Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90501) malacka87 válasza METALz (#90485) üzenetére


malacka87
senior tag

Én jönnék. Éjjel 3-ig biztosan. WD-vel.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#90502) Outblast válasza Edge (#90500) üzenetére


Outblast
tag

4szer egymas utan monk jott ki :D ez egy jel :D

(#90503) AnginaP válasza Outblast (#90502) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Nekem is monk lett. :DDD Lehet tényleg harangozni kellene.

Indítok egy Skyrim szervert.

(#90504) SQX_Barto válasza AnginaP (#90503) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Edge-nel szerintem a "szerencsekereken" 5 wizard meg egy ujra tabla van ;]
Kivetelesen wizardot inditok (es ugy nez ki egy partiban leszunk Edge) :)

En meg jol felkeszulok s6-ra egy full format / Win reinstallal...

#Joezyka: Wizzel lehet nem nehez haladni, de kell melle valami support kari, ami belapatolja az xp-t, meg huzza a kavicsokat, mert magas para nelkul nem eleg jo dps karinak csapatba.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#90505) Joezyka válasza SQX_Barto (#90504) üzenetére


Joezyka
senior tag

wizzel a leggyorsabb szerintem. majd ha onlány leszek meglesem mit alkottok :P

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#90506) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Paladin milyen? Mármint mennyire használhato csapatban? Jó kis kihagyás után nemrég álltam neki, de gondoltam season ekzdeted megvárom a komolyabb játékkal.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#90507) jookomak válasza laceszgamer (#90506) üzenetére


jookomak
őstag

Csapatban semmire sem jó. Soloban én gr71-et tudtam invokerrel, de másoknak ment több is. Előző szezonban szinte csak azt nyomtam, elég volt.
Ugyanitt majdani suppmonk csapattársakat keres kb este 11, éjféltől. Jelszó: rántsd be a mobot.

(#90508) mikromanus válasza laceszgamer (#90506) üzenetére


mikromanus
veterán

öööö... A paladin az valami NPC a D3-ban. vagy nem? :Y

Csak nem kruzédör? :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#90509) SQX_Barto válasza mikromanus (#90508) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A paladin egy D2-es karakter volt, amire erosen emlekeztet a mostani crusader :)
Indulsz s6-ban?

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#90510) BeYourself válasza proci985 (#90476) üzenetére


BeYourself
csendes tag

Szia Proci!
S5 ben volt egy UE DH-m[link] amivel gr 62-t mentem olyan 450-500 paràval.
Most nonseasonben ugyanaz a cucc, skillek az amu meg jobb is es ugye a set erosebb es 63 nagyon nem ment 60 sem az 55 is nehez volt es 50et vittem ki ugy hogy 2 perc volt hàtra. Hogy lehet ekkora különbség? Egyszerűen nincs sebzèsem. Tudom lehetne ancient yang meg par roll jobn de hogy 10 gr rel kevesebbet tudjon patch utan. El is vette a kedvemet a játèktól.

[ Szerkesztve ]

(#90511) mikromanus válasza SQX_Barto (#90509) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem. A D3 most már nekem túl "popular", meg "mainstream". A lelke halt meg a sok-sok igéretes build elnyomásával és megszűntetésével. Se dodge monk, se Shi Mizu barbi, cluster mellé tájépítészet kötelezően, Rend mellé búgócsiga. A "nagy skillek" is elaljasultak. Már semmi agy nem kell egy jófajta Quasimodo monkhoz, meg kb 0 áldozat egy seismic barbihoz, vagy egy clusteres DH-hoz. A mókás old style 0 cd buildek is eltűntek. Faék nagy boldog tutorial ez egész. :DDD

Maradok a nolife MMO létnél Black desert Online-ban.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#90512) #92888064


#92888064
törölt tag

tegnap megírtam újra a kontrolleres dolgot, és nem rég jött meg a válasz:

"Hey there XY,

the PC-version of Diablo 3 was not created to support controller-input natively, as you probably know already. Unfortunately, it is not possible to give anyone a "free pass" so to speak for the use of any third-party software, so using that program may put your account at risk of being detected by our system and have it banned, so the use of it is at your own risk.

