Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49101) Gyuri27 válasza DeckardCain (#49099) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miket toltál el ha nem titok?

Amd - Radeon - Ryzen

(#49102) DeckardCain válasza Gyuri27 (#49101) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Amit nagyon vittek az a Chanto orb abból 2őt is 60-70 milláért darabját.
Meg ice climbers, Barbár gear egy része, kavicsok, meg kitakarítottam a ládám.
Meg a Wizz gear egy részét butítottam le. (320k -> 260k). Kb 400 milla gold lett a vége.

Különösebben nem izgat egyedül elvagyok így torment III-on is. Picit lassabb.
Mire lvl 70 leszek úgyis kukáztam volna az összes cuccot. Kb 10 milla golddal fogok neki vágni Ros-nak :)

255k lett buffolva a vége

[ Szerkesztve ]

(#49103) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Szeretnék gyors pár paralevelt farmolni még kieg előtt viszont szinte az összes karim meztelen. Szerintetek ni melyikhez kell a legkevesebb gold .Mondjuk t2-3 ra .

El. Psy. Congroo.

(#49104) Gyick válasza DeckardCain (#49099) üzenetére


Gyick
őstag

Én ugyanezt csinálom,jövöhéten meg eladom az összes goldom addig talán még feljebb megy az ára

(#49105) vendingo válasza adamkaa777 (#49103) üzenetére


vendingo
veterán

2 óra alatt összeraktam a semmiből egy monkot, amivel megy t3 is :)
1 milláért vettem neki egy ring-et, aztán ennyi, minden mást találtam.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#49106) Gyuri27 válasza vendingo (#49105) üzenetére


Gyuri27
félisten

Btag?

Amd - Radeon - Ryzen

(#49107) vendingo válasza Gyuri27 (#49106) üzenetére


vendingo
veterán

MONK

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#49108) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Esett egy kard a HC karakteremnek (Sever) és felmerült bennem egy kérdés ezzel kapcsolatban. A narancssárga szöveg rajta "Slain enemies rest in pieces." annyit jelent a játékban, hogy minden egyes dögbe a legutolsó ütésem egy hatalmas crit. 80k-s DPSű wizardommal ilyen 5-15 millás crit, persze olyankor amikor már amúgy is meghalna a lövésemtől, tehát gyakorlatilag lényegtelen a szám.

Viszont mi van ha ezt ki lehet használni? Van ugye az area damage, ami 20%eséllyel 10 yardban sebez annyi %át a bevitt sebzésnek ahány area damage %-od van. Ha ez működik erre a killing blow hatalmas critre is, akkor ezzel a karddal area damagere gyúrva lehet szépen takarítani. :Y

(#49109) mikromanus válasza DjDanee87 (#49108) üzenetére


mikromanus
veterán

Ismert jelenség ez. Eddig a DH grim reaperével használták sebzésre. Arra jól működött. Meg arra jó, hogy ha van bármilyen life leeched, akkor minden kill full lifera tölt. :C
Az area damra nem gondoltam, de adja magát, hisz területhatás. Lehet bepróbálom majd. Á nem. Inkább nem. A thorns tszt már így is lemerítette a kezdeményezőképességem. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49110) mikromanus


mikromanus
veterán

Nohát akkor nyomok pár multishot tesztrun kört. Elsőre 1-2 T1, aztán megyek komolyabb nehézségre. Majd gyártok videót is. A fércmunka/tesztfázis megy a streamen (+visszanézhető). :DDD
Sisakon minden esik, csak chc-dex-multishot kombó nem... Genya véletlen. EZ 5-6% minusz most. :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49111) Alg


Alg
veterán

hmmm...
Vajon mi lehet kevés öcsém gépében a D3-nak?
Athlon x3
4670
2GB RAM

Tekintve hogy a vinyót tekeri folyamatosan, meg fél perc mire magához tér kilépés után, memóriára tippelek...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#49112) Gyuri27 válasza Alg (#49111) üzenetére


Gyuri27
félisten

4 magos procival, meg 4 gigával is ezt csinálja.
Az optimalizáció előtt ilyen nem volt.
Sebaj soon az új optimalizáció. Vagy marad igy. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#49113) proci985 válasza Alg (#49111) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

SSD kell ala, esetleg pendrive. az eleg sokat segit.

meg esetleg meg 2gb ram lehet nem artana

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49114) Tombolo


Tombolo
tag

Srácok, ez a cucc nagyon xar? :)

