Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49551) kornel76 válasza Sirandrish (#49550) üzenetére


kornel76
aktív tag

Jah kiszedted és áttetted a pöcsbe, most a +300-as ping betevése mellett a hurka kiszedést is a meg kell oldaniuk..... lehet még sem lesz 2-re jáccható ;]

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#49552) ReFleXx válasza granini (#49476) üzenetére


ReFleXx
addikt

Level 70 környeken olyan 400-600k life volt jelemzo bétában.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#49553) laca95


laca95
csendes tag

hogy kell frissíteni a játékot ?

(#49554) Bird válasza laca95 (#49553) üzenetére


Bird
addikt

Elindítod a launchert, aztán frissít magától alapesetben....

Update: Persze, hogy nem.... Még nem mennek a szerverek jelen állás szerint du. 4-ig! :Y
Utána próbálkozz majd... Persze aztán meg nem fog beengedni. ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49555) laca95 válasza laca95 (#49553) üzenetére


laca95
csendes tag

elinditom a játékot és ki irja hogy frisitsem és kilép

(#49556) laca95 válasza Bird (#49554) üzenetére


laca95
csendes tag

nem akar frissíteni

hol lehet elinditani hogy frissítést

[ Szerkesztve ]

(#49557) Sárpac válasza laca95 (#49556) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Majd 4 körül nézd meg kitolták du 4-ig a karbantartást! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#49558) laca95 válasza Sárpac (#49557) üzenetére


laca95
csendes tag

akor a karbantartás miatt ?

[ Szerkesztve ]

(#49559) laca95 válasza laca95 (#49558) üzenetére


laca95
csendes tag

ha vége működni fog ?

(#49560) LLKobe válasza laca95 (#49559) üzenetére


LLKobe
veterán

Vedd már észre hogy ez nem chat... Igen, 4 után mukodni fog.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#49561) mikromanus válasza LLKobe (#49560) üzenetére


mikromanus
veterán

És igen, ide hosszabb üzenetek is írhatóak és 5 percig szerkeszthető ha még eszedbe jut valami. Én élek is vele, mert már így is elég nagy súllyal képviselem hozzászólásszámban magamat a fórumon :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49562) MrTwister


MrTwister
őstag

Sziasztok!
Az lehetséges, hogy us.bnet-en megveszem kisfiamnak USD-ben a Dio3-at giftként paypallel és amikor beregelem neki akkor az EU szerveren játszik majd ő is? Vagy ezért ban jár? Ez csalásnak számít? :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#49563) Bird válasza MrTwister (#49562) üzenetére


Bird
addikt

Nem számít annak. Globalplay....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49564) mikromanus válasza MrTwister (#49562) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha meg tudod oldani, akkor szerintem nem banos. Nekem régebben amikor néztem, akkor bárhol is léptem be mindenképp euro áron adta volna az aktuális játékot (SC 2 HotS-nál próbálkoztam). US-EU viszonylatban biztos, hogy régiófüggetlen a játék. Bárhol játszhatsz, csak nem vihetőek át a karakterek. Minden régió önállóan fejlődik. Eddig volt annyi korlátozás, hogy csak azt a RMAH-ot használhatod, ahol beregisztráltad, de az AH és RMAh megszűnik egy szűk héten belül. Ezután nem hiszem hogy lenne komoly különbség. Ja, US-en hamarabb jön a patch. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49565) Ry0K3N válasza MrTwister (#49562) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Igen. Én is így vetem RoS-t. Meg mint írták bármelyik szerveren játszhatsz a játékkal tökmindegy hol vetted.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#49566) warcat válasza MrTwister (#49562) üzenetére


warcat
veterán

"Csalásnak számít?" Na ezt a kérdést pont ne tedd fel :P mivel nem fizetsz ÁFÁt,igen!

De Blizzard részéről érdektelen,ők megkapták a pénzüket - az árkülönbség épp azért van,mert az EUban a -székhelytől függően- 20-25% közötti forgalmi adót tartalmaznia kell az árnak,míg az amcsiknál nem,ahol államonként külön van szabályozva,és van ahol digitális termékekre nincs egyáltalán.
Az árkülönbséggel te pont az adót úszod meg tehát,Blizz ugyanúgy pénzénél van,ezért nincs befoltozva ez a lyuk,ott sem hülyék ám.

