Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) tildy válasza tildy (#99) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyebkent lattam mar ilyet is olyat.(marmint kronologiai sorrend ugyben.)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#102) csika válasza tildy (#101) üzenetére


csika
tag

Igen elhiszem ...
Van akik még időrenben írják fel ... pedig épp forítva kell ...

Magyarok! Férfiak és asszonyok! Hallgassátok csika vezért!

(#103) Zitalein válasza Cray Tyler (#9) üzenetére


Zitalein
csendes tag

Kérdés azokhoz, akik jól tudnak cégekkel kommunikálni: már bővebben kifejtettem egy másik topic alatt
Bővebben: link
Összefoglalva: mivel alkalmanként 5000 HUF-omba kerül egy-egy állásinterjún való részvétel, azt szeretném elérni, hogy előzetesen legalább az alapvető követelményekről tájékoztassanak bármilyen távközlési módszerrel, amelyek még mindig olcsóbbak, mint a semmiért utazgatni. Tapasztalat: hiába kérdezek rá, van-e még bármi speciális, amiről tudhatnék, nem válaszolnak. Lusták írni? Lusták a telefonba beszélni? Félnek a távközlési eszközök használatától? Hogyan lehetne mégis kiszedni belőlük az infókat?
Azért fordulok jól kommunikáló sorstársaimhoz, mert szerintem engem már egy kicsit túl agresszívvé nevelt a kilátástalanság: szívesen kommunikálnék azon a módon, amelyet Cray Tyler negatív tartományba utalna. Bővebben: link Mert megérdemlik...

[Szerkesztve]

''Az emberiség legnagyobb tragédiája az, hogy a cinizmusról rendszerint kiderül, hogy bölcs elôrelátás volt.'' <b>yotta</b> In: http://www.kozkincs.hu/node/1784852

(#104) efge


efge
aktív tag

udv!

kaptam egy ajanlatot: Kisberen vmi japan cegnel kellene klasszikus rendszergazdai allasban tevekenykedni. 2db windows server, tizenakarhany windows munkaallomas, szoftverek.
Felmerult kerdesek: milyen hely ez a Kisber? Mi lehet a ceg neve? (nem mondtak meg nekem) mennyit lehet ezert elkerni? (van gyakorlatom, de nincs semmilyen felsofoku/szakmai kepzettsegem)

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#105) Picimaci


Picimaci
tag

Sziasztok!
Pár nap múlva megyek állásinterjúra a FÖGÁZ-hoz.
Szerintetek mennyit mondjak fizetésigénynek? Pályakezdő vagyok, felsőfokű OKJ-s rendszerinformatikus végzettséggel. Nem tudom még mit kellene pontosan csinálni ott..

(#106) Picimaci


Picimaci
tag

Még két kérdés:

1. az öltönyöm nem mai darab, ezért arra gondoltam, hogy felveszek egy fekete farmert, rövidújjú inggel és nyakkendővel...Ez gáz? :B
2. Pályakezdőként, minimális (iskola keretein belűli gyakorlattal) hol érdemes próbálkozni? Nem nagyon kapkodnak a pályakezdőkért!? :(

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#107) Picimaci


Picimaci
tag

Up! :(((

(#108) Picimaci


Picimaci
tag

Jól van na :))

(#109) sandoval válasza g@bo (#38) üzenetére


sandoval
csendes tag

erre egy ismerősőm ilyen válasz is kapott:


''.A munka lényege,hogy a postán kb. 2000ft.-ért átvett anyagot az ön által feladott minél több internethirdetésre jelentkezőnek szintén 2000ft.-ért továbbküldje
amiből kb.1500ft.-ja marad a postaköltségét leszámitva.Akkor
kérdezem én,hol itt az átvágás? .......... ''

no comment

(#110) Szajborg válasza tildy (#101) üzenetére


Szajborg
csendes tag

Ha az önéletrajzodban leirtaknak csak a fele is igaz,akkor ugyis felvesznek,nem kell sirni.És akkor te leszel a Nokia Komárom KFT történetében a 3. női tesztmérnök :)
Lehet,majd pezsgővel várnak:)

Dédanyám olyan öreg volt, hogy mikor mondtam neki, hogy viselkedjen korához illoen, meghalt.

