Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44751) SLYM válasza davidsito (#44749) üzenetére


SLYM
veterán

6 LS skorn + valami olyan primary skill, ami nem eszik manát, pl splinters + spirit walk rúna csere jauntra + kutyák kuka, mivel ráfutnak a mobokra több mana kell a levadászásukhoz

Bird így mana problémái vannak leginkább, ha van mana élsz, ha nincs, akkor nem

[ Szerkesztve ]

(#44752) Bird válasza davidsito (#44749) üzenetére


Bird
addikt

Blood ritual helyett használd a jungle fortitudet. Szerintem az armorod is kevés, de ha nem akarsz rá áldozni akkor használd horrifyt.Szerintem 3,8-4k armor a minimum. A fegyódba meg maxos piros kavicsot használj inkább. Az all resid legyen legalább 650-700 környékén. Egyébként jó kis wd ez. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#44753) Muton válasza MegalodonS (#44750) üzenetére


Muton
addikt

tulajdonképpen csak achi miatt húztam fel a barbárt 60-ra, aztán elkapott MrCsiT kolléga, és megpróbált kihozni belőlem egy mp5+ -os karaktert, amivel hamar haltam (hogy a cuccok miatt vagy mert béna vagyok, az most mindegy), ezért hagytam az egészet a francba és kidobáltam mindent, ami (nekem, aki a barbár itemeket sem vágja :)) ) elsőre rossznak tűnt, és maradt ez. Aztán nemrég Buherka elvitt überezni, és rájöttem, hogy mivel nincs goldom, esélytelen, hogy archonnal mp6 fölé menjek, szóval ha goldot akarok magas mp-n farmolni, oda valami barbár lehet a legolcsóbb. bár most kaptam a wd-hez is cuccot, lehet, hogy abból is ki lehet hozni valamit...

szóval nem set bónusz miatt van ez rajta, hanem a hirtelen felindulásból elkövetett selejtezés során ez marad

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44754) davidsito


davidsito
tag

OKÉJJJ

Este tesztelgetem ezeket a tanácsokat, mindenkinek kösz.

Üdv.
Dávid

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#44755) Bird válasza SLYM (#44751) üzenetére


Bird
addikt

A mana problémára is van megoldás. Locust swarm helyett corpse spider widowmaker (mana visszatöltős) rúnával. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#44756) czpitti válasza Bird (#44755) üzenetére


czpitti
senior tag

Locust kell a mobosszehuzásra.Kicsi a radiusa aznak a napraforgonak:)

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#44757) Bird válasza czpitti (#44756) üzenetére


Bird
addikt

Jómagam a sáskák nélkül is elvagyok. :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#44758) kkf válasza Muton (#44753) üzenetére


kkf
aktív tag

goldot azt nem farmolsz, hanem AH-ból szerzel, meg a kínaiaktől veszel :))

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#44759) mikromanus válasza kkf (#44758) üzenetére


mikromanus
veterán

Ilyen ikonnal/avatárral te biztos eladó lehetsz. ;] :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44760) kkf válasza kkf (#44758) üzenetére


kkf
aktív tag

milyen tárgyakat tetteket el új roll céljából a kiegre?
láttam, sokan eltesznek pl. depth diggerst magas vittel, meg nyilván az 50%-os fegyókat LoH-val, CHD-vel, sock-kal. meg ugye a mainstatos IAS/CHD/CC socketes gyűrűket. meg láttam még 0.25-ös 40%-os 100CHD-s sockos EF-eket, meg 9/50-es 12% life-os 10000 life globes-os WH-kat.
Próbálom én is a 300 vites 10%cc/100CHD-s, kicsi maintstat + socketes amukat rollolni, de eddig 100-ból semmi :((

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#44761) Rayner


Rayner
őstag

Jajjj mennyire tudtam ezt..... kezdődik megint.... mire indul az éles elég langyos lesz a RoS is :D:D:D
[link]

(#44762) MrCsiT válasza Muton (#44753) üzenetére


MrCsiT
addikt

Csillagocska, a legolcsóbb mp10 képes kari a cmww. Ha van AS + CHC, és 40k life, plusz lemásolod a skilljeimet, semmi nem szól be. Ha e mellé 150k+ dps is van, király vagy. 4 fős partyban meg tudod fogni a lényeket, a többiek meg megölik :) Stresszmentes.
Ja, és ez 5M körül megoldható, és mp10-en már tudsz fejlődni xp-re, plusz találhatsz jobb cuccokat is. Az archonos meglátásod színigaz, oda milliárdok kellenek, LS+ 500k+ dps..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#44763) Thrawn