Viszont mostanában volt valami probléma a paypalos fizetéssel,ha nem javították akkor bankkártyával kell fizetned majd

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#49567) Bird válasza warcat (#49566) üzenetére


Bird
addikt

Kétlem, hogy a "csalást" erre értette.... A játék szempontjából irreleváns kérdést feszegetsz ezzel a navos témával. :o

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49568) Gorneck válasza Bird (#49563) üzenetére


Gorneck
titán

Kliens fel fog menni? Nem lesz gond az ipvel?

Gorneck#1239

(#49569) Bird válasza Gorneck (#49568) üzenetére


Bird
addikt

A FAQ szerint nem:

"You can switch between regions via the game options menu or in the Battle.net Desktop Application."

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49570) Gorneck válasza Bird (#49569) üzenetére


Gorneck
titán

Én ezt értem...de a letöltés az acc alapján megy...vagyis ha jól rémlik accban levő régió szerinti klienst szedi le. Az fel fog menni euban?
Illetve akkor olyan acc is kell ami pl usa...az simán regelhető pl tőlünk?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49571) MrTwister


MrTwister
őstag

Én eredeti 576-ban vett tehát EU-s példánnyal tolom, természetesen EU-s régióban, akkor tudunk majd multiban játszani együtt, tehát őt is látom majd frinds-ként az EU-s szerón?

mikromanus: " Nekem régebben amikor néztem, akkor bárhol is léptem be mindenképp euro áron adta volna az aktuális játékot "(SC 2 HotS-nál próbálkoztam)."
Ez ha tuti akkor itthonról én sem tudok USD-ben venni, akkor gondolom kell egy kinti amcsi v. kanadai ismerős aki elgifteli nekem. :O Ki szeretne külföldi ismim lenni? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#49572) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Hogyan fogják a 70-es szintű itemeket amiken jóval magasabbak a statok a játékhoz igazítani? Mit gondoltok erről és a nehézségi szintek alakulásáról (T1-T6) lvl 70-es szinten.

Én sokat nézegettem az új dolgokat game guid-ban és megfogalmazódott bennem valami..

Érdekelne mit gondoltok..

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#49573) Gorneck válasza MrTwister (#49571) üzenetére


Gorneck
titán

Részben ezért is kérdeztem, hogy ha pl a gyerkőcnek már EUs acca van, akkor az USA key sztem nem lesz jó. Ha nincs acc, akkor fog menni az USAs kreálás? Ha megy akkor a kliens oké lesz, nem fog rinyálni, hogy fizikálisan nem jó helyen vagy...stb.

Gorneck#1239

(#49574) Bird válasza Gorneck (#49570) üzenetére


Bird
addikt

Érdekes a problémafelvetésed... link

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49575) SLYM válasza Kicsimix (#49572) üzenetére


SLYM
veterán

azt, hogy a wizard már most is annyira OP, hogy a kb 20-30 óra farm, amit a patch óta lejátszottam elég volt ahoz, hogy olyan geart farmoljak rá össze, amivel T6-on is el tudok lenni csapatban az első actban úgy, hogy nincs LS-em. jó ez nem act 3 vagy 4, de érted. szóval szerintem ez a torment fokozat is 10-ig fog majd menni. de ezen nem aggódnék, eddig is a játékosok igényéhez volt igazítva a játék folyamatosan, ezt is megoldják majd, csak idő kérdése

[ Szerkesztve ]

(#49576) buherka válasza #13110016 (#49516) üzenetére


buherka
addikt

Katasztrófának éppen nem nevezném a WD-t. Sőt nekem most az tetszik a legjobban.

Pár dolgot te rosszul csinálsz az tuti, mert nekem soha nem fogy ki a mana. Pedig néha tolom a denevérrel együtt a macit. T5...nevetve megy egyedül is.

Ami hibákat nálad láttam..
1. Rohadt sok az támadási sebességed...kezdésnek élből kivágnám azt 1.62-es bökőt a kezemből. 1.3-1.4-es bőszen elég. Tapasztalataim szerint 1.6-os as (összesen) ez amit max enged a WD hogy jól darálj. Ez felett már szopni fogsz mert elfogy a manád.
2. Inna gatya kuka az as miatt...helyette kraftolj nagy intes vitás 2 likas gatyót.
3. as-es rare gyűrű csere nagy int chd chc
4. Minek rakod be a Slam Dance-t ha fogy a mana...rakd be helyette Rain Dance-t
5. Spirit Barrage-ból rakjad be a The Spirit Is Willing-et, hogy az is kevesebb manát zabáljon
6. Spirit Walk-ból a Honored Guest-et használd mana töltésre.

