Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49751) Thrawn válasza Gyuri27 (#49749) üzenetére


Thrawn
félisten

Várhatsz, én nem fogok :D
Ha tartalékolsz alapanyagot akkor tudsz ilyeneket kraftolni, de lvl70-en minek kraftolna az emberfia/lánya lvl60-as reciket? :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#49752) Gyuri27 válasza Bird (#49750) üzenetére


Gyuri27
félisten

Meglátjuk. Én azért titkon remélek. Oszt vagy, vagy nem. :DDD

Thrawn: maga a 70-s reci elég kevés. Szóval senki nem kraftolna semmit. Ha ebből indulunk ki. Másrészt a spec anyagok száma a recikhez ami a rossal jön elég sok. Szóval csak érdekes lesz a rosban is a kraft.
Meg gondolom a rossal nem fog változni a szint határozta roll sem.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#49753) khirill


khirill
aktív tag

most ha ez van, akkor ez van... csak én sem igazán értem, h az idáig megszerzetteket miért nem veszik majd el! :))

ratabyzou

(#49754) Sirandrish válasza Gyuri27 (#49746) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért alakulna át? Akkor mindenki meg tudná venni most és a kieg legnagyobb "újítását" miszerint nem lesz AH és magadnak kell mindent megtalálni, dobná ki a kukába maga a játék.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49755) Bird válasza Gyuri27 (#49749) üzenetére


Bird
addikt

Legyen úgy, részemről a parttalan és értelmetlen vita lezárva. :R :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49756) Thrawn válasza Gyuri27 (#49752) üzenetére


Thrawn
félisten

Vmelyik nap nyálaztam át a battle.net-et, a legtöbb lvl70-es tárgyat úgy kell majd lecraftolni. Lehet alapanyagot farmolni ezerrel.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#49757) Gyuri27 válasza Sirandrish (#49754) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mint mondtam a reci semmit nem ér a spec materiál nélkül. Ott meg egy karft egy spec.
Szerintem elég lesz azt kifarmolni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#49758) Sirandrish válasza Gyuri27 (#49757) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, de hogy téged idézzelek..."a játék egyik (ha nem legjobb)" recepjét már most megveheted és majd átalakul? Vannak kétségeim :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49759) Bird válasza Sirandrish (#49758) üzenetére


Bird
addikt

Remélem nem bántok meg senkit (nem célom), de ez a kis ártatlan képjáték jutott erről eszembe:

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49760) Gyuri27 válasza Sirandrish (#49758) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bármi lehet.
Amúgy nem feltétlen verné a blizz nagy dobra, hogy ha átalakulna.
Arról se volt szó, hogy ah-ban meglévő tulajdonságokra nem lehet rákeresni.
Elvileg maradhatott volna minden a régiben. De nem, mókoltak vele.
Szóval a blizznél csak a múlt fix (vagy az se).
A direkt gold átadás változásáról se volt szó pl.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#49761) mikromanus


mikromanus
veterán

Én majd a szép csini és új koponyás legend bracit akarom craftolni izibe kieg megjelenés után. 25% resource töltés globera +8 random affix :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49762) Sirandrish válasza Gyuri27 (#49760) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mivel nem vagyok Blizz alkalmazott, így nem tudok biztosan állítani semmit (szerintem sokan közülük sem), de nagyon nagy butaság lenne a részükről :K

És a recept nevének változtatásának sem lenne semmi, de semmi értelme. Ha átalakulna, maradhatna a neve..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49763) vhunor


vhunor
őstag

Most, hogy tegnap jól megfixálták a lvl 10 legendary fegyó reciket, egész csinos Venomhuskot lehet craftolni. Már csak egy DH-t kéne felszinteznem mellé :).

(#49764) Gyuri27 válasza Sirandrish (#49762) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vegyük azokat a reciket amik ls-t adnak.
Új rendszerben kraft lvl szerint rollol. 70 szinten kraftolok asi settet. Ott mi lesz a fix ls-s?

DEADLY REBIRTH ez esett 60-63 rollal. Ez 8-s cucc elvileg.

