Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48651) Gorneck válasza defede (#48643) üzenetére


Gorneck
titán

Monk support kari lett semmi több...én is azé tartom, sajna másra nem jó.

WD még mindig OP. :D

Barbárral én se tudtam mit kezdeni vagyis dehhh..csak rohadtul nem fekszik semmi se ami kicsit is müxik...köze nincs a barbárhoz...szal részemről lehúztam a klotyón.

Wizard nem pálya...bár az ugrálóst lehet kipróbálom... :D

DH nem pálya...

A legnagyobb baj, hogy a cuccok javán nincs AR...egyszer csak azt vettem észre, hogy a Monkom majdnem 1 hitelik...mióta rendbetettem OWE-val a dolgait azóta elég kényelmes tankos lett.

WDvel is kicsit érdekes a szitu, 50-60-70k sebzéseket képesek rámverni. Vhogy kiegbe feljebb kell tornásznom a resit és az armort a hpt, mert ez így lol. DMG meg majd jön úgyis...remélem. Bár loot alapján sztem örülni fogok, ha megduplázom a DPSem... :D

Gorneck#1239

(#48652) mikromanus válasza Gorneck (#48651) üzenetére


mikromanus
veterán

A barbimnak a csizmáján van all resist... éééés ennyi! Hol itt a probléma? :DD
34 all res van intből, 250 para pontból és ha szivatós a nehézség, akkor a warcry megoldja a nehezét. Így se lesz egy immunis minden szarra tipus, de nem nagyon csapják le. VAn jó sok armorja és élettartaléka. :C
(persze azért ezzel nem nagyon fogok beállni 4-5 arcane csapda metszéspontjába)

A monkra az OWe nagyon adja a resistet. A demon skin minden darabján magas fire resist van és szép rollok lehetnek ezen a seten. Ami szóba jöhet alternatívaként nadrág craftra az is fire resistes (gehenna). Más kasztnál picit neccesebb crafttal tápolni, de nem rossz a helyzet. Lvl 60-on még szépen működik ami para pontból összeszedhető és még működik a life leech is.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48653) hokuszla


hokuszla
aktív tag

ayayay
Megjelent egy kék és ezt bírta írni:

"
In the meantime, I will keep you up to date here. All other games are now back up and the Diablo III maintenance is progressing well. Scheduled to finish at approximately 11:00 CET and I don't see mention of any issues that will delay us much past this.

If the situation/ETA changes, I will post back here, you can also follow us on Twitter for updates."

Lehet ma sem lesz D3?

NEM SZÓTAM, MÁR MEGY :XD

[ Szerkesztve ]

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#48654) Gorneck válasza mikromanus (#48652) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát ez az, hogy kb semmibe se tud ottálni... :D Nahh jó...ha mázlija van, akkor Rend talán életbe tartja...

Monkon már megoldottam a Demon krafttal (még tűzköpet alatt is képes vok tankolni - WD-t képes egyhitelni :D)...most még oké...de kijön a kieg még durcább lesz a szitu...több HP, több sebzés a monsztáktól...nem is erőltetem nagyon az kraftolást...úgyis borul a dolog a kieggel. :)

Most meg bőven elvok a két főkarimmal...torma 4en (még a régi 108-as gearemmel is bőven oké voltam).

A másik igen kelles dolog a blizztől ez az új csudijó loot2...10 ACT3-as körből (majdnem alkaizer) kb 0 olyan item esik amit pl másik karira rá tudok aggatni. Ergo ha azt akarom, hogy pl a DHra+Barbira+Wizre essen vmi, akkor bezony játszanom kell velük.
Szal most 1-2 kör Monk 1-2 kör WD felállásba nyomulok...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#48655) Thrawn válasza hokuszla (#48653) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezt ebből hogy sikerült leszűrni? :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48656) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Eu up

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#48657) granini válasza Gorneck (#48651) üzenetére


granini
őstag

Latod akkor en ezert koppantam kisebbet a monkommal mert eddig is hurka voltam es hasznaltam OwE-t. :)
En is azt latom hogy a monk egyelore inkab support kari, adok mantrat, osszerantom a mobot es a Wizz meg a Barbar uti le oket.. 290k unbuff es 1.2M taffnessz.. Torment 4-ig jo vagyok csak bizonyos genyo elitnel kell odafigyelni, meg amikor robbannak az tud fajni..

A DH skilljei jobbak lettek, de mozogni kell vele. Az meg azert nem lehet gond, mert aki eddig is DHzott a patch elott az pontosan tudja hogy egy DH max 1.5 masodpercet allhat egy helyben :D ugyhogy aki eddig is tudott vele jatszani az szerintem most jobban szereti a DH-t, aki meg eddig se az eztan se fogja favorizalni.