(#111) Zitalein válasza Picimaci (#106) üzenetére


Zitalein
csendes tag

Javasolnám, hogy igyekezz kideríteni, miről is szólna a munkakör (hogy összehasonlíthasd a saját képesítésed adta lehetőségekkel), és annak alapján válassz tárgyalási stratégiát. Öltözék: az öltöny felső részének viselésétől én (ha fiú lennék) azért tekintenék el, mert ilyen fülledt melegben elég nevetséges lenne abban feszengeni. A farit viszont jól átgondoltad? :U Az a gázmű mégiscsak a településüzemeltetés egyik szerve ... úgy értem, nem valami családias, kis magáncég...

Na, persze: én beszélek, aki képes imígyen támadni a szegény munkaadóra: Bővebben: link

[Szerkesztve]

''Az emberiség legnagyobb tragédiája az, hogy a cinizmusról rendszerint kiderül, hogy bölcs elôrelátás volt.'' <b>yotta</b> In: http://www.kozkincs.hu/node/1784852

(#112) Picimaci válasza Zitalein (#111) üzenetére


Picimaci
tag

Igazad lehet, akkor öltönynaciban megyek. :)
Kicsit izgulok is :))
A te álláshírdetéset egyébként elég frappánsra sikerült, akár még hasznodra is vállhat ez a fogalmazásmód.

És köszi, hogy te legalább válaszoltál!

Jó éjt!

(#113) LJoE


LJoE
senior tag

üdv!

Jelentkeztem operátornak egy bankba.
(A napi üzemeltetési rutin feladatok végrehajtása a bank számítóközpontjában, több műszakban.
A bank számítástechnikai eszközeinek üzemszerű működtetése.
Help desk feladatok ellátása.
Hardware / software hibák kezelése, jelentése, riportok nyomtatása, napi rutin ellenőrzések elvégzése.)

Már voltam egy interjún egy hónapja, ami elég rövid volt (kb. fél óra), de a mikor tudnék kezdeni (én: aug. 1. <- erre kérdés: előbb nem?) és a fizetés igény című kérdések is elhangzottak.
Említette viszont az interjúztató ember, hogy lesz egy második kör informatikai témában.

Ma felhívott, hogy be tudnék-e menni holnap a második interjúra.
Illetve bővítsem ki az önéletrajzomat. (na ez a problémás rész számomra)
Ugyanis azt kérte, hogy az informatikai ismereteimet, ill. a szakmai gyakon végzett dolgokat bővítsem az önéletrajzban (így fogalmazott: ''regényes formában'')

No most eddig én úgy tudtam, hogy az önéletrajz egy rövid tömör valami :F
És mondjuk a motivációs levél az ami hosszabb részletesebb, viszont ő az önéletrajzot kéri részletesre.

Na talán nem túl hosszú :) Elnézést kérek :) És szeretnék kérni tippeket, vagy tapasztalatokat ilyennel kapcsolatban

Köszi :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#114) efge válasza LJoE (#113) üzenetére


efge
aktív tag

alap esetben tenyleg rovid, tomor valami. viszont most megkernek ra, hogy bovitsd. tehat te boldogan megteszed :)
kb:
- milyen platformokat? ismersz reszletesen kifejted, pl linuxot tudsz telepiteni, konfiguralni,
- helpdesk munkadat korabban ilyen es olyan szoftver segitette (amiben a tikettet/rekordot jegyeztetek be),
-win2003 szervert is tudsz kezelni, telepiteni, active directorybol tudsz frappans lekerdezeseket csinalni,
-ilyen-olyan levelezo programokat hasznaltal,
-ilyen-olyan nyomtato tipusokat javitottal, felugyeltel.
stb. legy kreativ! :)

[Szerkesztve]

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#115) LJoE válasza efge (#114) üzenetére


LJoE
senior tag

köszönöm ez így már segített :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#116) tildy


tildy
nagyúr

Ma siemens pse állásinterjú, nekem.:)Szurkoljatok!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#117) csika válasza tildy (#116) üzenetére


csika
tag

szurok :)

Mi volt?

Magyarok! Férfiak és asszonyok! Hallgassátok csika vezért!

