Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49201) sittes79 válasza Rayner (#49197) üzenetére


sittes79
addikt

Remélem ROS lesz 25-re MM-ben. Csomó, csimi-csumi ajándékkal, mert előrendeltem ám, ráadásul asszony fizeti, hogy az Isten tartsa meg jó sokáig.

(#49202) Rayner válasza sittes79 (#49201) üzenetére


Rayner
őstag

lesz :K

(#49203) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Sziasztok,
a paragon level beleszámít az új karakterekbe is?
Párom nemrég most kezdett egy DH-t, én meg tegnap úgy hagytam ott a barbárt hogy lvl60 és paragon 10-es. És írt ma hogy mi az a 9-es a neve alatt.

A legjobb barátom miatt csatlakoztam a játékhoz, hát ő egy elég elvetemült lény. A kedvenc karaktere a WD és most valamennyivel 500óra felett van abba a karakterében játékidő. Paragon level 138-as most. Ha csapatban játszunk akkor jobb esélyek vannak jó cuccokra?

(#49204) Telda


Telda
addikt

Hali!

Szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba, a Common Debris fog kelleni a 60+ itemek gyártásához, vagy ennek is lesz másik megfelője?
Mert valaki azt irja, hogy kellene fog, valaki meg azt hogy lesz új.
Viszont ha lesz új akkor nem értem az egész AH mizériát, merthogy 50-100e között eladhatóak. Értem én hogy büdös a farmolás, de ennyire?
Ráadásul egy Cathedral körön simán össze jön ~10db, plusz csomó XP.

(#49205) Bird válasza Telda (#49204) üzenetére


Bird
addikt

Level 70-en minden materiál új lesz.... ;) Illetve pontosítok, a common debris megmarad.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49206) grex4 válasza Telda (#49204) üzenetére


grex4
aktív tag

Pontosabban, lvl61 és afölötti craftokra már csak új anyagok kellenek. [link]

Más: Hallottam, hogy új hellfire gyűrű lesz, überekkel, minden alapanyag is új lesz. Ebből kifolyólag a mostani anyagokat érdemes elhasználni? Vagy 60as szintig ezeket később is ellehet lőni?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#49207) Gorneck válasza grex4 (#49206) üzenetére


Gorneck
titán

Mivel elég jóféle gyűrű is kijöhet belőle így érdemes elkraftolni...én múlhéten vágtam ki közel 500 kulcsot a ládából...

Gorneck#1239

(#49208) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

hogyan lehet ilyen alapanyaghoz jutni ? Nekem van 3, de lövésem sincs hogy lett .. meg a többi sárga és kék új alapanyagok random jönnek, vagy valamiből konkrétan ? és a legenderyk ? azok bármikor eshetnek vagy vannak fix helyek/mód ?

(#49209) Gorneck


Gorneck
titán

Ezen a builden lehet még vmit finomítani? :B

Gorneck#1239

(#49210) Assdak


Assdak
őstag

Sziasztok,

DH -n javítottak valamit 1.08 óta? Lehet vele értelmesen haladni nagyobb fokozatokon, vagy még mindig 10x annyi lóvé kell hogy értelmesen felöltöztesse az ember. Érdemes lenne újra felöltöztetni, vagy maradjak a Barbárnál?

(#49211) Gorneck válasza Assdak (#49210) üzenetére


Gorneck
titán

DH OP lett a barbárhoz képest...

Gorneck#1239

(#49212) nofi


nofi
őstag

Hello!

Lassan 60-as lesz a hc monkom és ha már xp event van a RoS-ig, akkor kihasználnám és felhúznék még legalább egy karit. DH, WD, Wiz, vagy Barbit javasoltok második hc karinak? Hardon egyedül mennék, utána már nehezebb fokozaton csatlakoznék ismerősökhöz.

