Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) g@bo válasza kraftxld (#747) üzenetére


g@bo
nagyúr

cimborám kanadában elment állásinterjúra, pár nap, és ott melózott.

nincs 3-4-5 kör egy takarítói állásra is, mint itt, a gányban....

érdekes elvárások vannak, aztán kiderül, sima érettségivel is bőven tolható egy adott munkakör.

(#752) kraftxld válasza g@bo (#751) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Azért tegyük hozzá, hogy nem takarítói állásra jelentkeztem ;)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#753) g@bo válasza kraftxld (#752) üzenetére


g@bo
nagyúr

valahol sejtettem.....

a mondandóm lényege más volt. a 20 körös bohóckodás, kb behivott 100 ember.

voltam egy ratyi cégnél, a folyosón üldögéltünk 20-an / már ott húzni akartam/, a klienseket úgy hivta be a parasztja, hogy az egyik még faggatva volt, mig a másikat behivták és leültették egy székre.... gondolom, a végén legolcsóbbat vették fel.

(#754) Magnum_


Magnum_
nagyúr

elmesélem a saját tapasztalatom. jogsz hallgato vagyok, de jelen állás szerint kellene valami munka... szoval, szeretem a telefonokat, láttam is egy hirdetést, teelfon boltba elat keresnek, szuper, jelentkeztem. hivnak, itt lenne a laksáomtol 5 percre a munka. még jobb. megbeszélt idöpontra odamegyek, várok 15 percet, sehol senki, mobilon az úr persze nem elérhetö... odamegyek a boltba, elado fijjú mondja, hogy "bocs" de ez elöfordul, majd hivnak.. mindennek egy hete :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#755) modern5


modern5
tag

Sziasztok!

Előre elnézést a fárasztó és kezdő kérdésektől:

Kezdő rendszerinformatikusként keresek munkát. Sajnos felsőfokú végzettséggel nem rendelkezem. Ennek ellenére voltam már több cégnél fél-fél éves gyakorlaton. Kiemelt középfokú rendszergazdaként tehettem szert ezekre a lehetőségekre. Megismerkedtem Windows 2003 alapú hálózatokkal. Annak idején Win és Debian alatt tanultam DNS,DHCP,levelező,ftp szerverek konfigurálását és persze az ehhez tartozó hálózati, informatikai alapokat.

Mint látjátok ez nem túl sok.

Suli után 3 évig dolgoztam zenei stúdióban (hangeditálás, professzionális stúdió szoftverek, keverés ilyesmi). Ez hobbinak indult de aztán elég komolyan beleástam magam így kaphatta munkát egy kiadónál ami azóta tönkrement.

Így most itt vagyok 25 évesen remek zenei/technikai tudással. Illetve informatikai ismeretekkel. Előbbiek területén már semmi kapcsolatom így mindenképpen az utóbbival foglalkoznék.

A pontos kédéseim a következők:

Diploma nélkül milyen képzések ajánlottak amivel labdába lehet rúgni a munkaerőpiacon?
A képzéseken belül mik az ajánlott modulok?
Illetve mifelé érdemes leginkább orientálódni ilyen körülmények közt?

Jelenleg egy halvány lehetőségem van általános rendszergazdai posztra ahol emellett visual c alapok és exceles makrók írása az elvárás.

Tehát jelenleg semmi sem idegen tőlem. Bármire nyitott vagyok csak jó volna néhány hasznos tanács hogy mit érdemes tanulni.

Linux/Windows hálózati ismeretek, tűzfalazás terrmészetesen alap. Ezeken felül érdekelne a véleményetek. Sajnos éveim már nincsenek erre.

Illetve boltba megvásárólható könyvek ajánlásának is nagyon tudnék örülni minden területen amit érdemesnek tartotok arra hogy 1 éven belül akár normálisabb állásokat is meg tudjak pályázni.

Szakmai angol és beszédkésséggel rendelkezem.

Mégegyszer elnézést a hosszú levélért ahol pontosítást vártok kérlek jelezzétek.