(#118) TheVeryGuest válasza Szajborg (#110) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Mi'csinál egy tesztmérnök Komáromban? Faragja a tesztelési processzt? Vagy nekimegy multiméterrel a sorról lejövő telefonyoknak? :F

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#119) TheVeryGuest válasza tildy (#116) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Melyik üzletág? Régi szép idők, amikor még én voltam.
        1. kör: teszt (programozási ujjgyakorlatok), beszélgetés az üzletág-vezetővel
        2. kör: beszélgetés az igazgatóval
        3. kör: beszélgetés a külföldi partnerekkel

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#120) tildy válasza TheVeryGuest (#119) üzenetére


tildy
nagyúr

Jááááj németül is kellett beszélnem ráadásul az angol után.:O:O:O
Na az nagyon nem ment, illetve minden angolul jutott eszembe...
Egyébként kapcsolóközpontok... Na majd mesélek, most rohanok...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#121) TheVeryGuest válasza tildy (#120) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

A jó öreg EWSD? :o

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#122) dabadab válasza tildy (#120) üzenetére


dabadab
titán

EWSD (nagy, ''Matavos'') v. HiCom/HiPath (ceges alkozpont)? Ha az utobbi, kivel beszeltel? :)


[Szerkesztve]

DRM is theft

(#123) tildy válasza dabadab (#122) üzenetére


tildy
nagyúr

Utóbbi inkább.
Holnap is megyek 2. körre, ... fog elvileg interjúztatni.
Illene tudnom, de sajnos a nevekre nem emlékszem...

// név mailben

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#124) dabadab válasza tildy (#123) üzenetére


dabadab
titán

Ja, hogy naluk, azt hittem, konkretan magat a kozpontot fogod hekkelni, oket nem ismerem.
Sok szerencset :)

DRM is theft

(#125) tildy válasza dabadab (#124) üzenetére


tildy
nagyúr

Na ma voltam, és nagyon meg voltak velem elégedve.:D
Két feladatot is kaptam:
-hogy adnék össze két 2000 számjegyból álló, 10es számrendszerbeli számot.
Illetve:mp3 rendszerezés, automatikusan , cdre:hogy oldanám meg:D

Na szóval nagyon reménykedek:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#126) tigga válasza tildy (#125) üzenetére


tigga
tag

Hali tildy!
Mi van a nokiával? sikerült ?

Kötözz egy macska hátára egy vajaskenyeret és dobd fel a levegőbe......

(#127) zozo79


zozo79
csendes tag

Hali,

Ma hivtak a Nokiához, szoftver verification engineer pozicióra.
Tudtok valamit róla. Van valakinek tapasztalata erről?

(#128) tildy válasza tigga (#126) üzenetére


tildy
nagyúr

JA.
Elvileg 16-án kezdek, ha addig nem értesít a pesti hely, ahova beadtam.Sok a juttatás, ez jó.(fringe benefits)

De ha lemegyek, nem tudom mi lesz a kapcsolatommal.Párom keze egy évig most meeg van kötve, ő a cégétől nem mehet el.
Így 100 kmre lennénk egymástól...:(
Nem tudom mi legyen.Ha nem hívnak a pestiek, akkor megyek le, csak majd albit kéne találnom.Komárno olcsóbb szerintetek albi ügyben?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#129) zozo79 válasza tildy (#128) üzenetére


zozo79
csendes tag

Milyen juttatások?

(#130) TheVeryGuest válasza tildy (#128) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Nem tom mit problémázol, ott a 3 hónap próbaidő. Azalatt bármikor kiléphetsz. Legfeljebb még egyszer nem vesznek fel. :)
Volt olyan hely, ahol 4 napig bírtam. Volt olyan is, hogy egy fél hónap után kaptam egy jobb ajánlatot. Nem túl kellemes mondjuk ezt közölni a főnököddel, de ezt is gyakorolni kell. ;]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#131) tildy válasza TheVeryGuest (#130) üzenetére


tildy
nagyúr

Tök egyszerű a problémázás oka:oda is húz a szívem, magam miatt, de ide is részben a párom részben pedig a meló miatt.
Próbáltam úgy mondani a dolgot, hogy ne származzon károm belőle. Gondolkodási időt kértem.Nem tudom ez mennyire gond.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#132) TheVeryGuest válasza tildy (#131) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Hát, ha nem húzták a szájukat, amikor időt kértél, akkor nem lesz gond. Én azért szeretem ha van legalább egy aláírt szerződésem. :)) Komáromban szerintem még vagy 3 hónapig nem nagyon fogsz csinálni semmit, ha felvesznek. Ennyi idő alatt esel át a céges agymosáson (induction). ;] Szóval egy hónap ide vagy oda nem sokat számíthat.