Thrawn
félisten

Mégis találtam egy szerethető tulajdonságát a wizznek, jól lehet vele Palpatine szenátorost játszani ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#44764) Muton válasza MrCsiT (#44762) üzenetére


Muton
addikt

Nos, a Csilagocska csak annyira ment félre, hogy a fizikai méretem alapján inkább vörös óriás, tömegem alapján meg egy erős közepes fekete lyuk lenne a jelem az oviban, de sebaj :DDD

azért az archon armor és allress buffal is pillanatok alatt leölnek már mp7-en (ha nem kommandózok, akkor 6-on is), szóval nem értem ezt a bemegyek, fagyasztok, és ranged ellen, vagy egy fa virág, vagy egy sorozat szúnyog ellen mi történik, vagy ha az elit nyomni kezdi alattam a diszkót?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44765) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Printscreent hogyan kell csinálni a játkban? Simán a gombbal? Vagy menti valahova a képeket?
Találtam egy cuccot, oszt gondoltam megmutatom, hátha kell valakinek
Jópé'zé persze ;]

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#44766) granini válasza GrooveHero (#44765) üzenetére


granini
őstag

Igen, PrintScreen gomb, ahányszor csak akarod megnyomod. A képeket pedig ide menti:
C:\Users\GrooveHero(vagy ami a Win7 user fiókod neve..) \Documents\Diablo III\Screenshots

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#44767) GrooveHero válasza granini (#44766) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi, megvan.

Erről lett volna szó amúgy. tudom, nem nagy eresztés. Mármint nem a kard, hanem a másik cucc a WD-s. Mennyit érhet?

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#44768) proci985 válasza GrooveHero (#44767) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

tippre 5000ert kapni jobbat AHban.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#44769) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Urak.

Mennyit ér ez?

Storm Crow
8% light dmg
94 int
96 vit
100 dex
92 srt
416 each
5,5 chc
9 ap

Amd - Radeon - Ryzen

(#44770) GrooveHero válasza proci985 (#44768) üzenetére


GrooveHero
addikt

ötezeré?? :Y :Y mondjuk ebbe a mai világba semmin se nem kő csodálkozni :( :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#44771) Joci93 válasza GrooveHero (#44770) üzenetére


Joci93
senior tag

Még annyit se ;]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#44772) mpierre válasza GrooveHero (#44767) üzenetére


mpierre
veterán

Csak a talált cuccokat hordod? Csak mert van egy pár öltözet lomom. IK chest, meg ilyenek...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#44773) GrooveHero válasza mpierre (#44772) üzenetére


GrooveHero
addikt

Holnap szivesen belekukkantanék :B :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#44774) Thrawn


Thrawn
félisten

Az utolsó métereket Muton és Ad-m segített legyűrni, de csak meglett :R

Irány HC ( :O )

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#44775) radi8tor válasza Thrawn (#44774) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gratula!

Kitartó vagy! :D

Jól mondod, irány HC! ;]

⭐ Stella

(#44776) mpierre válasza GrooveHero (#44773) üzenetére


mpierre
veterán

Deckwood #2527

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#44777) mikromanus


mikromanus
veterán

KIs biorobot run oprció. SSD-vel gyorsabb lesz. :DDD
Diablo 3 PTR Act 4 Shrine - Nemesis fast runs - Torment 1 - solo barbarian - no exploit

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44778) DjDanee87 válasza Thrawn (#44774) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én 6x újracsinálnám az összes HC achit, mint a Unique Collectiont egyszer. Próbálkozom a collectionnel néha de az Act2-esek nagyon bújkálnak és elvették a kedvem rendesen az egésztől. Így állok [link] összességében.