Erdemes craftolgatni is archon bracert, vallast es chest armort is, valamint sima exalted sapit, meg leg/set planekkel is erdemes most probalkozni, de nem esz nelkul. Ez egy atmeneti idoszak, es akik eddig nem nagyon tudtak gold es/vagy AH nelkul fejlodni azok most kicsit osszekaphatjak magukat relative olcson, ha van material es kis gold akkor egy 10-20-30 craftbol per item ossze lehet hozni torment 3-4-re egy jo karit.

De ReFi jol mondja (vagy Dan volt..? ) hogy RoS lvl 70 utan fog kezdodni az elet, es remelhetoleg onnantol szep lassan meg a mostani uj cuccainkat is le fogjuk cserelni. Ugyhogy szazmilliot es 5000 materialt senki ne craftoljon el feleslegesen par ezer dps upgrade miatt, de 100-200 materialt es parmilla goldot meg erdemes..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#48658) defede válasza mikromanus (#48650) üzenetére


defede
tag

Skeleton king csak akkor mozdult mikor a megszakíthatatlan támadását nyomta el különben végig bólogatott, idézni sem tudott :). Azért ez is elég meggyőző :). A clustert kipróbálom, jól hangzik.

A barbinál bármelyik jó skillt kinéztem ami jó lenne folyamatos használatra mindenen CD van :(. Semelyik másik karinak nincs ennyi cd skillje mint neki. Ez már kicsit gusztustalan kezd lenni.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#48659) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Mennek mar a serverek? Menyi a gold ara??? Vki irja meg :d

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#48660) Gorneck válasza granini (#48657) üzenetére


Gorneck
titán

Nem-nem...én ott hoztam még rezit ahol eleve nem is volt...1,6m felett van a tough, de még ezt is keveslem... :D A kraftolt pajzsom se dob ezen már sokat, az a fos kard meg egyelőre csak próbának van a praclimba, amúgy xart se.

Remélem beindul vmi mert ez a ládából juthatok csak loothoz már már kezd eléggé bosszantó lenni...

Gorneck#1239

(#48661) mikromanus válasza defede (#48658) üzenetére


mikromanus
veterán

Még 2.0 elején esett egy mirelitelőkard (Azurewrath), tegnap meg egy Fjordigaz sujtó (Fjord Cutter). Így már elég sok fagyasztóhatás lehetne. Ja, meg csilis aura is van. Esetleg még egy random itemen jöhet fagy esély, aztán minden harmadik ütés fagyaszt. Az se rossz, bár ezekkel az itemekkel DPSben bukó lesz. Azért kipróbálom majd... valamikor. Mondjuk ha esik egy jó frostburn. :DDD (frostival ami "csilis" az be is fagy jó eséllyel. A csiliaura meg csilis. Höhö)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48662) Ifju válasza ReFleXx (#48659) üzenetére


Ifju
aktív tag

3.32€ / 50m

(#48663) prokxy


prokxy
veterán

Hali!

2 dologban kérném a segítségeteket, látom itt nagy guruk vannak:
- Melyik a legjobb XP/Loot farmolás mostanában T2-n? Hová teleportáljak, hová menjek? Van erre vmi leírás?
- Barbimra milyen skillt állítsak be, hogy életben maradjon T3-4-en? Ez felett esélytelen :/
Buffal, berserker nélkül, 207k a dam, ez felmegy 251-re ha sok mob van körülöttem.

Nem vagyok nagy pro Diablos, nincsenek milliárdjaim, meg klánom sem :B

(#48662) Ifju: ezt honnan veszed? AH-ban nincs már ilyen...EUR-ra raktam én is az összes goldom, már csak 52-m van...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#48664) mikromanus válasza prokxy (#48663) üzenetére


mikromanus
veterán

Oázis északi részén a csatorna esetleg? A két oldalsó a jó. Sűrű a nép és sok a láda. Ja, a ládákat ne felejtsd el, mert urban legend szerinte abbó' jön a legendary lút nagyja. T6on jó xp, akkor arányaiban gondolom lejjebb is jó. Jut eszembe: a ládákat említettem már? Azt ki ne hagyd! :DD

edit: honnan-honnan? Volt patch, megy az EU server. Gondolom rákeresett RMAH-ban. ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48665) Bird válasza Ifju (#48662) üzenetére


Bird
addikt

Te jó ég.... Lemerném fogadni ez volt a szándék ezzel a bug-al. Nem volt gold rmah-ban, most meg inflálódott csöppet. ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#48666) ReFleXx válasza Ifju (#48662) üzenetére


