Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96649) cskamacska válasza warcat (#96638) üzenetére


cskamacska
addikt

Mire kész lesz azzal a két cuccal(cirka egy hónap, és MGS-el akkor még nem multizott, mert az januárban jön), addig jön két Humbli Bundli, négy Humbli Weekly, cirka kettő tucat Indie Gala, 10-15 Bundlistars, és 5-6 Groupees bundli, minimum 1-2 normálisabb Amazon / Gamersgate / aprós sefter, 2-5 Funstock / GMG / Mac-Wingamestore / Nuuvem / G4A / Pinguin ajánlat boltonként, 4x sok tucat Steam weekly, 4 Steam weekend + midweek szél, 1-3 ingyenes Sztím hétvége széllel, és kutyafüle szalámi.

Gondolom addig ezekre rá sem néz, hogy a habzsolás rémét távol tartsa, nem hogy még vegyen is párat. :P

sixpak: Mivel nem a MoWAS2-t használják alapnak, mint a WWII Chronicles modjuknál, hanem a régi MoW egy nyalatnyit újabb változatát, így jól megizzadnak mire egy tisztességes modern változatot kikupálnak belőle, de én bízom a Barbed Wire Studiosban, a Chronicles mod is erős grafikai tuningot tudhat magáénak. :K

Battlefront ügyben meg részvétem :( :
Star Wars Battlefront will not offer a server browser, but will utilize a new skill based matchmaking system.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.