Amd - Radeon - Ryzen

(#49765) Bird


Bird
addikt

Te jó ég.. A lvl70-es receptek közül számos igényel maxos gemet. :Y
Lesz itt móka és kacagás. ;] :B

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49766) Sirandrish válasza Gyuri27 (#49764) üzenetére


Sirandrish
legenda

60+on craftolva nem ad LS-t..mittomén.
Nem akarok nagyon belemenni, csak elmondtam a véleményem miszerint semmi értelme nem lenne a dolognak.
Például ha jól tudom a 70es setrecikhez már 12es szintű kovács kell és 70es szintű maga a plan is.
Most mi értelme lenne 60on kiszedni, betanulni a 10es kováccsal hogy majd 70en csiribucsiribá átalakuljon?
Számomra érthetetlen lenne..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49767) Gorneck válasza Bird (#49742) üzenetére


Gorneck
titán

Arra az is jó ami most esik, max vissza kell venni a hangerőből... :)

Gorneck#1239

(#49768) Gyuri27 válasza Sirandrish (#49766) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért a felvetés jogos nem?
A blizzardnál semmi se logikus, semmi sem kézenfekvő mostanság.
Meg ugye nem is jelentenek be mindent mostanság előre.
Tegnap elmélkedtem a ros miért 25 giga az alap 15 gigájához képest. Arra se tudott senki értelmes választ adni.
Amúgy az egész értelmetlen. Akikkel beszéltem csuszadereznek majd. Hiszen az lesz új barbi. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#49769) Kicsimix válasza Gyuri27 (#49746) üzenetére


Kicsimix
őstag

Pont ez az ,hogy a craft alapanyagok is mind átalakultak és használhatatlan lesz az összes jelenlegi. A receptek meg egyértelműen kukák lesznek mivel ha jól megnézed pontosan ugyan azokhoz a kinézetű tárgyakhoz tartozik az új 70-es recept is. A nevükön változtattak kicsit.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#49770) mikromanus válasza Bird (#49765) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem vészes. 33 legendaryból négyhez kell. És nem is a legjobbakhoz. Bár ezt így látatlanba nem biztos hogy meg lehet állapítani... Setnél mondjuk majd' a feléhez kelleni fog (33-ból 15-höz).

(#49768) Gyuri27
Szerintem végül nem lesz ennyi az össz lefoglalt hely, viszont amíg patchelget és módosítgat addig több helyet foglal le a telepítő. Telepítéskor nekem is kevesebb szabad helyem volt mint mikor végzett.

(#49769) Kicsimix
A kérdés csak annyi, hogy a 60-as itemek a szintednek megfelelő értékeket adnak-e vagy az item szintjét veszik alapul. Ha 70-eseknek lvl 70-es main stat rollolhat randomként, akkor jók a régi armor receptek is. A chc és skill bónuszok amúgy se lehetnek többek. Ha a statpont szintfüggő változó, akkor simán jók a 60-as planek.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49771) Bird válasza Gorneck (#49767) üzenetére


Bird
addikt

De csak egyet vegyünk vissza, légyszi, légyszi! :D :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49772) Sirandrish válasza Gyuri27 (#49768) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is aztat akarok...meg Wizardozni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49773) Alg válasza Gyuri27 (#49764) üzenetére


Alg
veterán

70 szinten kraftolok asi settet. Ott mi lesz a fix ls-s?

Ugyanaz, mint 60-on.

Csak a main stat lesz lvl70-hez igazítva, a lentebb bemásolt kék alapján...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#49774) shouryuken


shouryuken
senior tag

Endgaméban nektek melyik a nagyobb fun?
Wizard vagy DH?

(#49775) Baaraanz válasza shouryuken (#49774) üzenetére


Baaraanz
tag

Endgame? Az mi?

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#49776) Kicsimix válasza mikromanus (#49770) üzenetére


Kicsimix
őstag

LVL 60 VERZIO
LVL 70 VERZIO

Máris megcáfolva a 60 as plánok felskálázása.