Xbox GT: nozsolt

(#49213) czpitti válasza Gorneck (#49209) üzenetére


czpitti
senior tag

Simán.A sage fejesben cseréld le a better csancét:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#49214) Bird válasza czpitti (#49213) üzenetére


Bird
addikt

Szerintem Te is tudod, hogy az fix rajta. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49215) Valkűr


Valkűr
őstag

Miért van az, h a leirásokban ami runákról szó esik nekem olyan nincs? Nem találom pld. a wizard esetében a A diamond skin alatt a Mirror Runát, nekem ilyen runa nincs a felsorolásban. Vagy másként nevezik, de akkor nem vágom miért Mirror Runa a neve, ha nem igy szerepel, szóval teljes a káosz... ::)

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#49216) Gorneck válasza czpitti (#49213) üzenetére


Gorneck
titán

És attól a build jobban fog működni?

Gorneck#1239

(#49217) Gorneck válasza Valkűr (#49215) üzenetére


Gorneck
titán

Linket? Az egyébként nem véletlen vmi RoSban elérhető rúna? Mert amúgy semmi káosz sincs...

•Skill Rune - Mirror Skin
•Has been removed from the game

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49218) Bird válasza Gorneck (#49216) üzenetére


Bird
addikt

Ha van rajta mf? Hát akkor működik igazán... :D Ezt mondatja velem az a bizonyos varázsgömb amit a vaterán vettem Sárpactól. ;]

killerjohn:Akkor "dolgozik" a gép rendesen. :D Nem csak a sok-sok jpg miatt. :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49219) Valkűr válasza Gorneck (#49217) üzenetére


Valkűr
őstag

Ez elvileg sima Runa, itt ir róla, de a runák közt ilyen nem szerepel nekem, vagy csak máshogy nevezik. Vagy csak régi a leirás, de ujat meg nem találok

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#49220) killerjohn


killerjohn
addikt

csináltam egy kis fícsőrt HUD-ba, ami minden paragon szintlépéskor csinál egy kis sorozatfelvételt (5 db jpg fájl / sec) a képernyőről (addig a HUD nem látszik). Most vagyok p411, és p800-on összevágom ezeket egy videóba :C

Bird: a jpg tömörítés nem tart semeddig se a gépnek, a window capture már kicsit lassabn (köszönjük Windows), de az is csak msec-ben mérhető, szóval olyan sok dolgozás nincs.

[ Szerkesztve ]

(#49221) Gorneck válasza Valkűr (#49219) üzenetére


Gorneck
titán

"2012-04-16 16:54" - Eléggé uptodate... :D Szal régi a leírás...kivették ezt a rúnát, de volt erről szó a peccs nótba...

Amúgy minek leírás főleg illen régi? Ingame le van írva mi mit tud...röviden tömören. Ami nem egyértlemű arról lehet kérdezni... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49222) Infranyuszi válasza Infranyuszi (#49208) üzenetére


Infranyuszi
tag

láthatatlanok vagyunk .. és a tudatunk is kettéhasadt ..látod?:(

(#49223) Bird válasza killerjohn (#49220) üzenetére


Bird
addikt

Látom nem jött át.... Én csak arra gondoltam, hogy otthagyod a gépet és teszi a "dolgát". :D :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49224) Gorneck válasza Infranyuszi (#49222) üzenetére


Gorneck
titán

Oda van írva...kék vért és fegyó bezúzásából...gondolom szintén RoS-val gyün... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49225) Kicsimix válasza Infranyuszi (#49208) üzenetére


Kicsimix
őstag

Akkor kapsz ilyen alapanyagot ha lvl 61-es kék cuccot zúzol be. A sárga cuccoknál ugyan ez a helyzet. Amelyiken lakat van az lvl 61-es. Ezekből kapod. Amúgy a lvl 60-as alapanyagok mind használhatatlanok lesznek 61-es szinttől szóval nem érdemes gyűjtögetni.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#49226) killerjohn válasza Bird (#49223) üzenetére


killerjohn
addikt

jah hogy úúúgy... mekkora egy gonoszka vagy te... :N :(

(#49227) #13110016 válasza killerjohn (#49220) üzenetére


#13110016
törölt tag

p411-es vagy??? :Y

Van itt valami komoly WD??? Lenne pár kérdésem.

(#49228) Gorneck válasza #13110016 (#49227) üzenetére


Gorneck
titán

Csak komolytalan... :D Mi lenne a kérdés?