ReFleXx
addikt

Köszi király hír!
Diamond gemet lehet venni?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#48667) Ifju válasza ReFleXx (#48666) üzenetére


Ifju
aktív tag

nem

(#48668) mikromanus válasza Ifju (#48667) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem account bound, így lehet, csak AH-ban nem. Huh, meg is nézem jsp-n mennyi az árfolyama egy marcsi kőhöz való mennyiségnek. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48669) schwartz válasza Gorneck (#48660) üzenetére


schwartz
addikt

Az osszes jo cuccot eddig elitekbol poroltam ki, a ladak csak szemetet dobtak. *sokszor ugyanazt a vacak gyurut pl.) A tegnap esett egy brutalis ov a DH-ra. Ki is probaltuk partyban a support (globe) WD-vel... T5 faceroll. :C

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#48670) Gorneck válasza schwartz (#48669) üzenetére


Gorneck
titán

Jahhh, annak én is örülnék, ha már vmi értelmes esne vagyis esett, egy Monk kardocska, amit tovább is adtam. Kb az egyetlen vmire való lootom. Meg talán a WD fejesem ami később turbózva még jó is lehet...abba meg inkább bele se merek gondolni mikorra lesz olyan karim amire örömmel nézek rá.

Gorneck#1239

(#48671) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Azert lettek bajok AH-val patch ota, elvileg usan javitva, lehet eu-n is.

Missing auction items - Waiting a few minutes/relogging usually resolves this.
Cannot purchase items due completed tab limits - Again, issue usually resolves itself in 10-15 minutes.
Unable to send completed/cancelled Auctions to stash - Try relogging.
Items not appearing in stash - Currently investigating, not happening every time.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#48672) DjDanee87 válasza Gorneck (#48651) üzenetére


DjDanee87
addikt

Monkomat most húztam fel 60ra a patch után. Mellesleg Torment 1-2n úgy ömlött az XP szintezés közben, hogy Act2 végére elértem vele a 60at, igaz mindent bejártam vele.

60on meg mivel új karakter és nem volt jó gearem partyba supportként vittem. Annak még trágya gearben is tökéletesen bevált ezzel a builddel. Van itt minden: damage aura, összerántás majd inner sanctuary 30% damage, exploding palm 20% damage buffall és 1 heal csak azért hogy dolgozzak a 20 milliárd vagy mennyi heal achi-n :P

Barbárnál meg ha kicsit rosszabbul is, mint 1.0.8ban, de azért HotA szerintem használható magas chc, chd mellett lifesteales Skornnal és még barbáros is sztem.

(#48673) killerjohn


killerjohn
addikt

na, végre kijavították, hogy integer-ben tárolták a szintekhez szükséges XP-t. Most már egy szint eléréséhez (bizonyos szint fölött) >2mrd XP kell, és az új patch alapján számolva paragon 2000-hez:
eddig 3.525.751.619.208 XP kellett volna
mostantól 119.324.847.480.000 XP kell
yepp, az 33x több :)

(#48674) defede válasza DjDanee87 (#48672) üzenetére


defede
tag

A combination strike miért van bent ha csak egy spirit generátort használsz?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#48675) killerjohn válasza killerjohn (#48673) üzenetére


killerjohn
addikt

[link]

tehát már csak 297.000 óra hogy meg legyen a p2000 ;]

(#48676) mikromanus válasza killerjohn (#48675) üzenetére


mikromanus
veterán

Minek? :DD

edit: para 500 felett lesz azt hiszem több a szükséges XP. Vagy valami ilyesmit írtak. Az talán kitart a kiegig. Ott meg úgyis jobban jön a zixpé.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48677) killerjohn válasza mikromanus (#48676) üzenetére


killerjohn
addikt

eddig para 513-on tetőzött a szintenként szükséges XP, mert nem tudtak nagyobb számot tárolni (2014, Blizzard Inc.) Most ezt megoldották, és megszűnt p513 fölött a línearitás, kilőtt az XP req az égbe :)

(#48678) lakisoft válasza killerjohn (#48677) üzenetére


lakisoft
veterán

Az normális, hogy ha kidobok a táskámból egy itemet akkor a hp-m egy része eltűnik? Mint ha kaptam volna egy fülest. Ez bug vagy feature?

[ Szerkesztve ]

(#48679) killerjohn válasza lakisoft (#48678) üzenetére


killerjohn
addikt

definiáld hogy mit értesz táska alatt...

[ Szerkesztve ]

(#48680) Gorneck válasza killerjohn (#48679) üzenetére


Gorneck
titán

Stash.

