Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45551) nightmare13 válasza Rebourne (#45550) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nekem csak 17,1 GB a preloaddal együtt.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#45552) JSaN válasza nightmare13 (#45551) üzenetére


JSaN
addikt

Nekem 18,0gb prevel egyutt, ptr meg 20,1gb. alap ssd-n a ptr egy sima vinyon van.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#45553) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Szerintetek Leah vissza fog jönni? És lesz-e több kiegészítő esetleg a D3-hoz a RoS-on kívül később?
Adria sem szép, hogy megúszta, remélem ennek a végére is pontot tesznek majd.
Valaki felvetette, hogy esetleg Leah lesz az új Cain, de még olyan ötletek is voltak, hogy angyal lesz (ezt kissé elszállt elképzelésnek tartom)
Volt olyan is, aki Lyndon hazatérését szívesen lejátszaná.
Mindez a blizzard D3 fórumán volt, kíváncsi vagyok itt milyen elképzelések vannak. :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#45554) Gyuri27 válasza SQX_Barto (#45553) üzenetére


Gyuri27
félisten

A kisérös mellék küldik elvileg lesznek. Aztán vagy igen vagy nem.
Amúgy jó lenne valóban.

Amd - Radeon - Ryzen

(#45555) Zoona válasza SQX_Barto (#45553) üzenetére


Zoona
aktív tag

A kiegben minden kérdésedre választ kapsz:)

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#45556) #57919488 válasza Zoona (#45555) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mindenre? Ismerjuk mar a Blizzard kiegeszitos szokasait. 1x multban 1x jovoben 1x panda macik kozott, utana meg itt-ott stb. :P :DDD

(#45557) T. M. válasza SQX_Barto (#45553) üzenetére


T. M.
aktív tag

A cow level mindenre fényt derít majd...
De ne parázzá, nem lesz verőfény :D

[ Szerkesztve ]

(#45558) SQX_Barto válasza Zoona (#45555) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Valahogy eléggé szkeptikusan fogadom ezt az elgondolást ;] (vagy csak a többes számot hagytad le és a kiegészítőkben megkapok majd minden választ)
Kérdés, hogy lesz-e merszük még többet kiadni, főleg ezen a pofátlan elgondoláson, hogy ugyanannyiba kerül, mint az alapjáték... (bár tudom a kettő is így volt, de az engem nem érintett mert nem vettem meg)

Weasel:... "There is no cow lewel" :DDD

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#45559) T. M. válasza SQX_Barto (#45558) üzenetére


T. M.
aktív tag

Márpedig minden titok nyitja ott van: [link]

Itt egy frissebb: [link]
A tehenek hangja szuper lett. Lehet, hogy a kriptázást a bocizás váltja majd fel :)

[ Szerkesztve ]

(#45560) Muton válasza killerjohn (#45529) üzenetére


Muton
addikt

köszi! SQX_Barto-nak és Rebourne-nek is.

amióta írtam, 80 fields run kellett, abból 27-ben sppawnolt a decayed, és abból összesen 3 fantom volt (2 champ, ami nem számít). persze a többi lehetséges rare és champ az jött vagy 5-10x.

na mindegy, meglett végre. ha nem lenne az autentikációs szerverükkel együtt az achi szerverük is egy selejtes bughalmaz, akkor már 100%-os lenne a HC-m, és lenne még vagy 20 további pontom is a teljesített, de nem jutalmazott feladatokért :(((

ez a hud-os item % működik normál d3 alatt is vagy csak ptr alatt?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#45561) killerjohn válasza Muton (#45560) üzenetére


killerjohn
addikt

az éles HUDot már nem fejlesztem, csak a RoS-félét. Kérdésedre a válasz: csak a RoS buildbe tettem bele a Perfection kiírást. Visszamenőleg nem fogom betenni az élesbe, hiszen az már csak pár hétig éles...

(#45562) Muton válasza killerjohn (#45561) üzenetére


Muton
addikt

thx az infót!

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#45563) Rebourne válasza SQX_Barto (#45553) üzenetére


Rebourne
aktív tag

A RoS után legalább még egy kiegészítő lesz. Ez a megerősített (pontosabban a szivárogtatót kirúgták) 2010-beli ütemterv már több helyen változott, Titan-t abban a formában kukázták, film késik, stb, de a szándék látszik, két kieggel tervezték már eredetileg is a Diablo 3-at.