Üdvözlettel:

Norbi

[ Szerkesztve ]

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#756) doc válasza modern5 (#755) üzenetére


doc
nagyúr

szia!
lehet hogy most le fognak hurrogni, de szerintem ne eroltesd a konyveket meg kepzeseket, amit rendszergazdai temaban meg lehet tanulni, azt a legegyszerubb gyakorlatban, en is tobbet tanultam az elso 2-3 het alatt miutan elkezdtem rendszergazdakent melozni, mint elotte a gimiben+fosulin osszesen...

esetleg a tanfolyamokat erdemes megjatszani, marcsak azert is mert a normalisabbakhoz jar vizsga es a megfelelo kepesitest igazolo papir, de a tenyleges tudas ugyis csak a gyakorlattal jon

szoval a helyedben en eloszor mindenkepp megneznem azt az altalanos rendszergazdai allast, probalnek kozben mindent megtanulni amit lehet
a rg. melo amugy is olyan, hogy ha ugyesen csinalod, marad mellette meg boven idod tanulni - en is azt csinaltam :D

(#757) modern5 válasza doc (#756) üzenetére


modern5
tag

ebben igazad van ellenben azért nem árt ha az ember folyamatosan képzi magát gyakorlati lehetőségek nélkül is. Jelenleg pedig sajnos nincs állandó állásom ezért lenne időm bőven.

[ Szerkesztve ]

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#758) kraftxld válasza modern5 (#757) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Szerintem érdemes lenne találnod egy témát ami érdekel, (.net, c++, j2ee, oracle, sql, aix, microsoft szerver technológiák) és a neten keresgélve rengeteg tutorialt, könyvet, segédanyagot lehet letölteni, ebből egy kis önszorgalommal elég jól lehet magadat képezni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#759) modern5 válasza kraftxld (#758) üzenetére


modern5
tag

a kérdés hogy mi az amivel most jól el lehet helyezkedni. Igazából minden érdekel. Bár ha az általad felsoroltak közül szinte mindegyikkel van esély normális munkát találni akkor tényleg csak körbe kell néznem ismerkedés jelleggel és dönteni.

A problémám főleg az hogy az állás hírdetések nagyrészénél a mezei rendszergazdáknál is felsorolnak minden létező dolgot, c++, oracle, sql... stb

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#760) kraftxld válasza modern5 (#759) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha egy területen jó vagy, akkor nem lesz gond állást találni. Nem kell enciklopédistának lenni, mert azok mindenhez értenek, de semekkora mélységben :D

Neked kell eldönteni, hogy mi az ami a legjobban érdekel, és az fog jól menni. Mert én pl olyan vagyok, hogy ami nem érdekel, azt baltával se tudják a fejembe verni. Ezért fontos egy olyan témát találnod ami hobbi szinten is érdekel, és akkor élvezettel fogod csinálni a munkát.

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#761) modern5 válasza kraftxld (#760) üzenetére


modern5
tag

leginkább a hálózatok érdekelnek illetve ebben szereztem némi gyakorlatot (főleg microsoft oldalon). E mellé mit érdemes még tanulni?

Windows NT, 2000/2003 szerver , Active Directory, DNS, DHCP, IIS,FTP Exchange szerverek.

ezeket tudom, középszinten. Mi az ami jól jön még illetve elvárás is rendszergazdai állásoknál?

[ Szerkesztve ]

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#762) gyiku


gyiku
nagyúr

logisztikai asszisztens, palyakezdo 220-250, gyakorlattal 250-300 brutto, + 10k kajajegy + bkv berlet.
melo 9-17:30, minden 3. honapban hetvege is. (fizetik)
ezek direkt szallitasa, kezdes: oktober 6.

jelentkezni a linken, nem nalam.

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#763) normal


normal
tag

Nos, Uraim!

Kérem bombázzanak állásajánlataikkal!
9 év informatikai háttér, szinte minden téren a vastól a pattintott webig, megszórva csipet marketinggel és kreativitással.
Szervezőkészségem átlag feletti, de sajnos laza vagyok, és szeretem a jó bort tengerparton kortyolgatni, mértékkel.

