Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50276) GrooveHero válasza mikromanus (#50271) üzenetére


GrooveHero
addikt

Az a durva, hogy én egymás után 5x nyomtam végig, no persze nem csak a wretched mother-öket nyírtam ki, hanem kipucoltam az egész kócerájt. És ahol a junik queen van (Old Tristram) azt a területet is zombimentesítettem, és nem a hányósoktól esett a cucc, hanem egy nóném zombitól. Meg azt sem igazán értem, hogy minden indításnál ugye elindul a számláló. Mi a garancia arra, hogy dob leg-et, amikor tegnap este a belogolás után 2 órával!!! kaptam az első leget. 21:20-23:20. 23:20-kor esett egy nagelring, vagy mijazisten. Ok, jó is volt, dobott 10k dps-t, de akkor is. Vagy ha nagyon durvát akar dobni, akkor többet kell rá várni? A multkori immortal king chest armor is kb. 1 óra 40 perc után esett, jó, mondjuk meg is érte rá várni. Inkább várok kicsit többet, oszt kapjak vmi normális set, vagy leg cuccit, mint 10 percenként hulljon a nutcracker szar.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.