[ Szerkesztve ]

(#49115) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Még jó hogy eladtam ma délelőtt a régi ice climber-sem :D

(#49116) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ma HCn mentem kicsit, hogy öltöztessem a kb 20k DPSű wizardom. Végülis sikerült buffed 95k-ig felvinni köszönhetően a nem rossz fegyvernek is, de azért jobban örültem volna ha nem 2 féle loot esik csak... [link]

(#49117) Tombolo válasza DeckardCain (#49115) üzenetére


Tombolo
tag

Én is azt az utat járom, amit te! Eladtam mindent, amit lehet. :D Ez a bónusz, úgy néz ki ;)

[ Szerkesztve ]

(#49118) warcat válasza Tombolo (#49117) üzenetére


warcat
veterán

Szintezésre nagyon szépen fel lehet öltözni craftból,saját buffjaival már 1m toughness felett jár a wizardom,igaz a dps csak 22x valamennyi.
Már csak a fegyó meg az offhand(volt) AH beszerzés,ez utóbbit 50 millióért vadásztam le anno ahból,ma elvitték 800ért xD
Semmi extra cuccot nem szabad meghagyni hacsak nem nőtt valamiért nagyon a szívedhez az biztos.
Egyébként 70en a beugró dps torrentre olyan 1m környékén lesz

EA: It's in the crate!

(#49119) Phobion válasza Tombolo (#49114) üzenetére


Phobion
őstag

Jaja, vendor kategória. ;]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#49120) Muton


Muton
addikt

a legendary craft anyag drop az kaszt függő? mert wizzel csak 5 adventureres journalt találtam, semmi mást...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#49121) Tombolo válasza warcat (#49118) üzenetére


Tombolo
tag

Így kieg előtt nagyon megy a használtruha vásár az már biztos. Gondolom sokan nem igazán olvasnak utána, csak vásárolnak ezerrel.

(#49122) czpitti válasza warcat (#49118) üzenetére


czpitti
senior tag

A-a.Sokkal jobban men a letoltés nekem.Akkor én átugorhatom a torrent 1-et?

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#49123) Helmoras


Helmoras
őstag

Mókáztam kicsit az új quiverrel :D

(#49124) Lézerparaszt válasza Alg (#49111) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem 2 magos amd 8 giga rammal és 512-es videókártyával vitte minimumon teljesen élvezhetően (pendrive -ról). Szerintem a ram a kevés.

Egy kis más: tegnap nézegettem hogy mennyi xp jön össze egy CoTA kör alatt. Egész jól jön :)

A játék az nem játék!

(#49125) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Arról tudni valamit hogy LV70en melyik alapanyagokra lesz szükség azok közül amiket jelenleg lehet gyűjteni?
Mármint mind kell majd vagy van amelyik hasztalan lesz 60 fölött?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49126) Blaze_ válasza Lézerparaszt (#49124) üzenetére


Blaze_
aktív tag

2 giga RAM elég, nekem is annyi van és minden maxon szépen fut.
Az SSD viszont csodákat tett a töltési időkkel.

(#49127) kornel76 válasza Sirandrish (#49125) üzenetére


kornel76
aktív tag

Tudja a fene , most én mindent gyűjtök, mert ki tudja.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#49128) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Sirandrish

Szerintem lvlv 61től hasztalan lesz.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#49129) Sirandrish válasza DeckardCain (#49128) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor van értelme gyűjtögetni :W
Akkor fel se szedem már :D

Köszi a linket :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49130) vendingo válasza DeckardCain (#49128) üzenetére


vendingo
veterán

A jelenlegi materialokat el lehet adni ah-ban? Rengeteget gyűjtöttem az utóbbi időben.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#49131) Sirandrish válasza vendingo (#49130) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Tier-t és az Essencet igen..meg a Brimet is..hát amit eddig. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49132) vendingo válasza Sirandrish (#49131) üzenetére


vendingo
veterán

Azt a common derbist vagy mit azt nem lehet eladni? Rengeteg van belőle.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#49133) Sirandrish válasza vendingo (#49132) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah azt pont nem..account bound power :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49134) kornel76 válasza Sirandrish (#49129) üzenetére


kornel76
aktív tag

És ha RoS -ban lesz lehetőség 10 darabot összegyúrni,mint 1.08-ban?