A második kieg után tippre free to play-szerű játék lesz.

[ Szerkesztve ]

(#45564) Chiller válasza SQX_Barto (#45553) üzenetére


Chiller
őstag

Diablo3? Sztori?

Mi?... Nem értem. :DDD

(#45565) maross válasza Rebourne (#45550) üzenetére


maross
veterán

ros a jelenlegi 19.6-gbs diablo3-on felul lesz ujabb ennyi? mert akkor ssd felejtos..epp most nezegettem mennyi helyet tudnek osszeturni, max 33gb, abbol 5-8 nem artana a winnek..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#45566) #57919488 válasza Chiller (#45564) üzenetére


#57919488
törölt tag

Realisabb meg mindig mint ami a WoW-nal lett mostanaban ...

(#45567) nightmare13 válasza maross (#45565) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nem kell aggódni, a RoS nem lesz sokkal nagyobb ennél, kicseréli majd a 2.0.1 patch élesedésekor a jelenlegi fájlokat a preload fájlokra. Aki nem vette meg a RoS-t, annak is meglesz minden fájl, de csak az lesz elérhető, ami a patchhez jár.

Szóval a mostani fájlok le lesznek cserélve, és a Diablo 3 mappa fog megmaradni, nem lesz egy ugyanekkora RoS mappa, most csak a beta miatt van :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#45568) Rebourne válasza maross (#45565) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Abban a 19 gigádban már benne van a preload.

(#45569) #92888064


#92888064
törölt tag

a közelmúltban cseréltem az i5-2400@ 3,6 procit és lapot egy 1156-os félkonfigra (i3 530 @ 4ghz), és ma kíváncsiságból kikapcsoltam a hyper threading-et. még én sem hiszem el, de act3 híd visszafele megszűntek a durva szaggatások. idáig az összes gépemen leesett az fps játszhatatlan szintre azon a részen.

(#45570) radi8tor válasza #92888064 (#45569) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hm, akkor ennek is gondja lenne a HT-vel? Szép baleset.

⭐ Stella

(#45571) nightmare13 válasza radi8tor (#45570) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ennek szerintem elég sokmindennel baja van, mert még a magas órajelen járó AMD APU-k esetén is vissza tud esni rendesen.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#45572) Gyuri27 válasza radi8tor (#45570) üzenetére


Gyuri27
félisten

Rég lehet tudni, hogy nem nagyon van optimalizálva a játék.

Amd - Radeon - Ryzen

(#45573) radi8tor válasza Gyuri27 (#45572) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez nem optimalizálás kérdés, hogy van alatta 8 mag és rosszabban fut vele, mint 4 maggal. Semmi extra nem lenne szerintem, hogy 4 magot használjon 8 magos CPU esetén is.
De más játéknál is van ilyen, mintha elfelejtettek volna programozni a fejlesztők.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#45574) #92888064 válasza radi8tor (#45570) üzenetére


#92888064
törölt tag

levett grafikával játszottam az i5-tel, most max grafikán jobbnak tűnik a 2 magoson. a 2 szálra vetített teljesítmény kb ugyanott van, mert ht off esetén nagyjából 10%-kal gyorsabb azonos órajelen az i5.
aztán még az is lehet, hogy bemagyarázom magamnak. a hangok is megmondták :))

[ Szerkesztve ]

(#45575) Gyuri27 válasza radi8tor (#45573) üzenetére


Gyuri27
félisten

El bizony. Pedig scII alatt nem tapasztaltam ilyet én sem a konfigommal.
Az is nevetséges (blizz álláspontja), hogy vegyél ssd-t akkor kevesebb lesz (nem meg szűnik, hanem kevesebb. meg nyilván veszek ssd-t mert ők sz@rnak az alkotmányra).

Amd - Radeon - Ryzen

(#45576) proci985 válasza #92888064 (#45569) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

tippre nem szereti akkor, ha processing unitek kozott mozgatjak, ez mondjuk lehet a cache/memkezeles miatt valami, vagy csak siman idiotan van par helyen megoldva a critical section vedelme es attol orul meg.

attol fuggoen hol es hogy oldottak meg ez nem feltetlenul egyszeruen megoldhato problema.

