Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49401) killerjohn


killerjohn
addikt

CotA runolóknak: ha már leolvadt az agyatok a 12.000-edik CotA runtól, akkor menjetek át weeping hollow-ba. Nekünk a 4 fős CotA T4-en runok abszolút (tehát menüben, városban, loading screenen, stb töltött időt is beleszámítva) 900M/óra körül jött az XP. Közös egyetértésben arra jutottunk, hogy ez így nem mehet tovább, és megnéztünk pár helyet act1-ben, és a weeping egész szépen hozza a 780M/óra XP-t, szintén T4-en. Viszont mivel itt sokkal jobb a terep, ezért mindjárt megnézzük T5-ön is, mert jobban lehet mocorogni a pálya nyíltsága miatt.

Jah és a lényeg: CotA-ban gyakorlatilag nincs drop. Értsd: alig van. BÁRHOL 2-3x annyi legendary esik, mint ott. Még a városban is ;] Weepingben ezzel szemben hullik a legendary ahogy kell neki.

[ Szerkesztve ]

(#49402) mikromanus válasza killerjohn (#49401) üzenetére


mikromanus
veterán

Lehet csak babona, de szerintem a cota runnál a hossz a gond. A rövid körökön nekem kb semmi se esett legendary fronton. Hosszabb runoknál már jön a normál drop. Lehet van valami "minimumidő", amíg a legend esély majdnem nulla. Szerintem mikor teszteltem a CotA, meg egyéb rövid köröket, akkor 1-2 óra alatt se esett. Pedig ott már bejátszana a "garantált" időarányos legend is.
Az old tristram road se szokott rossz lenni. Elég sűrűre kijött a régi állapothoz képest.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49403) GrooveHero válasza mikromanus (#49402) üzenetére


GrooveHero
addikt

Franc tudja mennyi idő lehet a leg drop idő, nekem most a kesztyűt kb 10 perc után dobta, tegnap 40 perc után is semmi

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49404) vendingo válasza mikromanus (#49402) üzenetére


vendingo
veterán

Én nemrég nyomtam egy runt, aminek a legvégén az utolsó percben esett egy legend, majd az új run 2. percében esett még egy legend. Szerintem semmi nincs időhöz kötve. Valamikor óránként esik valamikor meg félnaponta.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#49405) SLYM válasza mikromanus (#49348) üzenetére


SLYM
veterán

így igaz, a wiz nagyon brutál lett most

(#49406) SLYM válasza killerjohn (#49372) üzenetére


SLYM
veterán

ez már nekem is esett, jó kis cucc, de kb a többi leg is hasonló [link]

(#49407) davidsito


davidsito
tag

Gyerekek!

Szeretném ma megoldani ezt a e-mail átírási bajomat.

Ha végeztem szeretnék segíteni itt 1-2 emberen.

Méghozzá úgy hogy akinek van 400 milla SC goldja, annak ingyen lenne meg a kiegészítő.

Esetleg moderátori segítséget kérek ki viselkedett jól a fórumon. ;)

Üdv.
Dávid

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#49408) Chiller válasza davidsito (#49407) üzenetére


Chiller
őstag

Nekem pont annyi van :)
És pont amiatt is pakolgatom be az ah-ra, hogy meglegyen a kieg, de nem akarják nagyon megvenni :(

(#49409) jpeetr


jpeetr
aktív tag

Ma volt szó merre lesz ROS launch party

Helyszín: Hunyadi tér 1., Budapest, Hungary, 1067 Papa Joe - Koccintó söröző

Valaki esetleg az ország keleti feléből? :) én mennék kocsival, de egyedül drága a benya :((

(#49410) Alg


Alg
veterán

Óóóóóbakker na most milyen bug történt :((( :W

Nagyban keywardenezek publicban, erre belépek egy játékba, és a barbárom full meztelen :Y

Mondom WTF, minden felszerelése eltűnt, benézek ládába, onnan is minden kipucolva, gold is.
Kilép-belép, login-logout, semmi :((( :O

Auth és mobile alerts is van, ráadásul ugye bent voltam éppen.