(#44779) radi8tor válasza DjDanee87 (#44778) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Uhh, nem semmi. :Y :C

⭐ Stella

(#44780) Muton válasza Thrawn (#44774) üzenetére


Muton
addikt

Grat, én is köszi mindkettőtöknek a helpet (10 szint az sok, a végénél). Főleg a hell alatt, ott a zikszpé cucc miatt kevés volt a life, lepihentem párszor :))

Ha HC-n gondolkodsz, akkor szólj kérlek, új 60-as karaktert kell ott csinálnom, mehetnénk majd együtt :K
Főleg, ha Ad-m kolléga előre megy és mindenkit leöl :DDD

DjDanee87: kitartó vagy! én is szeretnék ilyet, de majd idővel csak összejön :B

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44781) Thrawn válasza radi8tor (#44775) üzenetére


Thrawn
félisten

Köszi! :) HC-től parázok, nem bízok a Blizz szerverekben :O

DjDanee87: A Unique Collection tutibiztos szivatásból került be az achik közé, rengeteg idő elment vele. Melyik mobok hiányoznak? Időnként vagyok olyan elvetemült, hogy keresgéljek csak úgy, szólok ha találok valakit aki neked még nincs meg :)

Muton: Hell MP10-en már csak futkorásztam összevissza és próbáltam Ad-m közelében maradni, de én is elfeküdtem párszor. Papírok voltunk oda, na! :D
HC-ra még lelkiekben fel kell készülnöm, de benne vagyok :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#44782) Muton válasza Thrawn (#44781) üzenetére


Muton
addikt

ott a szerver oldal és a net lehet a gond, meg a türelmetlenség, hogy nem farmolsz elég jó cuccot, és nem lépsz szintet alacsony nehézségen. amúgy nem probléma az sem. nekem még act4 hátra van szóló infernon, bár mondjuk ott mondjuk már tud néha érdekes lenni: iskatu után összefutottam egy elit packkal a tüzet fújó szárnyas behemótokból, már nem emlékszem a részletekre, de szaladgáltam vagy 5 percig (és akkor n_a_g_y_o_n, d_e n_a_g_y_o_n lassan telik az idő) mire elmenekültem a pályáról :DDD

annyit írtak a bnet fórumon, ha a mod prefixe "i pwn you", akkor kilépsz, és újratöltöd :DD
a harci terv az volt, hogy mindenkit leölök, aki jön, nincs menekülés, de ezek megfogtak sajnos...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44783) Edge


Edge
veterán

nah ki látott még ilyet cryptbe is eshet értékes cucc nem csak azxpé jön(wizardal nézem épp, azért a bazi nagy mínusz ofc):

:))

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#44784) Kasya


Kasya
nagyúr

PTR-en hogy latjatok, mennyire kell tartogatni a penzt?

(#44785) Edge válasza Kasya (#44784) üzenetére


Edge
veterán

csináltam sokmindent de alig fogyott a gold... sztem pár száz milla bőven elég lesz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#44786) DjDanee87 válasza Thrawn (#44781) üzenetére


DjDanee87
addikt

Kösz a felajánlást, de keveset vagyok fent. Ha találnál is véletlen (akár HCzás közben), kicsi az esélye hogy tudnál szólni szóval hagyjuk.
Majd később nekiállok szerintem - még március előtt valamikor - de mostanában Riftezek inkább szabadidőmben.

(#44787) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Tegnap megszereztem a második kulcsomat, ráadásul egy barna cucc is esett nekem, így végülis elértem, amiért csatlakoztam egy MP8 menethez az én kis szintemmel, ám mindent összevetve sokkal többre számítottam. Alig-alig tudok egyedül pár normál mobot leverni - elit ellen totál esélytelen vagyok már itt -, mégis, ahol tudok, besegítek. XP-t azt kapom rendesen, végső soron nem panaszkodni akarok, de én reménykedtem benne, hogy azért MP8-on már jobb cuccokat kapok.

Tudom, a szerény 14-es paragonommal nem állok fényesen, de őszintén szólva már most nagyon unom az egészet, annak ellenére, hogy ez az első karim 60. szint felett. Ha nem jönne a kiegészítő és nem akarnám megvenni, akkor hagynám a fenébe, mert egyedül dögunalom, csapatban meg nem tudok érdemben segíteni a többieknek.