De elég hozzá skillt cserélni és leugrik vagy 30k HPm... :D

Gorneck#1239

(#48681) killerjohn válasza Gorneck (#48680) üzenetére


killerjohn
addikt

Nekem akkor ugrál a HP-m, amikor craftolok és inventory-ból dobálom kifelé a low cuccokat. Hogy miért? Passz :)

(#48682) Gorneck válasza killerjohn (#48681) üzenetére


Gorneck
titán

De akkor csak finoman...de mikor skillt cserélek akkor rendesen lemegy...de van mikor simán játék közbe is... :D

Gorneck#1239

(#48683) lakisoft válasza killerjohn (#48681) üzenetére


lakisoft
veterán

Iventoryból dobálom ki a cuccot. Az az. Nálam is pontosan ugyan ez van. :R

(#48684) Bird válasza Gorneck (#48682) üzenetére


Bird
addikt

Klassz kis bug, szerethető. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#48685) lakisoft válasza Bird (#48684) üzenetére


lakisoft
veterán

Hc-ben különösen. Fokozza a játékélményt :).

(#48686) DjDanee87 válasza defede (#48674) üzenetére


DjDanee87
addikt

Igaz, az még cserére szorul support szempontból :P

(#48687) Edge


Edge
veterán

Amu craftot próbáltátok már? vki próbálja már ki mennyi stat megy rá?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#48688) granini válasza Edge (#48687) üzenetére


granini
őstag

Nem a stat lesz ott az erdekes megmondom elore, biztos a mostanaban szokasos ~300 / 300 megy ra. Inkabb hogy trifect-bol mennyi megy ra.. :) De engem is erdekelne amugy.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#48689) Bird válasza lakisoft (#48685) üzenetére


Bird
addikt

+50% adrenalin buffot ad. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#48690) Ifju válasza Edge (#48687) üzenetére


Ifju
aktív tag

329-ig.
akinek van egy jobb amulettje, annak csodákat nem ad sajnos.
ez még mindig downgrade arcane monk létemre, szóval kiegig nem érdemes többet költenem erre
ja és nyeli a pénzt. (200-at kraftoltam)

[ Szerkesztve ]

(#48691) Rison77 válasza Edge (#48687) üzenetére


Rison77
senior tag

Intes amut craftoltam vagy 15 db-ot, az összesre a magas main stat volt jellemző, illetve a mostani rendszerben megszokott resource cost red, stb x skillek erősítése, ilyenek hogy chd, chc, nem igazán volt jellemző . Aztán lehet csak nekem volt peches sorozatom.

(#48692) ReFleXx válasza lakisoft (#48683) üzenetére


ReFleXx
addikt

es bele is lehet halni ? :D valami bug lehet.
hc-n azert nem annyira vicces gondolom :)

KJ: linkeld be pls ha meg van az uj táblázatod a szintekkel.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#48693) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Drága kenyér. Optimalizál ez az állat. Kiváncsi leszek, hogy a bugok átterjednek-e a gép többi részére. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#48694) vvega30 válasza Ifju (#48690) üzenetére


vvega30
senior tag

Mit kell bekapcsolni ahhoz, hogy a statok mögé zárójelben kiírja, hogy mi mennyi lehet?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#48695) prokxy


prokxy
veterán

Működő BARBÁR skilleket tudtok?
Van 2900 str, 1000 LoH , van 3% LS, 2.36 AS, 60k HP, 500 allres, 5-6k armor, 25%mspeed, 200k dam, 45% chc, 400% chd.

Kezdem feladni, pedig ez a mainkarim a többi még csírább...patch előtt agyon nem lehetett verni, most meg esik-kel. :O :O
A fury állandóan kimerül, a pörgóforgót hanyagolnám, de ha más nincs, az is jó.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#48696) mikromanus válasza vvega30 (#48694) üzenetére


mikromanus
veterán

Semmit. Csak előbb tartsd lenyomva a CTRL gombot és utána nézd az itemet az egérrel!

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48697) Thrawn válasza Edge (#48687) üzenetére


Thrawn
félisten

Kb 100 amut craftoltam le, de mind pocsék lett :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48698) lakisoft válasza ReFleXx (#48692) üzenetére


lakisoft
veterán

Belehalni még nem haltam bele, de nem is megyek hc-zni egy darabig.

(#48699) Edge válasza Ifju (#48690) üzenetére


Edge
veterán

thx, vazz 50% chd a max amun? lol felejtős akkor erőssen egyelőre.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#48700) Bird válasza Edge (#48699) üzenetére


Bird
addikt

Előre sajnálom azokat akik nem veszik meg a ROS-t. Egy demó verzióval lesznek kénytelenek játszani.... Ez aztán az endgame. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.