Mindenhol így van megnézheted.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#49777) shouryuken válasza Baaraanz (#49775) üzenetére


shouryuken
senior tag

Endgame -> Kb. 60 Után :)

(#49778) czpitti válasza Gyuri27 (#49752) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem-nem.Arrol folyt anno az eszmecsere hogy a megemelt dps,rollok rajta lesznek a kraftolhato itemeken is lvl 60-as reciknél.70-en uj recik kellenek ne remélj.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#49779) ReFleXx válasza Bird (#49765) üzenetére


ReFleXx
addikt

Az derék. A bétában biztos nem kellett maxos gem, de legalabb már lesz értelme felvenni a gemeket, mert ott egy idő utan nem volt túl sok.
Egyébként a trade opciot ki is vehetnek, mert semmi ertelme nem lesz.
Betaban AccBound volt mar szinte minden a feher és sárga itemeken kivul.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#49780) ReFleXx válasza czpitti (#49778) üzenetére


ReFleXx
addikt

Esetleg még az befigyelhet, hogy a most 60on lekraftolt fegyódon a damaget RoS-ban enchantolod és magasabb rollt kapsz rá.

Példának itt ez a fegyó. Lehet igy majd jobbat ki tudsz hozni mint egy jobb sárga level70en.
Ez kb addig jó maradhat amig nem találsz egy level70 legendet, vagy a level70-es megfelelőjét a set plannek.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#49781) Bird válasza ReFleXx (#49779) üzenetére


Bird
addikt

Hát nem ripsz ropsz fogunk kraftolgatni OP itemeket az fix. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49782) granini válasza Bird (#49781) üzenetére


granini
őstag

Hurkamadar egykomam, hat az endgame es az uj kontent lenyege azert csak az volna, hogy hosszu idore lekosse es motivalja a nepeket. Mikozben mohon vagyom egy 2000 dps-es gyonyoru 650 dexes socketes ijra, addig kozben en is azt gondolom hogy hosszutavon jot tenne ha nem marcius 29-en talalnam meg..

A top craft igenis legyen (nyilvan a szerencsesek.. ) de legfokepp azon kemenyen jatszo, kitartoan farmolo uppercasual reteg kivaltsaga aki tesz energiat, strategiat, meg csapatmunkat abba hogy legyen goldja, materialja, planje, meg ami kell a crafthoz..

Eddig mi volt..? Jott SenkiAlfonz ujonc, belinkelte az armorit hogy ittamonkom, aztan ott volt 60 ora jatek utan egy 200k dps 750k eph monk amivel mp10-en tolta.. szuper.. eljen az AH meg a VISA. Most viszont nem ez lesz.. helyette lesz majd siras hogy nemesiksemmi.. ja ha nem farmolsz szombaton ebed utantol hajnal 4-ig mig ki nem dolsz akkor nem is lesz..

En pl eros casulakent fel vagyok ra lelekben keszulve hogy sokaknak itt elobb lesz brutaljo lootja mint nekem, de ez igy is van rendjen, jatszom hetkoznap 1-2 orat este meg hetvegen mondjuk 4-5-ot aztan ennyivagyok. Irigykedni biztos fogok de valahol igazsagosabb lesz a rendszer..

Szoval egyet ertek.. nem aprilis elso heteben fogok zsiruj seven sins vallas craftolni magamnak.. :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#49783) Bird válasza granini (#49782) üzenetére


Bird
addikt

Ha csuda jó lesz a loot, nem lesz értelme kraftolni. Ahogy a dolgok per/pill állnak a loot imbasztikus lesz Ros-ban is. ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49784) Bird