Ha még így se menne akkor van egy "ingyen" (a fenntartás ingyenes) manás denevér...ide akár 3-as as-el is tolhatod ha úgy tetszik.
Szépen berakod passzívnak a Pierce the Veil-t hogy dobjon 20% dps-t, aktív skill-nek meg berakod Firebats-ból a Vampire Bats-ot (Firebats no longer has a channeling cost.)...és tádááá...nem lefelé megy a manád hanem felfelé. ;)
Ezzel a build-el még a Zuni szettet is kivághatod a fenébe :)

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#49577) Valkűr


Valkűr
őstag

Azt nem igazán értem, h ki tud majd 60-as szint fölé menni? Mert nekem leragadt 60-nál és csak a másikat számolja.

Bird: Köszi!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#49578) Bird válasza Valkűr (#49577) üzenetére


Bird
addikt

Csak Ros-ban tudsz lvl 60 fölé menni... Ha nem veszed meg a kieget lvl60-on maradsz. :K

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49579) warcat


warcat
veterán

Diablofanson is van topikja de tessék linkelem Frostshockról,magyarul: [link]
Működik,de én már akkor előrendeltem 26.9ért a g2a-tól

EA: It's in the crate!

(#49580) Kicsimix válasza SLYM (#49575) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nyilván nem aggódok ezen egy lehetséges opciónak én is ezt tartom, hogy ismét kitolják a torment szintenket de még az is lehet, hogy nem ez fog történni.

Az op wizre meg annyit mondok, hogy szerintem az örömködés szerintem nemsoká alábbhagy es mindenkinek olyan érzése lesz mintha kinullázták volna a kariját.Ezután új egyellő eséllyel indul mindenki. Mondom ezt wizként. Jó wizként.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#49581) Bird válasza warcat (#49579) üzenetére


Bird
addikt

Kiráh! :C

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49582) vhunor válasza warcat (#49579) üzenetére


vhunor
őstag

Működik, négyet vettem baráti társaságnak.

(#49583) Cadal válasza Kicsimix (#49572) üzenetére


Cadal
őstag

a lvl 70-es cuccokhoz lvl 70-es mobok is társulnak majd. Szal ott nem a mostani torment nehézség lesz, hanem sokkal keményebb.
2.0.1 Pacth notes:
Difficulty is now dynamic and monsters will level up with your characters

Egy barátom is ezt kérdezte minap, ha már most így toljuk torment 5-6-on, mi lesz ha jönnek a lvl 70-es cuccok? Mondtam neki, majd jól "arcon csapnak" a lvl 70-es mobok.

[ Szerkesztve ]

(#49584) Kicsimix válasza SLYM (#49575) üzenetére


Kicsimix
őstag

Amúgy inkább arra gondoltam, hogy a 60-70-es szint között akkora a differencia az itmeken a statokban, hogyha ez a torment rendszer maradna akkor a T6-os szint az új itemekkel lof se lenne végigvinni. Szóval ez így nyilván nem marad.

Az egyik opció amit te is írtál de ez is bizonytalan mert akkor az első 6 nehézségi szintnek elveszne az értelme.

Én úgy gondolom az egész játék átalakul. lvl 60-70 között kivonják a rendszerből a régi cuccokat majd a 70-es szinthez igazítják a T szinteket. Mármint a felhasználók eldobálnak mindent mert szart sem fognak érni a cuccaik és így megérkeznek az új T1-es szintre 70-en. Ezután majd jönnek a jobb legek stb setek amikkel lehet feljebb haladni. Tehát egy totális nullázás ha úgy vesszük.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#49585) shouryuken válasza Cadal (#49583) üzenetére


shouryuken
senior tag

"Difficulty is now dynamic and monsters will level up with your characters"

Ezt nem teljesen értem.
Akkor a hard-master-torment fokozattal mit állítok? Illetve tormenten belül a 6 lépés csak a monsterek mennyiségét befolyásolja?

(#49586) Kicsimix válasza Cadal (#49583) üzenetére


Kicsimix
őstag

Igen :R

Ha csak ránézel a mostani 62-es kavicsokra és az új 280-as-ra.. Már így látni milyen low-ok vagyunk.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#49587) Kicsimix válasza shouryuken (#49585) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ez csak egy plusz opció amivel tovább nehezítheted a játékot további bónuszokért.

szerk:
Mármint a T szint.