Nekem úgy tűnt ez igazából csak szinkron-probléma. Valójában mindenképpen maradnál Pesten ha lehetne, csak még nem válaszoltak, hogy kellesz-e. Esetleg próbálj beszélni a PSE-s reménybeli leendő főnököddel, hogy mikor születik meg a döntés pontosan. Elmondhatod a problémádat is, hátha megmondja, hogy biztosan felvesznek, biztosan nem, vagy talonban vagy. Már az is segítség.
Én annak idején 3 naponként felcsörgettem a titkárnőt, hogy mi van már. Mondjuk akkor nem is vettek fel. :U

Nem is tudom melyik rosszabb, ha senki sem akar felvenni, vagy ha több helyen is esélyes vagy és el kell döntened hová menj. :o

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#133) tildy válasza TheVeryGuest (#132) üzenetére


tildy
nagyúr

Megkaptam a választ is pestről.Pozitiv...áááj.mondjuk én szeretem a juttatásokat:D (tel, noti)
De azt hiszem...pest.De most megint tök vegyes érzések vannak bennem.IJJ....:(:(
JUjj.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#134) zozo79 válasza tildy (#133) üzenetére


zozo79
csendes tag

Hali Tildy,

Hélfőn megyek a nokiához, te már voltál ott, szerinted mennyit lehet kérni, 1.5 év tapasztalattal? :B

Köszike.

(#135) tildy válasza zozo79 (#134) üzenetére


tildy
nagyúr

Huh.Hát én 130-140 körül kértem.Ma hívom őket, Pesten maradok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#136) zozo79 válasza tildy (#135) üzenetére


zozo79
csendes tag

Koszi.

pest, én is igy választanák :(
én vidékről jönnék pestre, csak nem tudom megéri-e? nem tudom mennyi lenne egy albérlet :o

(#137) tildy válasza zozo79 (#136) üzenetére


tildy
nagyúr

Sooook.Komárom környékén 2 szobás lakást, hallal adtak volna ki nekem 30 plusz rezsiért.Pesten egyszobás garzon legjobb esetben 45 plusz rezsi.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#138) lebronet válasza tildy (#30) üzenetére


lebronet
csendes tag

Gyerekeke ez überérdekes.
Az ember azt látja, hogy ahol drága az élet, olyan területeken alig keresnek egyetemet végzett emberek.
Több évig szívatják őket, albérletben tengődnek, a közlekedés, benzin, esetleges részletek viszik a lét, de pl. lagziban JagerMeisterezés közben nyakkendőben jó elmondani, hogy a Nokiánál dolgozik, és volt kétszer finnországban, ahol nem voltak jó csajok.
( tudok olyat aki Thaiföldön van, az már tényleg jó, akármennyit is keres)

Szóval sikerélmény semmi, egyedi célok semmi, önmegvalósítás, saját vállakozás semmi, szívás és küzdés annál több. Van kiút?

Én ezt látom nagy átlagban



[Szerkesztve]

LeBroNet

(#139) zozo79 válasza lebronet (#138) üzenetére


zozo79
csendes tag

igen. ez van. bárhol a világon, ahol az ember nem születik milliomosnak, ez meg. Mérmint tengünk eggyik napról a másikra.

(#140) zozo79 válasza tildy (#137) üzenetére


zozo79
csendes tag

én ugy tudom, hogy például a microsoftnál kap az ember, kb 1.5 évig lakást. Vagy csak lakbértámogatást? nem is tudom...

(#141) TheVeryGuest válasza tildy (#133) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Pénz ugyanaz? A juttatásokat végül is konvertálhatod pénzzé, szóval összemérhető a kettő. Meg ne csak a kezdőfizura koncentrálj, hanem az évenkénti fizuemelések számára/mértékére, gondolom erről felhomályosítottak mindkét cégnél. Ilyen szempontból lehet, hogy jobb a PSE, legalábbis az én régi tapasztalataim szerint. Azt is számítsd bele, hogy ha Komáromba költözöl, elmegy egy csomó pénz albérletre, meg a Pestre utazásra, főleg, ha a társad itt él.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#142) TheVeryGuest válasza lebronet (#138) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Hát azért nem érdemes csinálni, hogy azt mondhasd: ''Én a ...-nál dolgozom.'' Szerintem azt is vedd figyelembe, hogy ezeken a helyeken olyan dolgokkal dolgozhatsz, amikkel vidéken valami kis városban semmi esélyed foglalkozni. Ott max ügyviteli szoftvereket írhatsz vagy lehetsz rendszergazda diplomás minimálbérért esetleg zsebbe fizetve. De lehet, hogy kezdőként anyagilag kb egál a kettő.

