Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-20 19:40:04

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76013) Rick4 válasza detroitrw (#76007) üzenetére


Rick4
félisten

Nálam is most tűnik véget érősnek egy hosszú sztori, egy éve rendeltem eg ykijelzőt, megjött, jó volt, most rendeltem ugyanonnan ugyanazt, dekaptam egy másik terméket, ami nem ugyanaz, más a csatlakozó kiosztás, mint a hidetett, ráadásul gyári hibás is volt, még a műszert is lezárlatosította, hogy 55 ezerért venni kellett egy másikat, mindneről fotó, videó, kérédésre kb 1 órás vágatlan videoban elmutogattam a gépemen a tavalyi meg az idei kicsomagolásnál látható jelentős különbségeket, kimentem a kocsiba, szétszedtem darabokra akijelzőt, végigmutogattam és magyaráztam mindent, gondoltam elég lesz. Megítéltek egy full refundot visszaküldés nélkül, visoznt ezt z eladó nem fogadta el, úgyhogy lett egy feles, amit nem fogadtam el, végül ők úgy döntöttek, hogy én ugyan 8GB-nyi anyagot prezentáltam a problémáról, egyértelmáen beazonosítható, hogy az eladó más cikkszámon egy éve jót küldött, most meg rosszat, mégis azt ítélték, hogy fele visza, és szevasz. Chateltem a supporttal, elmondtam a gondom, hogy nem tartom korrektnek, mivel a másik fél javára de leglaább is részrehajlással döntöttek, miközben onnan az égvilágon semmi bizonyíték nem jött, szóval az itt olvasott tértivevényes módszerű vissztaküldéssel megpróbálkoznék, és akkor ha kell, visszaküldöm a full refundért. Másnap jött is a válasz, hogy lezártnak tekintik, és akkor marad a feles visszatérítés, mert hogy nem küldtem újabb bizonyítékokat.

Igaz, hogy ezekből tisztán látszik, én nem vagyok hibás, sőt, egyszer már ez alapján megítélték a full refundot, azaz valahol valamikor jogos volt, csak a másik fél nem fogadta el...
Szóval innentől az aliról vagy csak paypallal, már ha lehet, mert a módját se találom, de úgy rémlik, régen ment, vagy olcsó, pár forintos apróságokat kell venni...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.