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#49135) Sirandrish válasza kornel76 (#49134) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mit?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49136) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Átnéztem én is a recepteket és tényleg mindenből új lesz 70-es szintnél. Így viszont nem értem, hogy miért viszik ennyire AH-ban a fehér tárgyakat? Azt hittem, hogy betörve jó lesz a kapott alapanyag, de ezek szerint tévedtem. Pedig én is betáraztam common debrisből :D

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#49137) kornel76 válasza Sirandrish (#49135) üzenetére


kornel76
aktív tag

10 tear -ből csinálni egy veiled crystalt, mint 1.08-ban az ékszerésznél 10 wishful essence-ből csinálhattál 1 exqusite essencet .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#49138) mikromanus válasza Bazzzs (#49136) üzenetére


mikromanus
veterán

Azért viszik, mert a common debris nem adható el, viszont farmolni sokaknak büdös. 1-1,5 perc alatt meglenne 5-6 fehér item, de inkább 1-1,5 perc alatt megveszik AH-ban a tárgyakat bezúzásra. Egyesével az se gyors + hely is kell neki. :C
Mindnen crafthoz kell a common debris, így aki craftolni akar az vagy runol péár környit, vagy megveszi a hozzávalókat. CD helyett fehér/crap itemet. (remélem páran nem veszik észre a not salvagable feliratokat és bevásárolnak pár vendor itemet is ;] ).

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49139) Sirandrish válasza kornel76 (#49137) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lényegében az ugyanaz a materiál csak ugye más nehézségen esik..
Illetve mi van ha nem lesz így? Lesz 20-50Mnyi használhatatlan szemét a ládámban? Azt hiszem nem vállalom a kockázatot :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49140) mikromanus


mikromanus
veterán

Kis multis kedvcsináló. Mármint multishot. :DD
Diablo 3 - Demon Hunter Multishot build - Torment 3 - Act 2 Ancient Waterway run

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49141) karlkani


karlkani
aktív tag

Ládaürítés van, érdekelne, hogy az idő folyamán összegyűjtött gemek (flawless square) kellenek-e majd ROS-ban, vagy eladhatom őket. Sok volt a kihagyás, így nem nagyon vagyok képben... :B

(#49142) killerjohn


killerjohn
addikt

p450-ig már "csak" 86 óra CotA run kell. Remek... :W

#49131 Andrish: nem Tier hanem Tear :U

[ Szerkesztve ]

(#49143) sto1911 válasza killerjohn (#49142) üzenetére


sto1911
veterán

Atyauristen, mikorra fogod kiakasztani a jatekot? :D

(#49144) killerjohn válasza sto1911 (#49143) üzenetére


killerjohn
addikt

h-h kiakasztani? Haver HCban tolja és már mindjárt p500... (hogy fordulna fel ;] )

(#49145) sith7 válasza DeckardCain (#49128) üzenetére


sith7
nagyúr

megnéztem a linken a lvl 70 - es fegyvereket, mi kell hozzá

A jelenlegi kék befőtt nem alakul át arra az arcane dust -ra ?
mert mindkettő kék cuccokból jön létre salvage után ...

ugyanígy az iridescent tear - veiled crystal ; common debris - reusable parts ? :U

(#49146) karlkani válasza karlkani (#49141) üzenetére


karlkani
aktív tag

Tárgytalan... eladtam mindent pillanatok alatt (~30M).

(#49147) warcat válasza sith7 (#49145) üzenetére


warcat
veterán

Nem kell ezt túlbonyolítani, a lvl 61+reqes cuccokból esik a reusable parts/uj befött/veiled crystal/forgotten soul ennyi.A mostani alapanyagokból meg lvl 60 ig lehet craftolni.

EA: It's in the crate!

(#49148) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Durva lett a 2.0 Fire Walkers

[ Szerkesztve ]

(#49149) mikromanus


mikromanus
veterán

Xp farnolnak T6-n. Ez valahogy már undorító. De mitől döglik meg a játék amikor már az elitet vakargatják (azaz gyorskilépés mindenkinek)? Ez valami csalás, vagy valami party/gameplay beállítás?
Valami egyéb monk(ey) streamje

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49150) sto1911 válasza killerjohn (#49144) üzenetére


sto1911
veterán

OMFG... Ha jol emlekszem, akkor para 800 kell ahhoz, hogy az osszes parapontos tabot kimaxold, es valami irdatlan idot kell belefektetni, hogy meglegyen, egy kozepkockanak kb. eselye sincs befejeznie... Raadasul haverod HC-n...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.