Plussz ha le akarsz lépni külföldre jól jöhet egy ilyen név referenciaként. Elvégre ezeket a cégeket mindenhol ismerik.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#143) dabadab válasza TheVeryGuest (#141) üzenetére


dabadab
titán

Amennyire en tudom (marpedig eleg jol informalt vagyok :) ), mind a ket helyen elegge kihalofelben van a fizetesemeles intezmenye :(

DRM is theft

(#144) tildy válasza TheVeryGuest (#141) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt még több megy el albira(én jászsági vagyok, a párom nyírségi).De végül döntöttem. Maradok. Szoftverfejlesztőnek.


Ja értem most arról megy a társalgás , hogy az ember elmondhassa , ennél vagy annál a cégnél volt.Nos nem egészen. Ami még pest mellett döntött, az az , hoyg itt tudom ivel kell foglalkoznom, konkrétan.Lennt meg lehet mindenféle lett volna (teszmérnökként phpzés, végülis....).Na szóval kb. egál volt az ajánlat, ahol több volt a juttatéás ott minimálisan kevesebb a fizu.
Persze azért nem egy rossz dolog nagy nevű cégnél lenni, na.Mindenféle módon.
Pl nekem bejött anno az, hogy a pannonál rengeteg rendezvény volt, pl. utcabál, családosoknak gyereknap, ilyesmi.Ez jó:D

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#145) TheVeryGuest válasza tildy (#144) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Hát nekem nagyon nem jönnek be a céges rendezvények. Lehet, hogy ezeknél a cégeknél nagyrészt diplomások dolgoznak, de ha 2-300 ember svédasztalról ebédel az maga a halál. Nem tom mér van, bár lehet, hogy ha kőműveseknek rendeznének svédasztalos tivornyát, akkor a bugylibicskák is előkerülnének. Én nem is megyek ilyenekre csak akkor, ha munkanap vannak. ;]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#146) tildy


tildy
nagyúr

Na teganp óta dolgozom, eddig csak eg ylinuxot kellett felpakolnom, majd remélem lesz valami jó munka is.Most még állítgatom a rendszert.A munkatársaim haláliak:DPozitiv értelemben.a sodexho lehetne jobb is, de ennyi baj legyen:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#147) dabadab válasza tildy (#146) üzenetére


dabadab
titán

''Hallo Martina, wilkommen bei uns!'' :) Latom a munkahelyi PH!-zasra mar most rakaptla ;)
(A Sodexho meg igazabol nem Sodexho, mert azokat egy fel eve kirugtak, de szerintem a mostaniak is erre a sorsra fognak jutni (legalabbis ezt remelem :) ) )

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#148) Sipi-


Sipi-
tag

A Kedvesem is munkát keres. Önéletrajz már megvan. Magyarul, angolul.
Ahova jár (IBS, pénzügy, angolul az egész) ott a 3. év egy teljes év gyakorlat volt (egy bank központjában dolgozott) most a 4. év megint suli lesz neki. Erre az évre keresne valami időszakos munkát.
Szerintetek hova küldjük el az önéletrajzát? Jó e-mailben is küldeni, vagy a postai jobb?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#149) tildy válasza dabadab (#147) üzenetére


tildy
nagyúr

Még nem kaptam rá, csak konfigolni kellett a gépet, addig nem kaptam semmi olvasnivalót sem.És ugye hogyan lehetne jobban tesztelni, mit itt?:)

Nyugi fogok én még keményen is melózni, csak első heti lazulás van még. Meg debian konfig:)Tutod, be akar vágódni az ember (lánya).:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#150) dabadab válasza tildy (#149) üzenetére


dabadab
titán

A helyi Debian mirrorrol gondolom tudsz, ha nem, email :)

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.