Nem értem, hogy lehet egyeseknek idegrendszerük több karaktert felvinni 100-as paragonra :F , amikor már egyet is ilyen sokáig tart. :N

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#44788) Muton válasza Vistaboy (#44787) üzenetére


Muton
addikt

nem a paragon szint a lényeg, hanem a gear. nekem is van egy 76-os, mégis sikerélményem van, ha lenyomok egy-két trash mobot mp10-en :DDD
...miközben jó cuccban már plvl1-től van aki aprít

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44789) Devoured válasza Vistaboy (#44787) üzenetére


Devoured
tag

nagyon egyszerű a válasz.
AH flip-eléssel hülyére keresik magukat, aztán felöltöznek párszázmillióból (pámilliárdból)
drop-ból csak a lottónyertes mázlikategóriával bírók élnek meg sztem.
RoS beta indulás hatására zuhant áraknál 100 millából felöltöztem és így már gond nélkül járható mp10 is, egész normális tempóval, és akkor most gondold el, hogy ennek többszöröséből, kicsit jobb build / gear átgondolással mennyire kényelmesen lehet haladni. aztán vannak többszörös xp-t nyújtó helyszínek, "crypt run" kifejezés nem véletlenül terjedt el, ha jól tudom 30-40 óra alatt megoldható a paragon 100, ha vki kellően hatékonyan műveli.

[ Szerkesztve ]

(#44790) Edge válasza Vistaboy (#44787) üzenetére


Edge
veterán

Nem épp egy egyszerű kasztot választottál, ha mp10 a célod. Jelenlegi diabloban kb. 2 út van egy wizard számára, olcsóbb gear az a fagyis wizard, viszont ehhez egészen fura játékstílus szükséges egyszerre kell vagy 5-6 gombot nyomogatni.
Vagy archon wizard na ez nem olcsó legalább 550k dps kell mp10-re partiban hogy azért haszna is legyen a dpsnek a többiek számára és e mellé kellő ehp hogy túl is éld mp10-et, de egy ilyen gear több 100M még most is.
Ha partiban hasznos szeretnél lenni, akkor a jelenlegi helyzetedből kiindulva vagy fagyis wizard leszel(Mr.csit pl tök jól ki tudna tanítani), vagy keresel másik kasztot ami jó support-ot tud adni olcsón, ilyen a monk pl.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#44791) Vistaboy válasza Edge (#44790) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem kimondottan célom az MP10, elvagyok én magamban is, csak sajnos fejlődni egyedül nem nagyon lehet, már most is unom az egészet, pedig még hol vagyok... legjobb az lenne, ha lenne legalább vagy 50 Act, aminek a végére elérhetnéd a PLVL100-at, így más lenne, de amikor már huszadszor fogsz neki ugyanannak, csak azért, hogy legyen pénzed jobb cuccot venni vagy köveket készíteni, az már elég unalmas egyedül.

Igazság szerint most legjobban egy Reaper of Souls bétának örülnék, hogy tudnám tesztelni az új lehetőségeket a kiegészítő megjelenéséig. Maga a PTR 2.0.1 jelenleg nem elég, hogy kellően kitapasztaljam az újításokat.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#44792) Bird válasza Vistaboy (#44791) üzenetére


Bird
addikt

Rambóként/magányos harcosként nem viszed sokra, ezt be kellene látnod. Osztom Dani álláspontját, az egyik leghálátlanabb és legmonotonabb kasztot választottad. Egy lehetőséged van: előre a minél több dps elérése érdekében. Ez pedig csillogó milliárdokba kerül. Nem akarlak megbántani, de szerintem neked az alapjáték is bőven elegendő, felesleges Ros-ban gondolkodnod, ha már most unod. Nézd meg Dani, Gorni, Roli, Andrish mennyi időt tolt a játékba (1500+ óra) eddig. Persze ízlések és pofonok, de akkor is ez a véleményem. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#44793) khirill válasza Thrawn (#44774) üzenetére


khirill
aktív tag

gratula! :) az a hc kutyafütty lesz ehhez képest... :K

a feats of strength (akartam rövidíteni dehát, FoS? x'DD)
...az gondolom "whimsyshire" és a "smash! jay smash!" ...

ratabyzou

(#44794) kkf válasza Devoured (#44789) üzenetére


kkf
aktív tag

igen, 4db 450k unbuffed rend barbival biztos :DDD

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#44795) lakisoft


lakisoft
veterán

Tanácsot szeretnék tőletek kérni a barbáromat mp10 képessé szeretném tenni.
A skillezésére és a gearjére szeretnék tanácsokat kérni:
[link]

gold nem számít :). 330 - 350k fölé szeretnék menni unbuffed.