A pályázatokat a pontos munkakör leirásával, a lehetséges kapcsolódó feladatkörökkel, tanulási és egyéb juttatási lehetőségekkel, s a pontos próbaidős, és végleges havi kézhezkapott összeg megjelölésével várom a normal@freemail.hu e-mail cimre, október 17-ig.

Mentori viszony szóba jöhet, hisz mindig tanulhatunk újat.
HR-esek kiméljenek!

A három nyertes pályázó megkapja önéletrajzomat, s motivációs levelemet.
Az esetlegesen segédkezet nyújtó közreműködő első havi fizetésem 20%-t nyeri!

Köszönöm!

Szikrázik a köd, csicseregnek a varjak, virágzik a penész! Csuhaj!

(#764) Goose-T válasza normal (#763) üzenetére


Goose-T
veterán

Jelentkezz a helyemre, én most dobbantok, szóval egy üresedés biztos lesz. :D Már ha van diplomád, tudsz angolul, és tudsz programozni. Esetleg angolul programozni. Vagy finnül. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#765) gyiku válasza gyiku (#762) üzenetére


gyiku
nagyúr

allas betelt.

hüllő

(#766) GrandeP


GrandeP
őstag

Üdv!

Állást keresnék Bács-Megyében. Kecskemét
Középfokú végzettségem van, fiatal vagyok 21 és kulturált jó megjelenésű.
Saját 2 éves személyautóval, "C" kategóriás jogosítvánnyal, 100 000 km-en felüli tapasztalattal rendelkezem.

Amiben van tapasztalatom az a számítógép szerelés hardveresen-szoftveresen, pc boltban dolgoztam több, mint 1 évet. sofőrködés, és 2 év raktárvezetői jelenleg is aktívan tapasztalatok.

Szinte bármi érdekel, kivétel hitel és biztosítási "munkák", mlm... netes hülyeségek!
Ahogy mondani szokták, csak valós munka érdekel...

Ajánlatokat priviben várok...

Köszönöm....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#768) MeTaL válasza Gh0sT (#48) üzenetére


MeTaL
tag

sztem tökmind1. fejre is mennek.. és azon aztán meg végképp nem lehet változtatni.. úgyhogy próbáld magad adni meg a maximumot aztán reménykedj..

(#769) normal válasza MeTaL (#768) üzenetére


normal
tag

Azért ne aggódj, nem mindenhol mennek arcra.
Való igaz, hogy "el kell adnod magad", de aránylag értelmes felvételiztetők szakembert is odatesznek az interjúra.

A gond inkább a "háromkörös" helyeken van, ahol nem tudják pontosan ki kell. :P
Itt találhatsz 5 év Cisco config és a xuhaéli nyelvtudás előny kivánalmakat az igények között.

[ Szerkesztve ]

Szikrázik a köd, csicseregnek a varjak, virágzik a penész! Csuhaj!

(#770) kraftxld válasza normal (#769) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én épp tegnap voltam az 5. körön :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#771) Frakk


Frakk
tag

Hali,
önéletrajzba csak befejezett tanulmányokat lehet írni?
Mert az a helyzet hogy két és fél év sz**ás után úgy gondoltam ott hagyom a BME Közlekedésmérnöki Kart és keresek vmi játékprogramozói munkát (van pár referenciám, hátha bejönnek). Úgyérzem nem elhanyagolható tapasztalatokat szereztem itt szal nem szívesen hagynám ki az önéletrajzból, csak nem tudom szokás e ilyet, ha igen akkor beleírjam hogy nem fejeztem be? (végülis két és fél év alatt nyilván nem).

Másik hogy 25 megás csatolmány a referenciákkal nem lesz kicsit sok emailben?

(#772) dabadab válasza Frakk (#771) üzenetére


dabadab
titán

"önéletrajzba csak befejezett tanulmányokat lehet írni?"

Azt irsz bele, amit akarsz: ha ugy gondolod, hogy fontos, hogy egyszer hatevesen segitettel a nagyapadnak cseresznyet szedni, akkor azt :)

"25 megás csatolmány a referenciákkal nem lesz kicsit sok emailben?"