Gorneck#1239

(#49229) mikromanus válasza Gorneck (#49209) üzenetére


mikromanus
veterán

Lehet "üzletelni" a meglévő affixekkel azért még:
bracers: 11-15% elemi sebzés bónusz
Vállas: +11-15% skill dam, vagy 5-7% resource cost reduction, vagy 5-7% cooldown reduction esetleg. Mondjuk a rare vállason csak 6% a maximum. Legendaryn meg nincs all res, csak fire (80+ pontnyi)
Fejesen is lehet támadóskill bónusz, csak akkor valamit be kell áldozni (Vita)
Csizmán is lehet skill bónusz, iszonyat sok main stat, all res és vita. Ja, meg armor. Ezekbóől max 4. Szóval ha komolyan rágyúrnál a sebzésre, akkro igazi papírkutya lenne belőle. Első szikrára belobban :D

Persze ha neked így jó ahogy van, akkor maradhatsz ennél...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49230) Gorneck válasza mikromanus (#49229) üzenetére


Gorneck
titán

Látom ma sokan elhagyták a reggeli felesüket vagy kvjukat...engem nem a gear érdekel, hogy azon mit kell cserélni, hanem a BUILDen mit lehet finomítani. :K

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49231) killerjohn válasza mikromanus (#49229) üzenetére


killerjohn
addikt

[link]
1H + ez a source szép lenne neki

(#49232) Edge válasza Gorneck (#49230) üzenetére


Edge
veterán

Én tudom.

szerk: :)
igazából oké a builded de ezt te is tudod hisz finomítani akarod. Én a dominance helyett betenném a blur-t ha továbbra is a védelem a fontos és a blurhoz nem kell kill hogy meglegyen. Másik ha kifogysz arcaneből hamar akkor a prodigy-t.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#49233) Bird válasza Gorneck (#49230) üzenetére


Bird
addikt

Milyen segítőkész itt mindenki! :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49234) laca95


laca95
csendes tag

hogy lehet beállítani hogy ne a c meghajtóra telepítse?

(#49235) Zoona


Zoona
aktív tag

Egy olyan dolog érdekelne, hogy a jelenlegi lvl 60-es Craftokkal mi lesz? Pl a Demon Skin-set, lesz lvl70-es változata is, de majd ahhoz kell egy spéci craft anyag ami mobokbol esik... Na most a kérdésem az lenne, hogy a jelenlegi receptek a RoS-ban átalakulnak majd lvl70-é ha már most tudod őket, vagy majd ha kiesik pl lvl 70-en letudod gyártani a 60-as és a 70-es demon skint is, tehát 2 féle recept verzio fog létezni ami eshet külön külön.

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#49236) Gorneck válasza Edge (#49232) üzenetére


Gorneck
titán

;] :F

Ha véletlen megérkezett a monitorod írhatnál egy privit, hogy millen...röviden tömören. :) Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49237) Phobion válasza Tatyla (#49192) üzenetére


Phobion
őstag

Tejóég mikor történt ez a loot eső? Hihetetlen, annak örülök ha egy esik, nemhogy három. :W

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#49238) Cadal válasza Phobion (#49237) üzenetére


Cadal
őstag

Én tegnap láttam ezt egy streamer videon Csávókám hótt unalmas képpel már-már félálomban ütötte Mira Eamont HC-n és ott hullott neki. Gondolhatod hogy nézett a monitorra... :DDD Ráadásul az egyik mace egy EF volt ami nem kevés DPS upgrade volt.

itt a videó linkje de melóhelyről nekem nem működik:
http://www.twitch.tv/criticaljeff/c/3821549

ja de működik, csak klikkelni kell a lila ikonra nálam. szóval priceless! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49239) Infranyuszi válasza Kicsimix (#49225) üzenetére


Infranyuszi
tag

azért nem tuti a válasz, mert én kaptam már egy-két ilyen új alapanyagot egy-két bezúzásból, meg random is esett, pl az adventure journey vagymi

(#49240) DjDanee87 válasza Rayner (#49199) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az offhand Mirrorball 60asként esett vagy kisebb szinten? Ha 60as cucc akkor kár azért a 6-7 sebézért

(#49241) Cadal válasza Zoona (#49235) üzenetére


Cadal
őstag

Szerintem nem, mivel ha most kraftolsz egy alacsony szintű motyót planből akkor az ugyan olyan alacsony szintű roll-t kap. 70 szinten lesznek lvl12 planek pl mint ez [link], azokkal kell majd szöszölni.