FUBAR. :(((

Többi karakteren lévő cuccok megvannak

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#49411) sith7 válasza Alg (#49410) üzenetére


sith7
nagyúr

ó bammeg ... :o :(((

(#49412) L_ajos válasza Alg (#49410) üzenetére


L_ajos
őstag

Az igen! :(((

Jó lenne kideríteni hogy egyedi az eset vagy bug és bárkit érinthez... kezdek aggódni :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#49413) Mengele


Mengele
tag

Hi

Masnal is akad torzit kihagy a hang jatek kozbe?

Nagyon idegesit.

Koszonom a helpet :R

(#49414) Alg válasza L_ajos (#49412) üzenetére


Alg
veterán

Nyitottam rá support topicot, rollback-el még várok kicsit hátha rá akarnak nézni...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#49415) Neró válasza Alg (#49410) üzenetére


Neró
őstag

Valszeg találkoztál a Gear lopó goblinnal. Ezeket most rakták be a játékba és a képességük az, hogy láthatatlanul levetkőzteti a karaktered, a cuccaid berakja a puttonyába, beugrik a dimenziókapun és át teleportál egy másik játékba. Majd ha megölik akkor kidobja egy másik játékosnak a cuccaid. Így nem veszik el, csak "átalakul." :K :P

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#49416) jpeetr válasza Neró (#49415) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Bizonyos közösségi portálokon olyan hírek röppentek fel, hogy ezek a goblinok a blizzardnak gyűjtik be a gear-eket, azok meg eladják az rmah-ban... :))

(#49417) Joci93 válasza mikromanus (#49402) üzenetére


Joci93
senior tag

Nekem tegnap 5 perc alatt esett 1 legend és 1 set gyűrű. :P Azóta se láttam legendet. ;]

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#49418) szallasi007 válasza Neró (#49415) üzenetére


szallasi007
őstag

Remélem nem egy 2000 eurós geart lopott el a kis goblinod és fut majd át a te kis 10 ezer eurós karidhoz és viszi el a tiéd. Empátia ember ennyi kéne csak.

(#49419) Alg válasza Alg (#49414) üzenetére


Alg
veterán

Fejlemény: nem egyedi eset, másnál is volt, és érdekes módon AH eladásnál látszanak a tárgyak (gold balance viszont 0)

szallasi007: nyugi, értem én a tréfát (csak nem szeretem ;] )

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#49420) Neró válasza szallasi007 (#49418) üzenetére


Neró
őstag

Oh te jó ég. :D Humorérzék kell csak ember, ennyi.

Amúgy meg velem is volt már ilyen. Blizzard vissza fogja állítani és kész. Nem kell itt prázni. Valszeg valami bug lehetett és ennyi. :U

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#49421) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Kedves Blizzard, köszi a random disconnecteket, olyan jól esnek a legnagyobb gyilkolás közepett. Anyuci hogy van? :U

Neró: Hja én örülnék neki, ha csak meztelenre vetkőztetne és nem ordítaná, hogy térdelj le és szeress :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49422) szallasi007 válasza Neró (#49420) üzenetére


szallasi007
őstag

Bocs fáradt vagyok és support-os és ma kifejezetten "kértek" a kedves userek :(((
remélem no harag

(#49423) GrooveHero válasza GrooveHero (#49421) üzenetére


GrooveHero
addikt

Komolyan mondom nem hiszem el, Fields of Misery-t egyszerűen nem lehet kipucolni, mindig disconnect. Másnál is? Ezé most megyek t3-ra esni-kelni :DD Amúgy most dobott egy speart, aminek kard képe van. Most egy óráig megint kuss van:DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49424) Franklin


Franklin
addikt

Srácok, mi olyankor a teendő, mikor nem tudok belépni a bnet accountomba, mert lockolva lett, de nem jött email róla?

Jelszót tudtam változtatni, arról jött is az értesítő email, tehát azzal nincs gond.

De belépéskor írja a "suspicious activity" "we sent an email" dumát és hogy kövessem az email-ben írt utasításokat, de nem jön email. Spam folderbe se.

Ticket-et se tudok nyitni, mert ahhoz be kéne lépni, de nem tudok a fentiek miatt.

Egyéb ötlet?