De. Egyreszt nem illik keretlenul ekkora csatolmanyokat kuldozgetni, masreszt meg a legtobb levelezoszerver eleve nem fogad par meganal nagyobb emaileket. Inkabb rakd ki pl webre (ha mas nem, az internetelofizeteshez szokott jarni nemi tarhely) az emailbe meg csak egy linkelt irj.

(Ja, es bar ezt nem kerdezted, de a felsofoku vegzettseg hianya nagyon csunyan tud am kinezni egy oneletrajzban - foleg, ha mar nem lelkes kezdo leszel, hanem megallapodott harmincas, aki penzt is akar keresni.)

DRM is theft

(#773) Frakk válasza dabadab (#772) üzenetére


Frakk
tag

Köszi a tanácsot,
akkor pontosan ezt fogom tenni, beleírom a BME-s tanulmányt és a csatolmány helyett meg linkelek. Remélem megnézik a referenciákat mert az önéletrajzom úgy önmagában nem lesz annyira csábító, többek között az emlegetett felsőfokú végzettség hiánya miatt is.

Sajnos ami az egyetemet illeti nem nagyon van más választásom mert nem a nekem való karra mentem és tudom hogy nem leszek képes befejezni, a szüleim meg kezdenek egyre elégedettlenebbek lenni velem. Szal muszály lenne találnom valami munkát aztán szeptemberben (esetleg később ha találok munkát) úrja szeretném kezdeni az infón - addig viszont csinálnom kell valamit, főleg hogy sajna így már biztos hogy lesznek fizetős féléveim (5-öt elhasználtam a 10 államilag finanszírozottból ha minden igaz).

[ Szerkesztve ]

(#774) bambano válasza Frakk (#771) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Önéletrajzba bármit lehet írni. Akár andersen meséket is. Más kérdés, hogy ahhoz, hogy egyáltalán elolvassák, releváns dolgokat kell beleírni, különben olvasatlanul kuka.

Ha játékprogramozónak akarsz menni, akkor a közlekkar nem releváns infó. Az önéletrajz csak einstein kategóriás embereknél, igen kirívó esetben több, mint két oldal, úgyhogy 25 mega értelmesen nem fér el egy önéletrajzban. Ez alól kivétel lehet, ha referencia munkákat, screenshotokat akarsz csatolni, de azt csak akkor, ha kérik. Inkább valami free képtárhelyre, és url.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#775) cucka válasza Frakk (#773) üzenetére


cucka
addikt

Háát nem tudom, a játékfejlesztés azért elég kemény dió (már ha pc-s játékokról van szó), szerintem jobban járnál, ha más szakterületeket is számításba vennél, ahova könnyebb bekerülni..

(#776) Frakk válasza bambano (#774) üzenetére


Frakk
tag

"Ha játékprogramozónak akarsz menni, akkor a közlekkar nem releváns infó."

Lehet, de azért járművek elég sok játékban vannak, szal szerintem azért jelent valamit a közlekkaros tapasztalat. Meg mégiscsak műszaki (matek, mecha, fizika azért jól jön a játékprogramozásban is), és nem filozófus szak.

(#777) cucka válasza Frakk (#776) üzenetére


cucka
addikt

Ez azért nem így működik, programozónak általában programozó végzettségűeket keresnek. Ráadásul konkrétan játékfejlesztéssel elég kevés cég foglalkozik, szóval igazán ütőképes referenciák nélkül én meggondolnám, hogy nem-e éri meg más szakterületek felé is nézelődni..

(#778) doc


doc
nagyúr

en voltam jatekfejleszto cegnel interjuhon, gyak. vegzettseg nelkul, pusztan referenciak alapjan, eleg szep fizetest kinaltak (bar aztan megis egy masik, valamennyire hasonlo profilu ceget valasztottam)
szoval az egyetem hianya nem akadaly, a referencia jo helyeken igenis sokat szamit!

a tobbit mar elmondtak elottem

esetleg meg annyit, hogy ha be akarod fejezni az egyetemet, akkor ird bele hogy folyamatban van, bar hogy ez mennyire piros vagy fekete pont, az szerintem cegfuggo...