Rebourne: erdekes, foleg az a resz, hogy a kieg ezek szerint eleg sokat kesett. Diablo3nal kb egy negyedev a keses, a kiegnel mar harom. igy nezve lehet 2016 q2re jon a masodik kieg, harom ev meg azert jatekoknal mar eleg sok ido.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#45577) Rebourne válasza #92888064 (#45569) üzenetére


Rebourne
aktív tag

A híd (Rakkis Crossing, ugye?) a PTR-en is megőrizte a frameratezabáló képességét, ezért megnéztem, történik-e hasonló nálam (i5 3570k @ 4.2 GHz, nincs HT). A Diablo 3 bárhogyan korlátozva (1, 2 vagy 4 mag) mindig ugyanúgy beszaggat ha nagy csat van Rakkis Crossingon. 1 magra korlátozva általába véve is sűrűn vehetők észre fps csökkenések. Ez nem teljesen meglepő, mert olyankor egy CPU-n van a töltögetés és a jétékmotor is.

Rakkis Crossingon kívül nálam csak nagyon ritkán akad be a játék, lehet akármekkora tömeg a képernyőn, fut folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

(#45578) #57919488 válasza Rebourne (#45577) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nalam csak a pendrive ad eleg erot a lag mentes jatekhoz :DDD

(#45579) P00By


P00By
nagyúr

Ez a pre-patch vagy mi mennyi ideig töltődik? Már nem tudom hanyadik napja hagyom itt és még mindig nem jött le! :U

(#45580) sto1911 válasza P00By (#45579) üzenetére


sto1911
veterán

Nincs a letoltesi sebesseg korlatozva a kliensen? :K

[ Szerkesztve ]

(#45581) Rebourne válasza #57919488 (#45578) üzenetére


Rebourne
aktív tag

SSD-n van a Diablo 3 és a PTR is és Rakkis Crossingon kívül 99%-ban röccenésmentes a játék (120 Hz-es monitor, vsync on). Rakkis Crossingon viszont menetenként lesz legalább 2 csata, ahol le fog menni az fps 10-20-re pár másodpercig. Ez az én gépemen 100%-ban reprodukálható hiba, mind az 1.08-as, mind a 2.0-ás kliensben.

(#45579) P00By: alapból a battle.net app letöltőkéje 100 kbyte/s-re van állítva, tegyél rá kakaót és lejön seperc alatt.

(#45582) P00By válasza sto1911 (#45580) üzenetére


P00By
nagyúr

Bázzz, ilyet is be lehet állítani? :D Nagy ökörség, h alapból százon van. Bocs, biztosan volt már itt szó róla. November óta nem olvasom a topikot :B Köszi! :R

(#45583) sto1911 válasza P00By (#45582) üzenetére


sto1911
veterán

Ne aggodj, en is a heten jottem ra :-D

(#45584) Joci93


Joci93
senior tag

Este valaki MP10 Über? (Portálom van, "csak" ölni kellene. Feltételezem, hogy 1 hit leszek a bossoknak.)
Buherral akartunk tolni tegnap pár kört, de megszakadt a netem jó pár órára :W
Hades#2104

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#45585) mikromanus


mikromanus
veterán

Hoppá-hoppá. Ez a dezoxiribonukleinsav-ingerlő-húaztaminenitneki kategóriás gyűrű a cursed chestes ládából esett. Senki nem mondhatja, hogy nem kiemelt a dropja. No jó, sok tucat, vagy sok száz ládából egy darab legend. Az nem olyan komisz. Ennél még a heverésző hullák is jobban dropolnak :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45586) sto1911


sto1911
veterán

A RoS gyujtoihez jar a sima D3 is, ez ket kulcsot jelent vajon, vagy egyet?

(#45587) nightmare13 válasza sto1911 (#45586) üzenetére


nightmare13
senior tag

Hol láttál te olyat, hogy a CE mellé jár az alap D3? :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#45588) sto1911 válasza nightmare13 (#45587) üzenetére


sto1911
veterán

Delutan mondta valaki, furanak is talaltam, de nem neztem utana.

