Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97151) tomsolo válasza micafighter (#97146) üzenetére


tomsolo
őstag

torrent ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97152) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Ha azt nézzük, hogy az utóbbi időszakban a teljes bundle árak $12-15 között voltak, simán kinézem, hogy kb ugyanabban a felállásban eladják zsákbamacskaként az egész bundle-t.

(#97153) djculture válasza Csapoati (#97149) üzenetére


djculture
félisten

esélytelen mert agyonig lelesz védve

(#97154) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Ha jól értem akkor ez novemberben indul először? Mert akkor én is teszek vele egy próbát , a héten sajnos az utalás már leves.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#97155) djculture válasza DrTechnoid (#97154) üzenetére


djculture
félisten

35 nap irja is, meg is kell élni...

[ Szerkesztve ]

(#97156) maross válasza maddionmax (#97152) üzenetére


maross
veterán

en is erre tippelek, egy 15$ bundle eladva elore + honapokkal kesobb lesz bundleben is.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97157) tomsolo válasza maross (#97156) üzenetére


tomsolo
őstag

én meg arra, hogy befognak dobni nagy neveket és mi akik előfizettünk boldog mosollyal gratulálunk egymásnak a steam cseten! :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97158) Lackki válasza tomsolo (#97157) üzenetére


Lackki
senior tag

hujuj, így még nagyobb lehet a kopp ha nem így lesz :D

aztán lehet olyan lesz mint a steam controlleres pack :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#97159) maross válasza tomsolo (#97157) üzenetére


maross
veterán

utana pedig jovunk ide megmondtuk naugyézni :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97160) sixpak


sixpak
nagyúr

Hey.
Mad Max-et tolja valaki?
Indiegala-n most 30 dolcsi, van ennél jobb ajánlat hivatalos store-ból?
Nagyon remeg már a kezem a buy gombon.
Köszi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97161) warcat válasza sixpak (#97160) üzenetére


warcat
veterán

Az enyém egy hónap után még mindig megvan,most is ugyanúgy megveheted 15€ környékén kulcsboltból.
Szintén egy hónappal számolva teljesen végigtolhatod,és ha legrosszabb esetben végül elvételre kerül,a 30$-15€ után maradt összegből később még mindig újraveheted majd akcióban :) De természetesen a te pénzedről van szó,ahogy érzed.

EA: It's in the crate!

(#97162) tomsolo válasza warcat (#97161) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem is megvan!

csak eaminak nincs mert Ő csak okleveles bótból vesz! ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97163) sixpak


sixpak
nagyúr

Ok, köszi.
De lehet, hogy mégis indiegala lesz belőle.
Még valami...nincs paypal accom, a hasonló vásárlásaimat egy kifejezetten erre a célra fenntartott kártyával intézem. Viszont nem látok pay credit card opciót.
Akkor b@szhatom?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97164) tomsolo válasza sixpak (#97163) üzenetére


tomsolo
őstag

azonnal csinálj egy pp accot! :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97165) eami válasza tomsolo (#97162) üzenetére


eami
addikt

az okleveles csak egy dolog, de személyit meg előben sem igazán adok oda senkinek nem hogy dzsunkaboltnak küldözgessem :)

(#97166) Buuster


Buuster
tag

Ez a Home Free érdekes koncepció, nekem bejön. Remélem elkészül és ha nem is teljes áron, de majd valami akció alkalmával tuti vétel lesz. Kickstarteren nem múlik, ott 39,549$ megvan a 50,000$-ból és még van hátra 27 nap.

(#97167) tomsolo válasza eami (#97165) üzenetére


tomsolo
őstag

hát milyen nyomi boltokat találsz meg ahol személyi kell? :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97168) eami válasza tomsolo (#97167) üzenetére


eami
addikt

gamesrocket mondták legutóbb hogy ott olcsó.

(#97169) micafighter


micafighter
nagyúr

Már a tvben is reklámozza a Heroes VII-et az 576 :DDD

A fallout 4hez köszönöm a komoly hozzászolásokat :D

[ Szerkesztve ]

(#97170) tomsolo válasza micafighter (#97169) üzenetére


tomsolo
őstag

remélem a debil jelenettel :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97171) micafighter válasza tomsolo (#97170) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azt érdekes mód nem mutatták :D

Volt egy kis gameplay meg animált introbol rész (nem a béna fejes) , egyébként a reklám állítása szerint visszatért a gyökerekhez és az eddigi legjobb Heroes rész :D

[ Szerkesztve ]

(#97172) tomsolo


tomsolo
őstag

LÁL.

Ezt küldte ma az EA.
(Semmit nem csináltam náluk.)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97173) tomsolo


tomsolo
őstag

Jó ez a Chariot !