(#49425) DjDanee87 válasza Franklin (#49424) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az egy dolog ha a játékba lépést letiltják, de battle.net-re akkor is be kéne tudnod lépni a ticket nyitáshoz.

(#49426) Franklin válasza DjDanee87 (#49425) üzenetére


Franklin
addikt

Pont azt szeretném megnézni, milyen játékok vannak egyáltalán ezen az accounton :-)

(#49427) P00By


P00By
nagyúr

Megmondom őszintén nem esik több legend, mint mikor tavaly ~áprilistól 90+-os plvl-en volt a barbárom :U Mindegy.

Kipróbáltam az összes karaktert újra, számomra a legjátszhatatlanabb a monk. Folyamatosan elhasalok :(
Lestem tőletek is skill kiosztást, de nem az igazi :( Monky

MOD: Mondjuk a szintet nem nagyon vettem le, jut eszembe :B

[ Szerkesztve ]

(#49428) Gyick válasza P00By (#49427) üzenetére


Gyick
őstag

Én nem vagyok nagy monkos de a combination strike-nak nem sok értelme van ebben a buildban és inkább az exalted soult raknám oda meg a palm helyett a stunolos harangot(már nem löki szét a népet)

[ Szerkesztve ]

(#49429) Cyberbeni válasza P00By (#49427) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Az egy régi terv volt, hogy 6-szor annyi legendary essen, mint 1.0.8-ban, most kb 6-od annyi esik.

Én ezzel elég gyorsan haladok T6-on, még az sem zavar, ha 3 wizard van még mellettem a partyban: [link]
Az a legjobb benne, hogy a Pool of Reflection csak nagyon ritkán veszik el :D

@Gyick: +10%-ot ad 1 generátor mellett is. Exploding Palm meg a legjobb választás, ha marad még spirit mantra+CS mellett.

[ Szerkesztve ]

(#49430) SLYM válasza Mengele (#49413) üzenetére


SLYM
veterán

igen, a patch óta

[ Szerkesztve ]

(#49431) granini válasza Cyberbeni (#49429) üzenetére


granini
őstag

Kizártnak tartom hogy haladni tudsz ezzel a builddel T6-on. Az lehet hogy nem ütnek le a 200k lifeoddal, de hogy ezzel a 25k dmg-el mire mész.. :U Talpon maradós support karakternek 3 atomdps wizard mellé lehet jó vagy, de ez a build nagyon messze van attól amit én valaha is jó szívvel ajánlanék úgy kb bárkinek.. :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#49432) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Below you will find a list of hotfixes recently applied or coming soon that address various bugs or mechanic tweaks.

These hotfixes should not require you to download a new patch. Some of the hotfixes below will go live the moment they are implemented while others may require restarting the game to go into effect. Please keep in mind that some issues cannot be addressed without a client-side patch. Also note that changes to certain abilities will not be reflected in its tooltip until a patch is issued.

Previous hotfixes can be located here: [2.0.1] [2.0.2]

Last Updated - March 11th. Items with an asterisk (*) are most recent.

[UPCOMING HOTFIXES]
There are no upcoming hotfixes to report at this time.

[LIVE HOTFIXES]
General
The "Swing That Bloody Hammer!" achievement no longer requires crafting an item with Life Steal to complete. *
The "Gorging the Forge" achievement no longer requires crafting an item with Magic Find to complete.*
Projectiles reflected by Sokahr the Keywarden should no longer crit.*
Players should no longer be incorrectly informed that they have earned a bonus chest after failing a Cursed Chest wave event.*
Players matchmaking for Any Quest (or All Acts) games when no existing games are available should no longer receive an error.*
Skills that deal Physical damage should no longer benefit from items that increase elemental skill damage.*
Fixed an issue where players would occasionally be unable to complete the Skeleton King fight, which would block progression.*
Items
The Grand Vizier:
This weapon will now appropriately drop with Intelligence for Wizards and Dexterity for Monks.*
Blackfeather:
Now properly has an internal cooldown on its Legendary affix proc.*
Homing Pads:
No longer makes players immune to crowd control effects while channeling Town Portal*
Unity:
Damage prevented by Talisman of Aranoch, The Star of Azkaranth, Mara's Kaleidoscope, or Xephirian Amulet no longer splits to party members via the Unity Ring.*
Wizard
Mirror Image
Hydras summoned by Mirror Images should now deal the appropriate amount of damage.*
Teleport
Should now properly allow Wizards to pass over walls created by monsters with the Waller affix.*