All the best,

Game Master Thrandakaar"

nem akarnak ezzel foglalkozni, mert sok energiát venne el a supporttól az ilyen esetek kivizsgálása, de azért szarul esik, hogy 1:1-ben csíter-botos-hudos-makrós gennyládának tekintenek. ÍJ kártya.

azért még rákérdezek, hogy szándékoznak-e natív kontrolleres irányítást csinálni a közeljövőben, hiszen konzolokra is kiadták a játékot, így nem a nulláról kellene kezdeni a fejlesztést.

[ Szerkesztve ]

(#90513) jookomak válasza BeYourself (#90510) üzenetére


jookomak
őstag

Pedig egy ancient fegyó csak türelem kérdése. Az, hogy közel perfekt rollos legyen, az már más tészta. De egy sima átlagos anci csak pár óra bounty kérdése. Mész néhány kört, hogy legyen materialod, azt nekiállsz forgatni. Én pl nem nagyon szoktam nem-anci fegyvert lyukasztani.
Hopppppá, most veszem észre, rossz nadrág van rajtad. Nincs meg az ue 6-os bónusza...

(#90514) Norbee87


Norbee87
tag

Sziasztok dh-t agy wiz-t érdemes indítani seasonban?
Twisteres wiz nem igazán jön be...
Multis dh-ra gondoltam agy supp dh lenne jó?
Azt hallottam ,hogy firebird wiz is opció lehet...
Valami tanács :DD :DD :DD

(#90515) jookomak válasza Norbee87 (#90514) üzenetére


jookomak
őstag

Az én javaslatom: csinálj egy supp, és egy dps karaktert. Meg egy harmadikat t10 farmolásra.

(#90516) laceszgamer válasza mikromanus (#90508) üzenetére


laceszgamer
addikt

De, Crusader természetesen, Paladin csak WoW miatt van mindig helyette. :D De Crusader természetesen. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#90517) Mirman


Mirman
őstag

Jelentkeztem a klanba valami illetékes elfogadhatna alkalom adtan. :)

(#90518) DerStauner


DerStauner
senior tag

Vannak ezek a legendary gem-ek. Hova teszitek ezeket? A profilokat nézegetve a fegyverekben mindig zöld kő van a krit damage miatt, a testen, fejen az adott class-hoz passzoló kő (pl. int, ügyesség, stb). De akkor hol vannak a legendary gem-ek?

(#90519) WOT-H-A-C válasza DerStauner (#90518) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Gyűrű, amulet.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#90520) malacka87


malacka87
senior tag

Na 4 óra alatt meglett a 70! :DD Indulhat a játék.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#90521) Iginotus


Iginotus
őstag

3 playerhez tudtok ptr es leaderbordot? Videohoz? Csak az érdekel, hogy mi a mostani bild amivel mennek csapatban. 1 monk egy viz egy wd?

Plug and Pray... :)

(#90522) Beretvás válasza malacka87 (#90520) üzenetére


Beretvás
addikt

kb nekem is.. ;] ;]

(#90523) pimpi001


pimpi001
tag

en most ertem csak haza melobol. remelem van meg valaki aki szintezik es nemkell soloba tolni..........

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#90524) Beretvás válasza pimpi001 (#90523) üzenetére


Beretvás
addikt

még vannak sokan

(#90525) AnginaP válasza #92888064 (#90512) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Sajnálom, hogy ilyen a hozzáállásuk! Egyre többet csalódom a blizzard-ban. :(

Indítok egy Skyrim szervert.

(#90526) proci985 válasza BeYourself (#90510) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

iszonyatosan rossz roll a riften.

focus helyett hardened.
ambush helyett steady aim. vagy awareness, az lehet ok. guness visage helyett cinder, aztan allj at arra, hogy az evasive csak buffot fenntartani kell.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#90527) BeYourself válasza jookomak (#90513) üzenetére


BeYourself
csendes tag

Köszi tényleg a nadrag nem az de azt biztos észre vettem volna. Majd megnezem. Az anci Yanghoz meg elfogyott az FS. :) Vagy 15 ot pörgettem. Annyi volt eppen keznel.