(#45589) proci985 válasza Rebourne (#45581) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

megerositem (i5-760@stock, Samsung 830on a jatek es elvileg a 840 pron a PTR, ablakban jatszom es a 7850 CF kb henyel)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#45590) Wolverine válasza sto1911 (#45588) üzenetére


Wolverine
félisten

Az illető baromságot mondott.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45591) SQX_Barto válasza ooooobi (#5939) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Watch Tower át lett téve valamelyik frissítéssel Southern Highlands-re Highlands Crossing waypont-ról tudsz oda eljutni (Act I Quest 9 Imprisoned angel) Bár én még 2-3 nekifutásra nem találtam meg a kereskedőt...
(Tudom már ősrégi post, de keresőben csak ezt találtam és most épp én is szívok vele)

Egy kérdés: Ha valahonnan megszerzem a Diablo III CE-t, akkor tudom a sima játékomat upgradelni?
Bár mintha a CE már teljesen eltűnt volna, blizz shopban sincs...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#45592) Edge válasza SQX_Barto (#45591) üzenetére


Edge
veterán

Hát az egy másik account lesz, nem uppolódik tőle a gém, csak azzal az accal megkapod a bónusz itemeket arra az accra.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#45593) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok...Az lenne a kérdésem, mert látom ti itt nagyon kenitek a diablót, h van -e valahol magyar leírás, hogy miként kell játszani ezt a játékot, hogy lehet jól fejlődni, erősödni, és miket kell adott karaktereken fejleszteni. Nekem ez a karakterem, de pillanatok alatt megölnek.

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#45594) SQX_Barto válasza Edge (#45592) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Akkor felejtős...
Most csinálom a harmadik Level 60-as karakteremet (egy negyedik meg majdnem fél úton van) Nincs az az isten, hogy csináljak egy új accountot és kezdjem az egészet elölről...
A CE-ből amúgy is főként a soulstone pendrive, meg a D2+LoD érdekelne, azt meg majd megkeresem ebay-en.
Egyébként régen kérdeztem, hogy vissza lehet-e hallgatni a jegyzeteket amiket talál az ember. Azt a választ kaptam, hogy nem. Ez téves, a Quest Log (alapkiosztáson J) Journal fülön mindent meg lehet találni.
Bár a Trade topikban már kérdeztem, de hátha itt kapok választ is :)

Egyébként a Skorn szinte minden karinak jó DH-t kivéve?
Vagy jobb az, ha mindenkinek kari specifikus fegyverei vannak?
Meg érdemes összerakni Set cuccot kariknál?

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#45595) Joci93 válasza Valkűr (#45593) üzenetére


Joci93
senior tag

Az a fejes ;]

Ha 3 nappal hamarabb írsz, akkor tudok adni rengeteg cuccot....sajnos már bezúztam őket.
Diablo 3 összesítve

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#45596) Gorneck válasza SQX_Barto (#45594) üzenetére


Gorneck
titán

Attól függ egy Barbár Immo set nem rossz, de pl egy Inna totál felesleges. Esetek többségében a set-ek 2dbját szokták az emberek magukon tartani.

Igen. Bármelyik kaszt használhatja...WD, Wiz, Barb, Monk. Bár WD/Barbár kivételével nem túl népszerű...

Gorneck#1239

(#45597) Valkűr válasza Joci93 (#45595) üzenetére


Valkűr
őstag

Köszi a linket...

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#45598) SQX_Barto válasza Joci93 (#45595) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Az, hogy belinkelted neki az összefoglalót, azzal marhára nincs kisegítve... :)
Én totál laikus vagyok ebben a témában, de ami eddig így kiderült nekem a játékból, azt most összegzem gyorsan.

Minden karakternél a saját erejének a forrását kell minél gyorsabban visszatölteni, emellett minél több all resistet (minden elleni immunitás), critical hit damage (kritikus csapás sebzése) critical hit chance (kritikus csapás esélye) és life steal (élet lopás, ütések/ölések során visszakapott élet pontok)-t kell összegyűjteni, ami csakis a felszerelés bónuszaiból tevődik össze. Magát a 60-as szintet nem nehéz elérni, végigviszed a játékot akár másokkal akár egyedül Infernoig és már bőven megvan.
Viszont a probléma (még) az, hogy a kiesett tárgyak és az aukciós házból szerzett tárgyak minősége között egy óriási szakadék (Mariana-árok) tátong. Ez elvileg a kiegészítővel márciusban meg fog szűnni (az aukciós házzal együtt) Talán érdemes kivárni már ezt a cirka másfél hónapot és sok Gold-ot nem érdemes már beleinvesztálni a fejlesztésbe. A kovácsot és az ékszerészt érdemes maximumra fejleszteni (ékszerész nekem csak AH-val ment, mert elég későn kap az ember secret könyveket)
Kovácshoz terveket kell gyűjteni (nagy részét én AH-ról vettem meg, mert kevés esett a játékban)
Kovácsnál érdemes tárgyakat készíteni, mert sokszor jobbak, mint a talált tárgyak.
Tárgyaknál törekedni kell a sárga Rare (ritka) vagy barna Legendary (legendás) ne adj isten set cuccokra, hiszen jóval több bónuszt adnak, mint a kék cuccok. Ékszereket lehetőség szerint minél erősebbre fejleszteni, főleg fegyvereknél a rubintot.