A 3 euróját abs megérte

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97174) sixpak válasza tomsolo (#97164) üzenetére


sixpak
nagyúr

OK, megvan...már töltöm is a játékot. :K
Kaptam egy Deadly Premonition nevű valamit pluszba....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97175) micafighter válasza tomsolo (#97172) üzenetére


micafighter
nagyúr

Csak tájékoztattak hogy noob vagy és kitüzöt is kaptál rola hogy büszkén viselhesd :DDD

(#97176) FollowTheORI válasza sixpak (#97160) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Funstockon azt hiszem olcsóbb -20% kuponnal a Mad Max

Sub-Total: £16.47
Coupon(OCT-COUPITAD-HOT20): £-3.29
Total: £13.18 (5600Ft kb/20 dolcsi)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97177) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Nuuvemes Armikrog megvásárolható és aktiválható is tőlünk?

(#97178) FollowTheORI válasza phenomHUN (#97177) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak trükközéssel, de igen.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97179) tomsolo


tomsolo
őstag

Pécsi teszkóba is van DAI 4990-ért, de volt MGS V is 6990-ért!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97180) djculture válasza tomsolo (#97179) üzenetére


djculture
félisten

Lesz az még 1990 is egyik se ér többet..

(#97181) sixpak válasza FollowTheORI (#97176) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszönöm, de már megvettem este/hajnalban Indiegala-n, 30 dolcsi volt (8100HUF).

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97182) micafighter válasza djculture (#97180) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem ez eléggé relatív hogy kinek mi mennyit ér, én a DAI-be 160 órát tettem már, és az első végigjátszás felénél se járok a történetben :)

A fórumtársak által elővett mozis példával élve 160 óra mozi lehet többe került volna nekem 8ezer forintnál :)

Így szerintem pl többet is ér a DAI mint 1990. Egyébként nagyon jól moddolható a játék, kis utána járással teljesen custom kardot tudtam magamnak gyártani a játékban :)

Az MGS V-el nincs személyes tapasztalatom még így arról nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#97183) micafighter válasza tomsolo (#97179) üzenetére


micafighter
nagyúr

Benéztem a debreceni tescoba, itt a ground zeroes 6990, a phantom pain az 15990. Dragon Age Inq az van 5000ért és BF4 2500ért, ezt a 2 jo vételt láttam most pcre.

[ Szerkesztve ]

(#97184) Zamery


Zamery
senior tag

Más is kapott StarCraft 2 Legacy Of The Void Beta kulcsot? Aktiváltam, de sehol nem találom a Battle.net-es kliensben.

Szerk.: Ja, megvan, a régió-választó menüben kell keresni, a kék Play gomb felett. :C

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#97185) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Tudom egyikőtök sem jövendőmondó, de szerintetek, az év végéig, mennyi lehet az a legalacsonyabb ár amiért majd be lehet szerezni a Alien Isolationt és a Far Cry 4-et? Főleg a közelgő ünnepek kapcsán.

Mennyi az az ár amire azt mondjátok, hogy idén ez nagyon jó ár, olcsóbbra ne nagyon számítsak.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#97186) Crytek válasza Predator2 (#97185) üzenetére


Crytek
veterán

"Mennyi az az ár amire azt mondjátok, hogy idén ez nagyon jó ár,"

Szerintem erre nem kapsz nagyon pontos választ ahány ember annyi féle ár a megfelelő.
Részemről majd 1000ft körül veszem meg valamelyik fullos kiadást.Nekem ez lesz majd a jó ár.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#97187) Heavyrain válasza Predator2 (#97185) üzenetére


Heavyrain
őstag

Far Cry 4: 10€, esetleg 7.49€. (Ha a Far Cry 3 mintáját követik most is)
Alien: Isolation: 5 hónapja 9.67€ volt. Év végére megint annyi lesz,vagy 1-2€-val kevesebb.

Persze ezek csak tippek,bármikor bekerülhet mindkettő pl egy Bundlestars féle alapjáték+összes DLC bundle-be.

micafighter: Far Cry 3 Steamen 7.5€, Amazonon 5.5€ volt 2013 év végén,1 év+1 hónappal a megjelenés után.
Far Cry 4 is 1 év+1 hónapos lesz az év végén.