(#779) Frakk válasza cucka (#775) üzenetére


Frakk
tag

Ehhez vannak referenciáim. Igaz hogy nagyjából csak hobbiszinten, de ehhez "értek". Azért az idézőjel mert tudom hogy nem vagyok profi. Ettől még lehet hasznomat venni. Egy próbát megér, más szakterület meg nem nagyon jut eszembe most.

Egyébként többek között ez lenne az egyik referenciám:
[link]

Ezt egyedül csinálgatom hobbibol gondolom most nem fogjátok letölteni, de a képeket megnézhetitek, meg van youtube-os video is:
[link]
[link]

Gondoltam azért ezek csak értékelhető referenciák, még ha befejezetlenek is a fizika meg a grafika egyes részei azért elég jól működnek.
Meg vannak még más referenciáim is.

Beszéltem játékfejlesztéssel foglalkozó ismerőssel, ő azt mondta nem igazán számít a végzettség ha látják hogy tudok segíteni. Látta a referenciáimat, szerinte egy próbát megér. Meglátjuk, ha nem sikerül legfeljebb megyek vmi diákmunkára :DDD (passzív félév) aztán infó.

[ Szerkesztve ]

(#780) dabadab válasza Frakk (#779) üzenetére


dabadab
titán

Fogalmam sincs, hogy mennyi benne a sajat, meg mennyi a kolcsonvett cucc (gondolom a 3D modell inkabb az utobbi kategoria) de egeszen meggyozoen nez ki.

DRM is theft

(#781) Frakk válasza dabadab (#780) üzenetére


Frakk
tag

[OFF]A textúra kölcsönvett, a felhőkhöz egy ingyenesen felhasználható nyílt forráskódot használtam, a többi mind saját (a modell is).

szerk: Ja a hangok is kölcsönvettek. Nem a programozás, csak a wav fájlok (sajnos nincs saját F-16-osom hogy magam vegyem vel a hangokat ;) ).[/OFF]

[ Szerkesztve ]

(#782) remington2


remington2
senior tag

Üdv!

E-mailben történő cv-küldéskor a mail "fej" részébe mit írnátok? Csatolmányként ott az önéletrajz, de akármit írok a mailbe az önéletrajzra és az állásra történő hivatkozásként, esetlennek hangzik.

Köszi a segítséget.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#783) GrandeP válasza remington2 (#782) üzenetére


GrandeP
őstag

Én általában azt írom h

"Tisztelt Cím!

A ... olvasott/lévő álláshirdetésre jelentkezek. Mellékletként Csatoltam az Önéletrajzomat.
Köszönöm.
Tisztelettel....."

Kivéve ha kér motivációs levelet.... akkor "nyalom a szemedet" szövegeket írok... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#784) remington2 válasza GrandeP (#783) üzenetére


remington2
senior tag

Köszi a segítséget :R

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#785) kraftxld válasza kraftxld (#770) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Na, korrektül le is írták, hogy a hiring manager nem engem választott, de nem búslakodok :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#786) R válasza kraftxld (#785) üzenetére


R
aktív tag

uff

(#787) bambano válasza remington2 (#782) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Az emailben küldött cv mellé rakott pár sornak a legfontosabb feladata, hogy titkárnőGizikét eligazítsa, hogy te mit akarsz. Az általam ismert cégek elsöprő többségénél a főnök levelezését a titkárnő intézi és ő akkor boldog, ha kevés gondolkodással le tudja passzolni valakinek a problémát.

Tehát nagyon pontosan megírod, hogy milyen állásra jelentkezel, milyen azonosító(k) szerepeltek a hirdetésben, ki vagy és hol találnak meg téged.

Hogy mit írsz még, te döntöd el, de titkárnő Gizike ki fogja nyomtatni az egészet, uv érzékeny jelölő filccel át fogja satírozni ezeket az adatokat és tolja a papírhalmot az illetékeshez. Ha ezt nem tudja, kukázza.

