Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7957) DRB


DRB
senior tag

Sziasztok!

Van itt valaki aki ismeri a DMDE nevű kis progit? Úgy értem gyakorlatban is, nem csak így névről. Az a helyzet, hogy van egy törölt partíciós 1 TiB-os lemez nálam adatmentésre, és ez a DMDE az egyetlen, legalább is azok a szoftverek közül amiket próbáltam, amelyik képes helyreállítani az adatokat a lemezről. Mindent megtalál a törölt partíción, helyre is tudom állítani az anyagot, de csak fájlonként, sehogy nem tudom mappaszerkezettel(mappa=könyvtár, kinek mi a szimpatikusabb elnevezés, vagy épp hogy tanulta/szokta meg, nekem mappa :) ) együtt kimenteni az egészet. Már kb. 20 GiB-nál tartok(~360-ból), és kezdem elveszíteni a fonalat, minden egyes fájl mentése előtt létre kell hoznom a céllemezen az adott fájlhoz tartozó mappaszerkezetet(természetesen ha egy mappában több fájl van, akkor az megy egy lépésben is). Ha esetleg zavarosan fogalmaztam, akkor írok egy példát: Képek\Peca\Tisza\2014.05.09\ mappaszerkezet utolsó mappájában vannak mondjuk a *.jpg(kép) fájlok, kijelölöm a Képek mappát, ezzel kijelölöm az almappákat, fájlokat, szóval úgy tokkal-vonóval mindent ami a Képek mappa alatt van, elindítom a mentést, de dob egy ablakot ezzel: Directory exists already, itt van pár továbblépési lehetőség, de egyikkel sem jutok előrébb. Persze ennél bonyolultabb a mentési folyamat(több lépés van, míg eljutok a Directory exists already-ig, de akár hogy csinálom mindig ide jutok :((( ). Ha esetleg valaki képben ezzel kapcsolatban, akkor leírom részletesebben is a dolgot, hogy minden világos legyen, illetve hálás lennék ha segítene. Addig is mentem egyenként a fájlokat. :O :DDD

Előre is kösz a segítséget! :R

Szerk: Közben azért bogarásztam a DMDE idevonatkozó súgójában, de sajna nem igazán jutottam előrébb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.