[ Szerkesztve ]

(#97188) micafighter válasza Predator2 (#97185) üzenetére


micafighter
nagyúr

Alien isolationrol nem tudok nyilatkozni, az FC4 ubitol kuponnal emlékeim szerint 4k körül volt, ugyhogy szerintem 4-5k.

compass: hosszu távon biztosan, de szerintem az év végéig nem fog beesni 4k alá az FC4 (a forumtársunk ezt kérdezte), de ne legyen igazam :)

[ Szerkesztve ]

(#97189) cskamacska válasza Predator2 (#97185) üzenetére


cskamacska
addikt

7,5-10€ az Élijennek, 10-13€ a Farkirájnak. De ebben van már némi hurráoptimizmus is, mert ha nagyon ragaszkodnak a papírformához, akkor marad az 50€-50% és az 50€-33% :(

más

Épp egy hete volt szó róla, hogy Deadpool megéri-e féláron 15€-ért. Legtöbben húzták a szájukat, hogy bezzeg volt ez már 13 végén -75% is. Jah kérem, közvetlen eltávolítás előtt, Activisiontől kitelik, hogy újabb kiárusításig maradjon ennyi. ;] Lásd még Prototype Franchise Pack(1+2+Radnet DLC), ami volt már 3 éve 7,5 dollár is Amazonon, és azóta sem volt sehol ennyi. :Y

Persze az aranykor(2011-13) Amazonos zakciói személyhez is kötődtek, Tony, a Digital Download értékesítő főgebrája lelépett 14 nyarán más részleghez, az utódjának meg jobb esetben csak a Steames pricematch maradt meg tréningen, tovább már nem futja a fiatal lendületes kreatív csapatközpontúságából. :O

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97190) Predator2


Predator2
addikt

Csóró sóher vagyok, így 1-2K-nál többet nem adok játékra.

Ahogy olvasgatom az Alien Isolation karácsony környékén beeshet ebbe az "ársávba".

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#97191) Frod válasza Predator2 (#97185) üzenetére


Frod
addikt

Az Alien többször volt már 12-13€ körül, ha kevesebb nem is, ennyi biztosan lesz idén is valamelyik oldalon (Steam, Humble, stb)

Do you see the white shadow?

(#97192) csaba951 válasza Predator2 (#97190) üzenetére


csaba951
veterán

Idén mindkettőnél a 12,5-15 €-s tartományban várható az alja. Az általad elvárt max. 6,33 €-s ár 2017 előtt nemigen várható.

(#97193) cyberkind


cyberkind
félisten

Trials-ok 5 ojróért jónak tűnnek?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#97194) tomsolo válasza cyberkind (#97193) üzenetére


tomsolo
őstag

ha steamre kell igen

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97195) tomsolo


tomsolo
őstag

Ez állati jó lesz!

Gameplay

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97196) Crytek


Crytek
veterán

Allison Road

Úgy tűnik nagyobb volt a füstje mint a lángja. Hirtelen felkapta a hájp ,de ha pénzt kell adni már kudarc....

Next PC Upgrade: 2022

(#97197) eami válasza Crytek (#97196) üzenetére


eami
addikt

16 nap van még hátra, nálam is reminderen van :D

(#97198) maross válasza Crytek (#97196) üzenetére


maross
veterán

Kb 1 horrorjatek/nappal porog mostanaban a steam, ha csak a pozitiv ertekelesueket nezzuk...nem konnyu kenyer.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97199) Norbi095HUN


Norbi095HUN
aktív tag

Sziasztok!
Megvásároltam egy játékot a gépere, a Plants vs Zombies Garden Warfare-t.
A Game Time-os demója tökéletesen ment pár hónappal ezelőtt, de most hogy megvettem tegnap mostmár szaggat folyamatosan, és lassan megy. Pedig semmi baja a gépnek, többi játék ugyanúgy jól megy csak ez sz@rakodik.
Már próbáltam újra tenni a játékot, firssiteni drivereket, stb. De nincsen siker.
Valaki megmondaná hogy mi történik itt? :O :(

(#97200) Dilikutya válasza Norbi095HUN (#97199) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem lehet, hogy a játék frissült azóta, esetleg tettél fel új VGA drivert, amit a játék nem szeret? Tedd vissza azt, ami pár hónapja volt, ha esetleg telepítettél újat azóta!

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97201) Norbi095HUN válasza Dilikutya (#97200) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

A Játékhoz jött pár hónapja egy DLC, Ami elvileg sokaknál ugyanilyen problémát okozott mint nekem most.
Csak éppen azóta sem birják kijavitani és sztem nemis fogják ennyi hónap után már.
Fun Fact: Megpróbáltam, és bevált: ha kitörlöm az Update mappát a játék mappájából, akkor nem szggat, és jól is fut, viszont akkor nem tudok csak egyedül botok ellen játszani, mert nem enged multizni a hiányzó update file-ok miatt. :( :(
Hát nemtudom mi legyen. Akkor marad a botok elleni móka? Nanemár.. :F :O
Ja, és nem nem frissitettem a vga drivert azóta...

(#97202) bul07 válasza Norbi095HUN (#97201) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha steam-en vetted akkor pénz visszakérés is játszik , már ha nem lépted túl az időkeretet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#97203) djculture válasza bul07 (#97202) üzenetére


djculture
félisten

Tudod jól hogy az origines az a játék de ott szintén vissza lehet kérni a lóvét, persze gondolom rengeteg órát tett bele amíg jól működött így ez a lehetőség nem játszik ...

