, köszönöm!

(#1344) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok! (Bár nem tudom jó helyen járok)

Az az én történetem, hogy még egyetemre járok, Mérnök Informatikus nappali képzésre. Belátható időn belül végzek ( ~ 2 év) és miután a tárgyaim egymásra épülés miatt a következőekben elég "szellős" lesz a félév, gondoltam rá, hogy munkát keresek. Ennyit a dolgokról. Ezek tudatában mit tudtok mondani, mik a kilátásaim? Meg lehet oldani valahogy a "munkát", ideális esetben valami szoftverfejlesztői állás (PHP, Java) vagy felejtsem ezt így el?

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1345) D@ni88 válasza mobal (#1344) üzenetére


D@ni88
addikt

Diákmunkával könnyen el tudsz helyezkedni. pl muisz... ha jó helyre kerülsz akkor lehet is vele keresni :)

(#1346) buffon007


buffon007
tag

Sziasztok!
Egy kérdés:
Itt PH-n valaki is járt már sikerrel,talált már munkát?

(#1347) Csakénvagyok válasza buffon007 (#1346) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ő :U

(#1348) fesii


fesii
aktív tag

Sziasztok
Pálya kezdő vagyok írtam egy önéletrajzot de a tapasztalat hiányában örülnék ha hozzá értő is átnézné... [letöltő link]
Úgy terveztem, hogy beadom upc-hez t-home-hoz és talán felvesznek hálózat bekötő vagy valami hasonló posztra.
Mennyi esélyem van erre ezzel a papírral?
Válaszotok előre is köszönöm!

(#1349) Croft-21 válasza buffon007 (#1346) üzenetére


Croft-21
őstag

Én is találtam, csak épp nem olyat amilyet szerettem volna. De a pénz kell, így addig is elvagyok ott, amíg nem lesz jobb.

(#1350) Croft-21 válasza fesii (#1348) üzenetére


Croft-21
őstag

Sztem nem rossz, de mondjuk egy motivációs levelet mindenképp írnék a helyedben. Amiben leírod pár mondatban, hogy az előző munkahelye(i)den mit csináltál és hogy Te szerinted miért lennél alkalmas arra a posztra, amire jelentkezni szeretnél a upc-nél vagy a t-home-nál. A lényeg, hogy egy pozitív kép alakuljon ki rólad és azt lássák, hogy nyitott vagy az új dolgok megismerésére, elsajátítására.

Mondjuk olyan adatok, hogy állandó lakcím, meg születési hely.. Én ilyet nem szoktam beleírni, mert semmi közük hozzá. Annyi elég, hogy teljes név, esetleg születési idő és telefonszám. Illetve én jobbra igazítanám azt a képet és kicsit kisebbre venném a méretét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.