Az már a privát magánvéleményem, hogy a motivációs levél egy marhaság. Akkor is ezt gondolom, ha tudom, hogy az állások többségéhez kérnek ilyet.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#788) bambano válasza Frakk (#779) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Láttunk már olyat, hogy egyes cégek, pl. amelyik bádogtérképpel szöszmötöl, kooperatív képzésre vagy gyakornoki munkára vett fel embert...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#789) lorcsi válasza bambano (#787) üzenetére


lorcsi
veterán

Az már a privát magánvéleményem, hogy a motivációs levél egy marhaság. Akkor is ezt gondolom, ha tudom, hogy az állások többségéhez kérnek ilyet.

sajna nincs mit tenni, ha kérik adni kell. jobb esetben csak mailban küldeni -nincs nyomtatási kts., ami ha több helyre pályázok elég magas lehet
de ezek úgysem döntenek semmiről csak a személyes beszélgetés az interjún, akkor meg bőven el lehet regélni a motivációs levélben lévőket, szal' akár hogy is nézem baromság ilyet kérni, csak plussz munka mindenkinek.

(#790) kingi válasza lorcsi (#789) üzenetére


kingi
tag

nem hülyeség, csak ezt is túlmisztifikálják, tekintas egyszerűen kísérőlevélnek nem motivációs levélnek, amiben pár mondatban "képbe hozod" azt az illetőt, aki esetleg ezer pozit és ezeregy önéletrajzot figyel, hogy mit keresel ott, mi a célod, ez miért jó nekik, és, hogy mi a következő lépés... és ha ez jól sikerül, akkor az önéletrajzod is elolvassák, és esetleg már pozitív hozzáállással
szeintem

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#791) kingi válasza kingi (#790) üzenetére


kingi
tag

jav. tekintsd (hátha nem érthető)

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#792) Frakk válasza GrandeP (#783) üzenetére


Frakk
tag

" Én általában azt írom h
"Tisztelt Cím!
A ... olvasott/lévő álláshirdetésre jelentkezek. Mellékletként Csatoltam az Önéletrajzomat.
Köszönöm.
Tisztelettel....." "

És a megszólítás mi legyen?
Én [ide] küldenék önéletrajzot de nem tudom mi jöjjön a "Tisztelt " után.
A levél végére elég a név vagy írjak elérhetőségeket is mint e-mail, telefon, cím? (azok ugye benne vannak az önéletrajzban is)

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#793) kraftxld


kraftxld
nagyúr

3 óra mulva interjú egy fejvadásszal :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#794) R válasza kraftxld (#793) üzenetére


R
aktív tag

ki van külföldön? :D

(#795) kraftxld válasza R (#794) üzenetére


kraftxld
nagyúr

:)

A helyi matávhoz keresett a fejvadász senior system engineert, amit lehet nem sikerül megcsípni, csak valami kisebb melót, mert ehhez 10-15 év tapasztalat kellene. De van még jópár másik lehetőség is náluk.

Jövő héten meg Wellingtonban lesz 2 interjúm :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#797) g@bo válasza bambano (#787) üzenetére


g@bo
nagyúr

" Az már a privát magánvéleményem, hogy a motivációs levél egy marhaság. Akkor is ezt gondolom, ha tudom, hogy az állások többségéhez kérnek ilyet. "

kisebb cégeknék, ahol a nettó 100 már álomfizu, természetesen minimálra jelentve.... nehezen tudtam megfogalmazni, mi is motivál. :o

(#798) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Holnapután megyek próbamunkára, tessék drukkolni :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#799) lorcsi válasza kraftxld (#798) üzenetére


lorcsi
veterán

melyikre hívtak végül ?

drukkolok :)

[ Szerkesztve ]

(#800) kraftxld válasza lorcsi (#799) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Blenheim-be IT Systems Engineer-nek, és itt van a kezemben a job offer, tehát összejött a dolog :) Úgyhogy jan elején költözés.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.