Bird
addikt

Kacsatolvajjal ezt imádni fogom.... Juhhéééé icefishing with piranhas :)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49785) shotika válasza Edge (#49710) üzenetére


shotika
őstag

Igen, kivehettem volna a kavicsot, de azt hittem ti egyből vágjátok majd melyik fegyver mennyire jó:) Egyébként a Pig Stickert használtam addig, abban volt ugyanez a kavics, és ami a képen rajtam volt, azt találtam később. Kb 25 ezerrel dobta meg a sebzésem az új fegyver. (most buff nélkül 165k, de ha benn van 5 gyógyital, 5 lélek, és egy big bad voodoo, akkor azt hiszem felmegy 450-500-ra)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#49786) proci985 válasza vhunor (#49763) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez sajnos meg mindig merfoldekkel gyengebb egy 1200+ 2sock 90+chc manticorenal, intesek meg mar par hete is 25m korul kezdodtek abbol, azota ez talan meg lejjebb is ment.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49787) vhunor válasza proci985 (#49786) üzenetére


vhunor
őstag

De likkal, 1400 dps-sel már ok. Csak mivel nincs mire ráadnom a csicskán kívül, nem fogok belőle addig gyártani, amíg kidob egy igazán jó rollt.

+ én egy évet kihagytam, tavaly tavasszal eladakoztam a pénzt, úgyhogy most is kb. 100k van a zsebemben :).

++ tényleg, a pénzt miért/meddig nem lehet átadni?

[ Szerkesztve ]

(#49788) Edge válasza shotika (#49785) üzenetére


Edge
veterán

vágtam, nem? :)

ha meg 25k-val jobb mint a régi mi a kérdés?

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#49789) ReFleXx válasza granini (#49782) üzenetére


ReFleXx
addikt

Pont igy kepzelem én is, de azert lesz par opcio a paypal huszároknak is,
Az egyik a korábban emlitett bérbe farmolás, tehát amig te építed a az olajvállalatod addig kicikinai gyerek ócón farmolja neked a gear meg a goldot az xp-t a saját accountodon.
A másik opcio ha fikahuszár vagy és van ezer híved, akkor majd szépen beinveled a híveidet a saját partidba, hogy majd ott bontogassák ki a bounty után kapott horadric zacsikat, mert ami ott esik ki legend az abban a partyban lesz majd tradelhető, nem abban a partyban amelyikben a zacsit kaptad a bountyert. (bétában igy működött).
Mindkét opciot el tudom képzelni, hogy ezt fogják majd csinálni, főleg az utolsót.
KK a hivei nélkül nem tudott volna ennyi Para pontot összeharácsolni, sorra invelték be hivei napi 10órában cursed chest-es partyba....

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#49790) LLKobe válasza vhunor (#49787) üzenetére


LLKobe
veterán

Azt elvágták végleg. Mostmár csak akkor lesz goldod ha felveszed a földről...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#49791) mikromanus válasza Kicsimix (#49776) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez hogy jön ide? Nem az volt a kérdés, hogy a régi planek 70-es itemeket gyártanak-e, hanem hogy lvl 70-es karakterrel craftolva az alacsony szintű itemet a random affixek értéke a plan szintjéhez, vagy a karakterszinthez igazodik. Például lvl 60-as szintnek megfelelő erő mennyiség lesz rajta, vagy lvl 70-nek megfelelő. Mellesleg a set és legendek 60-on is a "normál" (rare) rolloknál jobbat adhatnak pár affixre (statpont, elemi skill dam, cd és resource cost reduction affixek).

(#49787) vhunor
Ha pénz alatt goldot értesz, akkor az nem tradelhető-átadható. Közvetet módszerrel AH-n keresztül zárásig átjátszható 15% sarc fejében.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49792) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Kérlek segítsetek, mert belefutottam egy olyanba én hülye, hogy yuplayre feltettem pénzt, de kiderült csak egy példányt lehet venni egy játékból a kettő helyett :)

Na de észrevettem én ott egy diablo 3 kieget ropogós 800 rubelért ami olyan 5000 HUF persze orosz kulcs.

Erre írtam a blizznek, hogy feltudom e használni a ruszki kulcsot, ezeket az infókat kaptam:

Ebből mit szűrtök le, mert kicsit szkeptikus vagyok az utolsó mondat miatt.

-I think you need to have a Russian copy of Diablo 3 to use the expansion key on it let me check.