(#49242) kkf válasza Phobion (#49237) üzenetére


kkf
aktív tag

és én meg azt hittem nekem volt mákom, mikor tegnap 2db leg esett egy Butcherből.

[ Szerkesztve ]

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#49243) DjDanee87 válasza laca95 (#49234) üzenetére


DjDanee87
addikt

Elindítod a launchert, majd a bal felül előhozod a settingset és azon belül default install directory. Így

(#49203) Fr3eWar: A paragonszint az egész accountra tartozik már (Igaz hardcore külön van a normal játéktól). A lényeg hogy egy közös paragonszintje van minden egyes karakternek, ha újat indítasz akkor annak is eloszthatod a többivel 60on megszerzett kis extra pontokat ami segít a szintezésben is. Illetve ha van több 60as már, akkor mindegyik együtt fejlődik és egy szintlépésért mindegyiknél megjelenik az 1 elosztható pont. Elosztani lehet többféleképpen is a különböző karatereken szerencsére.

[ Szerkesztve ]

(#49244) Gorneck válasza Edge (#49232) üzenetére


Gorneck
titán

Ritkán fogyok ki szerencsére...

Ez a következő védelmi passzív amit meg akarok nézni. :K

Gorneck#1239

(#49245) laca95


laca95
csendes tag

hogy lehet beállítani hogy ne a c meghajtóra telepítse?

(#49246) Gorneck válasza laca95 (#49245) üzenetére


Gorneck
titán

Kaptál választ...

Gorneck#1239

(#49247) laca95 válasza Gorneck (#49246) üzenetére


laca95
csendes tag

bocsi nem láttam kösz

(#49248) laca95


laca95
csendes tag

amd a6-3650 2.6ghz elindul a játék ?
4gb ram

[ Szerkesztve ]

(#49249) ReFleXx válasza TheProb (#49184) üzenetére


ReFleXx
addikt

Goldárban lehet most volt a csúcs hétvégén. Még sikerült eladnom egy pakkot 4.4-ért. 2 pakk megmaradt, azt még kövi hétvégén betolom. A fekete piacon a legolcsobb helyen amit gyorsan talaltam 3.44 volt a gold / 50m.
Ez szuperbruttosítva 4.76-re (oszva 0.7225-el) jön ki a gold per 50M és kb eddig szökött fel a hétvégén is.
Most vagy az van hogy mindenki most tárolt be goldbol AH fix utan még utoljára, vagy még egy tömeg az utolsó hétvégén kap észbe és akar venni kis gold tartalékot. Majd kiderül....
Max kicsivel több goldot viszek át RoSba :)

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#49250) DjDanee87 válasza Infranyuszi (#49239) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az "ADVENTURER'S JOURNAL" egy level70es legendary 6statos kesztyűhoz fog kelleni, ahogy rá is van írva magára az itemre "Used by the Blacksmith to craft the Legendary item, Pender's Purchase."
Ebből már esett nekem is egy csomó, illetve még 1 fajtából pár darab, valami Griswold's akármi. Ezek mind lvl70es legendary craftolsához fognak kelleni: Lesz belőlük rengeteg féle, mert mindegyik csak egy bizonyos legendaryhoz jó. Én arra tippelek ez is csak bug miatt esik most, szerintem nem így tervezték hogy 60asoknak essen.
Nagyon remélem mellesleg hogy ezekhez a recepteket nem olyan eséllyel dobálják majd, mint a mostani legend recepteket, mert akkor hegyekben fognak állni ezek az egyedi materialok a stashben, mindegyik 1-1 helyet elfoglalva amíg ki nem esik hozzá a recept. Kiábrándító lenne.

Az a pár Arcane Dust és Veiled Crystal amit szereztél pedig a bugosan lvl61esnek eső itemek töréséből származik. Szimplán az Exquisite Essence és az Irisdescent Tear egyel nagyobb szintű megfelelői.

(#49248) laca95: Szerintem alacsonyabb felbontáson menni fog.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.