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#49588) warcat válasza Kicsimix (#49584) üzenetére


warcat
veterán

Lemaradtál valahol szerintem,minden egyes szintre 1-70 között be vannak állítva a mobok,hp,sebzés satöbbi terén.Béta elején még ez elég nyers volt nem tudom alakítottak e rajta,valahol lvl 50 környékén hirtelen botrány nehéz lett a torment,kb hirtelen oneshotolódni kezdtél
Minden megy kukába,kivéve pár trifecta stb ritka kombót amit nehezebb cserélni,ez alap
70 crusadernek 4-500k élete volt és 1 millió feletti dpse ezzel vágsz neki a torment 1 farmnak

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#49589) Kicsimix válasza warcat (#49588) üzenetére


Kicsimix
őstag

Igen igen már stimmel ez a dolog. De a lényeg ,hogy akkor kinulláznak.. Szerintem semmi nem marad amúgy.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#49590) Bird válasza Kicsimix (#49589) üzenetére


Bird
addikt

Nem kieget, hanem egy teljesen új mechanizmusokkal működő játékot kapunk valójában... Sokan mondják, hogy diablo4. Szerintem nem állnak messze az igazságtól.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49591) Kicsimix válasza Bird (#49590) üzenetére


Kicsimix
őstag

Igen minden mást vágok csak ez nem volt tiszta teljesen. Pedig így ment eddig is kb.

A smart drop-ról csak annyi a véleményem ,hogy most ettől megint csodát fognak várni az "új mechanizmus" hatására.. Majd aztán jön a pofára esés, hogy most már minden leg esik hú de jó csak éppen az nem fog esni fél évig amire szükség lesz mert akkora lett a választék ami eshet : )

Amúgy nekem tetszik az egész irány amit most csinálnak.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#49592) Bird válasza Kicsimix (#49591) üzenetére


Bird
addikt

Hát a temérdek ias-t, chc-t, chd-t biztosan elfelejthetjük. Maradnak a magas statok azt jóccakát....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49593) Jazz válasza MrTwister (#49562) üzenetére


Jazz
veterán

Vagy megveszed itt 28€-ért. [link]

free your mind

(#49594) #13110016 válasza Bird (#49592) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ez így van.
+1

(#49595) kokov


kokov
tag

Egy mostani kari van mondjuk 500-800k DPS között átlagban, egy lvl70-es ahogy az itemeket nézem minimum 2 millától fog kezdődni.
Arról van infó, hogy a közösségi része mégis hogy alakul? Felteszem a lvl60-as karimmal nem lvl70-es karik fognak multizni, mert akkor semmi értelme nem lenne a jelenlétemnek, tehát a kettő valahogy külön lesz választva. Aki megveszi a kieget az utána nem jöhet a mostani első 4 act-ra csak a karakterét viheti át a kieg mapjaira, de vissza már nem?

(#49596) killerjohn


killerjohn
addikt

úgy rohantam haza, mint akit maga Diablo kerget, erre most nézem hogy 4-ig maintenance?! Ember, az egész patch 20 MB... HUD már kompatibilis a 2.0.3-al, de az még nincs kint?! Történelmi pillanat ;]

(#49597) Bird válasza #13110016 (#49594) üzenetére


Bird
addikt

Jogos kérdés, hogy miért kell ezért ennyire ujjongni/hypeolni. Úton útfélen hallani, így kellett volna az alapjátékot kiadni.... Az egy dolog, hogy a pecs óta a lvl60-as karik OP-k, de mi lesz 70től mankó (AH) nélkül ilyen fantörpikus drop mellett?
Lesz még itt nyavalygás meg sírás rívás kérem szépen... ;]

shotika:Ők játszanak a Ros demóval tovább az idők végezetéig vagy amíg meg nem unják (kb. 2 hét). :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49598) shotika válasza Kicsimix (#49584) üzenetére


shotika
őstag

Csak kiváncsiságból, mi lesz azokkal, akik nem veszik meg a RoS-t?:) Nekik ugye marad a max 60-as szint, ami ugye jóval kevesebbet fog érni, mint jelenleg, vagy az alapjáték és alapjáték+kieges játékosok 60-as szint felett nem játszhatnak együtt (avagy egyébként sem játszhatnak együtt)?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#49599) shotika válasza Bird (#49597) üzenetére


shotika
őstag

Nincs új a nap alatt:) Anno az alap Dio2 a hatalmas laggjaival, fika méretű ládájával, 640*480-as felbontással, használhatatlan vagy túl OP skillekkel (képernyőnyit berobbantó Corpse Explosion...), hát az sem volt éppen tökéletes:)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#49600) Gyuri27 válasza killerjohn (#49596) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én is így jártam.
Amúgy mondtam már, hogy programozd te le az egészet. Nekem mindegy kinek fizetek. Csak a játék legyen jó. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.