[ Szerkesztve ]

(#44796) kkf válasza Bird (#44792) üzenetére


kkf
aktív tag

nem értek egyet, a skorn+blizzard+sleet storm build az abszolút nem uncsi, és nem is túl drága, csak az urak még nem próbálták biztosan :)

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#44797) granini válasza lakisoft (#44795) üzenetére


granini
őstag

Peldanak nezd meg az en barbarom. Bevalt recept alapjan epitettem. Unbuff dps-em 200k, Sheet DPS 260k es egyedul buffokkal, orditassal, stackelve 440-et tudok fixen fenntartani. Berserkben 570k-t ut.

A resist bonusz miatt 2 immortal szett darabra szukseged lesz. Ha gold nem annyira szamit, akkor lehet ugy kene menned hogy crites mempo, immo vert + immo kesztyu, WH ov, str-es inna nadrag, es egy brutal ice climbers / vagy immo csuka / vagy esetleg str-es nati gyuru es nati csuka a +7 chc miatt..

Vallast (VW) es kesztyut (rare) tudsz venni AH-bol, vagy craftolni kell. A bracer egyertelmuen archon craft, semelyik Lacuni nem jobb meglatasom szerint.. En ket egykezes fegyverre eskuszom, Skorn-t nem ajanlom mp10-re. Innentol kezdve tenyleg csak a gold hatarozza meg hogy milyen Fury-t es milyen offhand rare fegyvert veszel..

Az en barbarom ugy marad eletben jelenleg hogy mindket fegyveren van 2.9 - 3.0 LS, plusz a HotA-t azzal a runaval hasznalom amitol tonna szamra hullik ki a health globe mindenkibol. Es hogy ez mukodjon van +20k bonuszom health globe-ra, tehat kb 1 pottytol fullon van a HP-m. Igy nem kell hasznalnom a rend-et, es helyette be tudok tenni sprintet, vagy ahogy most latod 2 dps-t ado skillt.

Ez persze csak egy lehetseges verzio, nekem mukodik mp10-en, stabil, es jol halad. 600k resist, 58k life, 6000 armor (warcry nelkul..)

Remelem tudtam segiteni..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#44798) kkf válasza lakisoft (#44795) üzenetére


kkf
aktív tag

gear:
------
balta cserél egy min. 1100dps+ 60CHD+ 8%+iAS+LS kardra. ez megfizethető, ha már dual wield.
shoulder: bár a 279vit nagyon csábító, de inkább kraftolj egy 275str+-os-at kevesebbel :) 45k vit elég lesz 450-500AR mellett mp10-re
bracer: sürgősen kraftolj egy tisztességeset CC-vel :))
amu: ezt kraftold újra utoljára, ha már van jó shoulder, meg bracer
hellfire ringet sürgősen kukázd. legyen inkább mégegy olyanod, mint a másik de legalább 80str-rel
ezek voltak a fő anomáliák (amellett, hogy az IK szett valamelyst limitálja a DPS-ed, kettő elég lenne a szettből)

a skillezés, na az teljes zsákutca :DDD
az egyik fő anomália, hogy 5-ös IK setnek egyedüli értelme, ha HOTA-zol (thunderstrike rune vagy smash), nálad ez alapból hiányzik
3x life steal elég durva túlzás. 5.5% LS untig elég. ha HOTA-zol, akkor ugye az övnek maradnia kell, de akkor meg a blood lust skill-t cseréld ki brawlerre
a többit meg leírja granini, vagy mikromanus, mert elég hosszú a lista :DDD

azért ne törj mindjárt olyan magasra, mert innen a 330k unbuffed alsó hangon is 1B (tudom, kevesebbet írtam, de azóta átszámoltam :) )

[ Szerkesztve ]

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#44799) Kasya


Kasya
nagyúr

Kis segitseget szeretnek kerni a wizardomnak, hogy milyen statu cuccokat kellene keresnem, vennem neki. Akarhogy bongeszem AH-t, nem latom a modjat, hogy felvigyem 150k fole az alap dmg-t. Az mar csak hab a tortan, hogy azt is megvehetetelen aron latom...

(#44800) kkf válasza granini (#44797) üzenetére


kkf
aktív tag

"es egy brutal ice climbers / vagy immo csuka / vagy esetleg str-es nati gyuru es nati csuka a +7 chc miatt.."
nati kombó az csak papír dps, 45% felett tök feles. jobb fajta IC túl drága. megoldás = 8%-os, strength-es zuni boots, olcsó és nem ráz :))

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.