(#90528) BeYourself válasza proci985 (#90526) üzenetére


BeYourself
csendes tag

Inkabb a dam volt kevès de ahogy jookomák eszrevette lehet nincs rajtam a jó gatya es akkor persze ennyivel gyengebb 6 os szett bonusz nélkül. Mikor a szezonos làdàt ürítettem lehet vèletlen ram került es azóta nem mentem vele. :D
úgy viszont az 50 màr nem is olyan rossz. :)

[ Szerkesztve ]

(#90529) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.Letudná nekem valaki írni vagy linkelni mik a feltételek S6-ban az extra stash megszerzéséhez.Mert most lenne nagyjából egy hetem,hogy nekiessek seasonnak(monk vagy Dh lesz még nem döntöttem).

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#90530) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Egyelőre itt járok, lesz ez még jobb is :)

A játék az nem játék!

(#90531) TeeBee73 válasza Lézerparaszt (#90530) üzenetére


TeeBee73
addikt

.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#90532) DerStauner


DerStauner
senior tag

Az mitől van, hogy kivonok egy legendary tulajdonságot, fel is jön az ablak, de nincs semmilyen tulajdonság kiemelve.

(#90533) AnginaP válasza DerStauner (#90532) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Bele kattintottál a kis ablakba, ami sárgán kezd el derengeni? Attól, h betörsz egy tárgyat, még nem fog automatán kiválasztódni. :) Neked kell bele kattintani a választékba, és választani. :)

Indítok egy Skyrim szervert.

(#90534) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Az mért van, hogy achik nem jönnek fel ha valamit megszerzek seasonban? Azt látom chat részen ha guildtársak vagy barátok valamit elérnek, nálam meg semmi, achik között megvannak, csak semmi kijelzés akkor mikor megszerzem. Optionsban nem találtam rá semmit, hogy ez valahol ki-be kapcsolható volna.
Vagy ha S5-ben már megvoltak akkor nem adja fel ujra, csak simán feloldodik?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#90535) DerStauner válasza AnginaP (#90533) üzenetére


DerStauner
senior tag

Nem a választásról van szó, hanem arról, hogy amikor egy addig még nem kivont tulajdonságot kivonok, akkor feljön a tulajdonságokkal teli ablak, és épp amelyiket kivontam, az meg van világítva.

Na most van olyan, hogy kivonok egy tulajdonságot, és a fenti nem történik meg. Tehát olyan, mintha nem unlock-oltam volna egy tulajdonságot. Ezt nem értem, hogy miért van így.

(#90536) Beretvás


Beretvás
addikt

eszem megáll.. most komolyan 20+ riftet kell menjek mire egyáltalán megkapom a nekem valo gemeket? XD

(#90537) savior


savior
őstag

Petes wd-nek milyen gemeket javasoltok?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#90538) TeeBee73 válasza savior (#90537) üzenetére


TeeBee73
addikt

Enforcer mindenképp, Bane of the Stricken sem árt az elitek ellen, a harmadik szabadon választott szvsz.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#90539) noblem1983 válasza savior (#90537) üzenetére


noblem1983
senior tag

Vagy megnézed a leaderboardot

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#90540) AnginaP válasza DerStauner (#90535) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Ne haragudj, olyat még nem láttam, sztem bug lehet. :(

laceszgamer: ilyet nálunk is csinál, ettől függetlenül megadja. S5-ben is csinálta.

Indítok egy Skyrim szervert.

