Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91100) Scooby válasza Edge (#91056) üzenetére


Scooby
aktív tag

Szerencsére minden tal set darab megvan, pár már anci is, szóval ha át kell állni akkor át tudok állni rá! Ha lesz valami jó builded rá akkor ne tartsd magadban! :) Az fb stackel kapcsolatban az tűnt még fel, hogy akkor buggol be amikor 1 hitelsz sok mobot egyszerre. Akkor beáll 50-re a stack és meg se mozdul. magas GR-ben ahol nem akad be sokszor, mert ott nem ölsz egyszerre sokat, ott viszont elite kill-t követően áll be 50-re, de kb az első kill-ig. Remélem ezért az expolitért nem jár majd bann, mert hát nem szándékosan használom ki!

Tegnap már egész elfogadható volt a túlélési arányom, volt rift ahol csak 1 szer feküdtem meg GR76-on, viszont a végén bossnál elkaparnak elég hamar, hiába van rajtam minden védelmi buff. Ott nem volt más választás mint a menekülés. Erre a probléma azon kezdtem gondolkozni, hogy beáldozom a gemeket és vites meg allreses gemeket teszek az itemekbe. Az a kevés dps kiesés még nem befolyásoló tényező, mert a sok halál miatt nem tudom időre megcsinálni a GR80+-kat, így viszont lehet nem halnék meg annyiszor és lemenne időben.

Üdv
Dani

Minek az?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.