Demonhunter: 2 kezes íj/számszeríj. mind a skillekkel mind pedig a felszerelésekkel törekedni kell arra, hogy a hatred és a discipline (gyűlölet, elkötelezettség) hamar visszatöltődjön, hiszen ezekből használja az ember a támadásokat és a védekezéseket, ha épp elfogy, akkor nem tudod azt használni, amire szükséged van.
Monk: spirit (lélek) visszatöltés
Barbar: (Fury) ennél nem visszatölteni, hanem főképp tölteni kell, mivel ugye az ember nullával indul és a csapások során töltődik fel, de itt is vannak felszerelés bónuszok, amik ezt gyorsítják.
Wizard: Archane power (misztikus erő) visszatöltés

De ez tényleg csak egy "laikus" leegyszerűsítése. Majd a nagy öregek remélhetőleg valami komolyabbat összehoznak :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#45599) mikromanus válasza Valkűr (#45593) üzenetére


mikromanus
veterán

Az életbenmaradás feltétele infernon:
- elegendő élet: ez kb megvan
- elegendő armor: bőven megvan, bár passzívban orrba-szájba nyomod
- elegendő resist: hehe. No, ezt te nem ismered. Csak oda került resist (all resist) ahol véletlenül nem vetted észre hogy az rollolt és fentmaradt. Pedig az hasznos :D
- elegendő élettöltés. Neked ez most nagy kerek 0. Ha nincs ami visszatöltse az életedet, akkor elhullasz ez ilyen.

A fontosság jelenleg lentről felfele mehet nálad. Az élettöltés az elsődleges ami kell, a második rész az all resist.
Az élettöltés módozatai (a nem túl hasznostól, a legjobb feléhaladva:
health globeok -> life regen -> life on hit -> life leech
A globe és a regen az új patchben és kiegben már jó alternatíva lehet, de most még nagy kupac végbéltermék úgy ahogy van. Mondjuk mindegy, mert erre sincs semmi bónuszod. A Life on Hit ütésenként tölt, de skillenként eltérő hatásfokkal. A területre ható skillek általában alacsonyabb százalékban kapcsolnak (végeredményben kb ugyanott vagy). A LoH alacsony sebzés és gyors támadásoknál lehet jó alternatíva. Neked csak a rossz sebzés rész van meg, de az nem erény. Az életszívás a legbrutálisabb élettöltési forma. Egész az új patch és akieg bevezetéséig, mert ott szét lesz nerfelve (gyengítve + meg is lesz 70-es szinten szüntetve). Lehet skillből pótolni, de az önmagában nem szokott elég lenni. Meg sokkal hasznosabb DPS buffok jöhetnek a védelmek helyett.

A barbárnál alap a jó energiaellátás. Alacsony fury szinten is lehet játszani, de az picit döcögősebb és lassabb. Vagy annak tűnik. Kezdő szinten a stabil töltést a nagyobbat sebző skillekhez az alaptámadás (nálad most a cleave) adja. A nagyobb hatótávolságú és brutálisabban sebző skillek vagy fogyasztják a furyt, vagy van egy újraaktiválási idejük (cooldown). A fury töltés legbrutálisabb módja jelenleg a battle rage skill into the fray rúnája. Ez egyrészt alapból is jó sebzés buffot ad (buff = bónusz, növekmény, extra mennyiség ebben a formában), másrészt minden kritikus találat 15 furyt ad a barbinak. Itt el is jutunk a sokadik gyengeségéig a karakterednek. A fő sebzésnövelő jellemzők még tán megemlítés szintjén sem szerepelnek a karaktereden. Ezek:
- attck speed%: Az adott százalékértékkel növeli a támadási sebességedet. Általánosságban lehet gyűrűn, amuletten, kesztyűn és fegyveren (utóbbi csak az adott fegyverre hat. Akkor is ha két egykezessel küzdesz). Legendary itemen lehet sisakon (andariel, mempo), nadrágon (inna set), alkarvédőn (bracers: lacuni), armoron (tal rasha set darab, de az barbinak nem annyira jó), övön (The Witching hour legendary öv) és régi, vagy craftolt setes csizmákon.
- critical hit chance: növeli a kritikus találataid esélyét (alapból csak 5%-od van): alapértelmezetten előfordul gyűrűkön, amun, kesztyűn, sisakon, bracersen,. Legendary/set itemben lehet egy kevés övön, nadrágon és fegyveren is.
- critical hit damage: növeli a kritikus találataid sebzését. A legtöbb fegyveren lehet (alapból 100% egykezesen, vagy 200% kétkezesen a maximum. Socketbe rakható smaragd ami növeli még maximum 110%-ig a kő minőségétől függően)