[ Szerkesztve ]

(#97204) Crytek válasza eami (#97197) üzenetére


Crytek
veterán

Igen csak minden nap kb óránként figyelem és hát az a napi max + egy ezres nem sok jót sejtet....

Next PC Upgrade: 2022

(#97205) Norbi095HUN válasza bul07 (#97202) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

Na ezt nem hiszem el.
Mostmár a Battlefield 3 is ugyanezt csinálja, és még a Bad Company 2 is. Minden Frostbite motoros játék meghülyült a gépemen :F :F :F
A Többi simán megy, semmi baj nincsen a többi játékokkal, de most hirtelen már a BF3 Is? Mi folyik itt???!! :W :W :(

(#97206) Dilikutya válasza Norbi095HUN (#97205) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez nem frissítés. A hiba az ön készülékében van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97207) FollowTheORI válasza Norbi095HUN (#97205) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet csak az in-game overlay panel bugzik, bár nem kéne neki... kapcsold ki hátha.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97208) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Battlefield 3 single végére értem. Hosszabbnak tűnt egy CoD-nál, de megnéztem, tovább is tartott. CoD-hoz képest egy nagy nulla, ráadásul próbáltak ahhoz hasonlót összehozni. Nem is ért többet, mint a Humble Bundle. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97209) oriic válasza Dilikutya (#97208) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nem is ért többet, mint a Humble Bundle"

Valakinek még annyit sem ért, és az Origin On the House keretein belül szerezte be ingyen. :DDD (Amúgy szerintem a kampány az nagyon jól néz ki.)

Live-Die-Respawn

(#97210) S1M0N válasza Dilikutya (#97208) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én anno az irányítás miatt hamar ráuntam a BF3 single részére, és érdekes, de multiban valahogy jobban kézre álltak a dolgok, aztán azt soha nem fejeztem be.

Viszont a BF4 single részét végigszenvedtem (kellett a P90, amit azóta sem használok :DDD ), na, azzal vallatni lehetne engem. Unalmas, egy jelenet (és közben a zene) volt, ami tetszett benne, az kb. fél percig tartott...
Mondjuk megjelenéskor nem is a single részért fizettem (de nem is a bétázásért), de a COD-okhoz képest kritikán aluli az egyjátékos mód.

(#97211) Dilikutya válasza oriic (#97209) üzenetére


Dilikutya
félisten

A játék jól néz ki, de nem túl érdekfeszítő. :)
Mire jött az On the House, már megvolt. Jó bundle volt az. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97212) Lackki


Lackki
senior tag

Ezt láttátok már?

Elég igényes az egész koncepció. Kár hogy a demo nem fut... de nem csak nálam. Mindenesetre elnyerte a tetszésem a videók és képek alapján (na meg zeneileg is)

Privátot hamarabb észreveszem

(#97213) micafighter válasza Lackki (#97212) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,The unique game mechanic in Reset is the ability to travel back in time to solve puzzles co-operatively with yourself. "

Engem megvett kilóra :D

[ Szerkesztve ]

(#97214) oriic válasza Lackki (#97212) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Épp ma tettem ki róla hírt.

Durva hogy 2013 óta csinálják már... És kár hogy csak PC.

Live-Die-Respawn

(#97215) i2k válasza oriic (#97214) üzenetére


i2k
senior tag

//Hál' Istennek, hogy csak PC...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97216) Lackki válasza oriic (#97214) üzenetére


Lackki
senior tag

az hogy 2 éve csinálják csak jó :) (bár project carsnál a 4 év is kevés volt egy jó gamere)
engem is megvettek, kíváncsi lettem volna a demora, de vmiért az intro kép után kidob winbe.

Privátot hamarabb észreveszem

(#97217) SenorGrande válasza micafighter (#97213) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ha ennyivel megvett, akkor tudom ajánlani a Project Temporality-t. Ez a lényeg abban is, és arra még várni sem kell, ~1,5 éve megjelent.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#97218) Lackki válasza SenorGrande (#97217) üzenetére


Lackki
senior tag

erre ránézek és sírva fakadok...
ennél a RESETnél a koncepció vett meg engem, de ehhez a csili-vili színekhez én már nagyon öreg vagyok.

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#97219) Heavyrain válasza Lackki (#97218) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ha a Project Temporality nem tetszik ,akkor a The Talos Principle-ben is megtalálható ugyanez a koncepció.

[ Szerkesztve ]

(#97220) Lackki válasza Heavyrain (#97219) üzenetére


Lackki
senior tag

igen azt ismerem, de vhogy a világ nem ragadott meg.
viszont a Mind Path of Thalamust imádtam. Ott is a látvány ragadott magával.

Privátot hamarabb észreveszem

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.