Me: thanks and sry for my english :)

-yes it will work fine :) you may have to wait until you can add it as i confirmed with one of our Russian agents that the RU keys are not available here yet but should be possible to add them when they are

-Diablo 3 is no longer regionised so it should accept a russian key.

-ok? :)

Me: oh great news thanks

-no problem :)

Me: so make sure i can buy russian key and use with diablo III EU basic game?

-yes if you purchase the russian key it will still work to add to your Diablo 3 account.

-if you are purchasing online i would advise against other 3rd party websites though so stick to our store or order a physical copy from a retailer.

(#49793) Baaraanz válasza sittes79 (#49792) üzenetére


Baaraanz
tag

Elvileg azt irja menni fog gond nélkül de természetesen nem ajánl mindenféle webshopokat a sajátjukon kivül és a bolti dobozosokon kívül. Azokért nem vállalnak felelősséget, hogy nem bannolják-e ha esetleg kiderül, hogy bármi gond volt velük. De ha frankó, akkor megeszi a bnet.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#49794) vhunor válasza LLKobe (#49790) üzenetére


vhunor
őstag

Éljen. Ez az egész nagy változás az egyik végletből a másikba átesésre emlékeztet. Kár, hogy a kék cucc nem account bound (sőt, szerintem el se lehessen adni vendornak :) ).

(#49795) Alg válasza sittes79 (#49792) üzenetére


Alg
veterán

Aláhúzott rész: ne vegyé' mittudoménhonnét piacró' ócsóé' kúcsot, mer' az a tutibiztos ha nálunk veszed vagy partnerné'.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#49796) mikromanus válasza vhunor (#49794) üzenetére


mikromanus
veterán

Az a kieggel jön. A lvl 61-es kék itemek bezúzásából származó craft anyag már account bound. Az itemek nem azok. Kivéve persze ha vendornál veszed. Akkor simán csak nem törhetőek be. Ez a "fícsör" már megvan most is az alapjátékban. Gold közvetlen nem dobható és nem tradelhető. AH zárás után nem játszható át. Nem lesz itt goldfarm meg legend bíznisz Dollár Öcsinek és Pénzes-Vér Istvánnak jóféle ojróé'. Legalábbis a mai formájában tuti nem. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49797) Joci93 válasza sittes79 (#49792) üzenetére


Joci93
senior tag

5K-ért még én is megvenném a ROS-t ;]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#49798) P00By válasza Joci93 (#49797) üzenetére


P00By
nagyúr

Én is! :K :D

(#49799) granini válasza ReFleXx (#49789) üzenetére


granini
őstag

Hat nemtom.. en eleg sok idot es penzt oltem bele ebbe az accountba ahhoz hogy senkit ne engedjek a kozelebe. Nyilvan ez kb a userek kevesebb mint 0,5 %-anak opcio, hogy feladjo egy hirdetest a nemet expressbne hogy berfarmereket keresek D3-hoz, soktagu kinai csaladok elonyben.. azert ez veszelyes dolog.. tul nagy kockazat nincs benne, de azert lenne par almatlan ejszakad ha ilymodon lenyulnak az accountodat.. :(

A masik.. a legendary kibontasa.. errol volt mar szo, de en nemg mindig nem vagyok benne biztos, hogy mikortol indul a 2.00 oras szamalo. Akkortol amikor felvettem a foldorl, vagy akkortol amikor identifyoltam..? Mert ha az utobbi, akkor pl az lehet egy nagyon jo klan strategia, hogy csak akkor bontunk set es leg itemet amikor egyutt a klan. En is jatszom neha vendegsegben, meg sokszor en meg meloban rohadok mikozben 2-3 klan tarsam mar reg otthon farmol.. ha ez igy mukodik akkor lehet jo lenne megvarnanak mig hazaerek, es minden este 19.00 orai kezdettel tarthatnank az aznapi legi bontast. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#49800) Rayner válasza granini (#49799) üzenetére


Rayner
őstag

Akkor indul az óra mikor kiesett.
Fentebb említették a riftért járó zacsikat majd lehet egyszerre nyitni elvileg :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.