kiemelkedő chc és chd értéknél nagyon erősen megnő a kijelzett DPS-ed. Persze amíg szar a fegyvered, addig sokat nem tud tenni ez sem.
A jó fegyver ismérvei:
- magas sebzés (minimum-maximum sebzés. Az extra sebzés is fizikai (black dam) legyen. Ez hozzáadódik minden bónusznál az alaphoz is. Az elemi sebzések egyszeriek és nem számolnak bónusszal.
- socket: rakható bele smaragd = több sebzés
- critical hit damage: sebzésnövelő
- élettöltés: life leech a legjobb, de gyenge sebzésen a life on hit is jó
- main stat: a karakterre jellemző statpont. EZ növeli a sebzést. Ez barbáron az erő. Ez isinkább véletlenszerűen van a karaktereden

A túlélést segítheti a megfelelő skill is. Ami erős és nem használod:
- battle rage: chc és damage buff. A legjobb fury termelő rúna is ezen van (into the fray)
- ha gyenge vagy, akkor a Warcry. Resist és armor bónusz. Később elhagyható
- rend skill: fury költő skill. Területre hat. Minden közeli ellenfeled sebződik pár másodpercig. A bevitt sebzés nagy százaléka visszatöltődik neked életként (már ha ezt választod a rúnák közül). Már önmagában ez is elég lehet a túléléshez, de persze egy kis egyéb életforrás és all resist mindig jól jön.
- yeti: wrath of berserker skill. Rövid időre átmegy a nagy fehér szőrös hegyi emberbe a barbi. Ilyenkor semmi befolyásoló hatás nem hat rá (fagy, félelem, jail, stun) és növekszik a mozgási és támadási sebessége is (+ jobban is critel). Ez időszakos skill, de jó crit érték mellett az egyik rúnával a végtelenségig fenntartható.
A fő fury spender/támadó skill és a fury termelő skill opcionális. A cleave nem szokott a legkedveltebb lenni. A legtöbbet a bash tölt, a legstabilabb/több ütésszámot a frenzy viszi be. A cleave szerintem csak a hullarobbantós rúnával hasznos, de ilyen sebzés mellett ritkán ölsz, így nem elégséges a hasznossága.
Ami haszontalan az a földrengés: rövid ideig, fix területen hat és nagyon hosszú az újraaktiválás ideje.

Itemben amit tehetsz/válthatsz:
minden
Bővebben. Ha magatalálós karakter vagy:
-archon receptek. Bossok adják jobb eséllyel. Vagy az AH pár aranyért. :D Ezeken a fő stat alapból rollol 200+ értékkel. Mindenképp hasznos lesz elsőre is neked. Lehet vállvértet, bracerst, mellvértet és amulettet craftolni. Mondjuk nem feltétlen olcsó. De ha magatalálós...
- szabadon játszott karakter esetén az AH-ban párezer, vagy párszázezer aranyért mindent lecserélhetsz jobbra.

Ja, egyébként keress rá a neten! Biztos van leírás. Csak megszaladt a kezem. :D
És még tuti bentmaradt tucatnyi karakter elírás hiba is amit nem javítottam. No mindegy... :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45600) Valkűr válasza mikromanus (#45599) üzenetére


Valkűr
őstag

Köszi ezt a kimerítő infót, nálam az a baj, h az alapvető fogalmakkal sem vagyok tisztában. Mi az a runa, resist, gléobeok, regen, hit, leech és hasonló kifejezések. Ezeket olvasgattam máskor is, de nincs képekkel szemléltetve és igy egyáltalán nem értem. Sajnos az angolom sem az igazi.. :B :((

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.