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#49433) frame>24 válasza Alg (#49410) üzenetére


frame>24
addikt

Nálam is volt ez ma wizzel. Kiléptem, majd vissza 2x, másodjára már jó volt.
Amúgy az AH-ban a SELL fülre kattintva minden cucca megvolt, csak a karakter grafikán volt meztelen a bábu...
Szal nyugi.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#49434) Reinhardt válasza granini (#49431) üzenetére


Reinhardt
őstag

Pedig duurvan halados :D

(#49435) czpitti válasza granini (#49431) üzenetére


czpitti
senior tag

Pontosan.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#49436) mikromanus


mikromanus
veterán

Pár módosítás a patchben. Egy része ad esélyt a csirke karaktereinknek, más része jogos :Y
- Projectiles reflected by Sokahr the Keywarden should no longer crit.*
- Homing Pads: No longer makes players immune to crowd control effects while channeling Town Portal*
- Teleport: Should now properly allow Wizards to pass over walls created by monsters with the Waller affix.* (miért, eddig nem ment? :DDD)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49437) Chiller válasza mikromanus (#49436) üzenetére


Chiller
őstag

Archon teleporttal például kb az esetek 99%-ában nem működött...

Milyen kedves a shadow WD hero, hogy piranhákat varázsol, holott az csak ROS content :DDD :C
http://i.imgur.com/cButLIO.jpg

[ Szerkesztve ]

(#49438) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Battleneten már 20 dollárért árulják a ros-t.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#49439) Cyberbeni válasza hokuszla (#49438) üzenetére


Cyberbeni
addikt

az alapjáték 20€/$

(#49440) Sirandrish válasza Cyberbeni (#49429) üzenetére


Sirandrish
legenda

"még az sem zavar, ha 3 wizard van még mellettem a partyba"

Még jó hogy nem zavar mikor a Monkod alkalmatlan egy trash mob leverésére is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49441) Cyberbeni válasza Sirandrish (#49440) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Miért lenne alkalmatlan?
Nincs enrage timer.
De ha lenne is, akkor enrage mellett sem tudnának megölni.

Amikor még Rimeheart-ot használtam, akkor kis gömböcöket elég sokszor 3/4 hp-ról 1 hiteltem.

[ Szerkesztve ]

(#49442) L_ajos


L_ajos
őstag

Karbantartás... mér mindig én szopom be???? ( mármint ha ráérnék... )

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#49443) Sirandrish válasza L_ajos (#49442) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerda van...nem kell meglepődni..MINDIG szerdán van karbantartás.
Csináld úgy hogy ne szerdán érj rá :P

Cyberbeni Hát nagyon szívesen megnézném hogy halad az a Monk T6on :K
Szerk: mármint soloba..nem úgy hogy 1M+-nyi wizard van mögötte :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49444) L_ajos válasza Sirandrish (#49443) üzenetére


L_ajos
őstag

Akkor csinálják CET szerint éjjel és nem háborgok :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#49445) Sirandrish válasza L_ajos (#49444) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rendben...továbbítom a parancsodat :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49446) L_ajos válasza Sirandrish (#49445) üzenetére


L_ajos
őstag

köszi :DDD :DDD

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#49447) Bird válasza Chiller (#49437) üzenetére


Bird
addikt

Jaja, ez már a PTR-en is így volt. Disznó nagyokat sebeznek ezek a "halacskák"! :B

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49448) Valkűr


Valkűr
őstag

NA ezt most nem értem, azt irja új pach van töltsem le, vagy pedig karbantartás van azért nem lehet belépni?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#49449) Bobrooney válasza Valkűr (#49448) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Nekem is ugyan ez, de ah nézem délig karbantartás, mért nem lehet offline ez a rohadék játék...

(#49450) ReFleXx válasza Chiller (#49437) üzenetére


ReFleXx
addikt

A Wiz Shadow is hasznalja mar a BlackHole-t erre multkor Edge hivta fel a figyelmet :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.