(#90541) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Egy gyors kérdésem lenne.
Ha én egy plusz program segítségével gamepad-al játszok a játékkal, akkor azért bannolhatnak?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#90542) Thrawn válasza Pöttön (#90541) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#90543) Pöttön válasza Thrawn (#90542) üzenetére


Pöttön
őstag

Hát ez elég nagy kib@...ás...
Na mindegy, én ettől függetlenül használni fogom, mert én az ágyból az 50"-os tv-n jobban szeretek Diabloni, mint a monitor előtt görnyedve.
Ha meg bannolnak érte akkor meg ez van, és bek@....ák..
Vicc egyébként mert meg van a játék PS4-re is, de ott meg olyan súlyos a helyzet csalók terén (tele vana multi pc-n szerkesztett 999999m sebzésű gumicsizmás karakterekkel) hogy teljesen játszhatatlan már az egész.
Akkor kérdem én ott miért nem tisztogatnak ilyen keményen? :(((

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#90544) #92888064 válasza Pöttön (#90543) üzenetére


#92888064
törölt tag

a lelombozó válasz után rákérdeztem, hogy a közeljövőben tervezik-e pc-re megoldani a kontrolleres irányítást, és ezt a választ kaptam:

"Game Master
Greetings XY,

You are receiving this message in response to the help petition which you submitted regarding playing Diablo 3 with a Gamepad.

I'm afraid that Diablo 3 on the PC wasn't designed with the intention of using a Gamepad, and there are some fundamental gameplay differences between the PC and Console versions so that a Gamepad would work better for Console players. Unfortunately this means that it is very unlikely that Gamepad support will be implemented as a default control method.

I'm sorry for the inconvenience, but as you say, there are methods to manually add Gamepad support for Diablo 3 which a number of players have been using, however as we mentioned, this is unsupported and we can't offer any assistance with it if you do choose to use this control method."

(#90545) Edge


Edge
veterán

Egyelőre most itt tartok:


csak az amum meg a cipőm anci.

dmo set nagyon jó kezdő set de 65 fölé kevés partiba ancik nélkül és solo is nyögvenyelőssé kezd válni, nade az fb archon az mán döfi, soloba és partiba is, amúgy speed txre is teljesen jó dmo setnél mindenképpen gyorsabb. Persze ez utóbbira amint kiesik egy woh már építem is a pukkantóswizt.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#90546) schwartz válasza savior (#90537) üzenetére


schwartz
addikt

Garga-Trapped, Ebforcer. Powerfull (Stricken). Dart: Simplicity, Trapped, Stricken (Enforcer) Viszont a dart ugy 5-8 Gr-el a Helltooth garga alatt van sajnos, hiaba lett multiplicative a Simplicity meg a Depth Diggers...

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#90547) Beretvás


Beretvás
addikt

nem emlékszem már ez hol eshet? bárhol bármiböl vagy cash esetleg über?

(#90548) Healbacsi válasza Beretvás (#90547) üzenetére


Healbacsi
őstag

Barhol. Mobbol, barmely environmentbol, lehet gyartott gyurubol convertalni, lehet venni shardert. A lehetosegek teljes tarhaza rendelkezesre all.

(#90549) CactuS válasza #92888064 (#90544) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk az, hogy bannolhatnak vagy csak nincs support azért nem ugyanaz a kategória... Jó, hogy a support is egységes véleményen van.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#90550) #92888064 válasza CactuS (#90549) üzenetére


#92888064
törölt tag

én is csak néztem, hogy mi van. először azt írják, hogy csak saját felelősségre használjam a programot, mert bannolhatnak.
erre reagálva megírtam, hogy a hivatalos fórumom találtam ezt a leírást, és ennek köszöhetően használom a segédrogramot. még rákérdeztem, hogy lesz-e hivatalos kontroller support, hiszen igény az bőven lenne rá, és az utolsó 2 generációs konzolra kiadták a játékot, így nem a nulláról kellene fejleszteni a dolgot.
az erre adott válaszban meg szinte azt ajánlják, amiért előtte még a ban lehetőségét is meglebegtették. vagy nem látja az előzményét a dolognak (újranyitottam a ticket-et), vagy csak nem olvasta el. de ezek után tudok az utóbbi válaszra hivatkozni, ha baj lenne.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.